علت خونریزی دختر باکره / نداشتن خونریزی در شب عروسی

نداشتن خونریزی در شب عروسی, علت خونریزی دختر باکره, انواع پرده بکارت,پرده بکارت غیر ارتجاعی,پرده بکارت مشبک یا سوراخ سوراخ, پرده بکارت  دندانه دار,کیا شب عروسی خونریزی نداشتن,اگه شب عروسی خون نیاد, علت خونریزی دختر باکره , نداشتن خونریزی در شب عروسی

پرده بکارت یا هایمن (hymen) چیست؟
پرده بکارت در طول ورودی واژن باز می شود اما آن را به طور کامل پوشش نمی دهد.  پرده بکارت بافت گوشتی نازکی است که در ورودی واژن قرار دارد.” پرده بکارت به طور کامل ورودی را پوشش نمی دهد زیرا در صورت پوشش کامل، خون قاعدگی بدن را نمی تواند ترک کند. پرده بکارت همه افراد یکسان نیست- و برخی از زنان بدون پرده بکارت متولد می شوند.

پرده بکارت افراد مختلف از نظر اندازه، شکل، ضخامت، کشش و حتی حضور متفاوت است.” اگرچه پرده بکارت اشکال و اندازه های مختلف دارد، اما معمولا شکل هلالی دارند. هنگامی که بچه هستیم، پرده بکارت معمولا ضخیم تر است و با گذشت زمان پرده بکارت با انجام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری و یا انجام کلاس های ژیمناستیک نازک می شود. تولد بدون پرده بکارت بر شما و یا سلامت جنسی و باروری شما تاثیر ندارد.

علت خونریزی دختر باکره / نداشتن خونریزی در شب عروسی

بعضی از خانمها پرده بکارتی دارند که باید به وسیله جراحی برداشته شود، اما این امر نادر است.

انواع پرده بکارت :
پرده بکارت یک غشاء نازک که ورودی واژن را احاطه می کند. پرده بکارت در اشکال مختلف وجود دارد. شایع ترین نوع به شکل نیمی از ماه می باشد. این شکل اجازه می دهد تا خون قاعدگی از مهبل خارج شود. پرده بکارت از دو نظر یعنی جنس و شکل تقسیم بندی میشود: از نظر جنس به دو دسته ارتجاعی و غیر ارتجاعی طبقه بندی میشود:

1-  پرده بکارت ارتجاعی :
که حین دخول پاره نمی شود، اما ” کش ” می آید و معمولا خونریزی ندارد. فردی که  با پرده ارتجاعی دخول داشته ، اما خونریزی ندیده است ، باید بداند، در معاینه امکان تشخیص دخول وجود دارد . چون درسته که پرده پاره نشده است . اما ” کش آمده ” و ظاهرش تغییر پیدا میکند .

2- پرده بکارت غیر ارتجاعی:
یعنی پرده ی بکارت قابلیت کش آمدن ندارد و با پارگی از بین میرود . پرده های بکارت غیر ارتجاعی ، حتما خونریزی خواهند داشت.

تقسیم بندی پرده بکارت از نظر شکل ظاهری به این صورت است:

1- پرده حلقوی
این نوع پرده شکلی شبیه حلقه با سوراخی در وسط آن است و متداول ترین شکل آن است و از اطراف به واژن چسبیده است و به دو شکل کشسانی و غیر کشسانی موجود هست. اندازه ی این سوراخ بسیار متغیر است . پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

2- پرده بکارت مشبک یا سوراخ سوراخ
این پرده بکارت سراسر مدخل واژن  را پوشانده است ولی دارای چندین روزنه است. سوراخ ها معمولا ریز هستند، درصد کمی از افراد پرده به این شکل دارند.

3- پرده بکارت سپتوم دار یا تیغه ای
پرده ای كه پل پوستی در طول ورودی واژن دارد.گاهی این پل شناسایی نمی شود و فقط باعث نزدیکی های دردناک می شود. گاهی برای اولین بار طی زایمان طبیعی دیده می شود.

4- پرده مسدود یا بسته یا بدون سوراخ
حالتی هایی پیش می آید که فرد از بدو تولد با هایمن کاملا مسدود بدنیا می آید و یا قطر این پرده به قدری زیاد هست که در زمان آمیزش و دخول دچار پارگی نمی شود و در زمان خون ریزی قاعدگی مانع خروج خون از بدن می شود . که در این مواقع باید فرد با مراجعه به پزشک نسبت به رفع ان اقدام کند که معمولا پزشک برای خروج خون قاعده گی و یا جلوگیری از دخول دردناک با جراحی سبکی این مشکل را مرتفع می کند.

5-  پرده بکارت  دندانه دار
شبیه پرده حلقوی است با این تفاوت که کنره هایش نا منظم است. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.پیشنهاد می کنیم مطلب تشخیص باکره بودن دختر را نیز بخوانید.

  معاینه پرده بکارت / دیه بکارت

علت خونریزی دختر باکره

سوالات رایج شما در مورد پرده بکارت
1- پرده بکارت چیست؟
پرده بکارت یک غشای نازک است که دهانه واژن را می پوشاند. این پرده شامل یک بافت همبند و فیبرهای عضلانی با رگهای خونی و پایانه های عصبی است.

2- آیا پرده بکارت با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است؟
پرده بکارت به راحتی قابل شناسایی است. معمولا این پرده از ورودی واژن 1-2 سانتیمتر فاصله دارد و نقش مرز بین اندام های تناسلی داخلی و خارجی را بازی می کند.

3- آیا پرده بکارت در همه خانم ها یکسان است؟
ظاهر و ساختار پرده بکارت مانند رنگ بدن یا رنگ مو منحصر به فرد است. در هر خانمی، شکل، نوع، ضخامت، الاستیسیته و تعداد رگ های خونی و پایانه های عصبی پرده بکارت متفاوت می باشد. برخی از پرده های بکارت الاستیک و قابل کشش هستند اما برخی اینگونه نیستند. پرده بکارت بعضی افراد دارای تعداد زیادی پایانه های عصبی است، در حالی که پرده بکارت برخی دیگر تعداد کمی پایانه عصبی می باشد.

4- هدف از پرده بکارت در بدن چیست؟
تا کنون، دانشمندان دلیل وجود پرده بکارت را متوجه نشده اند. یکی از رایج ترین نظریه ها این است که پرده بکارت نوعی مانع است که از ورود عفونت به بدن خانم های جوان جلوگیری می کند.

5- آیا همه خانم ها با پرده بکارت متولد می شوند؟
قطعا نه. تعداد کمی از آنها، حدود 0.03٪، بدون پرده بکارت متولد می شوند. این دختران به طور کلی هیچ مشکلی با توسعه سیستم اعصاب اندام های تولید مثل ندارند.

6- چگونه خون قاعدگی از طریق پرده بکارت عبور می کند؟
پرده بکارت دارای یک یا چند سوراخ برای خروج خون به صورت طبیعی است. در اکثر دخترها، پرده بکارت شبیه یک دونات است و یک سوراخ بزرگ دارد که یک یا دو انگشت داخل آن می شود. پرده بکارت با دو سوراخ شبیه بینی بسیار شایع است. بعضی از پرده های بکارت چند سوراخ کوچک دارند!

7- آیا سوراخ در پرده بکارت به قدری کوچک است که مانع از ورود انگشت یا تامپون می شود؟
گاهی اوقات سوراخ پرده بکارت خیلی کوچک است به طوری که نمی توان از تامپون استفاده کرد. با پزشکتان مشورت کنید تا متوجه شوید پرده بکارت شما چه نوع پرده ای است. این امر باعث می شود در هنگام استفاده از تامپون پارگی ناخواسته ایجاد نشود.

8- آیا پارگی پرده بکارت دردناک است و با خونریزی همراه است؟
پرده بکارت هر خانمی ساختار فردی دارد، به همین دلیل است که خونریزی و درد می تواند قوی یا ضعیف باشد و یا اصلا دردی نباشد. این مسئله عمدتا به ضخامت پرده بکارت بستگی دارد. هر چقدر پرده ضخیم تر باشد پارگی آن درد بیشتری دارد. خونریزی در اولین مقاربت جنسی تنها در 43٪ دختران اتفاق می افتد. مقدار خون از چند قطره تا خونریزی به مدت یک تا 3 روز متغیر است. اگر خونریزی بیش از 3 روز طول کشید، با پزشک خود مشورت کنید.

9- آیا پرده بکارت در اولین دخول پاره میشود ؟
طی اولین دخول، پرده بكارت، معمولا در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود.گاهی بندرت پرده بکارت به قدری ضخیم است که بهتر است با جراحی اندکی باز شده ، سپس دخول انجام شود.

10-امکان دارد قبل از اولین رابطه جنسی، پرده بکارت آسیب ببیند؟
در حقیقت، قبل از اولین رابطه جنسی ممکن است پرده بکارت آسیب ببیند، به عنوان مثال، در طول قاعدگی، معاینه پزشکی، جراحی یا هنگام استفاده از تامپون با اندازه اشتباه. همچنین ممکن است در هنگام صدمات، ضربه اشیاء مختلف، اعمال فیزیکی بیش از حد، و ورزش پرده آسیب ببیند.

11- آیا باکره ها باید به متخصص زنان مراجعه کنند؟
کنگره ملی زنان و زایمان توصیه می کنند همه دختران اولین معاینه زنان را بین سنین 13 تا 15 سال انجام دهند. پزشک اطلاعاتی در مورد مراقبت های بهداشتی زنان در اختیار خانم قرار می دهد و پزشک اطمینان می دهد که اندام های خانم به درستی رشد می کند یا خیر.

12- آیا باکره بودن بعد از 18-20 سالگی برای سلامتی بد نیست؟
باکره بودن به سلامتی آسیب نمی رساند. ممکن است کسل کننده به نظر برسد، اما باکره بودن 100٪ حفاظت در برابر بیماری های منتقله از راه جنسی و حاملگی های ناخواسته را فراهم نمی کند.

13- آیا پرده بکارت بطور کامل در اولین دخول پاره میشود؟
گاهی پرده بكارت با یك یا دو بار نزدیكی كاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و كمی خونریزی می كند. یعنی در تمام نزدیکی های اولیه ، مقداری خونریزی یا لک دیده می شود. در این موارد فرد در 5-6 بار نزدیکی اول ش لک می بیند.

14- آیا رنگ خون پارگی پرده بکارت متفاوت است؟
تفاوتی بین رنگ خون بکارت با خون قاعدگی وجود ندارد اما نکته مهمی که وجود دارد در حجم و قلت و کثرت خون ریزی است معمولا خون ریزی که از پاره شدن طبیعی پرده ایجاد می شود معمولا از یک قطره شروع می شود و حداکثر آن به قدری است که بتواند یک نوار بهداشتی را پر کند

15- پارگی پرده بکارت بدون درد چگونه امکانپذیر است؟
همیشه و در اکثر مطالب گفته ام که اگر برای اولین بار میخواهید اقدام به رابطه جنسی بکنید حتما سعی کن فضایی آرام و دلنشین و به دور از اضطراب و خستگی و استرس ایجاد کنید چرا که در این شرایط پارگی بکارت بدون درد یا با کمترین درد ممکن صورت می گیرد پس حتما از شب عروسی ، شب عقد و مشابه آن استفاده نکنید حتی المقدور .

16- آیا خود ارضایی باعث پارگی پرده بکارت میشود؟
خود ارضایی کاری ناپسندیده می باشد که در اغلب مواقع عوارض روحی و جسمی فراوان هم به دنبال خواهد داشت. اما نوع خود ارضایی خیلی مهم است و باید اطلاع داشت که فرد به چه نحوه این کار را انجام داده است مثلا خود ارضایی مالشی منجر به پارگی بکارت نخواهد شد و بکارت جز با وارد کردن شی خارجی به داخل واژن دچار آسیب نمی شود مگر در موارد خاص و نادر .

17- چطور تشخیص بدم پرده م سالم هست یا نه ؟

برای این کار یک آینه بزرگ رو به روی خودتون قرار بدید و در حالتی که به پشت تکیه داده اید پاهای خود را جمع و سعی کنید کمی به سمت پایین بروید طوری که سطح بیشتری از انتهای کمرتان مماس با زمین باشد در این حالت پاهای خود را باز کنید و به کمک انگشتان خود سعی در باز نمودن لب بیرونی واژن نمایید

18- در پرده بکارت ارتجاعی داشتن رابطه جنسی از قبل مشخص نیست؟
اما بافت پرده حلقوی قابل اتساع که به پرده بکارت ارتجاعی مشهور است به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده و “به علت همین حالت ارتجاعی” هنگام ورود جسم خارجی (آلت مردانه) دچار پارگی نمی‌شود ولی با دخول آلت تناسلی سائیدگی‌هایی در اطراف پرده بکارت ایجاد می‌شود. به همین علت ممکن است برای مرد این تصور پیش آید که همسر او باکره نیست.

19- آیا بدون پارگی پرده بکارت امکان بارداری است؟
گاهی اوقات ، (بندرت) ممکن است بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملكی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

20- آیا برای پارگی پرده بکارت نیاز به فشار زیاد از سوی مرد است؟
از آنجائیكه در نظر مردم پرده بكارت، پرده ای بسیار سفت و محكم است كه تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سكس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیكه، اگر زن هنگام سكس آمادگی كافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.چون پرده بکارت یک پوسته نازک است که فقط کافیست در چند ناحیه چاک بخورد .

21- احساس تنگی در دهانه واژن دارم، چکار کنم؟
در صورت احساس تنگی در دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهای تسهیل كننده یا اسپری بی حس كننده استفاده كرد. ضمن اینكه تحریك زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

22- آیا رابطه جنسی تنها راه از بین رفتن پرده بکارت است؟
از جمله عواملی که می تواند موجب پارگی پرده بکارت شوند، عبارتند از: ورزش های سنگین مثل ژیمناستیک، اسب سواری و کاراته، آمیزش جنسی و مقاربت و دخول آلت مردانه، داخل شدن جسم خارجی در حال خود ارضایی، نداشتن پرده بکارت به صورت مادرزادی، عمل های لگنی وخیم، با احتمال کمی تصادف نیز می تواند سبب پارگی پرده بکارت شود.

23- آیا احتمال ترمیم و خودسازی مجدد پرده در دراز مدت هست؟
احتمال بازسازی خود به خودی پرده بکارت تنها در اطفال و دختران در سنین پایین وجود دارد. پس از عمل ترمیم بکارت، تشخیص آن توسط متخصص با توجه به نوع عمل، وضعیت بخیه و نوع پوست بیمار متفاوت خواهد بود. معمولا عمل ترمیم پرده بکارت در نوع ارتجاعی نتیجه خوبی حاصل نمی شود. تشخیص سلامت انواع پرده بکارت توسط متخصص زنان تنها قابل اطمینان می باشد.

24- آیا همه زنان درد پارگی بکارت را احساس می کنند؟
بعضی از زنان درد پارگی پرده بکارت را متوجه می شوند اما برخی هیچ علائمی ندارند. در بسیاری از انسانها پرده بکارت در طول زمان نازک می شود و در نهایت به راحتی پاره می شود. در دیگر افراد، پارگی ممکن است واضح تر باشد. ممکن است پارگی کاملا غیر قابل تشخیص باشد یا ممکن است درد یا خونریزی با اولین ورود تامپون یا اولین مقاربت ایجاد شود.” اگر پرده بکارت شما ضخیم تر و یا سفت تر باشد، بهتر متوجه پاره شدن آن می شوید.

25- آیا درد در اولین رابطه جنسی مربوط به پارگی بکارت است؟
داشتن رابطه جنسی برای اولین بار به دلایلی غیر از پارگی پرده بکارت باعث درد می شود. بله، پارگی پرده بکارت در طول مقاربت می تواند باعث ایجاد درد شود. اما اگر از تامپون استفاده کنید، بعید است که پرده بکارت شما دست نخورده باقی بماند. مقاربت دردناک امری رایج است و مشکلاتی باعث این امر می شود. همچنین، داشتن رابطه جنسی برای اولین بار با اضطراب و انتظار درد و عدم تجربه و دانش در مورد آن چه احساس می کنید همراه است. اما خونریزی همیشه به خاطر پارگی پرده بکارت نیست.اگر از روانکار استفاده نکنید یا رابطه جنسی خشن داشته باشید، احتمال خونریزی از دیواره واژن وجود دارد”. کمی خونریزی در اولین رابطه جنسی موضوع مهمی نیست، اما اگر این اتفاق دوباره تکرار شد و یا پس از اتمام رابطه جنسی ادامه داشت به پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.

26- فاصله بكارت از دهانه واژن چقدر است ؟
بسیاری تصور می كنند كه پرده بكارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیكه اینطور نیست. پرده بكارت ، دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد . نهایتا 1 سانتیمتر داخل تر. به همین دلیل، دخول های بسیار سطحی نیز ممکن است منجر به آسیب به پرده بکارت شوند.

27- مراقبت بعد از پارگي بكارت چیست؟
بعد از اتمام عمل جنسی  و نزدیکی، بهتر است که شما چند ساعتی رو استراحت کنید و از فعالیت شدید بدنی پرهیز کنید؛ ( ترجیحا راه نروید تا عمل جلوگیری از خونریزی به خوبی بوسیله بدن انجام بشه )  تا با این کار از تداوم خونریزی و درد ناشی از پارگی پرده بکارت جلوگیری کنید.

28- علائم پاره شدن پرده بکارت چیست؟
از علائم پارگی پرده بکارت لکه هایی بر روی واژن ، احساس درد در ناحیه واژن، تکه هایی از پوست پاره شده در دهانه واژن

29- محل دقیق سوراخ واژن کجاست؟
طول کانال واژن خیلی زیاد نیست. به طور متوسط کانال واژن ۷ تا ۱۴ سانتی متر طول دارد. اگر عینی میخواهید بفهمید، تقریبا طول دستتان است. اما کانال واژن شما می تواند در شرایط خاص، مانند حین رابطه جنسی و زایمان تغییر شکل دهد. پرده بکارت در دهانه واژن قرار گرفته این که میگن بکارت در عمق واژنه درست نیست .

علت خونریزی دخترهای باکره

من دختری 21 ساله هستم و این ماه پریود نشدم ولی از زمان پریودم ترشحات کش دار خونی هر چند روز یک بار می بینم و بعد قطع می شه دوباره چند روز بعد میاد. می خواستم ببینم مشکل خاصیه؟ ممکنه عفونت باشه؟

پاسخ دکتر ناهید خداکرمی:

برای دختر خانم هایی که مجرد هستند و روابط ندارند احتمال عفونت های داخلی بسیار کم است. اگر مشکل شما مجدد تکرار شد به ماما مراجعه کنید تا بررسی شوید. احتمال بروز مشکلات هورمونی وجود دارد که باید درمان شود.

 نداشتن خونریزی در شب عروسی

نداشتن خونریزی در شب عروسی

عدم مشاهده خون در شب زفاف یا اولین رابطه جنسی آیا طبیعی است

برخی دختران بطور مادرزاد فاقد بکارت هستند از طرف دیگر معمولا بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی با خونریزی همراه نیست

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع کشسانی است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود.ولی بطور کلی بکارت حلقوی ارتجاعی یا اتساعی درهنگام دخول خونریزی ندارد ولی حتما درهنگام معاینه اثر دخول ونزدیکی معلوم میشود.

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بكارت در بعضی زنان، در صورتیكه زن در هنگام سكس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان كافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی كند و دهانه واژنش به اندازه كافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت و یا بسیار مختصر در حد خونابه یا لک خواهد بود. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع كند و عضلات واژن را منقبض کند ، دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد بیشتری خواهد داشت.

از آنجائیكه در نظر مردم پرده بكارت، پرده ای بسیار سفت و محكم است كه تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سكس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیكه، اگر زن هنگام سكس آمادگی كافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.چون پرده بکارت یک پوسته نازک است که فقط کافیست در چند ناحیه چاک بخورد .

در نتیجه :

عدم مشاهده خون هنگام برداشتن بکارت به منزله سابقه رابطه جنسی در آن فرد نمی باشد

نكات قابل توجه در مورد پرده بکارترشته های عصبی در پرده كم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است. مختصر دردی که در اولین دخول ایجاد میشود مربوط به اعضای دیگر از جمله واژن است.

عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی كه بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیكی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیكی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بكارت بلكه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشك متخصص زنان مراجعه كرده و توضیحات لازم را درخواست كنند. زیرا در موارد نادری كه پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت احساس تنگی در دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهای تسهیل كننده یا اسپری بی حس كننده استفاده كرد. ضمن اینكه تحریك زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بكارت با یك یا دو بار نزدیكی كاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و كمی خونریزی می كند. یعنی در تمام نزدیکی های اولیه ، مقداری خونریزی یا لک دیده می شود. در این موارد فرد در 5-6 بار نزدیکی اول ش لک می بیند

سوال

سلام خانم دکتر….تو رو خدا کمکم کن…مردی ۳۰ ساله هستم ….دوماه پیش ازدواج کردم موقع اولین رابطه خونریزی ندیدم از خانمم ….البته حسابی اماده بودش و واژنش خیس شده بودش ولی بخاطر غیرتو این چیزا باز ایشون و بردم دکتر زنان متخصص بودش البته بعد از دو هفته بردمش گفتش ایشون پردش تازه پاره شده چون زخمش صورتی رنگه کاملا معلومه. تازه داره خوب میشه ایا میشه حرفشو قبول کردش؟

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان

دوست عزیز، خونریزی در اثر اولین تماس جنسی ممکن است فقط به صورت لکه بینی و یا چند قطره خون باشد. گاهی هم به طور مادرزادی شکل پرده کنگره دار است و در اثر اولین نزدیکی خونریزی اتفاق نمی افتد. اگر بیمار در یک هفته اول پس از نزدیکی ویزیت شود می توان محل پاره شدن بکارت را تشخیص داد. همچنین می توان تشخیص داد که بکارت در روزهای اخیر پاره شده است. اما اگر بیش از دو هفته گذشته باشد دیگر نمی توان گفت آیا پارگی مربوط به تماس اخیر است یا در ماه های گذشته اتفاق افتاده.

 

منبع:

ooma.org

niniban.com

tanzimekhanevadeh.com

  از کجا بفهمم ارتجاعی هستم / خاصیت ارتجاعی یعنی چه / عکس پرده بکارت ارتجاعی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.6/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *