کرونا و نقش مکمل ها در بهبود عملکرد سیستم ایمنی

کرونا و نقش مکمل ها در بهبود عملکرد سیستم ایمنی , افزایش سیستم ایمنی در برابر کرونا, تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با کرونا ,تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر کرونا , تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با کرونا , بالا بردن سیستم ایمنی , افزایش ایمنی بدن , تقویت بدن برای مقابله با کرونا ویروس

در هفته های گذشته در جای جای کشور عزیزمان ایران بیماری ویروسی نام کرونا شیوع پیدا کرده که با روش های مختلف می توان این بیماری را کنترل کرد.

کرونا بیماری ویروسی بوده که قدرت انتشار بسیار بالایی دارد. این بیماری بخصوص در افرادی که بیماری زمینه ای و مزمن داشته و به هر نحوی سیستم ایمنی ضعیف تری دارند با عوارض بیشتری همراه خواهد بود. به همین منظور تنها راه مقابله با آن افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن برای سرکوب ویروس وارد شده است. مکمل های زیادی وجود دارند که می تواند قدرت این سیستم بدن را به نسبت قبل افزایش دهند.

 

ورود ویروس کرونا به کشور به طور رسمی اعلام شده است و همین امر موجی از نگرانی را در میان همگان به وجود آورده است. اما بهتر است بدانید با تقویت سیستم ایمنی بدن و استفاده از مکمل های ویژه می توانید از خود در برابر ویروس کرونا محافظت کنید.

 

کرونا و تأثیر مکمل
نقش مکمل در درمان کرونا

سیستم ایمنی بدن سیستم بسیار منحصر به فردی است. این سیستم با ورود هر ویروس و یا باکتری به بدن سریعا آنتی بادی خاصی را تولید می کند و به مقابله با آن ویروس و یا باکتری می پردازد.

 

اخیرا بیماری ویروس کرونا به بحث داغ تمامی محافل تبدیل شده است. قدرت شیوع این ویروس بسیار بالاست و به راحتی از فردی به فرد دیگر انتقال پیدا می کند. سازمان بهداشت جهانی راهکارهایی را برای حفاظت از خود در برابر ویروس کرونا ارایه کرده است.

 

پوشش دهان در هنگام عطسه و سرفه، استفاده از ماسک های فیلتر دار در اماکن شلوغ و شستشوی دست ها از جمله راهکارهایی هستند که بارها و بارها در این مدت در مورد آنها شنیده ایم.

 

در کنار تمامی این موارد، راهکارهای دیگری نیز وجود دارند که از سلامتی افراد در برابر ویروس کرونا بیشتر محافظت می کنند. استفاده از مکمل های ویژه برای تقویت سیستم ایمنی بدن راهکار بسیار مهمی است که بسیاری از پزشکان پیشنهاد می دهند.

کرونا و نقش مکمل ها در بهبود عملکرد سیستم ایمنی

 

علایم بیماری کرونا چیست و چگونه درمان می شود؟

 

در این میان، استفاده از مکملهایی که به تقویت قدرت تنفسی کمک می کنند و علایم سرماخوردگی مانند عطسه و سرفه را بهبود می بخشند اهمیت بسیار بالایی دارد. به طور مثال «شربت سوسپانسیون آسماویت میر» قدرت تنفسی افراد را بالا می برد. «کپسول ویتامین سی 100 او پی دی فارما» سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و «شربت برون کلد هلث» علایم سرماخوردگی را بهبود می بخشد. محصولات دیگری نیز در بازار وجود دارند که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکنند.

 

با توجه به اینکه این ویروس به شدت مسری است بهتر است تا جایی که امکان دارد از منزل خارج نشوید. خروج از خانه برای رفتن به داروخانه ای معتبر برای خرید مکمل های تقویت سیستم ایمنی در این دوران کار پرخطری است. زیرا ماندن در ترافیک و هوای آلوده بدن را ضعیف می کند و خطر ابتلا به بیماری کرونا را افزایش می دهد.

 

به خصوص اگر از بیماری های ریوی رنج می برید بهتر است هرگز خطر نکنید و تا جایی که می توانید از خانه خارج نشوید. هوا آلوده و ترافیک مانند سمی برای این دسته از افراد است. زیرا این ویروس بدن افرادی را که ریه های ضعیفی دارند بیشتر مورد هدف قرار می دهد. بهتر است مکمل های تقویت سیستم ایمنی بدن را آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای تمامی افراد فراهم ساخته است تا مکمل های دارویی مورد نظر خود از جمله مکمل های تقویت سیستم ایمنی را تنها با یک کلیلک از خانه سفارش دهند و محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیریند.

 

منبع:   hidoctor.ir

  چگونه کرونا نگیریم؟ راه های پیشگیری از ابتلا به کرونا
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *