علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

نشانه ها و علائم پارگی بکارت,انواع پرده ی بکارت,عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن,تشخیص پارگی بکارت,رنگ خون پارگی بکارت,نشانه های نداشتن پرده بکارت,پرده بکارت ارتجاعی,از کجا بفهمم ارتجاعی هستم,پرده حلقوی,هایمن هلالی,
جراحی هایمن,انواع هایمن با تصویر,هایمن سالم,هایمن کجاست,ترمیم هایمن,علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

پرده بکارت یک بافت دندانه دار کوچک است که دقیقا در دهانه واژن قرار دارد. واقعیت این است که همه پرده های بکارت، یک شکل نیستند. یعنی اینکه بعضی از زنان، قادر به حفظ پرده بکارت خود تا اولین رابطه جنسی خود هستند، در حالی که برخی دیگر از زنان، ممکن است با داشتن هرگونه فعالیت جنسی، با پارگی یا تحلیل آن روبرو شوند. مثلا دست کاری کردن پرده بکارت با انگشت یا خودارضایی، بدون اینکه به پاره شدن پرده بکارت، پی ببرند. همچنین زنانی هستند که بدون داشتن پرده بکارت، متولد می شوند.

علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

انواع پرده بکارت

همان طور که در بالا گفته شد این غشا نازک پوستی دارای انواع مختلفی است و بحث خون ریزی برای تشخیص باکره بودن دختر در شب عروسی همیشه در جامعه ما مهم بوده است لازم است تا با انواع اشکال این غشا آشنا شویم.

پرده حلقوی

دقیقا مشابه اسم آن ، این نوع پرده شکلی شبیه حلقه نامزدی با سوراخی در وسط آن است و متداول ترین شکل آن است و از اطراف به واژن چسبیده است و به دو شکل کشسانی و غیر کشسانی موجود هست.

زمانیکه پرده بکارت حلقوی کشسانی باشد در واقع با دخول و آمیزش خون ریزی ایجاد نمی شود و خون ریزی فقط در حالتی رخ می دهد که نوع پرده شما بکارت حلقوی غیر کشسانی باشد.

پرده بکارت ارتجاعی

این نوع بکارت دقیقا مشابه حالت بکارت حلقوی کشسانی است و قابلیت ارتجاع و اتسا را دارد و در زمان آمیزش و دخول پاره نمی شود و یا دچار پارگی جزی می شود که در نهایت منجر به خون ریزی نمی شود و این نوع پرده بیشترین احتمال عدم باکره بودن دختر بعد از اولین نزدیکی را ایجاد می کند که با تشخیص درست و بجا به راحتی میتوان همه نگرانی ها را برطرف کرد.

از کجا بفهمم ارتجاعی هستم

سوالی که اکثر کاربران می پرسند این است که از کجا بفهمم ارتجاعی هستم برای تشخیص ارتجاعی بودن ، حتما باید بتوانید بکارت خود را ببینید که برای این کار باید از روشی که در پایان همین مقاله توضیح داده ایم استفاده کنید گرچه تشخیص فردی تا حد خیلی زیادی محل اعتبار نیست و از این خاطرمسولیت انجام کارهایی که به این دلیل می خواهید انجام بدهید به عهده خودتان می باشد.

بکارت ارتجاعی به صورت سوراخی بزرگ در وسط قرار گرفته است که شکل آن هم در تصویر بالا موجود است و معمولا به دو حالت ممکن است وجود داشته باشد اول اینکه اندازه گردی سوراخ با اندازه لایه نازک گوشتی که اطراف آن را احاطه کرده است در یک تناسب باشد.

و حالت دوم اینکه اندازه سوراخ وسط کمی از لایه نازک اطراف خود بزرگتر باشد با این حال که همه می گویند کسانی که دارای بکارت ارتجاعی هستند دچار خونریزی نمی شوند ولی احتمالاتی هم وجود دارد طبق تحقیقات از هر 5 دختری که دارای بکارت ارتجاعی هستند 4 نفر در هنگام نزدیکی دچار خونریزی نمی شوند.

البته این مسله را هم توجه داشته باشید که پزشک متخصص با وجود داشتن بکارت ارتجاعی متوجه تشخیص نزدیکی یا عدم نزدیکی افراد می شود و این تشخیص نیز برای پزشک کار ساده ای است.

پرده دو سوراخی یا تیغه ای

نوع دیگری از این غشا نازک شکل دو سوراخی یا به اصلاح تیغه ای به آن گفته می شود که به صورت دو سوراخ گرد در وسط آن قرار دارد و یا این دو سوراخ به شکل دو سوراخ تیغه ای عمودی در وسط قرار گرفته است.

پرده غربالی یا سوراخ سوراخ یا مشبک

این نوع پرده در سراسر دهانه واژن گسترده شده و به طور کامل دهانه ورودی واژن را می پوشاند و دارای چندین سوراخ در وسط خود می باشد و شکل مشبک و یا سوراخ سوراخ در مرکز خود دارداین حالت از پرده درصدی کمی از انواع آن را دربر می گیرد.

پرده مسدود یا بسته یا بدون سوراخ

حالتی هایی پیش می آید که فرد از بدو تولد با هایمن کاملا مسدود بدنیا می آید و یا قطر این پرده به قدری زیاد هست که در زمان آمیزش و دخول دچار پارگی نمی شود و در زمان خون ریزی قاعدگی مانع خروج خون از بدن می شود.

که در این مواقع باید فرد با مراجعه به پزشک نسبت به رفع ان اقدام کند که معمولا پزشک برای خروج خون قاعده گی و یا جلوگیری از آمیزش دردناک با جراحی سبکی این مشکل را مرتفع می کند.

هایمن معمولا بعد اولین رابطه جنسی به چند تکه تبدیل می شود و به صورت تکه های گوشتی متصل به دیواره مهبل باقی می ماند.

عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن

عکس واژن سالم و عکس پارگی واژن

همان طور که در عکس فوق مشاهده می کنید تصویر سمت راست مربوط به عکس واژن سالم و تصویر سمت چپ مربوط به عکس پارگی واژن می باشد.

تصویر سمت راست در داخل محدوده نقطه چین بیضی شکل سوراخ هایی کوچکی وجود دارد که نوع این سوراخ ها نوع بکارت شما را مشخص می کند.

و تصویر سمت چپ در نقاط مشکی رنگ بکارت دچار پارگی می شود و این نقاط ممکن است در افراد مختلف به تعداد کمتر وجود داشته باشد.

پرده بکارت من پاره شده است، چکار می توانم انجام دهم؟

پارگی پرده بکارت مساله خیلی مهم و بحرانی برای زنان نیست. بنابراین بعد از اینکه متوجه پارگی آن شدید، وحشت نکنید. در اطراف واژن از یخ استفاده کنید تا درد تسکین پیدا کند و سرعت بهبود افزایش یابد. از داشتن رابطه جنسی پرهیز کرده و در طی این مدت از تامپون استفاده کنید تا مطمئن شوید که زخم بهبود یافته است. اگر واقعا به ترمیم پارگی پرده بکارت نیاز دارید، به یک هایمنوپلاست (متخصص در ترمیم پرده بکارت) مراجعه کنید. اما اگر خونریزی شدیدی برای مدت طولانی تری دارید به پزشک خود مراجعه کنید زیرا ممکن است این خونریزی در اثر پارگی واژن باشد.

آیا پارگی پرده به این معنی است که باکرگی خود را از دست داده اید؟

باکرگی در زمان اولین رابطه جنسی از دست می رود، یعنی از دست دادن باکرگی مربوط به اولین رابطه جنسی، نه زمانی که پارگی بکارت اتفاق می افتد. نداشتن خونریزی بعد از اولین رابطه جنسی، نباید دلیلی بر عدم باکرگی تلقی شود. اما صرف نظر از آن، راهی برای به دست آوردن مجدد باکرگی وجود ندارد و اینکه شخصی مدت ها هیچ گونه رابطه جنسی نداشته، نمی تواند باکرگی را به او برگرداند.

نشانه ها و علائم پارگی بکارت

نشانه ها و علائم پارگی بکارت

علایمی که نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت شخص می باشد، در ذیل آمده است. این علائم در هر زنی یکسان نیست. ممکن است خانم ها، تمام این علائم را تجربه نکنند ولی یکی از آنها را حداقل، تجربه خواهند کرد.

لکه هایی بر روی واژن

احساس درد در ناحیه واژن

تکه هایی از پوست پاره شده در دهانه واژن

تشخیص سلامت یا پارگی پرده بکارت

دغدغه اصلی برای دخترانی که لکه خون در لباس زیر خود می بینند و یا خود ارضایی های مکرر داشته اند همیشه این سوال است که آیا هایمن من سالم است و اینکه چطور میتونم تشخیص بدم که پرده م سالمه یا نه ؟

گرچه راهی وجود دارد که میتوان به معاینه فردی پرده بکارت پرداخت ولی به طور قطع میتوان گفت که در تشخیص به این شیوه هیچ اعتباری وجود ندارد و حتما برای اطمینان کامل از این موضوع به پزشک مراجعه کنید.

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که پزشک زنان هیچ کاری به داشتن یا نداشتن رابطه جنسی شما ندارد و یا اینکه شما خودارضایی می کنید یا خیر و این قبیل مسایل به هیچ وجه به پزشک شما مربوط نمی شود و این را بدانید که پزشک شما گزارش معاینه شما را هم به هیچ وجه به هیچ ارگان و سازمان و شخصی ارایه نمی کند اگرچه شاید سوالاتی بپرسد.

چطور تشخیص بدم پرده م سالم هست یا نه ؟

برای این کار یک آینه بزرگ رو به روی خودتون قرار بدید و در حالتی که به پشت تکیه داده اید پاهای خود را جمع و سعی کنید کمی به سمت پایین بروید طوری که سطح بیشتری از انتهای کمرتان مماس با زمین باشد در این حالت پاهای خود را باز کنید و به کمک انگشتان خود سعی در باز نمودن لب بیرونی واژن نمایید.

تشخیص نوع پرده شما و مطابقت آن با آنچه در تصویر فوق مشاهده می کنید درک متوسطی از سالم یا پارگی به شما می دهد و در این حالت حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه سعی در تست سلامت پرده خود نکنید این نوع تشخیص فردی می باشد و اصلا محل اعتبار نیست و صرفا برای رفع کنجکاوی شماست.

نشانه های نداشتن پرده بکارت

به لحاظ روانشناسی و پزشکی نشانه هایی برای دخترانی که پرده شان بواسطه رابطه جنسی از بین رفته است وجود دارد معمولا دخترانی بی پروا از رابطه جنسی حرف میزنن و در اولین رابطه جنسی شان از اینکه لباس هایشان را در بیاورند احساس شرم ندارند شک برانگیز هستند.

چرا که دختران به راحتی دست کسی را نمی گیرند و وارد معاشقه نمی شوند  و بعد از اینکه لباس هایشان را در آوردید احساس شرم و خجالت در چهره شان نمایان می شود.

تشخیص پارگی بکارت

اولین نشانه شکل سوراخ واژن است که این سوراخ در دختران معمولا به شکل گرد وجود دارد و در زنان به شکل هفت مشاهده می شود شکل هفت در سوراخ واژن اولین علامت در دخول با الت تناسلی مرد است چرا که در اثر فشار آلت به سوراخ و دیواره واژن و در جهت تسهیل هرچه راحت تر وارد شدن آلت تناسلی مرد شکل آن از گرد به هفتی شکل در دهانه واژن تغییر پیدا می کند.

دیواره گردن رحم از غشای ضخیم و به صورت برجسته بوجود آمده است که این غشا در صورت نزدیکی مکرر این غشا کم کم از بین می رود به طوری که شما به راحتی و با کمترین فشاری می توانید دخول انجام دهید پس اگر شما به راحتی سوراخ واژن را پیدا کردید و بی هیچ فشاری دخول را انجام دادید شخص مقابلتان قبلا هم این کار را انجام داده است.

داستان های تجاوز هم جایگاه خود را دارند چرا که با مراجعه به پزشک به راحتی می توان از درستی یا نادرستی آن مطلع شد چون وقتی که تجاوز به یک فرد انجام می شود جدا از پارگی آسیب هایی به دیواره واژن ، مجاری ادرار و گاها دهانه رحم وارد می شود که پزشک به راحتی میتواند آن را تشخیص دهد.

چه چیزی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود؟

هایمن معمولا غیر مستقیم و به راحتی پاره نمی شود و موارد خیلی نادری وجود دارد که باعث پاره شدن ان می شود اگر چه کارهایی از  قبیل اسب سواری که شامل حرکات رو به بالا و پایین است باعث ایجاد شکاف و فشار روی ناحیه کشاله ران می شود اما اینها باعث پاره شدن نمی شود.

پاره شدن هایمن ممکن است اولین بار توسط رابطه جنسی بعد از دخول ایجاد شود و ممکن است خونریزی موقت و یا ناراحتی ناگهانی ایجاد شود اما اولین مقاربت در مورد پاره شدن و خونریزی در افراد متفاوت است.

پاره شدن پرده می تواند در نتیجه یکی از رفتارهای مختلف کششی باشد به عنوان مثال ممکن است به علت بیماری ، آسیب دیدن مستقیم ، معاینات پزشکی ، خود ارضایی با اشیا خارجی و یا تمرینات فیزیکی از بین برود.

  تشخيص مدت زمان پارگي پرده بكارت / پزشک قانونی تشخیص زمان اولین رابطه

رنگ خون پارگی بکارت

رنگ خون پارگی بکارت

تفاوتی بین رنگ خون بکارت با خون قاعدگی وجود ندارد اما نکته مهمی که وجود دارد در حجم و قلت و کثرت خون ریزی است معمولا خون ریزی که از پاره شدن طبیعی پرده ایجاد می شود معمولا از یک قطره شروع می شود و حداکثر آن به قدری است که بتواند یک نوار بهداشتی را پر کند.

خون حاصل از پارگی طبیعی معمولا بخاطر وجود کم سلول های واژینال به سرعت لخته می شود حال آنکه پرده ترمیم یافته یا اصلا خون ریزی ندارد یا اگر هم داشته باشد به کندی لخته می شود و حجم خون ریزی آن به خاطر طبیعی نبودن بیشتر خواهد بود.

باکره بودن چیست و به چه کسی باکره می گویند ؟

باکره کسی است که هرگز رابطه جنسی نداشته است و تنها مختص زنان نیست بلکه همان مقدار که به زنان اختصاص می یابد به مردان هم تعلق دارد اما اکثر مردم به کسی که بکارت خود را از دست نداده باشد باکره می گویند.

همان طور که در بالا هم گفته شد این مسله صرفا به وجود یا عدم وجود بکارت در زنان بسنده نمی شود چه بسا اینکه افراد می توانند با وجود داشتن بکارت رابطه جنسی داشته باشند ولی در هر حال اهمیت این موضوع و تعاریف در جوامع مختلف تحت تاثیر باور های مختلف قرار می گیرد.

پارگی بکارت بدون درد چگونه ممکن است ؟

همیشه و در اکثر مطالب گفته ام که اگر برای اولین بار میخواهید اقدام به رابطه جنسی بکنید حتما سعی کن فضایی آرام و دلنشین و به دور از اضطراب و خستگی و استرس ایجاد کنید چرا که در این شرایط پارگی بکارت بدون درد یا با کمترین درد ممکن صورت می گیرد پس حتما از شب عروسی ، شب عقد و مشابه آن استفاده نکنید حتی المقدور .

لازم است قبل از رابطه جنسی به شکل دخول ، همسرتان از نوع بکارت خود اطلاع پیدا کند چرا که بعضی از انواع بکارت ضخیم هستند و با عمل دخول و آمیزش پاره که نمی شوند بلکه نزدیکی دردناکی را ایجاد خواهند کرد و این شرایط برای دفعه اول اصلا مناسب نیست چون خاطره آن تا آخر عمر همراه شریک زندگی تان خواهد ماند در این حالت معمولا پزشک با بریدن بکارت نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهد کرد.

قبل از شروع زن باید به طور کامل تحریک شده باشد همین تحریک سبب ترشح و شل شدن دهانه واژن می شود و در صورتی تنگی واژن می توانید از ژل های روان کننده جهت تسهیل دخول استفاده کنید همچین می توانید از اسپری های بی حس کننده مخصوص هم استفاده کنید که این مورد زیاد توصیه نمی شود.

ممکن است پاره شدن بکارت در دفعه اول به طور کامل ایجاد نشود و هر دفعه مقداری از پرده بکارت پاره شود و خون ریزی کند که از این بابت نگران نباشید و نیاز به گفتن نیست که بعضی از انواع بکارت اصلا پاره نمی شوند و به تبع خونی هم دیده نمی شود.

آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت میشود؟

خود ارضایی از جمله عوامل منفی در بین افراد مجرد محسوب می شود و عملا در بین دختر خانم ها این نگرانی را به وجود می آورد که آیا این کار باعث پارگی بکارت و آسیب به آن می شود در پاسخ به این سوال باید ذکر کرد که نوع خود ارضایی خیلی مهم است و باید اطلاع داشت که فرد به چه نحوه این کار را انجام داده است.

آیا خودارضایی مالشی باعث پارگی بکارت می شود

خود ارضایی کاری حرام و ناپسندیده می باشد که در اغلب مواقع عوارض روحی و جسمی فراوان هم به دنبال خواهد داشت ولی با این حال برای پاسخ به این سوال و رفع نگرانی لازم است بدانید که خود ارضایی مالشی منجر به پارگی بکارت نخواهد شد و بکارت جز با وارد کردن شی خارجی به داخل واژن دچار آسیب نمی شود مگر در موارد خاص و نادر .

فاصله بکارت از دهانه واژن

همان طور که در بالا گفته شد بکارت بخشی از مجرای درونی سیستم تناسلی زنان ، واژن می باشد و معمولا در عمق 2 تا 4 سانتی متری از دهانه ورودی واژن قرار دارد و در افراد مختلف ممکن است کمی متفاوت و در فاصله 3 تا 5 سانتی متری ورودی دهانه وجود داشته باشد.

باور غلط در مورد پرده بکارت

باور غلط در مورد پرده بکارت

در اینجا، 5 باور اشتباه در رابطه با پرده بکارت را ذکر می کنیم که بهتر است برای همیشه از بین بروند.

1- پرده بکارت با رابطه جنسی پاره می شود

این گفته تا حدی درست است اما کل مطلب نیست. خیلی از افراد، در واقع قبل از اینکه برای اولین بار دخول کامل داشته باشند، پرده بکارت خود را از دست می دهند. دکتر برایتمن می گوید استفاده ا ز تامپون و حتی فعالیت های فیزیکی مثل اسب سواری، ژیمناستیک و دوچرخه سواری، ممکن است به پرده بکارت آسیب بزنند زیرا پرده بکارت بسیار نازک است و نزدیک به دهانه واژن قرار گرفته است و خیلی حساس بوده و مستعد پارگی در دوران کودکی می باشد.

2- وقتی پرده بکارت پاره می شود، خونریزی و آسیب زیادی ایجاد می کند

دکتر برابتمن می گوید برای بعضی افراد، این موضوع صحت دارد. به این دلیل که واژن افراد با یکدیگر فرق دارد و همینطور پرده بکارت از یک فرد تا فرد دیکر متفاوت است. بنابراین همه ممکن است دچار خونریزی زیادی نشوند. بعضی ها در هنگام پاره شدن پرده بکارت، اصلا آن را حس نمی کنند و بعضی دیگر ممکن است که مقدار کمی احساس ناراحتی کنند و متوجه لکه بینی مختصری شوند. در صورتی که تجربه آن برای فردی خیلی سخت باشد یا به مدت طولانی احساس بدی داشته باشد و خونریزی زیادی را نیز تجربه کند. پیشنهاد دکتر برایتمن این است که با پزشک یا متخصص زنان و زایمان، تماس گرفته شود و تحت معاینه قرار بگیرد.

3- پرده بکارت به یک بار پاره می شود و دیگر تمام

دکتر برایتمن می گوید عمل پاره شدن پرده بکارت، اینگونه نیست که یک دفعه و یک باره انجام شده و دیگر تمام شود. ممکن است زمانی که برای اولین بار تامپون را وارد می کنید، پرده بکارت مقداری پاره شود و سپس، وقتی چیز بزرگتری را وارد می کنید، این پارگی بیشتر شود. چیزهایی مثل آلت تناسلی مردانه، وارد کردن چندین انگشت، ویبراتور و غیره. این قضیه نشان دهنده این است که اشخاص نه تنها با اولین دخول جنسی، بلکه در دفعات بعدی رابطه جنسی نیز، شاهد خونریزی خواهند بود و این کاملا طبیعی و نرمال است.

4- اگر پرده بکارت شخصی، پاره باشد به این معنی است که رابطه جنسی داشته است

نه، نه، نه. یک میلیون بار باید بگویم نه. همانطور که دکتر برایتمن می گوید” اصلا، اصلا، اصلا”. هر کسی که بگوید زنی در گذشته، به علت داشتن رابطه جنسی و بر اثر پارگی پرده بکارت، خونریزی داشته است، دروغ می گوید و در مورد چیزی که از آن حرف می زند، اطلاعی ندارد. همانطور که دکتر برایتمن توضیح دارد و همانطور که شما همین الان کلمه به کلمه آن را خواندید، این بافت نازک کوچک به روش های خیلی زیادی، امکان دارد پاره شود که خیلی از آنها اصلا به تمایلات و روابط جنسی، مربوط نمی باشد.

5- اگر برای مدت طولانی، رابطه جنسی نداشته باشید، پرده بکارت خود به خود، ترمیم می شود؟

هرگز شاهدچنین چیزی نخواهید بود. بر طبق گزارشات Planned Parenthood ( سازمان بهداشتی غیر انتفاعی در آمریکا که مربوط به سلامت جنسی افراد است)، حتی اگر هیچ چیزی، به مدت 50 سال، داخل واژن یک زن نشود، لبه های پرده بکارت، به یکدیگر نزدیک نمی شوند.” باکرگی مجدد” واقعیت ندارد.در پایان توصیه می کنیم مطلب معاینه و دیه پرده بکارت را بخوانید.

 

منابع:

zoomlif.com

hidoctor.ir

  از کجا بفهمم حلقوی هستم / پرده بکارت حلقوی ساده و ضخیم چیست
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.8/5 - (238 امتیاز)

103 نظرات

 1. سلام من میخوام ازدواج کنم تاحالم اصلا چیزی وارد نکردم اما تکواندو میرفتم حرفه ای چند بار ضربه بهم خورد ولی همون لحظه یکم درد داشت و خونی نیومد واین که ی مدت وقتی پریود میشدم با فشار اب زیادم ن ولی میشستم که تمیز بشم ولی باز خونی ندیدم نمیدونم بکارتم اسیب دیده یا ن خیلی استرس دارم

  • سلام
   مشکلی نداره جای نگرانی نیست
   اگر هم برفرض پارگی جزیی داشته باشه پزشک متخصصبه راحتی تشخیص میده که در اثر رابطه نبوده. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید

 2. سلام من چند ساله خود ارضایی میکنم اونم در حد مالش هستش ممکنه به پرده بکارتم آسیب رسیده باشه

  • سلام
   این کار را دیگر انجام ندهید. اگر برفرض هیچ آسیبی هم به بکارت نرسد به بخشهای دیگر جسم آسیب می رسد که قابل مقایسه با بکارت نیست. و بعضی از اونها ممکنه تا آخر عمر همراهتون باشه
   به جسم و اعضا و جوارح و روح آسیب میزنه
   ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر مثلا سود ظاهری کم و یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
   عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
   افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬لاغری و ضعف٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن با رابطه جنسی٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….

 3. سلام ببخشید من بچه بودم و انگشتام رو کامل وارد واژنم کردم الان خیلی ترسیدم امکان پارگی هست؟ اما وقتی خودم سعی کردم نگاه کنم انگار پرده ام دوتکه بود بازم ممکنه پاره شده باشه؟

  • سلام

   بستگی به نوع پرده داره
   باید متصص زنان بررسی کنند. اگر برفرض ساییدگی هم داشته باشه تشخیص میدن که بخاطر رابطه نبودهه

 4. سلام خسته نباشید.من اینه گذاشتم جلوی خودم و دیدم که یچیزی شبیه ارتجاعی بود و ذهنم درگیره میخوام‌گواهی سلامت بگیرم.چقدر زمان باید بگذره و ب پزشک مراجعه کنم.آیا ورزشهایی که انقباض واژن در اون انجام میشه،تاثیر داره؟؟؟؟؟؟

  • سلام
   کارتون غلط بوده دیگر انجام ندهید
   فقط متخصص زنان میتواند تشخیص بدهد

   • سلام من بر اثر دوچرخه سواری ضربه محکمی به اونجام خورد و لبه های کناری فکر کنم خون امد شیاری روش ایجاده شده ولی وسطش که میگن پرده است اسیبی ندیده امکان داره پرده بکارتم اسیب دیده باشه در ضمن خواستگار دارم میخوام ازدواج کنم میشه سریع بهم جواب بدین مرسی

 5. سلام من تو آینه نگاه کردم و زور زدم ب اندازه ی سرانگشت سوراخ دیدم ممکنه پرده نداشته باشم

  • سلام
   نیازی به این کار نیست. شما نمیتونید بفهمید ٬ متخصص زنان باید بررسی کند. پرده مشکلی نداره تا وقتی چیزی داخل واژن نرود

 6. سلام عمر پرده بکارت چقدر ؟ ابا پرده بکارت در سن 35 الی 40 سالگی اتومات وار از بین میرود؟

 7. سلام من بعد از چند دیقه خون مشاهده کردم میخواستم ببینم ایا پرده م اسیب دیده یا ن؟؟

  • سلام اینکار را دیگر انجام ندهید و ترک کنید. عوارض زیادی دارد
   برای خون هم به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند بخاطر مشکلات واژن هست یا اختلالت قاعدگی یا چیز دیگر

  • آناهیتا

   سلام من بعد از چند دیقه خون مشاهده کردم میخواستم ببینم پرده م اسیب دیده یا ن؟؟

   • سلام اینکار را دیگر انجام ندهید و ترک کنید. عوارض زیادی دارد
    برای خون هم به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند بخاطر مشکلات واژن هست یا اختلالت قاعدگی یا چیز دیگر

    • سلام. من در کودکی یعنی حدود 6 سالگی به علت مشکل سوزش ادراری شدید و خارش، چند بار شاید دو سه بار انگشتمو وارد کردم ولی هیچوقت نه دردی حس کردم نه خونریزی دیدم. آیا ممکنه پردم پاره شده باشه؟

     • سلام
      مجاری ادرار جدا هست و فرق دارند. احتمالش خیلی کم هست. برفرض ساییدگی جزیی باشه به مرور برطرف میشه. پزشک هم تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

    • پشتیبان

     سلام
     اولین دخول بوده؟
     پریود کی تمام شده
     بعضی پرده ها خونریزی زیادی دارند. به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند به خاطر نوع پرده بوده یا خیر

 8. سلام خواهشن کمکم کنید من حدودن ۱۰یا۱۲ سالگی ی شلنگ باریکی رو وارد خودم کردم حدودن۱۰ ۱۵ سانت الان ۲۰ سالمه و میخوام ازدواج کنم میترسم از اینکه میخوام ب پزشک همراه همسرم مراجعه کنم خواهش میکنم کمکم کنید میخواستم بدونم پرده ی بکارتمو از دست دادم

  • سلام
   درد و خونریزی نداشتید؟
   میتونید تنها به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند
   اگر آسیب دیدگی هم باشه پزشک تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

 9. سلام من م میخام ببینم ب پردم آسیب میزنه یا ن؟

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش هست
   دیگر انجام ندهید. عوارض و آسیبهای زیادی داره که به تمام جسم و روح وارد میکنه. مضراتش زیاد هست

 10. سلام من چند سال پیش سه بار رابطه داشتم ‌و پرده من حلقوی قابل اتساع هستش خونریزی نداشتم فقط سوزش و درد هربارم همین جوری سوزش داشت اما دخول کامل نبود.
  الان دکتر تشخیص میده ک من رابطه داشتم یا نه؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه را بگویند

  • از کجا مطمئن هستید که پردتون حلقوی قابل اتساع هس.. تست دادین.. میشه راهنمایی کنین

 11. سلام من چند سال پیش رابطه از جلو داشتم اما کامل نبود درد و سوزش داشتم کلا دوسه بار شد این رابطه.پردم حلقوی قابل اتساع است آیا دکتر معاینه کنه تشخیص میده رابطه داشتم؟ خواهشاً جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی داره . احتمالا پارگی جزیی داشته باشه
   بدون بررسی نمیشه جواب داد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 12. ناشناااااااس

  سلام
  پردم نمیدونم از چ نوعی بیضی شکله سمت پایین و بالا راست وقتی زور میزنم از هم باز میشن ک باعث شده ی مقدار از حالت بیضی شکل در بیان پردمو از دی دادم????

  دوبار انگشت اشاره مو در حد یک بند انگشت وقتی بچه بودم وارد واژنم کردم ن خونی و نه دردی و ن سوزشی هس نکردم

 13. ناشناس

  سلام اگه پرده اسیب ببینه یا پارگی داشته باشه مشخص میشه ک بر اثر رابطه این اتفاق نیفتاده تو گواهی ذکر میشه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر پارگی بر اثر رابطه نبوده باشه٬ بله متخصص زنان تشخیص مییدهد که رابطه نداشتید

 14. ببخشید من موقع قاعدگیم بود و درد کمر داشتم ولی هنوز پریود نشده بودم رفتم حموم شونه رو وسط پام گذاشتم جوری که طرفی که دونه دونه است روی واژن بود ولی اصلا داخل نبود من یه ذره دسته شونه که بیرون بود رو عقب جلو کردم ولی اصلا شونه تو واژن نرفت حتی ذره ای درد احساس نکردم بعد شونه رو برداشتم یه قطره خون دیدم بعد از اون اصلا ازم خون نیومد فقط کمی کمر درد داشتم که فکر کنم بخاطر قاعدگیم بود ازحموم که دراومدم باز خون مشاهده کردم و تا شب هم اندازه دو سکه ازم خون اومد و تقریبا درد نداشتم نه در ناحیه واژن ونه در کمر ایا پرده بکارتم اسیب دیده لطفا بگید

  • پشتیبان

   سلام
   دقیق نمیشه گفت. ممکنه بخاطر اصابت با بدن و زخم بودده باشه یا اختلالات قاعددگی
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا دقیق بررسی کنند
   مشکلی هم نیست ٬ متوجه میشوند که رابطه نداشتید

  • دهلیز واژنم چین چینی و لایه ماننده آیا طبیعیه

   • پشتیبان

    اگر کاری نکردید طبیعیه. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 15. سلام من چن ماه پیش خود ارضایی داشتم با یه شیی کردم داخل واژنم ولی خون نیومد یعنی پاره شده یا پردم سالمه

  • پشتیبان

   سلام
   لطفا دیگر انجام ندهید
   بدون بررسی نمیشه گفت. احتمالش کمه. برای بررسی دقیق میتوانید به متخصص زنان مرجعه کنید. تشخیص میدن که رابطه نداشتید

 16. بدون نام

  سلام خیلی ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که من تو واژنم احساس شلی میکنم اینم به خاطر همون عفونته؟؟؟و بعد اینکه من وقتی به معاینه واژن به پزشک مامایی مراجعه کردم به خاطر درد و سوزشم مراجعه کردم یعنی موقع معاینه پردم هم چک کرده پزشک مامایی؟

 17. سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم من از روی این سایت و… رقتم نوع پرده بکارتمو دیدم مال من یه دایره سوراخ بدون هیچ خراشیدگی هیچ کج بودنی و…. وسط بود ولی در کنار اون دایره پاره ک شبیه حلقوی یا همون ارتجاعی هست ک یه دایره کسط باید باشه یه خط اضافه که رو به سمت بالا رفته انگار که بریده شده و جوش خورده در خالیکه پرده پاره نمیشه و من هیچ وقت هیچ رابطه جنسی نداشتم و حتی خود ارضایی ک دستم سمت کاژن بره نداشتم اون بریدگی امکان اسیب یا پارگی پرده هست یا نهپیتونه مدلش باشه لطفا جواب بدید من قرار ازدواج کنم و میترسم از اینکه دکتر بگه پاره شده

  • پشتیبان

   سلام
   مشاهده و برسی پرده نیاز به تخصص دارد. خود فرد نمیتواند درست تشخیص بدهد. وقتی هم چیزی داخل واژن نشده پس پاره نشده پس نگرانی و ترس بیمورد هست.

 18. ناشناس

  سلام من حدود چهارده سال سن دارم تقریبا دو سال پیش کردم چون نمیدونستم چیزی به نامه پرده یه بکارت هست یا نه ولی نه خونریزی داشتم نه هیچی الان حداقل بیست سانت از انگشتم داخل واژنم میره ولی تهش چیزی هست شبیه به پرده ی بکارت نیست یک لاله ی حلالی که دو طرفش چپ و راست یکم فرو رفته ولی نه سوراخی داره نه قابل پاره شدن ولی فشار که میدم یکم درد داره میخاستم ببینم این پرده ی بکارته یا نه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   شما مگه انگشتتون چند سانت هست که ۲۰ سانتش داخل میشه؟!
   از جونتون سیر شدید که این کار غلط و ناادرست را انجام میدین؟! عوارض و مضراتش مافوق تصور هست.
   دیگر به هیچ عنوان این کار را نکنید٬ حتی حتی برای کنجکاوی و بررسی هم چیزی داخل نکنید. نه دست بزنید نه بررسی کنید.اتفاقا ممکنه بخاطر همین بررسی ها و کنجکاوی آسیب ببینه!
   الان نه لازمه نه نیازی هست که ببیینید پرده کدومه. با این کاراتون ممکنه اسیب ببینه
   شما نه میتوانید بفهمید که چی هستند نه میتوانید تشخیص بدهید٬ فقط پزشک متخصص زنان میتواند بررسی و تشخیص بدهد

  • سلام ، ببخشید آیا تست و آزمایش بکارت قبل ازدواج اجباریه ، چند درصد مردم به نظرتون خواستار تست بکارت هستند ؟!

 19. سلام
  من
  الان میترسم پرده نداشته باشم
  کمتر از هفت بارم هست یه چیزی که اندازش نصف انگشت کوچیکرو وارد کردم
  یه کوچولو
  الان خیلی دربارش استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش کمه.
   تشخیص قطعیم فقط توسط متخصص زنان و مامایی ممکنه. تشخیص هم میدن که رابطه نداشتید.
   دیگر هم هیچوقت این عمل غلط و زشت و نادرست را انجام ندهید عوارض و مضراتش مافوق تصور است

 20. پشتیبان

  سلام
  بله امکانش هست٬ اما فقط پزشک میتواند تشخیص دهد.

 21. تنهایی خفته

  سلام ببخشید یه سوال داشتم اصلا نمیدونستم چرا این کارو میکردم و اصلا نمیدونستم که کار بدیه عوارضشم نمیدونستم بعد که فهمیدم به کلی ترک کردم و تو به کردم اول که انجام میدادم درد نداشتم ولی بعدش یکم درد می‌گرفت ولی بعد سریع خوب میشد هیچ عوارضی هم نداشتم نمیدونم پردم سالمه یا نه انقد سکته زده هستم که حد نداره و میترسم سالم نباشه و الآنم ۱۶ سالمه خواهش میکنم بگید پردم سالمه یا نه لطفاً چون خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت٬ اما به احتمال زیاد مشکلی نیست. پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید

 22. خیلی ممنون که جواب دادید امیدوارم چیزیم نباشه

 23. سلام
  من یه دختر ۲۰ ساله هستم از ۱۷ سالگی حدود یک سال خودارضایی کردم ولی بعد که فهمیدم عوارض داره ترک کردم بعد الان یه خواستگار دارم میترسم پرده نداشته باشم اونوقت میتونم به خواستگارم جواب مثبت بدم اگه هم پاره باشه
  بعد اگه بتونم جواب مثبت هم بده بخواد منو ببره آزمایش مشکلی پیش نمیاد آخه من با انگشت این کارو انجام میدادم و به سمت پرده کاری نداشتم

  • پشتیبان

   سلام
   احتمال زیاد مشکلی نیست تشخیصم میدن که رابطه نداشتید
   جواب مثبت ربطی به این نداره

 24. با سلام و خسته نباشی میبخشین من روز 17 پریودم رابطه محافظت نشده داشتم و یک ساعت بعدش قرص 0.75 اورزانسی خوردم و تا 12 ساعت بعد یه قرص 0.75 دیگه استفاده کردم و الان 10 روز میگذره و پریود نشدم آیا باردارم؟

  • پشتیبان

   سلام
   در پریود رابطه ممنوع هست. اگر فرزندی هم در دوران پریود شکل بگیره طبق حکم فقها ….
   بدون بررسی نمیتوان نظر داد برای اطمینان فردا حتما به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند و ازمایش بگیرند. احتمالا تا فردا هم بهتره قرص ضدبارداری بخورید

 25. سلام ، وقتتون بخیر .
  من دختری ۱۶ ساله هستم ، تا الان هیچ رابطه ای نداشتم ، متاسفانه تازه متوجه اهمیت پرده ی بکارت شدم .
  من یک سال پیش تو دست شویی انگشت میانی م تا اخر به صورت ناگهانی وارد واژنم شد و این اتفاق دو سه بار تکرار شد هیچ دردی هم نداشتم و خونی هم نیومد، ، و فقط دعا میکنم پرده ام اسیبی ندیده باشه ، یا کلا پاره نشده باشه ، ، میشه لطف کنید از روی گفته هام بگین که پرده ی من اسیب دیده یا نه؟ ، یا اینکه پاره شده ؟ اگه من در اینده برم برای معاینه ، دکتر متخصص تشخیص میدن که من رابطه نداشتم ؟ ، من خیلی میترسم و هر شب با استرس می خوابم ، ، لطفا کمک م کنید ، از ایندم می ترسم خیلی. جواب بدین ممنون میشم .

  • پشتیبان

   سلام
   تشخیص شما ملاک نیست ٬ پزشک متخصص زنان باید بررسی کند و تشخیص دهد.
   اگر بخواهید زندگیتان را براساس فکر دیگران تنظیم کنید موفق نخواهید بود.
   پرده ظاهرا پاره نیست٬ اگر هم آسیبی دیده باشه جزیی هست نه کامل. پزشک هم تشخیص میده که رابطه نداشتید. پزشک کاری به زندگی شما نداره و نبایدم دداشته باشه. وظیفه او فقط بررسی و اعلام نتیجه بررسی هست. تنها هم میتونید به پزشک مراجعه کنید.
   جای نگرانی نیست. فکرای غلط و ناامیدانه را هم دور بریزید٬ به خدا توکل کنید و با امید به خدا برای زندگی خوب تلاش کنید٬ زندگی روزهای تلخ و شرین زیاد داره٬ از خطاها درس و تجربه بگیرید تا دیگر تکرارش نکنید و در آینده موفق شوید. خودتون رو نبازید خداوند کنارتونه و مواظبتون هست.
   اون کار غلط را هم دیگر تکرار نکنید.
   موفق باشید

 26. سلام خسته نباشید لطفا جوابمو بدید نگرانم
  من چندوقتی هست عادت کردم درد دارم ولی همون موقعه بعدش نه انگار میخواستم ببینم امکان داره فشار بیاد پرده بکارتم پاره بشه یا آسیب ببینه
  و سوال اصلیم اینه الان چندوقیه بعد اینکه پریود میشم هرچندماه یه بار بعد پریود چند روز بعدش یا یکی دو هفته بعدش لکه بینی دارم به لباس زیرم میخوره یا میرم دستشویی چند قطره میاره یه روز کامل نمیشه که قطع میشه ولی نگرانم جوابمو بدید ممنون

  • پشتیبان

   سلام
   عادتهای بیمورد و غلط جدا از اینکه کار بیخود و اضافه ای هست بلکه ممکنه باعث مشکلاتی بشه. پس بمرور ترک کنید و دیگر انجام ندهید.
   ااحتمالا زیاد بکارت اسیب ندیده.
   برای این باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید شرح حال کامل را بگویید تا بررسی کنند

 27. سلام. ممنو میشم جواب بدید
  من چهارده سالمه دوسال پیش هیچ دردی نداشتم اما کمی خون دیدم ک کمرنگ بود البته قبل واژنم خون اومد. و چندتا اندازه نقطه لخته شده بود. پردم پاره شده؟ خیلی استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر آسیبی هم دیده باه کم خواهد بود و پزشک تشیص مییده که رابطه نداشتید.
   چون تازه هست توصیه اکید میکنم و رک میگویم که دیگر کاری نکنید این کار مضر و غلط و نادرست را انجام ندهید. در غیراینصورت مانند دیگران عادت خواهید کرد و احیانا معتاد خواهید شد و دیگر ممکنه ترک کردنش براتون سسخت باشه. پس تا عادت نکردید این موضوع را رها کنید .
   درغیر اینصورت ممکنه در اینده به عوارضی که ذکر شده مبتلا شوید و در رابطه طبیعی به مشکل بخورید.

 28. سلام من بعدش تو نت زده بود میشه خودت معاینه کنی من یه چند بار خودم معاینه کردم نزدیک ده بار پوستمو کشیدم تا باز شه میشه بر اثر این پاره شده باشه چون وقتی میبینم سوراخش اصن گرد نیست بالاشم یکم گوشت داره که خیلی بهم ریختس که فشار میارم یکمی باز میشن

  • پشتیبان

   سلام
   کنجکاوی جز ضرر هیچی نداره. ملاک هم تشخیص شما نیست. تشخیص پزشک زنان ملاک هست. مشکلی ندارید. لطفا دیگر دست نزنید و کنجکاوی نکنید

 29. سلام خسته نباشید . یه سوال دارم که روح و روانمو داغون کرده لطفاً کمکم کنید . من وقتی داشتم واژنمو میشستم یکم سوزش دراون قسمت احساس کردم ، یکم بعدش متوجه شدم یکم خون تیره ازم اومد بیرون، نزدیک پریودمم نبود . الآن که جلو آینه پرده مو میبینم در قسمت ۳ و ۹ یکم پارگی داره . قبلاً ندیده بودم پرده مو که چجوری بوده و الان بتونم بفهمم مثل قبله یا پاره شده ؟ ممنون میشم جواب بدید .

  • پشتیبان

   سلام
   پرده مشکلی نداره. مراقب باشید دیگر چیزی داخل واژن نشود. میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا علت خون را بررسی کنند.

 30. سلام.وقتی پرده بکارت پاره بشه احتمال داره اطرافیان یا خانواده متوجه بشن یا ن؟مثلا از روی ظاهر یا چهره مشخص میشه؟؟؟

 31. سلام خیلی ممنون میشم ک ب سوالم جواب بدید من ۱۸سالمه از ۱۵ ۱۴ سالگی ک پریودم شروع شد همیشه ۳ یا ۴ روز بیشتر نبوده من تابحال رابطه جنسی نداشتم از پرده بکارت ورابطه جنسی هیچ چیزی نمی‌دونستم اصلا نمی‌دونستم ک پرده بکارت چی هست وپاره شدنش یعنی چی ک انگشت اشارمو ب داخل واژن فرومیکردم حتی در مواقعی ک پریود بودم حتی الان ک می‌دونم نمیتونم
  و هنوز این کارو انجام میدم وعادی شده و هیچ وقت هیچ درد خونریزی وسوزشی احساس نکردم الان فکرم خیلی درگیر ک آیا پرده بکارت آسیب دید یا ن متاسفانه دسترسی ب متخصص ندارم و با کسی دیگه هم نمیتونم در میان بزارم حتی از آینده ک برام مشکل ب وجود بیاد میترسم من از ناباروری خیلی میترسم و ذهنم خیلی درگیره اینم بگم ک من قرص اعصاب از دو ساله ک مصرف میکنم آیا اصلا پرده بکارت وقتی پاره بشه حتما خون میاد و درد داره این خون ودرد حتی با انگشت هم ممکنه اتفاق بیفته لطفاً راهنمایی کنید ایاموقع ازدواج با آمیزش جنسی حتما از پرده بکارت خون میاد خیلی ببخشید ولی من خیلی میترسم وفکرم خیلی درگیره لطفاً حقیقتی بگید و راهنمایی کنید

  • پشتیبان

   سلام
   پرده اگر آسیبی دیده باشه کامل نیست٬ و اگر ترک کنید ممکنه ترمم بشه٬ پزشک هم تشخیص میده که رابطه نداشتید٬ خون هم بستگی به نوع پرده داره.
   ٬اول از همه باید نگران سلامتی روح و جسم خودتون باشید٬ سلامتی مهمتر از پرده هست٬ پرده سالم باشه اما خدای نکرده سالم نباشید به چه درد میخوره؟
   با این کار حتی ممکنه در رابطه واقعی به مشکل بخورید و برای خودتون و همسرتون در رابطه مشکلاتی پیش بیاد.
   استرس٬ ضعف اعصاب و اراده٬ افسردگی٬ پیری زودرس٬ ضعف و لاغری٬ چروکیده شدن و تیره شدن رنگ آلت تناسلی و … از عوارض احتمالی این عمل غلطه٬ پس تا فرصت هست جبران کنید و ترک کنید.
   برای انان نتونستن وجود نداره٬ فقط انگیزه و اراده میخواد٬ من به شما بگویم ۵ دقیقه بدو شما میگویید نمیتونم اما اگر الان گرگ به شما حمله کنه با آخرین سرعت ۱۰ کیلومتر می دوید!! چرا؟ چون ترسیدید٬ چون جان عزیزه٬ چون اراده کردید پس تونستید. اینم همینه ٬ کافیه اراده کنید و بخواهید٬ اولش سخته اما بمرور به شرایط جدید عادت می کنید٬ مثل قبلا میشوید که اینکار را نمیکردید
   پس اگر سلامتیتون٬ آیندتون٬ ازدواج و همسرتون و زندگیتون و فرزند در آینده براتون مهمه تصمیم بگیرید که دیگر انجام ندهید٬ به نفستون نه بگویید.
   روشهای ترک کردن در سایتها موجوده میتونید استفاده کنید.

   • میشه روشهای ترک این عادت غلط رو بگید خیلی ممنون مطالبتون بسیار مفیده

    • پشتیبان

     در مطالب سایت و نظرات اگر جستجو کنید گفته شده. در گوگل هم سرچ کنید مطالب زیاده. این سایت هم مفیده که تجربه هاش از ترک رو گفته
     dadashreza.com
     باید تمرین کنید به نفس که به شما فرمان میده این کار رو بکن٬ نه بگویید٬ اولش سخته و نفس و شیطان اونقدر وسوسه می کنند و فشار وارد می کنند تا شما رو منصرف کنند٬ احتمالا در اوایل هم چندبار موفق خواهند شد٬ اما با تلاش و پشتکار و اراده و تمرین زیاد وقتی ببینند شما مصمم هستید رفته رفته نرم میشن و با شرایط کنار میان.
     دقیقا مثل حرکت قطاره٬ قطار وقتی ابتدا بخواد حرکت کنه سنگین هست و با سرعت خیلی کم حرکت میکنه اما به مرور سرعتش زیاد میشه اونوقت هیچ نیرویی نمیتونه موفقش کنه.
     هروقت تحریک شدید یاد قولی که به خودتون دادید بیفتید و آیندتون٬ سریعا حالتتون رو تغییر بدید و مشغول کاری شوید. مثل به بیرون بروید٬ یا کنار خانواده بروید یا مشغول کاری شوید. اون لحظه به هیچ وجه نباید تنها و بیکار بمونید.
     وقتی چند بار این کار رو تمرین کنید براتون عادی میشه به شرایط جدید عادت می کنید. طبق راهنمایی اون سایت پیش برید سوال یا مشکلی داشتید بپرسید.

 32. مهرانا

  سلام.من دختری 22ساله هستم و تاکنون هیچ دخولی نداشته ام.بعد از مشاهده انواع پرده بکارت از سر کنجکاوی با همان روشی که در سایت هاست(آینه)پرده بکارتم را دیدم.متاسفانه در قسمت بالا سمت چپ یک بریدگی به اندازه چند میلی متر است و زمانی که فشار وارد میکنم یعنی زور میزنم(عذر میخوام نمیدونم چه لفظی رو باید بکار ببرم)دهانه واژن کاملا تا مجرای ادرار باز میشود ولی بعد از آن یعنی قسمت داخلی کاملا بسته است آیا پرده بکارت همان دهانه واژن است؟!من در کودکی با تیزی پله برخورد کردم و تا چند روز خونریزی کمی داشتم که در هنگام بازی بیشتر میشد.آیا ممکن است بکارتم را از دست داده باشم؟!آیا متخصص زنان قادر است تشخیص دهد که دخولی صورت نگرفته؟!من خیلی نگرانم.خانواده ام بسیار حساس است اما زندگی را دوست دارم اما بخاطر این موضوع چندین خاستگار را رد کرده ام و خانواده ام بسیار مصر هستند اما نگرانم باعث بی آبرویی آنها شوم و از طرفی کسی حرفم را باور نکند و طرد شوم…خواهش میکنم کمکم کنین…

  • پشتیبان

   سلام
   باید در همان بچگی شما را نزد پزشک متخصص می بردند. بدون بررسی نمیتوان گفت٬ جای هیچ گونه نگرانی نیست اگر برفرض آسیبی هم دیده باشه اکثرش احتمالا ترمیم شده و پزشک زنان هم علت رو تشخیص میده٬ نگرانی شما بیمورد هست٬ میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید.

 33. سلام
  من هیچ دخولی نه در رابطه و نه با شیء نداشته ام اما دهانه واژن بعد از زور زدن تا مجرای ادرار باز میشود ولی بعد از ان یعنی قسمت درونی کاملا بسته است.لازم به ذکر است در کودکی(حدود15سال پیش)با تیزی پله برخورد کردم.آیا ممکن است بکارتم را از دست داده باشم؟آیا متخصص تشخیص خواهد داد دخولی صورت نگرفته است؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله پارگی در اثر رابطه با این فرق داره و پزشک زنان تشخیص میده رابطه نداشتید

 34. سلام من پردم از نوع ارتجاعی هستش و و علت شل بودن دیواره های رحمم و اصلا خون ریزی نداشتم پیش متخصص هم که رفتم گفتن پرده از نوع ارتجاعیه و خونریزی کمی داره و من بعد ازدخول هیچی خون ریزی نداشتم میخواستم بپرسم ایا امکان پارگی پرده وجود دارد یا ن؟

 35. سلام روز بخیر
  من درواقع دوروز پشت سرهم دستمو داخل سوراخ بردم تا تَه ولی نه دل درد نه خون هیچی نبود یعنی اصلا خون نیومد من اصلا درمورد بکارت چیزی نمیدونستم ولی با پرس و جو تو گوگل فهمیدم ،

  • پشتیبان

   سلام
   میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 36. سلام من تو دوران عقد هستم بعدشم دو قطره یا کمتر خون بدون درد داشتم خیلی کم رنک هی میگم منو ببر دکتر میگ مهم نیس چ فرقی میکه منم مشتاقم بدونم از بین رفته یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر همان لحظه خون آمده ممکنه آسیب کمی دیده باشه
   تنهایی هم میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید

 37. پشتیبان

  سلام
  احتمالش کمه٬ پزشک متخصص زنان باید بررسی کند.
  اما قطعا به روح و جسمتان آسیب می زند و گرفتار ععوارضی مثل پیریی زودرس٬ عدم رشد صحیح اندام٬ مشکلات ادراری و گوارشی و … خواهید شد. و همینطور ممکنه در رابطه واقعی و ارضاشدن در آینده به مشکل بخورید.

 38. پشتیبان

  سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید

 39. سلام من از 2 سالگی ظاهرا تا الان که 16 سالمه و اصلا نمیدونستم چیه و حتی اسمشم بلد نبودم ولی واقعا تصمیم دارم ترکش کنم. میخواستم بدونم که ایا پرده ام ممکنه اسیب دیده باشه ؟. خیلی نگرانم 🙏🙏🙏

  • پشتیبان

   سلام مطمنید؟
   احتمالا آسیب ندیده، میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا مطمن شوید.

 40. ناشناس

  سلام من امروز یکم خون اومد و سوخت آیا امکان داره پرده بکارتم پاره شده باشه؟
  لطفاااا جواب بدید

 41. سلام من یه مدت میکردم ولی یه چندماهی هست کنارگذاشتم ویکبارجسم تیزواردواژنم شدوخونریزی کردوالآن نمیدونم چیکارکنم

  • پشتیبان

   سلام بدون مشغله فکری زندگی کنید
   اگر خیلی نگرانید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کند. جای نگرانی نیست

 42. سلام من اندازه دو انگشت ولی نه درد داشتم نه خون ریزی ولی بعد از چند روز اولین بار پریود شدم

 43. سلام من الن ۱۸سالمه و فک کنم ۱۲ سالگی ولی خب این مواقع نه دردی احساس کردم نه خونی
  و از پرده بکارت هیچی نمیدونستم اونموقع دیروز دکترزنان و زایمان رفتم گف پارگی جزئی داره و من نمیتونم برا این نوع پارگی سلامت بکارت بدم
  و الن چن ماه دیگه قراره عقد کنم بنطرشما هنگام رابطه خون میتونه بیاد؟
  یا از یه دکتردیگه میتونم سلامت بکارت بگیرم🤦‍♀️
  خاهشا جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام بستگی داره که پارگی به چه شکل باشه و در چه ساعتی باشه و بکارت چه نوعی باشد …
   بدون بررسی نمیتوان جواب صحیحی داد. بهتره از همان پزشکی که معاینه کرده بپرسید. احتمالا بله چون جزئی بوده

 44. سلام وقتتون بخیر من واژنم خشک بود خون امد اما بعد که رفتم معاینه پیش ماما با سابقه 20سال گفتن سالم و نوعشم حلقویی دندانه دار آیا امکان داره اشتبا تشخیص داده باشن؟ممنون میشم جواب بدید خیلی نگرانم

 45. سلام اگه…… بشه احتمال پارگی پرده بکارت هست؟
  و اگه از قسمت خارجی واژن عکس گرفت میتونم بفهمم پاره شده یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام احتمالش کمه. بستگی داره. باید بررسی بشه.
   اون کار هم کار بسیار غلطی هست

 46. ناشناس

  سلام
  من امروز تقریبا روز آخر پریودیم بود

  بعد از اون ی قطره خون دیدم
  پرده بکارت پاره شده؟

  • پشتیبان

   سلام
   چون در دوران قاعدگی بوده نمیتوان بدون بررسی با اطمینان نظر داد که آسیب جزیی دیده یا مربوط به قاعدگی بوده. پزشک بررسی کند بهتر است. اون کار غلط هم دیگر تکرار نکنید . ضرر و عوارض متعددی دارد

 47. سلام من حدود یکسال پیش ضربه لگد خیلی محکم به قسمت کمرم و واژن خورد ک شدیدا درد گرفت و بعدش شروع به خونریزی کرد به طوری که از نوار بهداشتی استفاده کردم خیلی نگرانم آیا مشکلی پیش اومده یا نه !؟

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش خیلی کمه. میتونید به پزشکک زنان مراجعه کنید تا از وضعیت پرده و سلامت و چکاپ ررحم و تخمدان مطمئن شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *