بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

نشانه های پاره شدن پرده بکارت,عکس پارگی واژن,پارگی پرده بکارت,ایا مالش باعث پارگی می شود,آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود,پارگی پرده بکارت با خودارضایی,پارگی پرده بکارت با انگشت

بررسی پارگی پرده بکارت با خودارضایی، یبوست، مالش و انگشت

پرده بکارت انواع مختلفی دارد و پارگی آن می‌تواند کاملا بدون علامت باشد. پارگی پرده بکارت گاهی اوقات با خونریزی، درد خفیف همراه است ولی به طور کلی درد یا خونریزی معیار مناسبی برای تشخیص پارگی پرده بکارت نیست.

پارگی پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت پارگی پرده بکارت و سلامت آن، درگذشته یکی از نگرانی‌های دختران در شرف ازدواج و خانواده‌های آنها بود. ملاکی در سنجش سلامت جنسی دختران جوان که این روزها کمتر به آن توجه می‌شود؛ چرا که ثابت شده این مسأله نمی‌تواند معیار قابل اعتمادی برای تشخیص سلامت جنسی باشد.

پارگی پرده بکارت با خودارضایی

آیا خودارضایی می‌تواند باعث پارگی پرده بکارت شود؟

خود ارضایی در صورتیکه باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند باعث پارگی آن شود. ذکر این نکته ضروری است که پرده بکارت به طرق مختلف پاره می‌شود هرچند مقاربت متداول ترین راه آن است.

از جمله موارد ذکر شده در بالا مسئله خودارضایی می باشد. پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد و با کوچکترین تحریک آسیب پذیر می باشد .

گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیب جزئی برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگی وجود دارد، پس اکیدا از هرگونه فعالیتی که احتمال آسیب به پرده بکارت میرود دوری کنید.

در عین حال در صورتی که به این موضوع شک دارید بهترین و مطمئن ترین راه معاینه توسط پزشک میباشد.

توصیه اکید ما اینکه از عمل بسیار ناپسند و ناخوشایند خودارضایی دوری کنید تا بر اثر چند لحظه کوتاه احساس لذت جنسی که بر اثر خودارضایی حاصل می شود و عذاب وجدان سختی را به همراه دارد ، زندگی مشترک آینده خود را دچار مخاطره نسازید و خود را دچار فشارهای روحی روانی نسازید .

  علائم پاره شدن پرده ی بکارت (هایمن) و انواع آن با تصویر و پارگی بکارت بدون درد

پارگی پرده بکارت

آيا یبوست باعث پارگي بكارت ميشود

سوال :سلام دخترم یبوست شدید داشته بعد از چند دقیقه مقداری خون ازشون خارج شده همراه با دل درد ایا ممکنه پرده بکارت شون اسیب دیده باشه ؟

پاسخ دکتر:خیر به علت یبوست پارکی اتفاق نمی افتد پارگی فقط در صورت دخول یا وارد کردن جسم خارجی اتفاق میافتد.شما را به مطالعه مطلب مفید پارگی پرده بکارت بدون درد نیز دعوت می‌کنیم.

ایا مالش باعث پارگی می شود

سلام خسته نباشین . من ۱۷ سالمه چند سال خود ارضایی داشتم نمی دونستم که باعث پارگی پرده میشه . یک سال هست که دیگه انجام نمیدم خودارضایی هم در حد مالش دادن ارضاء میشدم الان با این حرفا ، پرده سالمه و چین و چرک نداره اصلا یعنی پردم اسیب دیده هیچ چیزیم تا حالا فرو نکردم تو واژنم .

پاسخ :

سلام با مالش پرده پاره نمی شه .

پاره شدن پرده بکارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب پرده بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ:با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب پرده بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفادهه میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید

پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه.

خود ارضایی دختران در قبل از ازدواج

به‌طور کلی به تحریک آلت تناسلی توسط خود فرد برای تخلیه هیجان جنسی خود ارضایی گویند. اکثر زنان و دختران در سنین 13 تا 20 سالگی برای اولین بار اقدام به خود ارضائی می‌کنند و برای نخستین بار به تجربه‌ای چنین هیجان‌انگیز دست می‌یابند. این افراد از آنجا که تاکنون چنین لذتی را درک نکرده‌اند اغلب از نظر روحی به آن معتاد می‌شوند و در هر فرصتی اقدام به خود ارضائی می‌کنند. در دختران زمانی می‌گویند خود ارضایی (استشها) صورت گرفته که با خود، کاری کند که به اوج لذت جنسی برسد. در این زمان مایعی که از او خارج می شود منی نامیده می شود منی در زنان و دختران بر خلاف مردان و پسران، همراه با جهش نیست.

عوامل موثر در خود ارضایی

خود ارضایی به بسیاری از دختران برای رسیدن به آرامش و از بین بردن استرس کمک می‌کند. آن‌ها از لذت حاصل از این عمل بهره می‌برند، خستگی خود را به در می‌کنند و برای مدتی از دنیای واقعیت و روزمره فاصله می‌گیرند. درعین‌حال دریافت حسی و شناخت بهتری از بدن خود پیدا می‌کنند که در نهایت نقش مثبتی نیز در ارتباط جنسی آن‌ها با پارتنرشان دارد. برای بسیاری از دختران این عمل، جدا از شرایط زندگی آن‌ها و داشتن یا نداشتن ارتباط جنسی با دیگری، شکل خاص و مستقلی در کسب لذت جنسی شمرده می‌شود. همین‌طور به خاطر انتخاب آزاد رویای جنسی، می‌توانند بخشی از خواسته‌های جنسی خود را آن‌گونه که علاقه و آرزو دارند، تجربه کنند. جالب اینکه برخی از دختران، اغلب در رویای خود رابطه جنسی با زنان دیگر دارند و یا خود را در نقش مفعولی می‌بینند. تقریباً نیمی از این دختران می‌توانند بخشی از رؤیاهای جنسی خود را به مرحله عمل نیز دربیاورند. در رسیدن به لذت جنسی از راه خود ارضایی، بعضی از آنان کمبود حس آمیخته و یکی شدن و تعلق داشتن به دیگری را احساس می‌کنند، در عوض رسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم) از این راه تقریباً تضمین‌شده است.

خودارضایی و مالش در پارگی پرده بکارت دختران جوان تاثیر دارد

محققین بیان می‌کنند که آنورگاسمی یکی از مهم‌ترین عوارض خود ارضایی در دختران است. ممکن است این افراد در دوره مجردی با خود ارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما در آینده رضايتمندی جنسي در زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد. عمل خود ارضایی دختران با تحریک قسمت‌های خارجی دستگاه تناسلی رایج‌تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی‌رساند اما زمانی که خود ارضایی با تحریک قسمت‌های داخلی‌تر دستگاه تناسلی باشد، بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است درصورتی‌که به‌صورت مداوم تکرار شود آسیب‌های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد. خود ارضایی دختران با انگشت می‌تواند باعث خراشیدگی لبه‌های پرده بکارت گردد. اگر عمل خود ارضایی دختران با استفاده از جسم خارجی یا فشار بیش از حد به دهانه واژن باشد می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد. آسیب به پرده بکارت ازجمله این خسارت‌هاست که ممکن در حین عمل خود ارضایی با جسم خارجی به وقوع بپیوندد.

معمولاً دختران در پاسخ به این سؤال که چرا اقدام به خود ارضایی انجام می‌دهند این مطلب را بیان می‌کنند: تسکین احساس ناخوشایند در واژن. چون حین ارگاسم واژن منقبض شده و ترشحات از آن خارج می‌شوند. در حین عمل ارگاسم مقداری ماده دوپامین ترشح می‌شود که احساس خوشایندی به فرد در حال ارضا القا می‌کند.

نکات مهم در رابطه با خود ارضایی

تقریباً تمام دختران برای این کار از دست خود و از راه تحریک کلیتوریس استفاده می‌کنند. البته این تحریک کلیتوریس هم به‌صورت‌های مختلفی انجام می‌گیرد. مشاهده‌شده است خود ارضایی در میان دختران با استفاده از انگشت خود صورت می‌پذیرد هرچند که بعضی نیز با فشار شدید آب کلیتوریس خود را تحریک و عمل خود ارضایی را انجام می‌دهند. اقدام به خود ارضایی با پتو نیز در میان برخی از این دختران جوان شایع است! با توجه به این نکته از اقدام به تحریک با استفاده از این روش‌ها خودداری کنید.

خود ارضایی دختران با مالش کلیتوریس به‌تنهایی نمی‌تواند به پرده بکارت آسیبی وارد کند. همان‌طور که گفته شد پرده بکارت فقط بواسطه وارد شدن جسم خارجی داخل واژن پاره می‌شود نه با خود ارضایی با مالش کلیتوریس فرد.

مالش کلیتوریس از روی لباس و حتی لباس باعث پارگی پرده بکارت نخواهد شد هرچند که ترشحات پس از آن همراه با خون باشد. این خون احتمالاً ناشی از آسیب‌دیدگی قسمت خارجی واژن می‌باشد.

گاهی مواقع  می‌تواند فعل و انفعالات داخل رحم بر اثر تحریک تشدید هم باعث خروج خون پس از عمل خود ارضایی گردد.

عوارض خود ارضایی دختران

خود ارضایی دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و درصورتی‌که به‌صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می‌شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می‌ریزد و زمانی که فردی اقدام به خود ارضایی می‌کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می‌افتد و جنبه‌های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی‌کند

ناسازگاری خانوادگی و سردی در روابط بعد از ازدواج از عوارض دیگری است که منشأ بسیاری از اختلافات زوجین است؛ ابتلا به این کار در دختران، سبب می‌شود که تحریکات جنسی در آن‌ها بی‌اثر باشد و از شوهر دلسرد شوند. چرا که با خود ارضایی شرطی شده‌اند تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می‌کنند به ارگاسم برسند و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می‌افتد و گمان می‌کنند تنها در آن شرایط می‌توانند به ارگاسم برسند. این حالت برای کسانی بیشتر است که قبل از ازدواج چنین وضع و حالتی را داشته‌اند.

کم شدن حافظه و قدرت یادگیری

ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل

خطر از بین رفتن پرده بکارت برای دختران بر اثر دست‌کاری زیاد

خلأ عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتمادبه‌نفس

ضعف اراده و گرفتاری در اخذ تصمیم‌های لازم تا حدی که فرد را چون غلامی حلقه به گوش و دچار جنگ و جدال می‌سازد.

کاستی در اعتماد به ‌نفس به‌ خاطر دلهره و وحشت فرد در حین ارتکاب از بیم رسوایى.

درهم کوبیده شدن شخصیت فرد به خاطر سرزنش و تحقیر خود، به علت ارتکاب گناه

فراهم شدن زمینه بی‌مبالاتی به خاطر احساس دائمی گناه از عمل.

اضطراب دختران به خاطر وحشت آن‌ها نسبت به از دست دادن بکارت خود.

راه‌های ترک خود ارضایی دختران

برای انجام هر عملی پیش از همه اراده و تصمیم لازم است و در ترک خود ارضایی این مساله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. تلاش برای تقویت اراده از گام‏‌های مهم در ترک خود ارضایی است.

بعد از اراده و تصمیم راسخ به ترک خود ارضایی، اولین قدم در این راه پرهیز از دست ‏کاری با اندام جنسی است و بهترین راه گریز از این امر بودن در حضور دیگران و بیرون رفتن از خلوت و تنهایی خود است.

عدم پوشیدن لباس‏‌های تنگ و چسبان

پرهیز از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏‌ها و تصاویر تحریک کننده

از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏‌های تحریک‏ کننده و فکر در مورد آن‌ها دوری کنید و اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش و برنامه‌های جمعی پر کنید.

هر کاری که شما را به فکر خود ارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.

شب‌ها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.

  آموزش پاره کردن پرده بکارت بدون درد در شب زفاف
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

3.8/5 - (45 امتیاز)

477 نظرات

 1. سلام
  تا وقتی چیزی وارد واژن نشود آسیبی نمی بیند
  برای اطمینان میتوانید به متخصص زنان و یا مامایی مراجعه کنید

  • سلام من و پشیمان هستم و برای اینکه ببینم پرده ام سالمه خودم معاینه کردم که یه چیزی مثل نیمه ماه و بی رنگ دیدم نمیدونم پرده بکارتم بود یا نه ؟
   الان من پرده ام سالمه ؟
   ترخدا جواب بدید من خیلی عذاب وجدان دارم

   • پشتیبان

    سلام
    به احتتمال زیاد مشکلی نداره
    دیگر نه معاینه کنید و نه دست بزنید. اون کار رو هم دیگه انجام ندهید

    • من دخترم و دخول نداشته ام اما مالش داشتم اون هم کم اما بعد از مالش خون همراه با مایع کش دار دیدم ممکنه پردم زده شده باشه؟

     • پشتیبان

      سلام
      احتمالش کمه. اون مایع هم ربطی به بکارت نداره. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.
      این کار غلط و مضر هم عوارض زیادی مثل پیریی زودرس٬ چروکیدده و لاغرشدن بدن٬ زشت و سیاه شدن الت تناسلی٬ ضعف و رفتن رنگ و زیبایی صورت و بدن و مشکلات گوارشی و مثانه و تکرر ادرار و …
      لطفا دیگر انجام ندهید.

     • سلام من ۱۶سالمه من انگشتمو در اثر کنجکاوی داخل واژنم کردم و بدون هیچ دردی خون لخته ای خارج شد و بد از یکی دو روز من پریود شدم از تاریخ قاعدگیمم گذشته بود و اینکه فردا ب پزشک میخام مراجعه کنم با مادرم ولی خیلی استرس دارم ک بگه پرده ندارم ب مادرم چی بگم میمیرم من توروخدا راهنماییم کنید

     • پشتیبان

      سلام
      جای نگرانی نیست. پزشک زنان تشخیص میده رابطه نداشتید

    • سلام من 16 سالمه الانم خیلی میترسم که پردم سالم نباشه ولی اصلا خونی هم نیومده تروخدا جواب بدید

     • پشتیبان

      سلام
      این کار غلط را دیگر تکرار نکنید و گرنه آسیب خواهید دید

    • سلام وقت بخیر من دخترم و ۱۵ سالمه من از ۱۲یا ۱۳ سالگیمم و در مورد پرده بکارت و خودارضایی چیزی نمیدونستم.تازه ۲ ماهه که فهمیدم چیزی به اسم پرده بکارت وجود داره خلاصه خودم میدونم که کار اشتباهی بوده…ممکنه پرده ام پاره شده باشه؟ امکان آسیب هست؟ببخشید اگه متن طولانی شده ۱ هفته است که درگیر این موضوع ام و خیلی نگرانم . تورو خدا جوابم رو بدید امکان رفتن به پزشک رو ندارم😪

     • پشتیبان

      سلام وقت بخیر. هیچ پزشکی نمی تواند بدون بررسی جوابی به شما بدهد، چون نمی داند چه اتفاقاتی افتاده.، فقط میتوان گفت اگر برفرض آسیبی هم دیده باشه جزیی هست و با پارگی در اثر رابطه متفاوته، و یا اگر دیگر تکرار نکنید ممکنه ترمیم بشه. ممکنم هست آسیبی ندیده باشه. اگر ذهنتون خیلی درگیره تنهایی هم میتونید به پزشک یا حتی ماما مراجعه کنید. مراجعه فقط برای بکارت نیست، چکاپ دوره ای رحم و تخمدان و واژن و … لازم هست برای همه.

   • سلام اون عکسی ک از واژون گذاشتید کدومش سالمه کدومش اسیب دیده

   • سلام وقت بخیر من دخترم ۱۴ سالمه و د . هیچ درد و خونریزی نبود آیا پرده ام پاره شده . ممنون میشم راهنمایی ام کنین چون مادرم در شهر دیگه ای هستن نمیدونم با کی مشورت کنم

  • مانیسا

   من ولی دردی حس نکردم و خونم نیومد الان‌پرده دارم یا خیر لطفا بگین‌من حالم خیلی بده

   • پشتیبان

    سلام
    اگر تکرار نکنید احتمالا فعلا مشکلی نداره. اما اگر تکرارکنید ه آسیب میبیه هم عوارض و مضرات دیگری برای کل بدن و روان داره که بعدا آشکار خواهد شد.

    • سلام وقتتون بخیر من تقریبا ۱۴ سالمه و الان خیلی پشیمونم لطفا سرزنشم نکنید:(
     چند روز پیش فکر میکنم سه چهار روز پیش سوزشی در اون ناحیه شروع شد از اونجا خیلی نگران شدم و امروز در دستشویی دو قطره خون خیلی کمرنگ ریدم نمیدونم به پرده بکارت ربط داره یا پریود چون من یک و نیم ساله پریود شدم اما اصلا الان نزیک دروه نیستم
     لطفا بگید سالمه یا نه چون خیلی وحشت دارم که اینو به مادرم بگم یا به پزشک مراجعه کنم
     و اینکه بعد از اون اتفاق هنوز هم میسوره🥲💔

     • پشتیبان

      سلام
      برای پرده نیست.. ابتدا باید دید دقیقا از کجا خارج شده، خون فقط برای بکارت نیست، ممکنه بخاطر علت دیگه باشه یا حتی از جای دیگه مثل مجاری ادرار یا روده خارج شده باشه. پس مطمئن شوید از کجا بوده
      ممکنم هست بخاطر به هم ریختن و اختلال هورمونی و پریود باشه

   • سلام طبق گفته های دوستان جوابمو گرفتمش فقط اینکه من فقط ،داشتم ولی تو واژن چیزی فود نکردم الان من باکره ام ؟؟؟

  • سلام من وقتی ۱۵سالم بود اما خونی نیومد ولی اندازه ی قطره خونابه اومد ایا پردم اسیب دیده؟!

  • سلام میخاسم بدونم ڪ اگ ب پزشک مراجعه کنیم برای معاینه که برای سلامت پرده بکارت قبل از ازدواج انجام میدن ایشون تشخیص میدن ک رابطع ای نبوده حتی اگ انگشت و خودارضایی داشته باشیم و قسمتی هم تیرع شده باشع
   ایشون میتونن متوجه شن. ؟

   • پشتیبان

    سلام بله احتمالا

    • سلام من در سن ۱۲سالگی سوار دوچرخه شدم و چون زیاد بلد نبودم یهو واژنم سفت به صندلی دوچرخه خورد و الانم که همه خیلی نگرانم و استرس دارم شما بگید پردم پاره شده

  • سلام من میخاستم ببینم پردم سالمه یا نه تا بحال خونریزی نداشتم

   • پشتیبان

    سلام پرده احتمالا مشکل خاصی نداره. اما اگر ادامه بدید گرفتار عوارض و امراض متعدد این کار غلط می شوید و اعتیادآور است
    اگر میخواهید مشکل جسمی و روحی نداشته باشید تکرارش نکنید

  • سلام . من تو بچگی انگشتم رو داخل واژنم کردم بعد اینکه در اوردم مقدار کمی خون اومد امکان داره پردم و زده باشم؟میترسم بامادرم به اشتراک بزارم راهی هست که من خودم بتونم بفهمم که پرده دارم یا نه

   • پشتیبان

    سلام نترسید با ماددر در میان بگذارید. خودتان تنهایی هم میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید
    البته به این شکل پرده بصورت کامل پاره نمیشه، ممکنهه کمی آسییب دیده باشه ممکنم هست تا الان ترمیم شده باشه. پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید

 2. سلام
  نگران نباشید چون خون ندیدید و … احتمال اینکه پرده پاره شده باشه منتفی هست یا خیلی کمه
  اما چون بارها چیزی رو داخل کردید ممکنه ساییده شده باشه یا اسیب دیده باشه
  دکتر فقط برای سنین بالا نیست حتی کودکانم برای معاینه از نظر بهدات و سلامت و … باید مراجعه کنند.
  متخصص زنان یا مامایی کاری ندارند به چیزی فقط وظیفشون هست که معاینه کنند و نتیجه رو اعلام کنند
  پرده هم آخر دنیا نیست که این فکرها را می کنید

 3. خیلی ممنون از اطلاعاتی خوبی و مفیدی که دراختیار ما گذاشتید واقعا ممنون خیلی مفید بودن.

 4. سلام تشکر
  صددرصد آسیب میرسونه
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

  • سلام
   من الان ۱۹سالمه وقتی ۱۵ سالم بود نمیدونستم پرده بکارت چیه انگشتم کردم تو واژنم ولی هیچ درد یا خونریزی نداشتم
   یعنی الان سالم یا ن خیلی نگرانم

   • پشتیبان

    سلام
    سالمه احتمالا. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

    • سلام
     من حدود سه،چهار سال پیش زمانی که نمیدونستم بکارت و … چیه .!
     هیچ خونی نیومد و دردی احساس نکردم
     الان خیلیییی نگران شدم و دارن دیوونه میشم میترسم بکارتمو از دست داده باشم
     تا الان رابطه نداشتم
     و اینم بگم که هیچ تغییری در واژن من ایجاد نشد…و سوراخ واژنم معلوم نیست و فقط یک تیکه گوشت روشو پوشونده
     میشه بگید بکارتم سالمه یا نه.؟!
     نمیتونم برم پزشک

     • پشتیبان

      سلام
      اگر این کار غلط را دیگر تکرار نکنید احتمالا مشکلی نیست

  • سلام من ۱۷ سالمه و ی دخترم یک ماه پیش کنجکاو شدم انگشتمو داخل رحم کردم ن خونی اومد ن دردی داش ممنکه پرده رفته باشه؟

   • پشتیبان

    سلام
    بطور کامل نه. به نوع پرده هم بستگی داره. اگر دیگر کاری نکنید بمرور ترمیم میشه. میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید که اصلا آسیبی دیده یا نه

 5. سلام
  اصلا نیازی نبود برای تست چیزی داخل واژن کنید
  کلا هیچوقت نباید چیزی داخل واژن کرد
  به متخصص زنان مراجعه کنید تا پاسخ قطعی بدهند
  خودارضایی رو ترک کنید مشکلاتش زیاد هست
  عوارض روحی و جسمی زیادی داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  اینکار را انجام ندهید حتما این کار را ترک کنید
  روش ترک هم دررسایت و سایتهای دیگر مانند dadashreza.com هست جستجو کنید

  • سلام ببخشید من کلاس پنجم که بودم فکر میکردم اگه انگشت داخل واژنم بکنم پریود میشم چند بار انگشتم رو داخل واژنم کردم ولی خونی نیومد ممکنه پردم آسیب دیده باشه پزشک هم نمیتونم برم خواهش میکنم بگید🙏🏻

   • پشتیبان

    سلام
    احتمالش خیلی کمه. اگر برفرض آسیب کوچکی هم دیده باشه متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید

    • سلام ….من ۱۴ سالمه و خودمو معاینه کردم یه چیز گوشتی رنگی مثل پرده دهانه واژنم رو گرفته ولی سوراخی نداره امکان داره اون بکارت باشه ……اخه هیچ سوراخی نداشت پس چجوری خون قاعدهگی خارج میشه….یا من بکارتمو از دست دادم تروخدا کمک کنین

     • پشتیبان

      سلام
      مشکلی ندارید بکارت سالمه.
      کنجکاوی الکی و بیمورد نکنید که همین ممکنه آسیب بزنه. به زندگیتون برسید

    • سلام خسته نباشید‌!
     من ۲۲ سالم است و مجردم.
     من وقتی ۱۲ سالم بود و هنوز پریود نشده بودم، یه روز قسمت های واژنم سوخت و درد داشت و بار ها دستشویی رفتم و کم کم ادرار می کردم به مثل این که سوزاک باشد. و من هم استنجاه کردم و در هنگام شستن واژنم با آب چند قطره خون روشن آمد و فکر کردم که پریود شدم. ولی همان چند قطره خون آمد و بس. بعدا یک سال بعد آن اتفاق پریود شدم.
     و در مورد پرده بکارت هیچ چیزی نمی دانستم و هیچ وقتی هم از روی کنجکاوی واژنم را لمس نکرده بودم. فقط زمان شستن واژنم خون آمد. از زمانی که در مورد بکارت دانستم تا الان آن اتفاق مرا آزار روحی می ده، نکند از اثر فشار یا شستن با آب پردم پاره شده باشد. 😥 ممنون میشم اگر پاسخ دهید تشکر.

     • پشتیبان

      سلام
      جای نگرانی نیست. به همین راحتی هم پرده پاره نمیشود. اگر آسیبی هم دیده باشد کوچک و کم خواهد بود که به احتمال زیاد تا الان ترمیم شده٬ اگر هم بصورت کامل ترمیم نشده باشه پزشک متخصص زنان تشخیص میده رابطه ای نداشتید.

     • یعنی امکان خونریزی پرده در اولین رابطه جنسی است یا خیر؟ یا همان یکبار بود؟
      من که میترسم، خصوصا که کاری هم نکرده باشی و خون هم نیاد 😑 ممنون بابت جواب سوال قبلی را که فرستادید!

     • پشتیبان

      بستگی به نوع پرده و وضعیتش داره. بعضی از دختران پردشون پاره نشده و سالمه اما خونریزی هم ندارند اصلا. میتوانید به پزشک متخصصززنان مراجعه کنید تا وضعیت و نوع پرده را بگویند و سوالتون رو پاسخ بدن

     • سلامت باشید، یک دنیا ممنون. جرات نکرده بودم که با کسی شریک کنم، تشکر از راهنمایی تان. وقت خوش 😊

     • پشتیبان

      سلامت باشید

 6. ممنونم از کمکتون..خیلی مطلب هاتون عالیه.

 7. سلام ببخشید اون متنی که تو سایتت نوشتی (جسم) منظورش چیه میشه بهمون بگین ممنون میشم

  • سلام
   جسم یعنی بدن
   تمام اعضای بدن
   بسته به ویژگیهای جسمی هر فرد ممکنه برای بخشی از بدن مشکل و اختلال ایجاد کنه. مثل قلب یا کلیه یا معده و سیستم گوارشی یا مثانه یا چشم …

 8. سلام من وقتی بچه بودم از اهمیت پرده بکارت خبری نداشتم و الان خیلی پشیمانم آنموقع فقط مالش با واژن انجام میدادم و یه بار که این کار و کردم خونی ندیدم ولی وقتی ادرار کردم حس کردم خون بی رنگ دیدم ولی هر چی به واژنم نگاه کردم اثری از خون نبود آیا من اون موقع خون دیدم یا اینکه ادرارم بوده و خونی در کار نبوده؟و آیا پرده بکارتم سالم هست یا نه ؟

  • سلام
   همه دختران خونریزی ندارند.
   خونریزی هم فقط برای بکارت نیست
   از اینجا با قطیت نمیتوان پاسخ داد. میتوانید به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنی تا بررسی کنند. ضمنا اگر برفر ساییدگی هم داشته باشه پزشک تشخیص میده که به علت رابطه نبوده٬ پس مشکلی نیست

 9. خورشید

  سلام و خسته نباشید.من امروز با نامزدم رابطه جنسی داشتم.و انگشت وسط رو تا بند دوم انگشت وارد واژنم کرد و بعد متوجه دو قطره خون شدم.هیچ درد و چیزی نبود.فقط اون دو قطره خون بود.من ترس زیادی دارم.نوبت دکتر و معاینه چند روز طول میکشد که برم.به نظر شما پرده سابیده شده یا کامل از بین رفته؟؟؟؟

  • سلام
   وقت عادت ماهانه کی هست؟
   ممکنه پارگی یا ساییدگی جزیی در برخی ساعات باشه اما احتمال پاره شدن کامل کم هست. بستگی به نوع پرده و فاصلش داره

  • سلام خسته نباشید من هیچ رابطه ی جنسی رو نداشتم ولی وقتی دستم را تقریبا وارد واژن میکنم احساس میکنم خالی است
   میخوام بدونم یعنی من پرده ی بکارت ندارم
   لطفا جواب بدید

   • پشتیبان

    سلام ممنون . برای چی دستتون رو داخل واژن می کنید؟!!! این کار را دیگر انجام ندهید. همین کار ممکن است باعث آسیب زدن به پرده شود
    اگر چیزی وارد واژن نشده باشه بکارت مشکلی نداره
    برای تشخیص قعی میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید

  • سلام من ۱۷ سالمه و چند باری انگشتم رو داخل واژنم کردم آخرین بار برای اینکه بفهمم پریود شدم یا نه این کار رو انجام دادم اولش هیچ خونی نبود اما چند ساعت بعد دیدم که خون اومده نزدیک پریودم هم هست ممکنه پردم پاره شده باشه امکان مراجعه به پزشک هم ندارم ترخدا جواب بدید

   • پشتیبان

    سلام به هر دلیل و بهانه ای باشه کار غلطی هست دیگر تکرارش نکنید
    اینکه آسیب جزیی دیده یا نه را نمیتوان بدون بررسی گفت. خون بکارت همان لحظه میاد. اینکه چند ساعت بعد آمده احتمالا خون قاعدگی هست

 10. سلام تروخدا جواب بدین من از وقتی کلاس ششم بودم متاسفانه در دسشوی و بطور ناخواسته دچار خودارضایی شدم و از انجای که اطلاعی در مورد بکارت نداشتم بکارم ادامه دادم و از روش های مختلفی خودارضایی کردم با پتو و بالش و دسته مبل و صندلی و در اخر فشار زیاد اب . اکنون به اذن خداوند با توکل بر او ای عمل وقیح را ترک کردم اما استرسی دارم که دیوانه شده ام و آیا امکان هست با فشار زیاد اب بر روی کلیتوریس (البته شاید برخی اوقات داخل واژن هم رفته باشد) پرده پاره شود و امروز که خودم را معاینه کردم البته فقط پاهایم را باز کردم و نگاه کردم دیدم که تکه گوشتی ضخیم در داخل واژن است که پایینش سوراخ است آیا این تکه گوشت بکارت است یا نه لطفا پاسخ دهید و امکان دکتر رفتن هم ندارم و بگویید که آن تکه گوشت ضخیم چیست ممنون ببخشد طولانی شد

  • سلام
   اینکه فهمیدید کارتون نادرست بوده و این کار غلط را دیگر انجام نمی دهید خیلی خوبه
   یکی عوارض این کاره غلط٬ تیره و سیاه شدن اندام تناسلی و در برخورد مواردتغییر حالت اون هست. اگر قبل از اقدام به اینکار به این شکل نبوده به احتمال زیاد بخاطر این عمل به این شکل دراومده
   جواب دقیق فقط با معاینه امکانپذیره. نه دست بزنید و نه نگاه کنید
   به احتمال ۹۹درصد پرده مشکلی نداره. اگر برفرض ساییدگی هم داشته باشید پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. دکتر هم فقط برای بکارت نیست. سلامت رحم و واژن و تخمدان و مثانه و … رو چک می کنند

   • 81 ناشناس

    سلام من تا به حال چیزی وارد واژن نکردم آیا پردم سالمه؟؟؟؟
    تروخدا جواب بدین

    • پشتیبان

     سلام
     پرده احتمالا سالمه اما بیشتر از این باید به فکر سلامتیتون باشید. کار غلط و نادرستی هست و جز ضرر و افسوس و پشیمونی چیز دیگری نداره.
     عوارضش قطعی هست.
     مشکلات و عوارض و مضراتش زیاد هست. اگر میخواهید در اینده مشکلات جسمی و روحی روانی نداشته باشید دیگر کاری نکنید. در غیر این صورت درسالهای اینده اگر عوارضش بروز کرد دیگر انسان نمیتوننه کسی ا بجز خودش ملامت کنه

 11. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم و معاینه توسط خود فرد چی بااین منوار بکارتم سالم یا نه ممنون

  • سلام
   اگر برفرض به بکارت هم آسیب نرسونه به قسمتهای دیگر بدن و روان آسیب میزنه. پس دیگر این کار را انجام ندهید و ترک کنید
   احتمال زیاد آسیب ندیده. اگر آسیب دیدگی جزیی باشه به مرور برطرف میشه اگر دست نزنید

 12. سلام ترخدا جوابم بدید من چیزی هم داخل واژنم نکردم آیا پرده بکارتم سالمه ؟؟

 13. سلام من ولی چیزی داخل واژنم نکردم خیلی میترسم که نکنه بکارتم پاره شده باشه امکان دکتر رفتن هم ندارم چطور میتونم خودم متوجه بشم که سالمه یا پاره شده؟‌

  • سلام
   خودتون نمی تونید تشخیص بدهید٬ متخصص زنان باید بررسی کند
   اگر چیزی داخل واژن نشده پس به احتمال زیاد پاره نشده

 14. .سلام من ۲۱ سالممه لطفا جواب بدید خیلی نگرانم فقط خاستم با مالش انگشت باعث پایسکیه پرده میشود ؟ اگه شده ناراحتم مجبورم ازدواج نکنم می ترسم بخدا خود ارضایی می کنم پاره میشه لطفا

  • پشتیبان

   سلام این کار را دیگر تکرار نکنید حتی اگر برای پرده مشکلی پیش نیاد
   عوارض و مضرات خیلی زیادی داره بعدا در رابطه واقعی به مشکل بر میخورید.
   با خیال راحت ازدواج کنید

 15. سلام
  من وقتی 13،14 سالم بود
  کلا از پرده بکارت و… چیزی نمیدونستم و این باعث شد ک وقتی حس و میلی ب رابطه جنسی داشتم مداد یا خودکار خود را درون واژنم ببرم
  الان بیش از 5 ساله ک هیچ چیزی درون واژنم نبردم
  پرده بکارتم میتونه پاره شه؟
  لطفا کمک کنین?

  • پشتیبان

   سلام از اینجا نمیشه گفت. بستگی داره
   میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 16. سلام با ضربه خوردن الت به واژن ممکنه پرده پاره بشه؟ ولی تا به حال خونی نیومده

 17. سلام من ۱۳ ساله امه خودم رو با آب دوش ارضا میکنم هر وقت که میرم حموم الان ۲ هفته این کار رو انجام ندادم ولی وقتی به ناحیهام نگاه میکنم تیره شده و لابیا ها افتادگی دارن دقیق نمیدونم پرده بکارتم کجاست‌ و میترسم شاید سرزنشم کنید که با این سنم اینها رو میدونم اما من دارم پیشگیری میکنم از اتفاقاتی که قابل جبران نیست . به نظرتون به پرده ام آسیبی دیده چند وقته کمرم خیلی درد میکنه

  • پشتیبان

   سلام
   چیزهایی که گفتید با احتمال بالا از عوارض این کار هستند. ضعف کمر و تیرگی از عوارض این کار هستند. احتمال پارگی بکارت کم هست. حتی برفرض اگر به بکارت هم اسیبی نرسد به تمام اعضا و جوارح جسم و روح آسیب میزند
   . اگر ترک کنید و دیگر انجام ندهید ٬ اکثر عوارض بمرور برطرف خواهند شد
   به روانشناس اشنا به مسایل مذهبی مراجعه کنید تا برای ترک راهنماییتون کنند
   لطفا این کار را دیگر انجام ندهید.

 18. با سلام عکسی که دو تصویر درکنار هم هستند؛سمت چپی هم بکارت سالم است؟

 19. سلام من هنگام عادت ماهوار خود ارضايى كردم و دو سال است كه خود ازضايى ميكنم اما اين عمل خود ارضايى در هنگام عادت ماهورام فقط سه يا چهار بار انجام شده ميشه بگويد پرده بكارت در اين حالت از اسيب ميبينت أما بدون داخل كردن چيزى به واژنم أين كار را كردم فقط مالش و بس خلاص

  • پشتیبان

   سلام
   اگر پرده آسیبی هم نبینه مجاز به انجام اینکار زشت نیستید
   انسان با دست خود به خودش آسیب وارد نمیکند
   دیگر انجام ندهید

  • سلام من وقتی ۱۲ سالم بود ب اما نه خونی امد نه درد داشتم ولی بعد از چند روز اولین بار پریود شدم ایا ممکن پرده پاره یا اسیب دیدع باشه😔

 20. مرسانا

  سل من ۱۴ سالمه و خود ارضایی میکنم پیروز بعد اینکه خود ارضای کردم فقط با مالش اصلا چیزی توش نکردما بعد ۳ ساعت رفتم دشوری وقتی نشستم یه قطره خون اومد ازم یکمم شکمم در میگرف میشه گف پردم پاره شد

  • پشتیبان

   سلام
   سلام
   ان عمل بد و غلط را ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد
   ممکن است بخاطر اختلالات قاعدگی و چیزهای دیگر باشد.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند

   • سلام من ۱۸سالمه و وقتی میرم دستشویی برا اینک ترشح دارم انگشتمو کامل داخل واژن میکنم و میشورم
    الان که ازدواج کردم شب زفاف ن درد داشتم ن خونی اومد
    و داخل واژنم هیچ تغییری نکرد یعنی پرده نداشتم؟؟؟؟
    لطفا زود جواب بدین

    • پشتیبان

     سلام
     قبل از ازدواج می شد جواب دقیق گرفت٬ بستگی به نوع پرده داره٬ بعضی ها کلا درد و خونریزی ندارند.
     اگر ترشحات طبیعیه لازم نیست چیزی داخل واژن بکنید٬ همین ممکنه باعث آسیب بشه
     به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید علت ترشح و وضعیت را بررسی کنند.

 21. سلام خسته نباشید.من ۱۶سالمه ونزدیک ب سه سال هست ک خود ارضایی میکنم ولی تاحالاچیزی وارد واژنم نکردم بافشارشدید اب دوش وبامالش دست خودارضایی کردم من سه سال پیش اطلایی ب بودن پرده بکارت نداشتم و چندباربافشارآب دوش ب روی واژنم و قطره های اب ب تندی ب داخل واژنم ریخته ولی نمیدونم قطره های اب ب پرده بکارتم رسیده یانه و وقتی ک بادستم مالش میدادم ب تندی اینکار را میکردم و چون اطلایی از بودن پرده بکارت نداشتم روزی چندبار خودارضایی میکردم و برای اینکه معاینه کنم چندبار واژنم راباز کردم و دیدم ک پایین تراز سوراخ ادرار ی سوراخ متوسط ن خیلی کوچک ونه خیلی بزرگ داخل واژنم هست ک ی خط هم کشیده شده ب بالا ب طرف سوراخ ادرارشبیه عدد ۷هست سوراخ. خواستم بدونم ک خودارضایی بادوش آب و بامالش دست و باز کردن واژن برای معاینه باعث پارگی پرده بکارتم شده توروخدا جوابم بدین این روزا شده جهنم برام خیلی اظطراب دارم اصلا حالم خوب نیست یکبارم میخواستم خودکشی کنم بخاطر این موضوع خیلی میترسم ک پرده بکارتم آسیب دیده باشه خواهش میکنم ازتون جوابم بدین امکان رفتن برای معاینه هم ندارم توروخدا جوابم بدین🙏

  • پشتیبان

   سلام
   احتالا مشکلی پیش نیمده
   ان عمل بد و غلط را هم ترک کنید دیگر انجام ندهید
   عورض و مضرات زیادی دارد. کار غلط و نادرستی هست

 22. ناشناس

  سلام خسته نباشید
  پرده ای که دارای اسیب دیدگی یا ساییدگی داشته باشه برگه سلامت بهش میدن یا ن اگر بدن توش ذکر میشه این اتفاق بخاطر رابطه نبوده???

 23. سلام میشه به ایمیل من پیامی بدید تا عکسی براتون بفرستم تا مطمئن بشم پارگی پرده رخ نداده در هیچ صورتی نمیتونم به پزشک مراجعه کنم و تا بحال دخول انجام نشده

  • پشتیبان

   سلام
   در تلگرام پیام دادید؟

   • سلام خسته نباشید ولی بعد چند قطره خون اومده بود میشه راهنمایی کنین ک پرده پاره شده یا ن

    • پشتیبان

     سلام پزشک زنان باید بررسی کند که به چه علتی بوده

     • سلام من ا همون لحظه خون اومد و الان دو روزه که خون بند نیومده پردم از بین رفته ؟

     • پشتیبان

      سلام این کار غلط را دیگر تکرار نکنید. احتمالا برای قاعدگی هست

 24. سلام من در ۱۳،۱۴سالگی انگشتم را وارد واژنم میکردم ولی نه دردی داشت چته خونی اومد خدارو شکر این عادتو ترک کردم الان ۱۶سالمه من تازه چند روزه فهمیدم که بکارت چیه واز اون موقع تا الان اون کار رو انجام ندادم آیا ممکن هست که پردم پاره شده باشه ؟ واینکه همه‌ی بکارت ها سوراخشون دایره هست آخه من نگاه کردم دایره ای نبود،ما رسم نداریم که قبل از دواج بریم پیش دکتر متخصص برای سلامت پرده اگه با انگشت ساییدگی یا پاره شده باشه شوهرم می‌فهمه ؟ترو خدا بهم بگین خیلی استرس دارم این چند روزه ممنون میشم کمکم کنید .

  • پشتیبان

   سلام

   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن که رابطه نداشتید

 25. آیلین علیزاده

  سلام من یه سوالی داشتم.من یک ماه پیش از سر نادانی،چیزی در وازن خودم فرو بردم و اینکار رو برای ۴ روز پشت سر هم انجام دادم.آیا ممکن است پرده من پاره شده باشد؟
  من خیلی نادان و احمق بودم و الان خیلی می‌ترسم.لطفا پاسخ دهید

 26. سلام من قسمت بیرونی واژنمرو باخودکار مالیدم فرو نبردم احساس سوزش کردم ینی پردم پاره شده البته من عفونتم دارم میش کمکم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   دیگر این کار مضر و بد را انجام ندهید. عوارض و مشکلات زیادی دارد
   پرده احتمالا مشکلی ندارد
   برای بررسی به متخصص اورولوژی و متخصص زنان مراجعه نمایید

 27. آیلین علیزاده

  سلام من یه دختر ۱۳ ساله هستم و یه روز از سر کنجکاوی و نادونی،تو حموم ژیلت  رو برداشتم و دسته‌اش رو داخل واژگان کردم.این کار رو برای ۴ یا ۵ رو انجام دادم ولی الان که فهمیدم اشتباه کردم،دیگه انجام نمی‌دم.ولی من خونی ندیدم  و حتی اون ماده از واژن‌ام  خارج نشد.این قضیه برای یک هفته پیشه آیا امکانش هست من در بزرگسالی دچار مشکلاتی در ازدواج بشم؟با همسرم؟یا پرده‌ام پاره شده باشه؟لطفا پاسخ بدید من خیلی نگران هستم.و اینکه حتما باید به پزشک مراجعه کنم؟خواهش می‌کنم پاسخ بدید😢

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیشه گفت. احتمالش کمه. برای بررسی دقیق میتواانید ببه متخصص زنان مرجعه کنید. تشخیص میدن که رابطه نداشتید
   برای ازدواج مشکلی نخواهید داشت

   • آیلین علیزاده

    خیلی خیلی ممنون واقعا تشکر می‌کنم دیگه نگرانی ندارم واقعا تشکر می‌کنم از مقاله خوبی که نوشتید

 28. سلام خسته نباشید
  اما متاسفانه سر یک کنجکاوی زیاد به خاطر اینکه هیچگونه حسی درم ایجاد نمی شد و حس می کردم که واقعا چرا من نمی توانم حسی داشته باشم یه دفعه دیدم کمی قطه خون که امگار دستت رو سوزن زده باشی و یه کوچولو خون امده باشد اینجوری بود و همش حس بدی دارم و فکر می کنم سر این مسئله زندگی خودم رو نابود کردم آیا این امکان دارد که پرده بکارتم پاره شده باشد؟
  اگه میشه سریع جواب بدین خیلی نگرانم واقعا دیگه از خودم متنفر شدم و همش گریه می کنم از رفتن به دکتر چه الان و چه در زمان اذدواج و گفتن اینکه باکره نیستم به شدت می ترسم به نظرتون چی کار کنم؟ آیا پرده پاره شده؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل نشده مشکلی ندارد. اگر برفرض کمی ساییدگی جزیی هم داشته بباشد بمرور برطرف میشود
   ضمنا پزشک تشخیص میدهد که رابطه نداشتید٬ مشکلی نیست.
   این کار نادرست را هم دیگر انجام ندهید حتی برای کنجکاوی و کشف و یافتن چیزی٬ باعث اعتیاد میشود که ممکن است ترکش سخت باشد. و مضرات و عوارض خیلی زیادی دارد

 29. سلام دخول الت پسر ۶ ساله به داخل واژن دختر ۵ ساله بدون درد و خونریزی ممکنه باعث پاری بکارت شده باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص ونان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنید

 30. پس یعنی بکارت سالمه؟

  • پشتیبان

   اینکه کاملا سالمه یا ساییدگی جزیی داره یا نه رو باید متخصص زنان بررسی کنه
   بعدها هر موقع تونستید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید پس مشکلی نیست

 31. پشتیبان

  سلام
  دیگه انجام ندهید که عوارض و مضرات زیادی داره و خیلی آسیب زا هست .
  احتمالش خیلی کمه باید دید خون بکارت بوده یا قاعدگی و یا … . بعدها میتونید به پزشک مراجعه کنید. اگر ساییدگی جزیی هم داشته باشه تشخیص میدن که رابطه ای نداشتید. پس مشکلی نیست . ربطی هم به بچه دار شدن نداره

 32. من یبار از کنجکاوی انگشتم تو واژنم کردم
  ن درد داشتم ن خون ریزی
  ولی بازم میترسم ک شاید پرده بکارتم اسیب دیده باش
  اگ میشه جوابمو بدین ک اسیب دیده یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   معلوم نیست به احتمال زیاد مشکلی نداره. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..
   این کار را هم دیگر انجام ندهید

 33. سلام با مراجعه به پزشک میشه تشخیص داد که پرده بکارت در اثر خود ارضایی و فرو کردن انگشت ب واژن در اثر ناآگاهی بوده ؟
  میشه اثبات کرد ک رابطه ای نداشتم و فقط در اثر وارد کردن انگشت ب واژن بکارتم آسیب دیده ؟ گواهی سلامت میدن ؟

 34. سلام کسی که رابطه نداشته باشه تا الان ولی پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه؟ چون یه جایی خونده بودم کسی که بدون رابطه به دلایل مختلف مثل ورزش سنگین و پرده ی بکارتش پاره شده باشه باکره حساب میشه…. و اینکه پزشک تشخیص میده پرده ی بکارت با رابطه پاره شده یا با ؟
  ممنون میشم کامل توضیح بدید

  • پشتیبان

   سلام پزشک متخصص زنان باید بررسی کند
   تشخیص هم میدهد که بر اثر رابطه بوده یا نه

 35. سلام ببخشید من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژن کردم هیچ خون ریزی هم نداشتم فقط یکم سوزش داشتم .. یروز ک معاینه کردم خودمو شکل پردم خیلی عجیب بود سوراخش گشاد بود ینی پاره شده ؟ امکانش هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   معاینه باید توسط متخصص زنان انجام بگیرد نه شما. هم وارد نیستید هم مممکن است برای پرده مشکلی پیش بیاید

 36. پشتیبان

  سلام
  از جانتون سیر شدید یا میخواهید آیندتون رو تباه کنید که این کار غلط را می کنید؟!
  دوست دارید به عوارض و مشکلات و مضراتش گرفتار شوید؟
  از جمله عوارضش مشکلات گوارشی و اادراری و پوکی استخوان و پیری زودرس و افسردگی و مشکلات ارضانشدن در رابطه جنسی طبیعی هست. که برای هر کسی بنا به شرایط عورض آشکار خواهند شد.
  این کار غلط و نادرست و گناه بزرگ را لطفا دیگر انجام ندهید و ترک کنید.

  وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک زنان مشخص میشه

 37. من تازه نامزد کردم ،
  نامزدم بامن معاشقه کرد ولی هیچ دخولی انجام نداد ولی سر انگشتشو وارد واژنم کرد کاملا انگشتشو وارد نکرد من اجازه ندادم چون خیلی دردم گرفت و یکم سوزش داشتم الان من پردم آسیب دیده؟

  • پشتیبان

   سلام

   وضعیت دقیق پرده با بررسی توسط پزشک متخصص زنان مشخص میشه. شما نمیتوانید تشخیص بدهید

 38. سلام.من از سر کنجکاوی انگشتم رو وارد واژنم کردم ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید خیلی استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   کار غللط و اشتباهی هست دیگر هیچوقت انجام ندهید
   احتمالش کمه . نتیجه قطعی با بررسی توسط متخصص زنان ممکن هست

 39. سلام من مهدثه هستم من دوتا انگشتمو داخل واژنم کردم ورفت داخلش امکانش هست که پرده بکارتم پاره شده باشد

  • پشتیبان

   سلام
   خییلی کارغلط و نادرستی هست. پاره هم نشده باشه ضرر و عوارض زیاد دیگه ای داره. دیگه نکنید خواهشا
   احتمالش ممکنه اما نه ۱۰۰درصد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 40. سلام من به مدت ۲سال می کردم با مالش به هیچ عنوان هم چیزی داخل واژنم نکردم الان خیلی میترسم امکان داره شدن پردم وجود داره الان دو هفته هم هست که این عملو انجام ندادم

  • پشتیبان

   سلام
   لطفا ترک کنید و این کار غلط و نادرست را دیگر انجام ندهید٬ ضرر و عوارض زیادی داره.
   فعلا پرده مشکل نداره اما اگر تکرار کنید ممکنه مشکلاتی پیش بیاد

   • من بر اثر یک کنجکاوی خیلی آشغال بیشعور انگشت اشاره و وارد واژنم کردم
    بعد از کمی بالا و پایین کردن که که درش بیارم دیدم انگشتم مثل اینکه سوزن بهش زده باشن خیلی کم خونی شده
    یعنی از ترس هنگ بودددم
    لطفا بهم راهنمایی کنید و من هیچ دردی ندارم هیچ دردی آخه چه جوری اینقدر راحت پرده پاره باید بشه
    بعد اینکه من دو ماهیه که پریود نشدم لطفا راهنماییم کنید لطفا

    • پشتیبان

     سلام
     نمیتوان گفت بخاطر پریود بوده یا بکارت یا چیز دیگر. به پزشک زنان مراجعه کنید

 41. سلام من 17 سالمه با همسرم ک برای بار اول سکس کردیم درد شدید داشتم الان سه روزه ک واژنم درد میکنه و گاهی مقداار کمی خون دور واژنمه ایا عادیه؟؟ خدمو انگشت کردم خیلی درد بدی توی واژنم پیچید من خیلی نگرانم

  • پشتیبان

   سلام
   همیشه وقتی چیز مشکوکی می بینید یا دردی دارید به پزشک و حکیم مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند٬ درباره وضعیت شما هم بدون برررسی نمیتوان پاسخی داد.
   ممکنه بخاطر نوع بکارت و واژن باشه . به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنند.

   • سلام. اگه بکارت به علت خودارضایی پاره شده باشه ن رابطه گواهی سلامت میدن یا ن؟

    • پشتیبان

     سلام
     بستگی داره٬ به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

  • ناشناس

   سلام من وقتی 13سالم بو از بالای دیوار افتادم وقتی افتادم هیچ خونی مشاهده نکردم بعد چند ساعت وقنی رفتم سرویس با دیشم یکم خون اومد یک هفته اینجوری بودم مثانم هم درد میکرد میشه بگید پردم سالمه یا ن؟

 42. ناشناس

  سلام. اگه چیزی حدود 5 سانت داخل واژن شده باشه باعث پاره شدن بکارت میشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   به این شکل و بدون بررسی نمیتوان گفت٬ بستگی به نوع پرده و …. دارد.
   برفرض بکارت سالم باشد با عوارض و آسیبهایی به کل بدن و روان میزند چه می کنید؟ محروم شددن از لذت و ارضای طبیعی در رابطه واقعی٬ رشد نکردن صحیح بدن٬ لاغری و رفتن رنگ بدن٬ پیری زودرس و پژمردگی و افسردگی٬ مشکلات گوارشی و ادراری٬ تیره و زشت شدن آلت جنسی٬ بوی بد واژن و ….ده ها عوارض و مشکلات دیگر که در آينده برایتان آشکار می شود و باید با آنان و انواع مختلف بیماری دست و پنجه نرم کنید.

 43. پشتیبان

  سلام
  کارتون غلط بوده دیگه تکرارش نکنید.
  به احتمال زیاد مشکلی نیست٬ پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
  میتونید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و … حتی تنهایی به دکتر مراجعه کنید.

  • یعنی اون خونی که از وارژنم خارج شد بخاطر بکارت نبوده؟
   من هنوز به سن قانونی نرسیدم ب تنهایی میتونم برم؟
   ببخشید من دوباره این سوالو پرسیدم فشار روحی روانی زیادی بهم وارد شده

   • پشتیبان

    از اینجا بدون بررسی نمیتوان پاسخ دقیقی داد. فقط احتمالات مطرحه. ممکنه برای پرده بوده باشه ممکنم هست بخاطر فشار و پوست و واژن و … بوده باشه.
    بله تنها میتونید برید معمولا به سن کاری ندارند.

 44. پشتیبان

  سلام
  ممکنه٬ اما اسیب دیدگی جزیی هست احتمالا٬ اینده مشکل نداره..میتونیید برای چکاپ کلی سینه و رحم و تخمدان و واژن و… با خانواده یا تنها به متخصص زنان مراجعه کنید.

 45. با سلام دختری ۱۷ساله هستم که از ۱۵ سالگی به مدت یکسال خود ارضایی میکردم بدون اینکه فکر کنم بد باشه وقتی عوارضشو و اسمشو فهمیدم ترک کردم و ای هیچ موقع انگشتم و تو واژنم نکردم هیچی رو فقط یذره اون بالاش بود که خدای شکر ترک کردم الان یه نامزد دارم بعد تو خیلی از مطلب های گوگل نوشته که نمیشه ازدواج کرد پردت اگه بر اساس همینم.ضوع پاره بشه
  سوالم این بود که
  آیا به پردم آسیب رسیده یا اگه رسیده باشه تو ازدواج مشکل نیست پزشک کاملا تشخیص میده رابطه نداشتم

  • پشتیبان

   سلام
   تنها هم میشه رفت برای چکاپ سینه و واژن و تخمدان و …
   جای نگرانی نیست. میتونید ازدواج کنید. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   نپذیرفتن |

 46. زهرا حسینی

  سلام وقت بخیر ببخشید امکان داره پاره بشه از من اینجوری بعد از ی ساعت خون اومده میشه بهم بگین آیا پردم سالمه یا نه خیلی حالم بده😪

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا پاره نیست. پزشک زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   اما کار مضر و غلطی هست عواض زیادی داره.

   • سلام خسته نباشید
    ایا خود ارضایی کلیتوریس در آزمایش خون مشخص میشود؟
    یا باعث بهم خوردن چیزی در ازامایش خون میشود؟

    • پشتیبان

     سلام
     خیر
     اما برای سلامتی خودتان و آیندتان ضرر و آسیب دارد. جز پشیمانی در اینده سود دیگری ندارد

 47. سلام من از کجا بدونم پردم سالمه یا نه

 48. سلام من چند سال پیش از سر کنجکاوی کمی انگشتمو داخل واژنم کردم نه خونی دیدم نه دردی داشت خودمم نگاه کردم پارگی چیزی نداشت یعنی یه تکه گوشت صاف بود ایا ممکنه اسیب دیده باشه؟!

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا سالمه.

   • سلام اگر رابطه جنسی داشته باشیم و ندونیم پرده بکارتمونم از چه نوعی هست ولی یبار رابطه داشته باشیم خودش ترمیم میشه اکه بعدش دیگه رابطه نداشته باشیم؟

 49. سلام ببخشید من وقتی خودمو میشورم احتمال انگشتم میره داخل و احتمال اینکه بره داخل ولی کم هست اینطور میتونه پرده بکارتم پاره بشه؟
  وقتی جلو اینه نگاه میکنم جلوش دیده نمیشه خیلی ولی یه چی جلوش هست مثل عکستونه ولی میشه ک پاره باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   موقع شستشو نیازی به دست زدن در اون ناحیه نیست که داخل هم بره. دست فقط باید در قسمت پایینی باشه همین. سعی کنید دست فقط همون قسمت پایین باشه٬ و گرنه اگر عفونتی باشه ممکنه باعث انتقالش بشه.
   بیشتر از این باید نگران سلامتی و ایندتون باشید.
   باعث اسیب به جسم میشه و ده ها مشکلات و عوارض دیگر.
   همچنین ممکنه باعث مشکلات و اختلال در ارضاشدن در اینده در رابطه واقعی بشه٬ در نتیجه در رابطه واقعی به راحتی ارضا نخواهید شد و افسوس این روزها را خواهید خورد.
   ضعف و لاغری٬ رنگ پریدگی٬ رفتن جذابیت و زیبایی صورت و بدن٬پوکی استخوان و پیری زودرس٬ ریزش مو٬مشکلات گوارشی و ادراری٬ اضطراب و گوشه گیری و افسردگی و …. از عوارض احتمالی هستند.

 50. باسلام من مجردم و2سال پیش عمل سنگشکن حالب انجام دادم،دکتربرام فنر(استنت دبل جی)داخل مثانه گذاشت،پس از چن روز خارجش کرد،که ببخشیدرفتم دستشویی سوزش شدیدی داشتم وچن قطره خون …آیا پردم آسیب ندیده؟لطف میکنین جواب بدید.

  • پشتیبان

   سلام
   مجرای ادرار که به کلیه متصل هست با واژن فرق داره٬ دو مجرای مجزا و متفاوت هستند. احتمالا وارد مجرای ادراری کردند که جدا هست از واژن . خون هم از مجرای ادرار امده.
   از پزشک بپرسید اگر داخل واژن نکردند هیچ مشکلی نیست. مدارک عمل هم که موجوده برای اثبات.
   پزشک زنان هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 51. سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه و حدود ۱ ماهه که اما امروز بعد از چند ساعت یه لخته خون انداره کمتر از ۲ بند انگشت دیدم و خب بدون درد و اونقد استرس دارم که یادم نمیاد برخورد سختی با پرده داشته
  الان این نشانه پاره شدن پرده است ؟
  ممنون میشم کمکم کنید امکان رفتن ب پزشک رو ندارم

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر آسیبی هم دیده باه کم خواهد بود و پزشک تشیص مییده که رابطه نداشتید.
   چون تازه هست توصیه اکید میکنم و رک میگویم که دیگر کاری نکنید این کار مضر و غلط و نادرست را انجام ندهید. در غیراینصورت مانند دیگران عادت خواهید کرد و احیانا معتاد خواهید شد و دیگر ممکنه ترک کردنش براتون سسخت باشه. پس تا عادت نکردید این موضوع را رها کنید .
   درغیر اینصورت ممکنه در اینده به عوارضی که ذکر شده مبتلا شوید و در رابطه طبیعی به مشکل بخورید.

 52. سلام من یه سال پیش برای کنجکاوی انگشتمو هرزگاهی داخل واژونم میکردم تو دستشویی همینطوری از سر کنجکاوی یعنی الان پرده من سالمه یانه چون با انگشتم نه ضربع ای وارد میکردم نه چیزی؟؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   متخصص زنان باید بررسی کند. احتمالا سالمه.
   دیگر کاری نکنید

 53. پشتیبان

  سلام
  متخصص زنان باید بررسی کند. احتمالا سالمه.

 54. سلام من هر وقت که برم حموم زیر دوش اب می خوابم میخوام بدونم فشار اب باعث از بین رفتن بکارات میشه یا نه واینکه فشار ابی هم خیلی زیاده

  • پشتیبان

   سلام
   متخصص زنان باید بررسی کنه. احتمالا پاره نیست.
   لطفا دیگر انجام ندهید ٬ جز پشیمونی و حسرت در آینده چیز دیگری نداره! اگر میخواهید مبتلا به عوارض و درد و پیری زودرس و مشکلات اخلاقی روانی عاطفی و بدخلقی و … در اینده شوید همین کار را ادامه بدهید.

 55. سلام ببخشید یک سوال
  بعدا پزشک از طریق خاصی میتونه بفهمه؟ کلا میخام بدونم پزشک با معاینه یا هرچیز دیگه ای میتونه متوج شه ؟

  سوال بعدیمم اینه ک کسی ک و پردش پاره یا خراشیده بشه، بعد ها پزشک میفهمه ک بخاطر بوده؟

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا نه.
   بجای این فکرها نگرانی سلامتی و آیندتون باشید. چه کسیربفهمه چه نفهمه این عمل غلط و مضر هست و عوارض جدی روی جسم و روح و روان شما میگذارد. دیگر انجام ندهید.

   • سلام دختری ۱۸ ساله هستم. بچگی به دلیل این که سوراخ واژنم قسمت ادرارش تنگ بود و عفونت کرد عمل شدم برای باز شدن راه ادرار کلاس چهارم
    این مدت رفتم دکتر با مادرم گفت پرده سالم و حلقوی و ۱/۴ از بین رفته فکر میکنم دروغ گفتن
    من از سر کنجکاوی بار ها انگشتم تا ته تو واژنم کردم حتی دو انگشت همزمان و نه دردی نه خونریزی و نه هیچی نداشتم خواستم بدونم بکارت دارم یا نه همین
    پزشک مراجعه کردم با مادرم دروغ گفت

    • پشتیبان

     سلام
     پزشک چرا باید دروغ بگه؟! پزشک دروغ نگفته٬ مسولیت برایش دارد.تهمت نزنید. برای پرده گواهی که پزشک می دهد معتبر است.
     ضنا مجرای ادرار و واژن دو مجرای جدا و متفاوت هستند. یعنی دو مسیر و دو مجرا هستند نه یکی. پس ربطی بهم ندارند. مدارک مربوط به عمل را هم که دارید.
     همین کنجکاوی الکی و بیموردی که کردید ممکنه آسیب بزنه. دیگر بهش فکر نکنید کنجکاوی نکنید.
     اگر هم خیلی برایتان مهم هست به پزشک دیگر که با تجربه هست مراجعه کنید.

     • سلام من وقتی یبار بچه بودم یه خودمو گرفتم جلوی اب خیلی سرد ک مث شیشه بود بعدش ازم در حد یه قاشق خون علیظ اومد اون ممکنه ک باعث از بین رفتن میرده بکارت من بشه یا تا وقتی چیزی وارد واژن نشه پرده از بین نیمره من نیمدونم اون اب با فشار قوی وارد واژنم شد یا نه چون یادم نمیاد ولی خون غلیظش یادمه میتونهب خاطر اب خیلی سرد باشه

     • پشتیبان

      سلام
      بدون بررسی نمیتوان دقیق گفت. به این راحتی هم آسیب نمی بینه٬ پزشک زنان تشخیص میده مشکلی نیست. احتمالا بخاطر قاعدگی بوده.

   • بدون نام

    سلام ….من یه چیزایی دیدم نمی دونم بکارتم بود یا نه مثل اون عکسی که گذاشتید یه سطح صافی یه چند سانت بعد ورودی واژنمو پوشونده بود گوشتی رنگ بود …ولی سوراخی نداشت پس چجوری خون قاعدگی خارج میشه …۱۴ سالمه…و بعد از اینکه فهمیدم یه چنین چیزی وجود داره استرس گرفتم که نکنه پاره شده باشه ……ترشحات واژنمم خیلی زیاده ممکنه از اون باشه

    • پشتیبان

     سلام
     بکارت انواع مختلفی داره٬ همه عکسهاش هم در اینجا نیست. پرده سالمه . نگرانی و استرس بیمورد نداشته باشید. دیگر هم دست نزنید کنجکاوی نکنید. ترشح هم ربطی به بکارت نداره. مگر تا بحال پریود نشدید؟

    • من وقتی ۱۲ سالم بود اما بعدش اینو فقط یادمه نه خونی بود نه دردی ولی چند روز بعد پریود شدم در معاینه مشخص میشه که اگه پارگی بوده مال چه سالی و در اثر رابطه جنسی نبوده؟

     • پشتیبان

      سلام. اگر اسیب دیده باشه به احتمال بالا پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید.
      کار مضر و غلط با عوارض زیاد را دیگر تکرار نکنید.

 56. بعد ممکن هست پاره شده باشه

 57. من سنم ۱۶ست و خیلی وقت بود که پریود هم نشده بودم. بعدش خون دیدم.تیره ست.دردی نداره ولی نمیدونم میترسم گیجم لطفا بهم بگید چه کنم.من چندسالی هست که قاعدگی نامنظمی دارم و تازه متوجه شدم خیلی خیلی دیر و به مدت کوتاه پریود میشم!.قبلا هم این نظرم رو بهتون فرستادم اما نه اینجا میبینمش و نه پاسخی دادید.دلم شکست

  • پشتیبان

   سلام
   اگر برای خیلی وقت پیش نیست احتمالا در صفحه دیگری شاید نظر گذاشتید یا ثبت نشده. نظرات ثبت شده پاسخ داده شدند.
   شما باید به پزشک متخصص زنان باتجربه و متبحر مراجعه کنید تا هم علت اختلال قاعدگی را بررسی کنند هم اون مطلب رو.
   لطفا دیگر کاری نکنید. علاوه بر بکارت٬ عوارضهای جسمی و روحی روانی زیادی دارد و درآینده خود را ملامت می کنید که چرا این کارها را کردم و کسی چیزی بهم نگفت. اگر میخواهید مشکلی برای بدن و روان پیش نیاد دیگر کاری نکنید. در غیر اینصورت در آینده پشیمان خواهید شد.

 58. سلام من از سر کنجکاوی و اینکه مایع های واژن رو درارم چندین بار انگشتم رو داخل واژنم کردم بکارتم سالمه؟

  و آزمایشی هست ک اگه بکارت ی شخصی پاره شده باشه نشون بده ک قبلا رابطه نداشته؟

  • پشتیبان

   سلام. احتمالا سالمه. دیگر دست نزنید و کاری نکنید. میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند. پزشک تشخیص میده

   • سلام لطفا پاسخ منو اینجا بدید و تو ایمیل جواب نذارید چون مشترکه ایمیلم
    مرسی

 59. سلام من 24 سالمه امکان معاینه هم ندارم. درشرف ازدواج هم هستم. امکان داره پرده آسیب دیده باشه یانه؟ خواهش می کنم سریع جواب بدید. من خیلی نگرانم.

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا سالمه. دیگر این کار را انجام ندهید.

   • چشم امروز عیده توبه کردم واز خدا خواستم اسیب ندیده باشم ودیگه این کارو نکنم
    هیچ دخولی نبوده پس مطمئن باشم سالمم و نیازی نیست تا لحظه ازدواج واسه معاینه برم چون شرایطش تو خونواده ما سخته مطمئن باشم سالمه؟

    • پشتیبان

     سلام
     رفتن پیش پزشک ضرری نداره٬ بدون بررسی نمیتوان با طمینان ۱۰۰درصدی جواب داد.

 60. سلطانی

  سلام من ۱۸ سالمه
  من وقتی ۱۳-۱۴ ساله بدونم نمیدونستم پرده چیه و پایین برس را داخل واژنم کردم و بعدش درش اوردم
  یه لخته ی خیلی کم رنگ و خیلی کم درحد یه قطره از واژنم اومد بیرون ولی هیچ دردی نداشتم
  ممکنه پردم پاره شده باشه؟
  میشه لطفا جواب بدید😭

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند. اگر آسیبی هم دیده باه جزیی هست و تشخیص میدن رابطه نداشتید.

 61. سلام ،چندین بار نامزدم، در دفعات مکرر انگشت شو داخل واژنم کرده ولی هیچ خونی نیومده ازم تاحالا ایا پاره شده بکارتم؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت٬ به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند. اگر آسیبی هم دیده باشه جزیی هست و تشخیص میدن رابطه نداشتید.

 62. سلام
  من امروز و
  بعد همون لحظه شکم درد بدی منو گرف و بعد دستشویی یک مایع به رنگ قهوه ای کم رنگ از واژنم اومد و تا ۵ روز تا پریود شدنم مونده
  لطفا کمک کنید بدونم بکارتم سالمه یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام

   بدون بررسی نمیتوان گفت. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 63. سلام خسته نباشید من ۱۳ سالم بود بار نه کمرم درد گرفت نه خون اومد نه دردی داشتم معذرت میخوام ایا پردم سالمه؟؟
  ترو خدا بگید خیلی استرس دارم🙏🙏

 64. سلام ۱۹ سالمه چون این مطلب راجب بکارت بود خواستم سوالمو ازتون بپرسم
  من درکل قاعدگی نامنظمی دارم به جز این دو سه ماه اخیر که تقریبا سر وقته دیشب واژنم دچار خارش شد و با فشار آب و دست واژنمو شستم و بعد با به حالت مالش با دست واژنمو همراه با سطح داخلیش خاروندم و ناخن هام هم بلنده و صب که بیدار شدم دیدم پریود شدم با اینکه هنوز نزدیک ۲ هفته تا زمان پریودیم مونده و اینکه صب میزان خون بیشتر بود و الان کمتر شده و بیشتر لکه بینی هستش و بر خلاف همیشه درد ندارم
  واسه اون خیلی نگرانم
  ممکنه آسیبی به بکارتم خورده باشه؟

  • پشتیبان

   سلام برای خارش باید فکر اساسی کرد و علتش را بررسی و رفع کرد. داروهای گیاهیی خوبی برایاین مورد هست که پزشک متخصص طب سنتی میتواند برای شما تجویز کند. بهتره متخصص زنان شما را چکاپ کند هم برای قاعدگی و هم خارش. احتمال اسیب به پرده کمه

 65. بدون نام

  سلام ….دختری ۱۴ ساله هستم …چند سال پیش ناگهانی در دستشویی شدم ولی نه خونی اومد نه چیزی .. ولی هیچ اتفاقی برام نیوفتادو از وقتی فهمیدم چه کار بدیع دارم ترک میکنم ..خودمو معاینه کردم اما نمیدونم دقیقا چی بود یه چیزی رو تا سه سانت بعد ورودی واژنمو پوشونده بود و یه سوراخی اندازه نوک سوزن یا بیشتر پایینش بود احساس تکون خوردنم تو واژنم دارم به نظر دارم دیونه میشم کمکم کنین لطفا اون بکارتم به نظرتون

 66. سلام ببخشید من شونزده سالمه و تاحالا خود ارضایی نداشتم اما چند وقته که هی از سر کنجکاوی وسوسه میشم که امتحان کنم می‌خوام ببینم اگه برای اولین بار امتحان کنیم اشکال داره ؟ آخه من بعد دلم می خواد این حس تخلیه بشه ممکنه بعدش معتاد بشم؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله عادت خواهید کرد و معتادش خواهید شد.
   اینجور وقتها باید وضعیت رو تغیییر بدید و مشغول کاری شوید یا پیاده روی کنید بیرون بروید.
   معتادها هم ابتدا فقط میخواستن مواد رو تست کنند اما گرفتارش شدند و نتونستند ترک کنند.
   این امر براتون ساده و آسان و راحت خواهد شد و عادت خواهید کرد و معتاد خواهید شد٬ اونوقت هروقت تحریک شوید سریعا دست به کار می شوید!
   یکی از عوارض این کار عادت اعتیاد و ضعف و تحلیل رفتن بدن و اراده و کم شدن اعتماد بنفس هست٬ برای همین هم هست که خیلیها با وججود اینکه میدونند بهشون ضرر میزنه اما گرفتارش شددند وو نمیتونند انجامش ندن!
   جز ضرر و پشیمونی و حسرت در آینده هیچ چیزی نداره.
   قدر خودتون را بدونید که انجامش ندادید٬ اگر خودتون خانوادتون و همچنین زندگی اینده و همسر و بچه هاتون در اینده رو دوست دارید هیچوقت حتی یک بارم سمتش نروید.

   • خیلی.ممنون بابت راهنمایی تون حق با شماست به مشکلاتش نمی ارزه😕

 67. خیلی.ممنون بابت راهنمایی تون حق با شماست به مشکلاتش نمی ارزه😕

 68. سلام . من پرده ام با انگشت پاره شد و خونریزی کرد ، ماما فقط پارگی رو تایید کرد و گفت که اگر رابطه نداشته باشم بعدا معلوم میشه که باکره ام و رابطه نداشتم . این درسته ؟
  به هر حال عمدی نبوده که . و اینکه ماما به من گفت بعد پرده جوش می خوره ؟ منظورش چی بود ؟ پرده که عین اولش نمیشه ، امکان داره تو رابطه جنسی من دوباره خونریزی کنم ؟ حتما جواب این سوال و بدید خواهشا و یا فقط یه بار بود . از ترمیم بکارت هم بدم میاد یعنی بیذارم ، فقط می خوام بدونم امکان داره دوباره خونریزی کنه پرده ام در حین رابطه ؟ با یه انگشت کردن ، کامل از بین میره ؟ یا یه تیکه هایی باقی می مونه . به من که گفت یه خورده جوش می خوره دیگه نمیدونم . خودمو معاینه که می کنم اصلا چیزی معلوم درسته خونریزی کردم زیادم کردم و حتی ماما هم پارگی رو تایید کرد ولی به نظر خودم عین قبله فرقی نکرده .
  و اینکه میگن پارگی در فلان ساعت هست یعنی چی ؟ یعنی امکانش هست پرده کامل پاره نشه نصفش پاره بشه ؟
  و یکی هم اینکه

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی به نوع پرده و مقدار و نوع و شدت پارگی داره ٬ بعضی ها بخاطر نوع پرده و مقدار پارگی پس از گذشت مدت زمانی وضعیتشان کمی بهتر خواهد شد. برای شما هم احتمالا وضعیتش بهتر خواهد شد.
   پزشک زنان هم تشخیص میده که رابطه ای نبوده.
   در کل هم بعضی از انواع پرده ها کلا موقع پارگی خونریزی ندارند.

   • یعنی من یه مدت بعد برم دکتر تشخیص میده که پرده ام چه نوعی بوده ؟ من میگم که خونریزیم واقعا زیاد بود . حتی یه بافت خونی هم دیدم یعنی پرده کلا اونه ؟
    این موضوع خیلی اذیتم می کنه نمی تونم تمرکز صحیحی داشته باشم از درس موندم . تو آیینه میگم هیچی معلوم نیست اما چون خودم زیادی فکر می کنم همش فکر می کنم اونجا به چه بزرگی باز شده

    • پشتیبان

     چند ماه بعد از پارگی به پزشک متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید ببینید تشخیصش چیه. فعلا فکرای بیمورد نکنید که نه تنها سودی نداره بلکه ضرر هم داره.
     پارگی در اثر رابطه با این فرق داره و پزشک هم تشخیص میده

 69. سلام خوبید من سه بار خون نبود ولی همراه آبع ی ی رگ خون بود الان واقعان میترسم نمیتونم ت این سن برم دکتر و بدجور استرس دارم میشه رو عکس ببینن و تشخصیس بدید؟؟ میشه عکس بدم ببینید تل هم دارم کمکم کنید خیلی ممنون میشم/:میشه رو عکس بگید بهم یعنی عکس بدم واقعان هر چی زودتر بفهمم بهتر

  • پشتیبان

   سلام
   پاره نیست. به شرطی که دیگر تکرار نکنید. بعدا هروقت خواستید میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید

 70. سلام خسته نباشید
  ببخشید من پارسال از سر نادونی دوبار انگشتمو فرو کردم تو واژنم هیچ خونریزی اصلا نداشتم یعنی ممکنه پردم پاره شده باشه؟؟؟ و اگر پاره شده باشه پزشک تشخیص میده که بر اثر رابطه جنسی نبوده؟؟ خیلی میترسم خیلیا میگن وقتی پرده پاره بشه دیگه شده پزشک نمیتونه تشخیص بده بر اثر چی بوده این صحت داره؟ تورو خدا جواب بدید سوالاتمو ممنونم از سایت خوبتون

  • پشتیبان

   سلام
   احتمال پارگی کمه. اگر آسیبی دیده باشه کم خواهد بود که یا بمرور ترمیم میشه یا به احتمال زیاد پزشک تشخیص میده رابطه ی نبوده به شرطی که دیگر تکرار نشود. جای نگرانی نیست

 71. سلام خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون
  من حدودا ۱۵ سالم بود که یه ضربه ای به اون ناحیه وارد شد بعد از چند هفته هم دچار خارش شدم و اونقدر خاروندم که گاهی خون میومد… منم اصلا اطلاعی در مورد رابطه ها و پرده بکارت نداشتم و الانم یکمی شکل واژنم تغییر کرده …باور کنید من حتی یه دوست پسرم نداشتم… واقعا این عدالته؟ من خیلی مثبت زندگی کردم😭
  همشم به خاطر کم بودن اطلاعاته… همش با خودم میگم چرا کسی بهم نگفت پرده بکارت وجود داره؟؟؟ میترسم خواستگارارو قبول کنم…. به نظرتون چیکار کنم

  • پشتیبان

   سلام
   مشکلی نیست بدون نگرانی خواستگار قبول کنید و ازدواج کنید.
   میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند. تشخیص میدن که رابطه نداشتید

   • خیلی ممنون

   • بدون نام

    سلام ….من دیروز یه قطر خون اومد …تاریخ پریودمم بود همون روز ..از حموم که بیرون اومدم لباس زیرم مثل خون پریود لکه داشت اول تا چند ساعت خونش قهوه ای بود ولی بعدش به صورت عادی پریود شدم و استخوان درد دارم …..به نظرتون آسیب دیدن ..ترو خدا کمکم کنید چند …به هیچ کسم نمیتونم بگم کمکم کنه …..به نظرتون آسیب دیده ….

    • پشتیبان

     سلام. احتمالا آسیب ندیده
     باید ارادتون رو قوی کنید. به ایندتون و خشم خدا فکر کنید. دیر به دیر و کمتر حمام بروید و زود بیرون بیایید. تنها و بیکار نمانید.
     طبیعیه اگر بخواهیم عادت رو تغییر بدیم اولش سخته٬ اما با تکرار و خسته و ناامیدنشدن و با عزم جدی میتونید حتما ترک کنید.

 72. سلام وقت بخیر
  من ۳ یا ۴ سالی هست

  آیا پرده بکارتم اسیب دیده
  نمیتونم هم دکتر برم اگه میشه بهم بگید چقد احتمال پارگی هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب دقیقی داد. احتمالش هست آسیبی دیده باشه٬ اما اگر دیگر انجام ندهید ممکنه وضعیتش بهتر بشه. پزشک هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   عوارض روحی روانی و جسمی این کار مضر زیاده٬ عادت بد رو باید ترک کرد. در غیر اینصورت سالهای بعد که عوارض این کار غلط آشکار شد خودتان را سرزنش خواهید کرد و پشیمان خواهید شد.
   انتخاب با شماست٬ میتونید به این عادت زشت ادامه بدید و سالها با عوارض و مشکلات و بیماری ها و همینطور مشکلات در رابطه با همسر و حتی در برخی موارد با نازایی و عوارض دیگر روبرو شوید و دست و پنجه نرم کنید و پشیمان شوید و حسرت بخورید. میتونید هم بمرور عادت رو تغییر بدید و ترک کنید و سلامت روح و جسمتون رو در اینده تضمین کنید.

 73. پشتیبان

  سلام
  متاسفانه عادت کردید و یجورایی اعتیاد پیدا کردید و از حالت طبیعی خارج شده٬ شما بیشتر بخاطر عادت انجام می دهید و زیاد٬ پس خیلی خطرناکه٬ سریعا بمرورر کاهش بدید و بمرور برای همیشه ترک کنید. عوارض و مضرات زیادی دارد و چون در سن رشد هستید ممکنه اختلالاتی رو در اعضای بدن ایجاد کنه. پرده احتمالا مشکل نداره٬ شکل واژن بخاطر تکرار زیاد این کار غلط از این هم بدتر خواهد شد و چروکیده و تیره خواهد شد. خون هم احتمالا بخاطر اختلال در عمکرد بدن هست که احتمالا از عوارض این کار هست.
  اگر میخواهید ازدواج کنید و رابطه خوب و بدون مشکل داشته باشید و فرزندان سالم داشته باشید باید به مرور عادت رو تغییر بدید و برای همیشه ترک کنید.
  برای خون به پزشک زنان راجعه کنید بررسی کنند دقیقا علت چیست

 74. سلام من یک بار از رو کنجکاوی انگوشتم را وارد واژنم کردم نه دردی احساس کردم نه خونی ایا مکنه پره من اسیب دیده باشه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر این کار غلط را دیگر تکرار نکنید احتمالا مشکلی نیست

 75. سلام وقت بخیر.۲۲ سالمه.با نامزدم و تا حالا نمیدونم بگم خداروشکر یا نه خونریزی نداشته و فقط سوزش داشته اونم شاید واسه این بوده که خشک بوده.امشب دستمو بردم داخل و دیدم یه تیکه گوشت هست و زیرش خالیه.خیلیییی استرس دارم شرایط دکتر رفتن هم ندارم.ممنون میشم بگید پردم سالمه یا نه چون خیلی میترسم..تورو خدا جواب بدید خیلی تخت فشار روحی روانی ام و عذاب وجدان دارم.

  • پشتیبان

   سلام
   بهتر بود قبل از نامزدی به پزشک متخصص زنان یا پزشکی قانونی مراجعه میکردید گواهی سلامت میگرفتید٬ طبیعیه وقتی رابطه داشته باشید ممکنه اتفاقاتی بیفته٬ بستگی به نوع پرده و …داره بدون بررسی نمیتوان جواب صحیحی داد٬ به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند. اگر دیگر هیچ چیزی داخل واژن نشود اگر آسیب کوچکی هم دیده باشه بمرور برطرف خواهد شد٬ به شرطی که دیگر هیچوقت چیزی داخل نشود.

 76. بدون نام

  سلام ..ترو خدا بهم کمک کنین …یه روشی بهم بدین من بتونم خو ارضایی رو ترک کنم …بخدا دیگه از خودم متنفر شدم به هیچ کسم نمیتونم بگم ….چی کار کنم ..من فقط چهارده سالمه خدا لعنت کننده اونا رو … ….این حق من نیس …بهم کمک کنین لطفا

  • پشتیبان

   سلام
   در نظرات و مطالب دیگر کامل گفته شده٬ در سایتهای دیگر هم همینطور٬ جستجو کنید.
   باید اراده و شخصیتتون رو قوی کنید تا در این مواقع به نفس خودتان نه بگویید. اینکه هر وقت شیطان و نفس وسوسه کردند به حرفشون گوش بدیم طبیعیه که هیچوقت ترک نخواهید کرد.
   باید تمرین کنید که هروقت تحریک و وسوسه شدید سریعا وضعیت را تغییر بدهید٬ مشغول کاری شوید یا بدوید٬ تا فرصت نکنند در ذهن و فکر شما تلقین و وسوسه کنند. وقتی چندین بار تمرین کنید بمرور خواهید دید که براتون آسون میشه و به اراده خودتون مسلط میشوید.
   از نظر غذایی هم بهتره موادغذایی با طبع گرم را در دوره ترک نخورید یا کمتر بخورید٬ مثل خرما حلوا معجون موز کباب پسته آجیل شیرموز و …
   در این دوره ترک هم دیدن عکس و فیلم و کلا همراه داشتن سیستم و گوشی ممنوعه تا وسوسه نشوید.

 77. سلام وقت بخیر
  من نزدیک پریودم بود رضایی لکه های دیدم. فکر کردم پریود شدم ولی دیگه لکه ای نیومد. میشه لطفا بگید چه اتفاقی افتاده؟

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا بخاطر اون کار غلط و غیرطبیعی بوده
   اگر میخواهید عادت نکنید و گرفتار و معتاد نشوید لطفا دیگر تکرارش نکنید٬ در غیر اینصورت مبتلا و معادش میشوید و ترکش سخت خواهد بود!
   عوارض و ضررهای بیشمار و مشکلاتش به کنار.
   اگر سلامتی روح و جسمتون را دوست دارید و آینده بدون مشکل و گرفتاری میخواهید دیگر سراغش نروید و اینها را فدای لذت ظاهری زودگذر نکنید٬ در غیر اینصورت در آینده پشیمانی دیگر سودی ندارد و باید فقط خودتان را مسول بدانید!

 78. بدون نام

  سلام ..اگه پرده پاره باشه میشه حفره داخل واژنو دید .و اینکه من تو دوران پروردم که بودم خودمو معاینه کردم دیدم فقط از یه نقطه که به اندازه نوک سوزنه بود خون میاد …و اینکه چطور از اون نقطه لخته خون میاد خیلی کوچیک ….یعنی پرده من الان سالمه ‌‌…..ت دوران ترک خودارضایی هم هستم ولی فکر نکنم موفق بشم روحیم خیلی ضعیفه

  • پشتیبان

   سلام
   پرده احتمالا سالمه.
   فقط روحیه و اراده رو تقویت کنید٬ وقتی بگید نمیتونید طبیعیه که براتون سخت میشه. من به شما بگویم با سرعت زیاد بدو٬ خواهید گفت که نمیتونم! اما اگر گرگ همان لحظه به شما حمله کنه بدون فکر کردن و با آخرین سرعت میدوی! پس موضوع نتوانستن نیست٬ انسان همه کار میتواند انجام بدهد٬ موضوع خواستن و اراده کردن هست.
   شما حتی اگر به این موضوع باور هم ندارید روزانه فقط در زبان بگویید من میتونم و ترک خواهم کرد. فقط همین را روزانه چند بار بگویید٬ خواهید دید که فکر و اراده و سلولهای بدن و تمام چیزهای اطراف شما بمرور شما رو به ترک کردن هل میدهند٬ هرروز این جمله رو به خودتون تلقین کنید٬ این جمله رو جایی بنویسید که جلو چشمتون باشه تا فراموش نکنید. هرروز ۱۰ مرتبه تکرار کنید٬ بعده ۱۰ روز بیایید از روحیتون بگویید٬ به شرطی که هرروز این جمله را بارها بگویید « من میتوانم ترک کنم٬ من ترک خواهم کرد»

 79. سلام وقت بخیر
  من وقتی بچه بودم و نمیدونستم بکارت چیه
  اصلا دردی احساس نکردم
  اونموقع پریود بودم ولی خونی نیومد
  شکل ظاهریش فرقی نکرده
  فقط یک سوراخ خیلیییییی کوچیک انتهای واژنم وجود داره که نمیشه با چشم دید
  باز به خودم فشار بیارم تا سوراخ یکم معلوم شه یادم نمیاد قبل از اینکه اینکارو کرده باشم اون سوراخه بود یا نه
  ولی فکر میکنم بود چون خون پریود از اونجا میاد
  این قضیه برای 7 سال پیشه
  ببخشید میخواستم بدونم الان بکارتم سالمه یا نه ؟
  امکان رفتن به پزشک هم ندارم…
  تشکر از شما

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت
   اگر آسیبی دیده باشه با پارگی در اثر رابطه فرق داره و به شرطی که دیگر حتی شبیه این کار تکرار نشود احتمالا بعد از مدتی ترمیم خواهد شد

 80. سلام منو خواهرم دو سه سال پیش با هم دعوا کردیم من خیلی عصبیم و خون ازش میاد
  و الانم میخواد ازدواج کنه خیلی نگرانشم که نکنه پرده بکارتش پاره شده باشه
  خواهش میکنم زود به من بگین که پردش پارست یا نه
  آ

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت
   اگر آسیب کمی هم رسیده باشه با پارگی در اثر رابطه فرق داره و پزشک زنان تشخیص میده که رابطه نداشتند

   • ممنون از پشتیابانی خوبتون
    ولی ما امکان رفتن پیش دکترو نداریم
    یعنی رسممون این نیست
    بعد از رابطه تشخیص داده میشه یا نه؟

 81. سلام من یه مدت داشتم ولی اواخر من دچار خارش و سوزش شده بودم و آینه رو مقابل خودم قرار دادم تا ببینم وقتی ارضا میشم چه حالتی پیش میادسوراخی رو دیدم که پیدا شده بود و تابحال ندیده بودم بخاطر همین خیلی ترسیدم اون ماجرا من در واژنم درد دارم ولی زیاد نیس خیلی خیلی کمژنم برای چند لحظه تیر میکشید ولی بعد خوب میشد ولی الان ۳ روزه ک اینطوریم و خیلی میترسم …البته من عفونت هم دارم و نمیدونم این درد ها برای اونه یا برای پرده من واقعا میترسم پرده پاره شده یا نه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   بیشتر از نگرانی برای پرده باید نگران خودتون و سلامتی و آیندتون باشید. اگر پرده هم مشکلی نداشته باشه با این شدتی که ادامه می دهید عوارضش گریبانگیر خواهد شد. حدس میزنم اکثر مشکلاتی که گفتید از عوارض این گناه کبیره باشه٬ وقتی کار غیرطبیعی انجام می دهیم طبیعیه که مشکلاتی برامون پیش میاد.
   مشکلات ادراری و گوارشی٬ سیاه و چروکیده و زشت شدن اون قسمت٬ مشکلت در ارضاشدن در رابطه واقعی ٬ ضعف و لاغری و پیری زودرس و کلی مشکلات و عوارض دیگر …٬
   پرده احتمالا پاره نیست ٬ بخاطر یه لحظه لذت زودگذر کاذب ایندتون رو خراب نکنید٬ تا دیر نشده این کار را ترک کنید٬ و گرنه در آینده حسرت و پشیمونی ممکنه سودی نداشته باشه.

   • بله درست میفرمایید به خودم قول دادم دیگه تکرار نکنم
    ولی نگرانم چون من هر دفعه که واژنم تیر میکشید برای چن لحظه ولی الان ۲ روزه که کمی درد در اون ناحیه دارم ….یعنی این حالت برای پارگی نیست و امکان داره برای باز شدن پا ها و واژن و خود تحریکی باشه چون چن دقیقه بعدش دیگه اون سوراخو ندیدم

    • پشتیبان

     چکاپ توسط پزشک زنان ضرری نداره٬ نه برای پرده٬ بلکه بررسی کنند اگر مشکلی باشه درمان کنند. ممکنه ربطی به این موضوع هم نداشته باشه. به متخصص زنان مراجعه کنید.

 82. ببخشید من الان ۴ماهه نامزدم اصلا هیج رابطه ای باهم نداشتیم الان ک دارم جدا میشم پزشک قانونی تشخیص داده ک پرده ام آسیب دیده بعد من اعتراض کردم ک برم یجا دیه معاینه ام کنن میش جواب بدید ک میفهمن من رابطه نداشتم یا ن؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   بسته به مقدار و نوع آسیب دیدگی اغلب موارد تشخیص میدن که بر اثر رابطه یا نبوده

 83. اونا چون گفتم رابطه ندارم احتمال میدن ک دکتر تشخیصش اشتباهه بخاطر همین گف برو پیش متخصص

  و اینک دکتره ک داشت معاینه ام میکرد اصلا نگف بر اثر رابطه اس یا چی فقط گف آسیب دیده
  اینو میخوام بدونم خیالم راحت شه دیه نگن قبلا با کسی بودی یاچی نمیخوام حقم الکی ضایع شه
  ممکنه بفهمن رابطه ندلشتم یا ن؟

  • پشتیبان

   سلام
   اینکه ما چی بگوییم مهم نیست فرقی هم نمیکنه.
   پزشکی قانونی باید بررسی کند٬ شما میتوانید به پزشک عنوان کنید که خودتون یکببار این کار را کردید٬ ببینید چه می گویند و تشخصیشان چیست.

 84. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم شکل سوراخ هایمان همیشه گردو صافه؟برای من یه شکل خاص داره من با عکس پرده های دیگه مقایسه کردم مثل پرده های پاره زائده ی اضافی نداره و زیر سوراخ هم یه تکه گوشت صاف هست!و اینکه من اگه خودم رو معاینه کنم ممکنه پرده پاره بشه؟من چند بار این کار رو کردم و الان خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام کنجکاوی بیمورد نکنید ممکنه همین کنجکاوی اضافی باعث آسیب بشه.
   پرده سالمه. بکارت انواع مختلفی داره و عکس همه آنها در سایت قرار نگرفته

 85. سلام من ۱۳ سالم بود یه بار انگشت اشاره امو داخل واژن کردم از رو کنجکاوی اون موقع هنوز پریود نشده بودم وقتی انگشت اشارمو داخلش کردم یه خون خیلی کم ازم اومد بیرون بعد دیگ خونش بند نیومد تا یه هفته لکه بینی داشتم بعد از اون موقع به بعد پریود شدم الان ۱۹ سالمه الان خیلی میترسم بکارتم پاره شده باشه سالمه یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام
   در ۱۲ سالگی خون پریود بوده
   اما اگر به اون کار غلط ادامه بدهید عوارض جسمی و روحی زیادی در آینده خواهد داشت.

 86. پشتیبان

  احتمالش زیاده بخاطر این کار باشه٬ این کار به دلیل غیرطبیعی بودن و فشار زیادی که به جسم و روان وارد میکنهو انرژی بدن را به هدر میده عوارض متعددی داره. از جمله عوارضش عدم رشد صحیح و لاغری و پژمردگی و ….
  برای همیشه ترک کنید٬ اگر بعد از گذشت دو ماه به مرور حالتان تغییری نکرد برای بررسی علت درد و مشکلات به پزشک مراجعه کنید.

 87. ناشناس

  سلام من داخل دستگاه تناسلیم آیا ممکنه پرده ام پاره شده باشد؟

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی مشخص نیست٬ اگر آسیبی هم دیده باشه و با پارگی در اثر رابطه تفاوت داره و پزشک هم تشخیص میده. ببه پزشک زنان مراجعه کنید

 88. سلام من یباربه اجبارخیلیی کم خون ریزی داشتم همین یباراین اتفاق برام افتاده خیلی استرس دارم همه خاستگارامو ردمیکنم عایامن اسیب دیدم ؟مطمعنم نزاشتم تااخرانجامش بده ولی اومدم خونه کمی خون دیدم

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. به پزشک زنان میتوانید مراجعه کنید
   دلیلی برای ردکردن خواستگار نیست, کارتون اشتباهه

 89. خب من گیج شدم مگه نمیگن خون بیاددیگه همه چی تمومه .م خون دیدم دوساله گذشته شباخواب ندارم.بعداینکه ایاهمه قبل ازدواج بایدگواهی سلامت داشته باشن؟من حتی نمیدونم مارسم گواهی سلامت داریم یان

  • پشتیبان

   برای همین گفتم باید بررسی بشه, شاید آسیب کمی بوده یا ترمیم شده یا اصلا بخاطر بکارت نبوده، بجای دوسال خودخوری به پزشک مراجعه کنید خیالتون راحت بشه

 90. سلام وقتتون بخیر ممنونم از سایت خوبتون
  من چند وقت پیش از سرکنجکاوی و نه درد و ن سوزش و‌ن خونریزی و ن هیچ جیزی داشتم ایا امکان داره ک پرده بکارتم پاره شده باشه ؟از طرفی هم‌چون پریود بشدت اسونی داشتم همه میگفتن پردت حلقویه و فلان

 91. سلام من چند بار و یک بار یه لکه خون اومد بعدش پریود شدم همون روز یعنی پردم اسیب دیده؟

  • پشتیبان

   سلام به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند به خاطر پریود بوده یا چیز دیگر

   • اخه شرایط رفتن به پزشکو ندارم
    لکه اش خیلی کم بود و بعدش پریود شدم یعنی احتمالش هست پاره شده باشه اخه هیچ دردی هم نداشتم

    • پشتیبان

     بدون بررسی نمیتوان جواب دقیق داد، احتمالا پاره نیست. به شرطی که دیگر تکرار نکنید
     و گرنه علاوه بر اسیب به پرده مبتلا به عوارض و مشکلاتی خواههید شد که بارها افسوس می خورید که ای کاش انجام نمیدادم. عوارض جسمی و روحی و اعصاب فقط بخشی از ضررهاش هست. با آیندتون بازی نکنید.

 92. سلام خسته نباشید من ۱۲ساله هستم وو خیلی نگرانم که واژنم پاره نشه و تاحالا هیچ خون ریزی و دردی نداشتم و خواستم ازتون سوال کنم لطفت ممنون میشم اگه جواب بدین🙏

  • پشتیبان

   سلام
   کار خیلی غلطی می کنید، اگر به پرده هم آسیب نرسه مبتلا به عوارض و بیماریهای مختلفی خواهید شد که پشیمان خواهید شد. دوست دارید وقتی 20 سالتون هست جسم و ظاهرتون مثل زن 40 ساله باشه؟ پیری زودرس فقط یکی از عوارض این کار مضر هست. افسردگی، ضعف اعصاب و استرس، گوشه گیری، مشلات در ارضاشدن در رابطه طبیعی با همسر، مشکلات ادراری و گوارشی، ریزش مو، پوکی استخوان، زشت شدن ظاهر و … فقط بخشی از عوارض و مضرات این گناه زشت هست.

 93. سلام ببخشید من ۱۸ سالمه تو ۱۵ سالگی خونریزی داشت ولی اندازه یه قطره بود الان نمیدونم پاره شده یا نه میش کمک کنید

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند، احتمالش کمه اگر آسیبی هم دیده باشه جزیی هست

 94. بدون نام

  سلام ..من ۱۴ سالمه ..میخواستم بدونم که اونی که دیدم بکارتم هس یا نه ..یه چیزی سطح ورودی واژنمو پوشانده که وقتی به خودم فشار میارم یه سوراخ آروم باز میشه … اینی که منو میترسونه اینه که من احساس میکنم یاد واژن دارم و بجا خوندم از نشانه های پارگی بکارت هس لطفا کمک کنید

  • پشتیبان

   سلام
   اون کار غلط عوارض و مضرات زیادی داره و باعث آسیبهای جسمی و روحی روانی خواهد شد. فعلا بکارت احتمالا سلمه . اما اگر ترک نکنید و تکرارش کنید علاوه بر احتمال آسیب به پرده، مبتلا شدن به عوارض زیاد این کار حتمی خواهد بود.
   نیازی هم به کنجکاوی بیمورد نیست

   • بدون نام

    پس اون احتمالا بکارته بعد پس اون باد واژنم علتش چیه احساس میکنم چیزی داره از واژنم بیرون میاد ولی هیچی نیس شایدم ترشح هس ..ولی خیلی حساس شدم و میترسم…

 95. سلام
  میخواستم بدونم آیا ورود انگشت به واژن باعث پارگی هایمن میشه؟
  و اینکه اگر آسیب دیده باشه متخصص زنان تشخیص میده که رابطه جنسی نبوده؟

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه. ضمن اینکه این کار غلط عوارض و مضرات زیادی داره
   در بعضی موارد پزشک میتونه تشخیص بده

 96. سلام وقت بخیر.
  من از روی کنجکاوی بیش از حد دوران کودکی بکارتم رو از دست دادم و هنوز هم پشیمونم…
  و میخواستم بدونم که پزشک قانونی میتونه تشخیص بده که من رابطه ای نداشتم.

 97. سلام ببخشید من یه بار یادمه روز ششم پریودمم بود اونموقع اصن درد نداشتم یه ساعت بعد واژنم درد میکرد اطرافش و من دستمال گذاشتم خونی شد رفتم دستشویی یه لخته خونم اومد نمیدونم پریود بود یا خون بکارت اخه من معمولا روز ششم هفتم پریودم زیاد نمیاد
  نمیدونم میترسم بکارتم پاره شده باشه

  • پشتیبان

   سلام
   شاید پاره نباشه اما کارتون صددرصد غلطه و جز حسرت و پشیمونی در آینده و مشکلات ریز و درشت جسمی و روحی چیز دیگری نداره. اگر میخواهید ادم سالمی بمونید ترک کنید در غیر اینصورت مسولیت و عواقب شدیدش با خودتون هست

   • ببخشید من یک ساعت بعدش واژنم خیلی درد گرفته بود اطراغش ذستمال گذاشتم خونی شد و رفتم دستشویی یه لخته خون اومد مث پریود ولی نمیدونم بکارته یا قاعدگی اخه زبر دلمم درد نمیکرد الان نمیدونم همش شک دارم

    • پشتیبان

     احتمالا بکارت نبوده
     بشرطی که تکرار نکنید

     • صد در صد تکرار نمیکنم فقط خیلی ترسیدم از اون موقع همش استرس دارم میترسمچرا انقد درد میکرد اطزاف واژنم خونم معمولا تو روز ششم نمیومد ولی اونروز دستمالم خونی شد و یه لخته خونم اومد میترسم برم دکتر

     • پشتیبان

      دکتر رفتن ترس نداره

     • ببخشید یه سوال دیگه من جلوی ایینه خودمو معاینه کردم دیدم که به سوراخ کوچیک پایین هست مثل پرده حلفوی باز نیترسم که اون پارگیه با مدل حلقوی داخل اونم پوشیده اس

     • پشتیبان

      به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند

     • سلام من امروز به دکتر مراجعه کردم گفتن که یه خراش خیلی ریزه دارو داد که گفت تا هفته بعد اوکیه
      تشخیصشون درسته ؟حتی من گفتم مشکلی ندارن گفتن نه از نوع حلفویه و خونریزی خواهم داشت مگه حلقوی بدون خونربزی نیست ؟حتی ب من گفتن شناسنامه بیارم که گواهی سلامت بدن

     • پشتیبان

      سلام قبلا گفتم بدون بررسی نمیتوان نظر داد. وقتی گفتن سالمه و گواهی میدن اقدام کنید. به چی شک دارید

 98. پشتیبان

  سلام
  میتوانید به پزشک زنان مراجععه کنید جواب سوالها را بگیرید

 99. سلام
  ببخشید شکل بکارت سالم چجوریه؟؟؟؟؟
  من که نگاه میکنم شبیه هیچکدوم از عکس ها نیست.
  من بچه که بودم از روی صندلی افتادم و دقیقا واژنم برخورد کرد به پایه صندلی و خون اومد ، حالا میترسم بکارت نداشته باشم و برای آینده مشکل ساز باشه…

 100. ناشناس

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه و حدود یک سال پیش به انگشتم یک قطره خون همراه با ترشح مالیده شده بود من درد یا خونریزی نداشتم و همش همون بود ایا پرده بکارتم اسیب دیده؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   نمیتوان گفت بخاطر پریود بوده یا بکارت یا چیز دیگر. به پزشک زنان مراجعه کنید

 101. ببخشید دوباره میپرسم ممکنه کامل از بین رفته باشه من قرار برای ازمایش بکارت برم پزشک قانونی میترسم
  البته بگم من چیزی حس نکردم با انجام اونکار
  و اینکه من دوتا عمل سخت لگن داشتم نمیدونم اون عمل ها ممکنه باعث از بین رفتن بکارت بشه یا نه چون لگنم خورد شده بود عمل کردم

  من پریود نبودم اون موقع البته اون لکه خون اندازه یک قطره بود بعدشم هیچ علائمی نداشتم

 102. سلام من 20سالمه ونامزد دارم و نامزدمد ایا ممکنه بکارت پاره شده باشه و هیچ خونی نیومد ترو خدا جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت ممیتوانیدد به پزشک زنان مراجعه کنید. . اگر آسیبی هم دیده باشد جزیی خواهد بود و با پارگی در اثر رابطه متفاوته. جای نگرانی نیست

 103. سلام خواهشا جواب بدید من کلاس پنجم که بودم کنجکاو شدم و الانم که خودمو تو اینه نگاه میکنم سالم هست یعنی مث عکس های پارگی که تو اینترنت هس نیس سالم هستش یعنی ممکنه پاره شده باشه 😥 یعنی بهم گواهی سلامت میدن یا اگه اسیب دیده بود گواهی رو میدن که رابطه انجام نشده؟؟؟؟

 104. سلام،خسته نباشید
  من 6 سال پیش از روی کنجکاوی انگشتم رو داخل وارژنم کردم،یکم‌خون اومد ولی دردی نداشتم،ممکنه اسیب دیده باشه؟
  پزشک تشخصی میده رابطه نداشتم؟

 105. بدون نام

  سلام ..دختری ۱۴ ساله ام و میشه بگید که اون بکارتم بوده یا نه .خیلی استرس می کشم تکواندو کارم هستم میترسم برم چون ورزش باعث پارگی میشه البته ۸ ساله که میرم …کمکم کنین لطفا خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام. تیره شدن از عوارض اون کار غلط و مضر هست.
   کنجکاوی نکنید فکرتون را بیمورد درگیر نکنید، همین کنجکاویها برعکس ممکنه باعث آسیب بشه. بکارت پاره نیست

 106. ناشناس

  سلام وقتی میگید انگشت وارد واژن بشه ممکنه پرده پاره بشه میشه بگید در چه وارد شدن خطرناکه
  من از روی کنجکاوی و الان خیلی نگرانم و امکان دکتر رفتنم وجود نداره

 107. سلام من بعدازاون خون دیدم اونم دوبار درحد چند قطره قاطی با ترشحات سفید رنگ.پردم بوده؟😭

 108. سلام من دخترم من یک مداد وارد رحمم کردم و بعد از اون خون قطره قطره دیدم رفتم پیش پزشک پزشک معاینه کرد گفت پردت پاره نشده زخم شده من بعد از اون کارم استرس و نگرانی شدید گرفتم یک هفته بعدش من واژه خودمو باز میکردم اگه واژن رو باز کنی چن بار ولی چیزی وارد نکنی فقط بازش کنی پرده باز پاره میشه؟

  • پشتیبان

   سسلام. کنجکاوی ببمورد هست و هیچ سودی هم نداره. تکرارش نکنید

 109. سلام. دختر مجرد 24 ساله هستم. هرگز چیزی وارد واژنم نکردم، ورزش سخت نداشتم و با مالش از روی لباس یا زیر لباس سعی در تحریک کردن خودم نداشتم. اما از کودکی یک رفتاری داشتم که نمیدانم منشاش کجاست اما یک کم حس سبکی بهم می داد. این رفتار حس لذت بهم نمیده و باعث خروج ترشحات یا خون یا هرچیز دیگری نمیشه. حتی تصوراتی در اون حالت از جنس مخالف ندارم و بهش اعتیاد هم ندارم. مثلا اینجور نیست که اگر تمام روز یا چند روز در معرض دید بقیه باشم، احساس کنم نیاز دارم سریع برم یک جای خلوت و اون کار رو انجام بدم… . همش برام سوال هست ایا این خود ارضاییه؟ با توجه به اینکه معتادم نکرده و فقط هروقت بیکار بشم کسی دور و برم نباشه و باید روی کاری تمرکز فکری کنم مثلا بین درس خوندن انجامش میدم، چندان لذتی نداره، از کودکی شروع شده و من الان یا هروقت دیگه میلی به آقایان ندارم. . ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • پشتیبان

   سلام. درسته که به شدت بقیه کارها نیست اما به هر حال آسیبهای جسمی و روحی روانی خاص خودش رو داره. برای مثال یکی از آسیبهاش ممکنه اختلال در رفتار طبیعی و ارتباط واقعی با همسر باشه، اختلال در ارضاشدن و آرامش و…. اگر میخواهید امتحان کنید که عادت کردید و معتادش شدید یا نه کافیه چند ماه اصلا انجامش ندهید، اگر برایتان هیچ فرقی نکرد و تفاوتی نداشت پس عادت نکردید، اما اگر برای مثال وقتی حالتون بده یا مشکلی دارید و یا برای تخلیه و سبکی نیاز دارید انجامش بدید پس اعتیاد پیدا کردید. با خودتون فکر کنید، از خودتون سوال کنید:، سودی که نداره! ضرر هم داره! چرا بایدد انجامش بدم؟! برای تمرکز کردن تمرینات مفیدی هست اونها رو انجام بدید. ببینید به چه چیزهایی علاقه دارید و باعث تمرکز میشه همون کار را انجام بدید. یکی با دیدن طبیعت و رودخانه و دریا حالش بهتر میشه و سبک و میتونه تمرکز کنه، یکی با خوابیدن یکی با وررزش یا پیاده روی، یکی با نقاشی و خطاطی کردن، یکی با کتاب خواندن، یکی با رسیدگی به گیاهان، هر کس به یه شکلی، باید بررسی و کشف کنید که چی حاالتون رو خوب ممیکنه ، و در مواقعی که نیاز ببه تمرکز وو آرامش دااریدد انکار رو انجام بدید.

   • خیلی ممنونم از پاسختون. بله سعی میکنم از طریق همین روش ها برای همیشه کنار بگذارمش.

  • ✍️لرم

   سلام انگشت کردن در باسن ضرری برای پرده نداره ،مشکلی ایجاد نمیکنه براش،من انگشت کردم بعد ناخنم خورد به دور سوراخم یکم خون اومد بعد دیگه نیومد ممکنه مشکلی ایجاد کرده باشه؟؟؟

   • پشتیبان

    سلام برای روده و مقعد و اجابت مزاج ضرر زیادی داره. همچنین برای رابطه طبیعی. یکی از عوارضش هموروئید یا بواسیر و … هست!

    • اسیبی به پردم نرسیده،یکم ترسیدم چون انگشت کردم داخل باسنم خون اومد یکمی

 110. سلام من واژنم خارش شدید داشت محکم با دستم واژنمو پیچوندم بعدش ازمن خون اومد ولی چیزی داخلش نکردم بکارت من از بین رفته یا نه؟؟؟توروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم ممنون

 111. سلام وقت بخیر من وقتی ۱۲ سالم بود از دستشویی که اومدم بیرون نه درد داشتم ولی بعدش یه قطره خون قهوه ای رنگ دیدم بعد دو روز یا سه روز برا اولین بار پریود شدم و الان ۲۰سالمه ایا پرده ام سالمه ؟؟؟؟ لطفا جواب بدین خیلی نگرانم و قرار ازدواج کنم

 112. سلام تو رو خدا جواب بدین

 113. سلام خسته نباشین ببخشید من حرفمو راحت میزنم
  موقع پریودم هس ولی اون خون یک قطره بود دیگم نیومدش.. به نظر شما ماله پریود شدن یا. به پردم اسیب رسیده ترخدا زود جوابمو بدین من خیلی نگرانم خیلیم پشیمونم چون میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   برای پریوده. اما این گناه کبیره عوارض جسمی و روحی و روانی زیادی داره

 114. سلام من تو دستشویی موقع شستن به طور اتفاقی و سرانگشتم رفته داخل واژن درد گرفته همش میترسم پاره نشده باشه راهنمایی کنید

 115. سلام من دخترم و ۱۶ خواستم بپرسم ایا دکتر زنان تشخیص میده من رابطه نداشتم و پرده با خودراضایی اسیب دیده یا نه

 116. سلام ترخدا جواب منو بدین.
  رفتم دستشویی خودمو شستم یه قطره خونه دیدم. ولی من یک هفته .خون میومد قطره.چون موقع پریودمم هس ولی پریود نشدم هنوز.
  حالا به نظر شما پردم اسیب دیده یا به خاطره پریودیه که عقب افتاده ترخدا جواب بدین من خیلی پشیمونم

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا برای پریوده، اما اگر تکرار کنید ممکنه آسیبب ببینه، ضمن اینکه عوارض و ضررهای خیلی زیاد دیگری هم داره

 117. سلام ببخشید که راحت حرفمو میزنم. من یه وسواس فکری گرفتم.
  امروز یه ذره خون ازم اومدش واسه پریودمه ولی یه قطره بود چون معمولا روز اول خیلی کم. . فقط اون لحظه احساس وسوسه مانند بود ولی بعدش احساس خیلی بدی بخدا پیدا کردم. مشکلی پیش نمیادش؟من چون پریودم نگران شدم خیلی فکرمو درگیر کرده افکارم ریخته بهم. درسم میخونم تمرکز ندارم چون حس خیلی بدی دارم الان ترخدا کمکم کنین ممنونم استرس گرفتم ب شدت زیاد😭😭😭

  • پشتیبان

   سلام احتمالا بخاطر پریوده. دیگر تکرار نکنید وگرنه عادت می کنید
   برخلاف تصورتون اون عمل صورت گرفته فقط با شدت کمتر

 118. سلام خسته نباشین. ممنون میشم جوابمو بدین
  ببخشید من یکم خجالت میکشم ولی میگم
  بعد رفتم دستشویی یه چیزی مثل خون عینه یک پوست ولی خیلی کم رنگ بود ازم اومد بیرون..خیلی نگران شدم. ینی به پردم اسیب دیده با تحریک شدن زیاد یا نه
  اینم بگم من پریودیم این ماها افتاده عقب نشدم میشع ماله اون باشه. ممنون میشم جواب بدین نگرانم کرده.میدونم اشتباه کردم و پشیمونم. و اینکه من پشت کنکوریم خیلی تمرکزمو اورده پاین تعادل درس خوندن ندارم. راهنمایم‌کنین ممنون میشم چون استرس دارم😓😓

  • پشتیبان

   سلام
   برای عادت ماهانه هست
   خودتون را کنترل کنید. اون عادت زشت رو هم ترک کنید و گرنه در آینده و زندگی مشترک به مشکل میخورید. تاثیرات خیلی مخربی روی ذهن و روان و … میذاره

 119. سلام من یک سوالی داشتم
  وقتی پریود باشی. ولی ارضا شدنی صورت نگیره.

  ببخشید که روک حرف زدم که منظورمو واضح گفتم که از شما کمک بگیرم .. ممنون میشم جواب بدین چون من راجبش نمیتونم از کسی چیزی بپرسم
  ممنون از سایت خوبتون

  • پشتیبان

   سلام
   این بخاطر تحریک هست. چون فقط تحریک هست آسیبش کمتره. به پرده اسیب نمیزنه. اما اثرات بدی تو روحیه و مغز و … میذاره. ممکنه حتی در زندگی زناشویی هم اثرات خاص خودش رو داشته باشه. پس بهتره خودتون رو کنترل کنیید و عادت کنید که کلا نبینید، به جاش کارهای مفید انجام بدید و لذتت ببرید

  • سارینا

   سلام من یک سوالی داشتم
   آیا در زمان پریودی اتفاق بیوفته.‌
   باعث بارداری میشه؟

   شاید سوالم مسخره باشه ولی خواستم بدونم ممنون میشم جوابمو بدین

   • پشتیبان

    سلام. خیر
    اما این کار غلط عوارض خاص خودش رو داره. ضررهاش زیاده

 120. سلام ببخشید من بین اندازه دوبند انگشت اما هیچ خون و دردی نداشت ممکنه پردم آسیب دیده باشه؟اگ پزشک زنان برم تشخیص میده ک باانگشت خودم بوده و رابطه نداشتم؟

  • پشتیبان

   سلام به نوع پرده و چیزهای دیگر بستگی داره
   بله تشخیص میده

 121. سارینا

  خیلی ممنونم از جوابتون
  فقط اینکه این کارو ترک کرده باشیم. و دیگه انجامش نداده باشم بعدش مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟

 122. سلام یک سوالی داشتم بنده من دختر ۲۰ ساله ای هستم که به مدت چند ماه البته این حس یهویی میاد سراغم به شدتم عذابم میده
  یک مشکلی ک دارم و نمیتونم با کسی مطرحش کنم امروز این سایت و انتخاب کردم تا بپرسمش
  بنده در زمان پریودیم
  الان این موضع نگرانم کرده چون خون ریز یم به شدت زیاد شده البته قرص قاعدگی تنظیم میخورم چون هیچ وقت تنظیم نبوده پردیودم دکتر بهم داد . واینکه انقدر نگرانم کرده که من این کارو ترک کردم میخواستم بدونم مشکلی اینجا نمیکنه برام؟؟ چون ب حد زیاد میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   اگر دیگر هیچوقت انجام ندهید بمرور عوارضش برطرف خواهند شد که ممکنه یکیش همین اختلال باشه
   اگر بعد از مدتی هنوز هم خونریزی زیاد بود به پزشک زنان باتجربه مراجعه کنید بررسی کنند. خونریزی زیاد علامت خوبی نیست

 123. سلام ببخشید من از توی آینه به واژنم نگاه کردم یه لایه داره که پایینش یک سوراخ کوچیک داره این یعنی پرده ندارم

 124. سلام، به اندازه دو بند، درد و خونریزی نداشتم، ولی کمی سوزش
  امکان داره پارگی ایجاد شده باشه؟؟

  • پشتیبان

   سلام بستگی داره.
   اما پارگی کامل نیست اگر آسیبی هم دیده باشه و با پارگی در اثر رابطه فرق داره
   این کار غلطعوارض جسمی و روحی زیادی داره. و باعث ضعیف شدن و زشت شدن بدن و اون قسمت میشه
   تمرین کنید خودتون رو کنترل کنید. نه گفتن به نفس رو تمرین کنید. و گرنه مبتلا به عوارض و اسیبهایی خواهید شد

 125. سلام من وقتی نمی‌دونستم پرده چیه از سر نادونی بعد خون اومد اما تازگی متوجه شدم ک چ غلطی کردم و نمی‌دونم پردم پاره شده یا ن ترو خدا جواب بدید من میترسم بیام دکتر دارم دیوونه میشم ترو جون بچتون کمکم کنید😭😭😭

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر آسیبی هم دیده باشه با پارگی در اثر رابطه فرق داره
   ممکنه آسیب دیدگی جزیی باشه یا بعد این سالها ترمیم شده باشه
   پزشک ترس نداره

   • سلام ببخشید من چند وقت پیش بخاطر کیست های ریزی که داشتم رفتم دکتر و دکتر هم برام آمپول هورمونی نوشت من چهار روز وایسادم انا پریود نشدم توی چهارمین روز وقتی داشتم خودمو میشستم بدون اینکه بفهمم دستم رفت داخل و وقتی درش آوردم کلی خون بود و تا پنج روز هم خون مثل پریودی ادامه داشت خواستم بگم آیا پرده بکارتم آسیب دیده؟ چون من مطمعنم که اون موقع پریودم شده بودم هم بخاطر آمپول هورمونی هم اینکه تا پنج روز خون ریزی ادامه داشت لکه هم بود سه روز اول خونریزی زیادی داشتم اما کم کم به لکه تبدیل شد
    من خیلی در تعجبم چون دستم توی یه سوراخ رفت
    خواستم ببینم آیا امکانش هست من پرده بکارت نداشته باشم تا حالا هم هیچ چیزی توی وارژنم فرو نرفته خیلی ترسیدم و همش استرس دارم الان هم وقتی مطالب شما رو خوندم بازم رفتم دستشویی تا ببینم پرده دارم یا نه اما درست پایین وارژنم همون سوراخی که اونروز دستم رفت امشب هم انگشتم رفت توش و بالا ترش هم دوتا گوشت کناره اش رو کنار زدم و یه چیزی رو پشت اونا لمس کردم و الان سوزش دارم

    • پشتیبان

     سلام خون بکارت فقط همون لحظه هست و ادامه دار نیست
     نباید چیزی داخل می کردید
     نگران نباشید به متخصص زنان مراجعه کنید تشخیص می دهند

 126. سلام من از دبستان ولی دبستان ک بودم خون اومد ازم الان دبیرستانم و الان واژنم تیره شده و شل آیا پرده بکارت پاره شدع¿
  ائا معاینه مرده بکارت برا ازدواج واجبه¿¿
  آیا راهی برا از بین بردگی تیرگی واژن و شل شدنش است¿
  ولی جوری ک تو متن نسون داده تو عکسه بیشتریش پاره شده لطفا خواهش نیکنم ب سوالاتم پاسخ دهید ممنون🌷🌷🌷🌷

  • پشتیبان

   سلام برای تیرگی به متخصص پوست و متخصص طب سنتی مراجعه کنید بعضی از داروهای گیاهی تاثیر دارند
   درباره پرده هم خیر واجب نیست ، اگر میخواهید پاسخ بگیرید به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند
   تا وقتی این اعتیاد رو ترک نکنید عوارضش برطرف نخواهند شد و روز به روز بدتر می شوند و ضرر می رسانند.

 127. آناهینا

  سلام سوالی داشتم
  من یک مدت خیلی کم ولی ترکش کردم کامل چند ماه بود این کار زشت نمیکردم. ولی بعد از یک مدت اومد سراغم. میدونم کاره بدیه. وبه شدتم عذاب وجدان پشیمون شدم چون حالم خیلی خوب بود الان واقعا حالم به شدت زیاد بده چیکار کنم هم فراموش کنم هم ترک. و اینکه اگر دیگ انجامش ندم مشکلی پیش نمیاد.. واقعا حالم خیلی بده نمیتونمم به کسی بگم. میشه زود جوابمو بدین ممنون میشم 😔😔😔

  • پشتیبان

   سلام
   ثابت شده تاثیری که اعتیاد روی مغز میذاره این عمل هم میذاره. مغز و روح عادت کردند و اعتیاد پیدا کردند، باید انجام ندید تا به طور کامل این اعتیاد از ذهنتون خارج بشه. اگر دیگر انجام ندهید نه تنها مشکل نداره بلکه باعث میشه مشکلات دیگر براتون پیش نیاد.
   مقاومت کنید در برابر تحریک و وسوسه. اگر وسوسه شوید که برید داخل چاه پر از آتش آیا میروید؟! این هم همینه. باید قبول کنید جز ضرر هیچ چیز دیگری نداره. اگر هم احیانا در دوره ترک یه وقت مرتکبش شدید ناامید نشوید جا نزنید محکم ادامه بدید

 128. آناهینا

  سلام من دورز پیش برا شما پیام گذاشتم
  از اون روز دوروز ک میگذره و من امروز خون دیدم کم ۳ هفته پیش یا دوهفته پیش پریودیم تموم شده . ازمایش و سونو هم دادم مشکلی نبوده
  الان نگران شدم به نظرتون این خون واسه ا پریود شدن من انقدری استرس گرفتم ک حد نداره ترخدا اگه میشه کمکم کنین استرسم کم بشع به قدری حال روحیم ریخته بهم 😔😔😔😔😔

  • پشتیبان

   سلام
   اگر میخواهید کلا استرس رفع بشه دیگه اون کار غلط را اصلا تکرار نکنید
   برای خون هم اگر کار خاصی نکردید ابتدا باید مطمئن شوید که دقیقا از کجا خارج شده اگر مربوط به مجاری ادرار و روده نبوده احتمالا برای قاعدگی هست

 129. آناهینا

  نه کاره خواصی انجام ندادم ولی الان کامل خون ریزی دارم من خودم فکر میکنم که ماله قاعدگیه چون دل درد و کمر درد دارم.
  به نظر شما اگر کلا ترک کنم مشکلی واسه بدنم پیش نمیاد یا پیش میادش بعدش؟
  الان نیازه من باز دکتر برم یا سونوگرافی بدم ؟
  چون سونو و ازمایش هرومون تازه دادم هیچی تو ازمایشم نبود خدارشکر
  به نظر شما بازم لازمه که برم ؟؟؟

  چون الان هرکاری که میکنم اون استرس کم نمیشه حالم یه جوریه میترسم که چیزیم شده باشه نمیتونمم به کسی بگم😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

  • پشتیبان

   مراجعه به پزشک زنان ضرری نداره
   مواد غذایی حاوی آهن مصرف کنید
   ترک کردن هم نه تنها موجب میشه دیگر به بدن آسیب وارد نشه بلکه مفید هم هست و باعث کاهش عوارض و مشکلات میشه

 130. سلام من امروز دنبال یک سایت میگشتم که یهو اینجارو پیدا کردم تصمیم گرفتم بیام سوال هامو اینجا بپرسم.
  اولین سوالم اینکه چرا دختران پریود میشن با اینکه پریودی برای یک هفته بعد بود ولی زودتر شده … و دومی سوالم آیا وقتی پریود باشی و بعد چه مشکلی پیش میاد ..
  و اینکه پرده بکارت اسیب دیده اینشکلی
  اظطراب دارم و شرایط پزشک رفتن هم ندارم متاسفانه ممنون میشم در این زمینه کمم کنین.. با تشکر از سایت خوبتون🙏🙏

  • پشتیبان

   سلام
   در این شکل شاید بکارت آسیب نبینه اما از آنجا که برخلاف طبیعت بدن هست موجب آسیبهایی خواهد شد. در این حالت فشار زیادی به مغز و حس ها و اعضا و جوارح وارد خواهد شد. ففقدانن موارد واقعیی مثل دیدن، بو، حس چشایی، تماس بدنی، ارتباط حسی و روحی و … باعث میشه به جای اینکه فرد آرام بشه و از نظر بدنی و روحی وضعیتش بهتر بشه بالعکس حال بد روحی و جسمی پیدا میکنه، زودرنج و حساس و تندخو و افسرده و سرد و بی تفاوت میشه و مبتلا به آسیبها و عوارض مختلف جسمی و روانی
   یکی از عوارض به هم ریخت تعادل هورمون ها هست که باعث قاعدگی نامنظم میشه
   یکی از دلایل گناه کبیره بودن این عمل از نظر خداوند همین عوارض زیاد آن هست
   اگر میخواهید مبتلا به عوارض مختلف روحی و جسمی نشوید دیگرنه نگاه کنید و نه مرتکب اون کار شوید

   • سلام مت نزدیک ۲ یا ۳ بار انگشت خودمو و نه اصلا دردی داشت و نه خون اومد . شاید پاره شده باشه ولی میشه بگید که وقتی ک ازدواج میکنیم و زناشویی صورت میگیره آیا خون ریزی رخ میده یا بچه دار میشیم ؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

    • پشتیبان

     سلام بستگی به مواردی داره، ممکنه پاره نشده باشه. اما دیگر تکرار نکنید، هم مضر هست هم دفعه بعد احتمال آسیب دیدگی خیلی بیشتر هست. ربط خواستی هم به بچه دارشدن ندارد

 131. سلام وقتی ازدواج کردیم و هنگام دخول هیچ خونی نیومد
  برای معاینه بریم پسش پزشک مختصص ایا میگوید که در اثر ارضا پرده بکارت از بین رفته یا در هنگام رابطه
  چون اگه مال ارضا باشه معلوم نمیشه که چون یه بار حداقل رابطع داشته که در هنگام اون هیج خوتی نیومده

  • پشتیبان

   سسلام ربطی به ارضا نداره. به نوع بکارت مربوطه. ممکنه حتی کامل پاره نشده باشه یا حتی از نوعی باشه که خونریزی ندارند

  • سلام خسته نباشید مه یک دختر بیست و یک ساله هستم من مدت هشت ماه با نامزادم با تماس گوشی همراه حرف های میزدیم و و گاه گاهی یک روز بعد از حرف زدن مه دیدم ک خون آمده آیا پرده بکارتم از بین رفته یا خیر یا آسیب دیده

   • پشتیبان

    سلام بدون بررسی نمیتوان دقیق گفت. پزشک زنان میتواند دقیق بگوید
    اولا کلا کار غلط و مضر و آسیب زایی هست تکرارش نکنید
    ثانیا خون بکارت فقط همان لحظه هست و تمام میشود. اگر ادامه دار بوده مربوط به بکارت نیست

 132. مهرانا

  سلام من از روی کنجکاور یک بار فقط احتمال پارگی آن هست یا خیر؟

 133. سلام.من قبلا که از وجود پرده بکارت اطلاع نداشتم توی دوران راهنمایب، اما هیچ خونی هم نبود و ،بعدا که توی دوران دبیرستان متوجه شدم چنین چیزی توی دخترا وجود داره 😑ولی بازم میگم امکان نداره چون خیلی ریزه‌.ممنون میشم پاسخ بدین🌹۲۴ سالمه و هیچ رابطه جنسی نداشتم.لطفا سوالمو نمایش ندین

  • پشتیبان

   سلام
   طبیعتا بدون بررسی نمیتوان متوجه شد چه اتفاقی افتاده و نوع پرده چیست این را پزشک زنان باید بررسی کند. . اما با توضیحات شما جای نگرانی نیست

   • سلام پرده بکارتم از نوی دندانه دار یا شرابه یی است خودم دیدم ولی در آینه ولی لطفا واضع بگوین مه در افغانستان زنده گی میکنم نمیتم پیشی داکتر برم سلام خسته نباشید مه یک دختر بیست و یک ساله هستم ک خون آمده آیا پرده بکارتم از بین رفته یا خیر یا آسیب دیده وقتی دستشویی رفتم متوجه شدم اول سوزاک شدم ‌بعد دیدم خون آمد خون روشن و درد نداشتم و بعد از پنج روز مریض ماهوار شدم و درد در قسمتی پای چپم از داخل احساس میکنم گاهی یک نو سوزیش دارم و حال که خوبم لطفا برم کمک کنید واقعا میترسم هیچ راهی ندارم اگر شب عروسی ازم خون نیاید چی لطفا برم بگوید از بین رفته یا آسیب دیده شب عروسی دو بار خون خواهد آمد یا نه مه دیوانه میشم
    لطفا لطفا لطفا کمکم کنید

    • پشتیبان

     سلام
     حقیقتا هیچکسی بدون بررسی نمیتواند نظر قطعی بدهد. اما پارگی در اثر رابطه متفاوت است. در این مورد اگر پرده آسیبی هم دیده باشد احتمالا جزئی هست. بعضی از انواع بکارت هم بخاطر نوعشان هیچوقت به هیچ شکل خونریزی ندارند. جای نگرانی نیست

 134. سلام خسته نباشین یه سوالی داشتم
  وقتی به رابطه جنسی فکر میکنی ناخوداگاه تو ذهنم میاد خیلی کم
  آیا فکر کردن بهش ارضایی صورت میگیره یانه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   میتوان نام زنای ذهنی را روی آن گذاشت. برای مثال اگر در وسط اتاق در ظرفی آتش روشن کنیم آن اتاق نمی سوزد اما دیوارهای اتاق سیاه و کثیف می شود و بوی بدی می پیچید
   درسته که کاری انجام نشده اما همین فکرها را روح و فکر را کثیف می کنند. و همین فکرها باعث تحریک بیشتر و احساس نیاز خواهند شد. در بعضی افراد باعث تحریک و نیاز و … خواهد شد. پس برای اینکه روح و فکر پاک و سالم بماند . و احساس نیاز کاذب و تحریک برای خودمان ایجاد نکنیم از تخیل و فکر هم اجتناب کنیم

 135. سلام خانم دکتر ببخشید من کلاس سوم که بودم از سر کنجکاوی •••
  الان که دربارش فهمیدم خیلی میترسم که پرده بکارت م پاره شده باشه
  اما هیچ وقت رابطه نداشتم
  چند بار هم نگاه کردم اما چیزی دور واژنم چیزی نبود
  به چند دکتر هم گفتم بهم گفتن شاید مادر زادی نداشتی
  اها یه بارم از روی کمد افتادم یه عروسک که دستش بالا بود داخل واژنم رفت
  و شلوارم پاره شد چند قطره خون اومد اما دیگه نیومد
  به دکتر گفتم بهم جواب داد اگه کاری نکرده باشی
  اصلا نترس لطفا شما هم جوابمو بدین لطفا

  • پشتیبان

   سلام
   اینکه وضعیت فعلی به چه شکل هست را متخصص زنان باتجربه باید بررسی کند. احتمالات مختلفی مطرح هست
   پارگی در اثر رابطه با پارگی های دیگر متفاوت هست و در خیلی موارد پزشک میتونه تشخیص بده

 136. سلام وقت بخیر براثر رابطه مقعدی ممکن پرده پاره شود

 137. سلام انگشت وسطم رو داخل واژن کردم
  ولی نه خون اومد ونه احساس درد کرد
  خواستم بدونم پرده پاره شده یا نه

 138. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید وقتی کسی پرده ی شما رو زده باشه
  میشه پرده بست اره یا نه ؟؟

 139. سلام، اگه پرده آسیب دیده باشه پزشک زنان گواهی میده یا باید بریم پزشکی قانونی؟

 140. تشکر بسیار زیاد از معلومات خوب تان
  و قسمی رانی پای چپم کاهی درد میکنه

 141. سلام خیلی ممنون میشم لطف کنین جواب بدین من تا جایی که یادم هستش بلافاصله بعدش به سرویس رفتم و همراه ادرار خون دیدم که خونش مقدار زیادی بود و بعدم زیرشکمم شروع کرد درد گرفتن بعد اون به مدت ۳ الی ۴ روزی خونریزی داشتم و من پریودم منظم هستش بعد این خونریزی دیگه پریود نشدم تا ۱ ماه بعد یعنی اون خون پرده من بوده یا خون پرده بکارت؟؟؟ بدجوری استرس دارم این اتفاق ۲ سال قبل برام افتاده ولی هنوز تو ذهنمه دکترم نمیتونم برم خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام جدا از ضررهای زیادی که داره باعث تیرگی و چروک و زشت شدن اون ناحیه میشه.
   احتمالا بخاطر قاعدگی بوده، خون بکارت فقط همون لحظه هست و تمام

 142. سلام من یه چند باری از رو کنجکاوی البته اولین باری که متوجه شده بودم همچین چیزی وجود داره انگشتم را وارد کردم ولی هیچ درد و خونی نداشتم ولی چند باری دیدم که زیرلباسم کمی رنگ قهوه ای داره ولی فک کردم که عفونته آیا ممکنه که پرده بکارتم پاره باشه؟؟؟ خیلی میترسم و نمیتونم با کسی در میان بزارم من امروز با دوستام حرف میزدیم گفتن پرده بکارت خیلی نزدیک هست با اینکه فکر میکردم در دهانه رحم باسه و خیلی میترسم و اینکه آیا امکانش هست اگر آسیبی ببینه خودش به مرور زمان ترمیم بشه جواب بدین لطفا میترسم پاره شده باشه

 143. سلام من امروز فهمیدم که پرده بکارت خیلی نزدیک هست با اینکه من فکر میکردم دوره مثل نزدیک به دهانه رحم و قبلا هیچ خونریزی و دردی نداشتم ولی چند باری زیرلباسم رنگ ترشحاتم قهوه ای رنگ بوده و من فک نکردم که خون باشه فکر کردم عفونته ولی الان نمیدونم علتش چی بوده آیا امکان هست پرده بکارتم پاره شده باشد؟؟ واقعا خیلی میترسم و نمی‌توانم با کسی در میان بگذارم و اینکه احتمالش هست آسیب دیده باشه ولی به مرور زمان خودش ترمیم بشه لطفا جواب بدید

  • پشتیبان

   سلام احتمالا بخاطر قاعدگی بوده اما حتما باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا از نداشتن عفونت و سلامت مطمئن شوید

 144. سلام وقت بخیر
  من چند ماه قبل تو دستشویی داشتم‌ خودمو میشستم که یکم خونریزی با ترشحات اومد که رنگش روشن بود دو روز بعد پریود شدم
  ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟
  چون قبل از این اتفاق دهانه واژنم غشا سفیدی داشت ولی الان وجود نداره

 145. سلام وقتون بخیر خیلی ممنونم بابت پاسخ هاتون همه شو خوندم
  من ۱۴ سالمه ولی خیلی میترسم وقتی هایمن بکارت رو فهمیدم غذاب وجدان دارم و ت خانواده ی هستم که نمیتونم ب پزشک مراجعه کنم .مت از روی عکس هاتون دیدم و ی معاینع کردم ولی مثل عکس سوراخی نداره و مقل ی گوشت هس پایین شو مثل ی تار انکبوت هس و
  خواهش میکنم جواب من رد بدید خیلی ممنون

  • پشتیبان

   سلام مراجعه به پزشک زنان فقط برای بکارت نیست. خانم ها بهتر است به صورت دوره ای توسط پزشک متخصص زنان معاینه و چکاپ شوند. پزشک موقع چکاپ کلی اگر موردی باشد می گوید. برای شما هم به احتمال زیاد مشکل خاصی نیست اما کار غلط را دیگر تکرار نکنید

 146. سلام خسته نباشین دختر ۲۱ ساله ای هستم . من پریودیم نامنظم بودش خیلی زیاد ۲ماه به ۲ ماه پریود نمیشدم. ۳روز بعد پریود میشدم میشه بگین دلیلش چیه؟؟؟؟
  بعد رفتم دکتر گفت تنبلی داری با دارو خوب شدم. الان از پریودیم ۴ روز که میگذره من اوکی شدم کامل‌ اما مودام میترسم حالم اصلا خوب نیس از روحیه بد. استرس شدید دارم. کلافم نمیتونستم واقعا با کسی حرف بزنم اومدم اینجا مشکلمو بگم. اگر ترک کنم خوب میشم چون آرامش قبل و ندارم وقتی این کارو نمیکنم زندگیم خیلی خوبه
  ممنون میشم کمکم کنین 🙏

  • پشتیبان

   سلام وقتی انسان کار غیرطبیعی و مغایر با فطرت انسان و گانه کبیره را انجام می دهد طبیعی هست که اثر بدی روی روح و ذهن و جسم میگذارد. به همان میزان دوری از این اعمال و عدم انجامش باعث مسشه روح و روان و بدن بعد از مدتی به حالت سابق بازگردد.
   انجام این عمل بسیار غلط اعتیادآور است به طوری که اثر و اعتیاد بیشتری از اعتیاد به مواد مخدر روی معز میگذارد. پس برای ترک کردن باید تلاش بیشتری کرد و تا ترک کامل پیگیری کنید و ناامید نشوید. پس از ترک کامل وضعیت بهتر خواهد شد.

 147. سلام اگر و نه خونی بیاد ن درد داشته باشه پرده اسیب دیده؟؟؟؟تروخدا جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. پزشک زنان باید بررسی کند.

   • و یک سوال دیگه هم داشتم اگر خود ارضایی و ترک کنیم بعد چند سال دیگه عوارض تمام میشه مثلا بعد شیش سال

    • پشتیبان

     به عوامل متعددی بستگی داره. اما قطعا هم آسیب رساندن بیشتر به خود را متوقف می کنید . و هم بعد از چند ماه بدن شروع میکنه به بازسازی و ترمیم

 148. سلام چرا پیام میزارم نمیاد

 149. با سلام من نمیدوستم از پ. ر. د. ه چی هست و از تریق دوستا های نا باب گول خوردم و فقد یکبار خون امد خیلی خیلی کم ولی قبلش پریود بودم خونش انگار قهوه ای بود با مادرم هم اشتراک گذاشتم مادرم میگه پردت فقد اسیب دیده اون خونی هم که امده بخاطر پریودی هست اگرم شده باشه فقد اسیب دیده دست نزنی درست میشه ولی این موضوع خیلی نگرانم کرده

  • پشتیبان

   سلام خون پرده نبوده. اگر نگران هستید میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید تا مطمئن شوید

  • سلام وقت بخیر من ۱۵ سالمه و در مدرسه به پشتم لگد زدن و من کمی احساس درد داشتم و وقتی اومدم خونه خون را مشاهده کردم و بعد فهمیدم که عادت شدم و حدود ۵ روز ادامه داشت نمیدونم که الان پردم سالمه یا نه آیا برم معاینه تشخیص میده که چجوری آسیب دیده ؟

   • پشتیبان

    سلام پرده سالمه
    چکاپ توسط پزشک زنان هم فقط برای پرده نیست. متخصص زنان؛ تخمدان و رحم و .. را چکاپ می کند که مفید هست

    • سلام  خسته نباشید سوالی داشتم
     من ۴ ماه بود م یعنی هیچ وقت مودام نیس این حس میاد سراغم بعد اینکه من بدون اینکه به چیزی فکر کنم خوابه جنسی میبینم . بعد من تازه یک ماه عمل لیزیک کردم به نظرتون تاثیری میزاره؟ من الان احساس بدی
     دارم پشیمونم😢 بدنم یه ذره درد میکنه.  چیکار کنم که دیگه این اتفاق نیوفته حالم دوباره خوب بشه.؟

     • پشتیبان

      سلام کارهای مختلفی باید انجام داد. تقویت اراده و کنترل کردن خود. تقویت نه گفتن به وسوسه ها. دوری از تنها شدن. غذاها و خوردنی هایی که طبع گرم دارند کمتر بخورید. بیکار نمونید هیچوقت. کمتر مشغول فضای مجازی و دیدن فیلم و عکس شوید. ارتباط با خداوند را بیشتر کنید. قرآن و نماز بیشتر بخوانید، هرچه که ارتباط با خدا بیشتر بشه و روحانیت روح بیشتر بشه بهتر می توانید خودتان را کنترل کنید.اعمال مذهبی بیشتری انجام دهید.
      و در نهایت ورزش کنید. ورزش ورزش ورزش

 150. سلام خسته نباشید من ۱۴ سالمه آیا این کار باعث حاملگی یا پاره شدن پرده میشود

  • پشتیبان

   سلام
   این کار غلط عوارض زیاد جسمی و روحی دارد. همچنین باعث تیرگی و چروکیدگی آلت میشود.
   بکارت را هم پزشک زنان باید بررسی کند

 151. سلام
  من ۱۵ سالمه حدود سه سال پرده بکارتم آسیب دیده چون چند لکه خون در زیرپوشم بود و تا الان هم مایع کشدار سفید رنگ از واژنم خارج میشه و صورتمم خیلی جوش زده
  مامانم میگه احتمالا عفونت دارم و تخمدان هام ضعیفه
  میشه لطفا بگید اگه برم دکتر واژنم هم معاینه میکنه ، آخه میترسم خیلی که مامانم بفمه آسیب دیدم و از همه بدتر دلیلشو بدونه
  خواهش میکنم، لطفا بگید

  • پشتیبان

   سلام البته پرده برای خودتان بد نیست، شاید فکرتان غلط باشد و پرده پاره نشده باشد.
   اما معمولا تا به پزشک گفته نشه که پرده را بررسی کند چیزی در این مورد نمی گوید. البته میتوانید به مادر بگویید داخل اتاق معاینه نباشند

 152. ببخشید ولی پزشک که به هر حال میفهمه بعد به مامانم میگه دیگه
  فقط میخوام بدونم اگه برا تشخیص عفونت برم دکتر شکمم معاینه میکنه یا امکان داره واژنم هم معاینه کنه؟ ؟؟
  و اینکه چه موقع امکان معاینه واژن هست ؟؟

  • پشتیبان

   معمولا معاینه نمی کنند
   سلامتی مهمتر از فکر این چیزهاست

 153. سلام
  من ۱۴ سالمه و مقداری خون دیدم و سوزش زیادی دارم بنظرتون پردم زده شده؟

  • پشتیبان

   سلام اگر بی اختیار و بی دلیل بوده مربوط به قاعدگی هست

 154. سلام وقتتون بخیر ببخشید اگ ولی دختر لباس زیر داشته باشه و با ضربات محکم ه امکان پارگی پرده هست؟

 155. سلام من تو دوران نامزدی هستم و. من شنیدم که همین مالش باعث ساییدگی میشه و وقتی که دخول کامل صورت بگیره خونی نمیاد . آیا این حرف درسته ؟ اصلا مالش باعث ساییدگی میشه؟

 156. سلام من چند سال پیش موقعی که بچه بودم و اصلا نمیدونستم پرده چیه و اصلا یادم نمیاد که خون اومد یا نه الان از لحاظ روحي خیلی داغونم و فکر می‌کنم پرده ندارم نمی‌تونم برم پیش پزشک خودمم که چند باري معاینه کردم یه سوارخ پاایین هست ولی بالاش انگار بستس نمی‌دونم پرده دارم یا ن البته فکر می‌کنم حلقوی باشم نمی‌دونم لطفا راهنمایی کنید خیلی استرس دارم و شبا نمی‌دونم بخابم

 157. سلام خسته نباشید من چندتا سوال دارم ازتون کمک میخوام
  من تنبلی تخمدان دارم یعنی تا وقتی که دارو میخورم خوبه از قبل عید داروهام تموم شد تو عید شدم تا الان دیگه نشدم
  به نظر شما این خون پریودیه یانه؟
  ممنون میشم راهنمایم کنین چون نمیتونم از کسی بپرسم الان خیلی نگرانم

  • پشتیبان

   سلام برای کل بدن ضرر دارد. و تاثیر زیادی روی تخمدان. باعث تنبلی بیشتر میشه لطفا تکرارش نکنید. خون هم بدون بررسی نمیتوان جواب قطعی داد بهتره با پزشک زنان مشورت کنید

   • ممنونم از جوابتون من اصلا به این چیزا اعتیاد کلا ندارم ولی الان خیلی پشیمونم. و همینطور حالم چون به تازگی هم ازمایش کلی دادم دکترم رفتم مشکلی نداشتم دیگه الان موقعیتشو ندارم که برم. ولی خونزیزی که بهتون گفتم مثل همیشه که پریود میشدم هس یعنی دل درد کمر درد دارم ولی بازم استرس خواستی دارم نمیتونم به کارام برسم. دقیق نمیتونم چیکار کنم که کمی از نگرانی در بیام

    • پشتیبان

     سلام حتی یک بارش هم خیلی مضره.
     نگران نباشید احتمالا پریود هست

 158. سلام من چندبار واژن اصلا خون نیومد ولی یه بار و رفتم یک ساعت بعدش دیدم خون بود یعنی پرده ام سالمه یا نه؟

 159. سلام‌خسته نباشید من ۱۸ سالمه وقتی ۱۳ سالم بود از روی کنجکاوی یا به نوعی خریت یکم‌درد احساس کردم‌ولی خونریزی وجود نداشت
  الان خیلی نگرانم که نکنه بلایی سر خودم اوردم
  اگه برم پیش دکتر تشخصی میده که رابطه نداشتم؟ حتی اگه پرده ام پاره شده باشه؟

  توروخدا جواب بدین حالم خیلی بده

 160. سلام من دوستم میگه وقتی بچه بوده داخل واژنش الان پردش پاره شده یا سالمه. ممنون میشم جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام پزشک زنان باید بررسی کند تا مشخص شود اگر احیانا آسیبی هم دیده به چه شکل و چقدرهست

 161. سلام ببخشید من 16سالمه از روی کنجکاوی نه خونی امد نه دردی داشت آیا پرده ام آسیب دیده یا نه ؟

 162. ناشناس بدبخت

  سلام من اولین جایی هست که میخوام این چیزا رو بگم و واقعا معذرت میخوام اعصابم خیلی خرابه و نگران ابروم و ازدواج هستم تقریبا کارایی که پایین میگم از کلاس هشتم شروع شده و تا الان که دهمم ادامه داره اما کمتر شده
  من برای چک کردن که ایا پریودم یا نه
  و اینکه برای تمیز کردن واژنم از خون پریودی
  الان نگرانم ایا پردم پاره شده
  اگه بخوام برا ازدواج گواهی بگیرم
  تشخیص میدن یا نه این اسیب دیدگی و اینکه دلیل اسیب دیدگی رو ذکر میکنن؟ اصلا اون فرم رو میدن یا؟
  من با مامانم چند وقت دیگه میخوایم بریم دکتر زنان که ببینم عفونت دارم یا نه اما مامانم ازاین ماجرا خبر نداره ایا دکتر بهش میگه یانع؟ من امکان دکتر رفتن برای چک کردن پرده رو ندارم😭😭

  • پشتیبان

   سلام خودتون هم به تنهایی میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید. اینکه الان وضعیت به چه شکل هست را پزشک باید بررسی کند و بگوید. برای شستشوی پریود نیازی به دست زدن و اب ریختن داخل نیست. اگر دیگر هیچکدام از این کارهای غلط را انجام ندهید بمرور وضعیت واژن بهتر خواهد شد. برای ازدواج هم جای نگرانی نیست مشخص هست که رابطه نداشتید.

 163. سلام اگر اسیب دیدگی پرده با انگشت بخاطر قطر کم اون ممکنه بعد از رابطه جنسی و قطر بیشتر ان پارگی بیشتر و خون مشاهده بشه؟

 164. بی نام نشان

  سلام خسته نباشد.من 18سالمه همه چیز خوبه به وقتش پریود می شم خونی که در می کنم طبیعی هست خلاصه همه چیز خوبه همه این جوری هستن یا نه فقط من هستم وبرای پرده بکه مشکلی داره این جوری می شم یانه ممنون بابات همه این جواب های که به همه دادی من همه را خوندم بامنتق تمام واز طرف همه همه به تو تبریک می گم وممنونم 🌹🌹

  • پشتیبان

   سلام . به هر شکل و روشی باشه خودارضایی هست و مضر و آسیب زا هست. اگر برای سلامتیتون ارزش قایل هستید و میخواهید 10 یا 20 سال بعد و در سنین میانسالی به انواع مشکلات و ضعف و بیماریها دچار نشوید و اگر میخواهید بعد از ازدواج رابطه خوب و بدون مشکلی داشته باشید دیگر این کار را تکرار نکنید. این کار غلط حتی بر روی رابطه طبیعی هم اثر گذار است به طوری فرد در رابطه و ارضاشدن دچار مشکلاتی می شود. به خاطر یک لحظه احساس لذت کاذب ، عمر و سلامتی و نشاط و آینده خود را هدر ندهید. اختلات متعدد روحی و روانی و افسردگی و بداخلاقی و پرخاش کردن از عوارض دیگرش هست. چیزی هم که خارج می شود عصاره بدن هست، که به دلیل فشارر زیادی هم که بدن وارد میشود باعث ضعف و تحلیل بدن خواهد شد. رنگ پریدگی، نافرم شدن بدن و صورت، تیره و سیاه شدن آلت تناسلی، ضعف کمر و قوز،افزایش ریزش مو و …. یکی از عوارض آن هست. پرده را هم باید پزشک زنان بررسی کند.

 165. سلام من وقتی بچه بودم یادمه وقتی میرفتم دشویی ازم مایع سفیدخارج میشد الان ک بکارتمو نگاه میکنم ی شکل دایره ای داره ک روشوگوشت گرفته بازورزدن معلوم میشه بعداون سوراخ دایره ای داخلش دوتیکه گوشت از بالاو پایین داره ینی بکارتم سالمه؟امکان معاینه رفتن و گفتن ب خانوادموندارم خاهش میکنم جواب بدین ممنونم

 166. سلام ۲۳سالمه
  من انگشتم را داخل واژنم کردم یکم فشار دادم حدود چند قطره خون کم رنگ اومد ولی نه غلیظ بود و نه تکه خون بود فقط یکم خون بی رنگ اومد بدون درد بود فقط همون لحظه اومد و دیگه نیومد
  پرده بکارتم پاره شده؟؟؟!خیلی نگرانم جواب بدین لطفاً

  • پشتیبان

   سلام این کار غلط را دیگر تکرار نکنید.
   خون بی رنگ دیگر چیست؟! خون بی رنگ نداریم، اگر رنگ ندارد پس خون نیست.

 167. سلام خسته نباشید من
  ایا به پرده اسیب میزنه م

  و یه مشکلی دارم اینکه نمیتونم ادرارمو زیاد نگه دارم
  ایا اسیب به بکارتم وارد شده ب

  • پشتیبان

   سلام. خودتون در پیامتون جواب خودتون را دادید، یکی از عوارض این کار غلط و گناه کبیره ، مشکلات ادراری هست . به سبب فشار غیرطبیعی که به سیستم ادراری و عصب های مثانه وارد می شود اغلب افراد بعد از مدتی مبتلا به تکرر ادرار و مشکلات دیگر … خواهند شد. این فقط یکی از ضررها و آسیبهای این عمل غیرطبیعی هست. ده ها عوارض دیگر بر جسم و روح انسان میگذارد که مهم تر از بکارت هست. شاید بکارت آسیب ندیده باشد اما اگر ادامه دهید قطعا بر اکثر اعضای بدن اثر میگذارد و حتی ممکن است خدای نکرده دچار تکرر ادرار شدید یا بی اختیاری ادرار شوید. اگر زندگی و آینده و سلامتیتون را دوست دارید این کار را دیگر انجام ندهید. ترک کنید.
   تیره و زشت شدن اندام تناسلی، پژمردگی و رشت شدن بدن، پیری زودرس، ریزش مو، ضعف و خمودگی بدن، مشکلات در رابطه جنسی واقعی و طبیعی، مشکلات گوارشی و ادراری ، بی حالی، اضطراب، افسردگی و پرخاشگری و گوشه نشینی و… از جمله عوارض این کار زشت هست که هر کدام بنا به شرایط و طبیعت فرد و با شدت متفاوت بروز پیدا می کند.

 168. سلام امید که خوب باشید من دیشب به اندازه دو بند انگشتم را داخل واژن ام کردم
  درد و خونریزی نداشت فقط حالا کمی سوخت دارد من خیلی میترسم و به پزشک هم مراجعه نمیتوانم لطفا کمکم کنید آیا پرده ام سالم هست یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام وقت بخیر. هیچ پزشکی نمی تواند بدون بررسی جوابی به شما بدهد، ، فقط میتوان گفت اگر برفرض آسیبی هم دیده باشه جزیی هست و با پارگی در اثر رابطه متفاوته، و یا اگر دیگر تکرار نکنید ممکنه ترمیم بشه. ممکنم هست آسیبی ندیده باشه. اگر ذهنتون خیلی درگیره تنهایی هم میتونید به پزشک یا حتی ماما مراجعه کنید. مراجعه فقط برای بکارت نیست، چکاپ دوره ای رحم و تخمدان و واژن و … لازم هست برای همه.

 169. سلام بعد چن سال حالا فهمیدم چ اشتباهی کردمو با مادرم رفتیم پیش ماما و گفتن سالم و گواهی میدن ول یمن اطمینان ندارم چون خودمو معاینه میکنم سوراخ قشنگ مشخصه و حس میکنم بریدگی داره بنظر شما چیکار کنم؟

  • پشتیبان

   سلام وقت بخیر
   وقتی پزشک تایید کرده مشکلی ندارید پس سخت نگیرید. مهم تشخیص پزشک زنان است که تایید کرده

   • امکان داره با اینکه دکتر میدونه مراجعش سالم نیست بازم گواهی بده من واقعا اطمینان ندارم میخام برم پیش یه دکتر دیگه

    • پشتیبان

     میتونید به پزشک دیگری مراجعه کنید اگر شک دارید، هر چند لازم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *