علائم بعد از پارگی پرده بكارت / علائم بعد از پارگي بكارت حلقوی

حلقوی ارتجاعی پاره می شود,علائم بعد از پارگي بكارت,علائم بعد از پارگي بكارت حلقوی,تشخيص پارگي بكارت,نشانه‌ها و علائم پاره شدن پرده بکارت,روش‌های ترمیم پرده بکارت,نداشتن پرده بکارت

بررسی نشانه‌ها و علائم پاره شدن پرده بکارت برای افرادی که به تازگی ازدواج کرده یا اولین رابطه جنسی را تجربه کرده اند یک دغدغه است. البته عوامل دیگری مانند تصادف‌ها، عمل‌های سنگین و … نیز وجود دارد که می‌تواند به پرده بکارت صدمه بزند که با شناخت علائم پارگی بکارت می‌توان به این اتفاق پی برد. اگرچه اهمیت این موضوع یک بحث مفصل فرهنگی است؛ ما در این مطلب به علائم پاره شدن پرده بکارت، روش‌های ترمیم و سؤالات متداولی که در این زمینه وجود دارد پرداخته‌ایم.

علائم بعد از پارگی پرده بكارت / علائم بعد از پارگي بكارت حلقوی

نشانه‌ها و علائم پاره شدن پرده بکارت

پاره شدن بکارت در اغلب افراد دارای نشانه‌های یکسانی است. برخی از خانم‌ها این نشانه‌ها را خفیف‌تر دریافت می‌کنند و برخی دیگر شدیدتر. علایمی که نشان می‌دهد شما پرده بکارتتان را از دست داده‌اید در ادامه ارائه شده است.

۱. وجود خونریزی و لکه روی واژن

در ابتدا باید بدانید تفاوت خون پریود و پرده بکارت چیست . به طور کل وقتی خون رنگی روشن داشته باشد و مانند یک لکه روی اطراف دهانه واژن دیده شود، نشانه آن است که پرده بکارت پاره شده است.

۲. احساس درد و سوزش شدید

برخی از خانم‌ها پرده بکارت ندارند و برخی دیگر پرده بکارتی دارند که تنها باید با کمک جراحی برداشته شود؛ اما اغلب افراد دارای پرده بکارتی هستند که در اثر رابطه جنسی و … از بین می‌رود. پاره شدن بکارت در این خانم‌ها همراه با درد و سوزش شدید است. توصیه می‌شود که زوج‌ها برای کاهش درد ناشی از پاره شدن بکارت پیش‌نوازی را انجام دهند و از روان کننده‌ها استفاده کنند.

۳. پوست‌های جمع شده در دهانه واژن

با توجه به این که پرده بکارت در دهانه واژن قرار دارد، پاره شدن آن سبب می‌شود که پوست پرده به دیواره دهانه واژن بچسبد و حالت طبیعی این ناحیه تغییر کند.

۴. تغییر حالت لب‌های اطراف واژن

لب‌های اطراف واژن در دختران باکره حالتی به هم چسبیده دارند، این در حالی است که برای دخترانی که بکارتشان را از دست داده‌اند این لب‌ها از هم فاصله پیدا می‌کنند و این حالت یکی از علائم پاره شدن پرده بکارت محسوب می‌شود.

۵. تغییر شکل ورودی واژن

ورودی واژن در حالت طبیعی گرد است. در صورتی که به دلیل دخول آلت جنسی یا شیء خارجی، پرده بکارت از بین رفته باشد، این ناحیه حالتی V شکل پیدا خواهد کرد.پیشنهاد میشود  مقاله از کجا بفهمم ارتجاعی هستم را نیز  بخوانید.

روش‌های ترمیم پرده بکارت
روش‌های ترمیم پرده بکارت

دختران جوانی که به دلیل تعرض، رابطه یا مشکلاتی مانند تصادف پرده بکارتشان را از دست داده‌اند، به دنبال راه حلی برای جبران این مشکل فرهنگی هستند. امروزه امکان ترمیم پرده بکارت به روش‌های مختلف برای خانم‌ها وجود دارد. فارغ از درست یا غلط بودن این عمل، روش‌های ترمیم بکارت از این قرار هستند:

۱) ترمیم بکارت یا هایمنوپلاستی

هایمنوپلاستی عملی است که در آن ترمیم به صورت سرپایی انجام می‌شود. در این روش متخصص از تیغ جراحی، رادیوسرجریکال تکنیک برای ترمیم پرده بکارت استفاده می‌کند. قبل از هایمنوپلاستی باید فرد مورد نظر توسط پزشک زنان مورد معاینه قرار بگیرد و این موضوع بررسی شود که وی به بیماری عفونی خاصی مبتلا نباشد. پس از بررسی‌های لازم جراح پلاستیک ترمیم بکارت را انجام خواهد داد.

در این روش، جراح قسمت‌های آسیب دیده پرده را مجدداً به هم پیوند می‌زند. با توجه به این که عمل هایمنوپلاستی با درد همراه است، ناحیه واژن باید به صورت موضعی بی‌حس شود یا فرد مورد نظر کاملاً بیهوش باشد.

۲) روش alloplant

آلوپلنت دیگر روشی است که برای ترمیم پارگی بکارت توسط پزشکان در نظر گرفته می‌شود. با توجه به این که در alloplant  ترمیم به صورت موقتی انجام می‌شود، اصولا این عمل برای در بازه زمانی نزدیک به تاریخ ازدواج انجام می‌گیرد.

در این روش، پزشک متخصص ماده بیولوژیکی خاصی را به درون واژن تزریق می‌کند. این ماده حالتی شبیه به پرده بکارت پیدا می‌کند. برای تزریق این ماده به درون واژن فرد باید تحت بی‌حسی موضعی قرار بگیرد.

۳) روش STID

در این روش پزشک معالج به روش بخیه سه لایه‌ای، لبه‌های بکارت را به هم متصل می‌کند. پس از انجام این عمل توصیه شده که تا سه ماه از رابطه زناشویی اجتناب شود.

  سوالات درباره ترميم بكارت / سوال و جواب در مورد پرده بكارت

پاسخ به سؤالات بکارت

پاسخ به سؤالات متداول

۱. امکان این که پرده بکارت پاره نشود وجود دارد؟

بله! برخی از نمونه‌های پرده بکارت را تنها با جراحی می‌توان برداشت. برای این که درباره نوع پرده بکارتی که دارید اطلاعات مناسبی به دست بیاورید، به شما توصیه می‌کنیم به پزشک زنان مراجعه کرده و معاینه بکارت را انجام دهید.

۲. آیا پس از پاره شدن پرده حتماً خونریزی وجود دارد؟

با توجه به نوع پرده بکارت، پس از پاره شدن پرده ممکن است خونریزی در ناحیه دهانه واژن دیده شود یا خیر. پاره شدن پرده‌های بکارت از نوع حلقوی، تیغه‌ای و غربالی با خونریزی همراه است و تعداد بسیار زیادی که پرده ارتجاعی دارند، در بیشتر مواقع پس از نزدیکی، خونریزی مشاهده نمی‌کنند.

۳. آیا دیده شدن لخته خون قاعدگی نشانه پارگی بکارت است؟

سؤالی که ذهن بسیاری از خانم‌ها را به خودش مشغول کرده این موضوع است که آیا دیده شدن خون‌های لخته قاعدگی، می‌تواند دلیل صدمه وارد شدن به بکارت باشد. اولین موضوعی که در این زمان باید به آن توجه داشته باشید، این است که لخته‌های خون قاعدگی مربوط به پاک‌سازی رحم هستند و هیچ ربطی به صدمه وارد شدن به بکارت ندارند. سپس باید به این نکته توجه کنید که ازدیاد خون‌های لخته در دوران قاعدگی می‌تواند منجر به بروز مشکلات کم خونی شود و باید حتماً این موضوع را با پزشک در میان بگذارید.

۴. آیا خود ارضایی سبب پاره شدن پرده بکارت می‌شود؟

در صورتی که خود ارضایی صرفاً توسط انگشت دست و با مالش ناحیه تناسلی انجام شود، احتمال پاره شدن پرده بکارت بسیار کم است. هر چند به دلیل استمرار در  این روش، احتمال صدمه وارد شدن به پرده بکارت وجود دارد. در صورتی که برای خود ارضایی شی خاصی به درون ناحیه تناسلی وارد شود، پرده بکارت ممکن است پاره شود.

۵. تازه عروس‌ها با استرس و ترس ناشی از پاره شدن بکارت باید چه کنند؟

یکی از مشکلاتی که تازه عروس‌ها با آن مواجه می‌شوند، ترس از پاره شدن بکارت و احساس درد و خونریزی پس از آن است. توجه داشته باشید که اگر عمل دخول با آمادگی کامل طرفین انجام شود درد و خونریزی بکارت بسیار کم است و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

برای این که بتوانید به این مشکل غلبه کنید باید قبل از شروع رابطه حتماً پیش نوازی های لازم انجام شده و زن به حالت ارگاسم نزدیک شود. آرامش روحی و روانی زوج‌ها در کاهش میزان درد و خونریزی و استرسی که بابت از دست دادن پرده بکارت برای خانم‌ها وجود دارد تأثیر قابل توجهی دارد. استفاده از ژل‌های روان کننده نیز می‌تواند تا حدودی درد و سوزش پس از پاره شدن بکارت را کاهش دهد.

۶. آیا از دست دادن بکارت دلیل بر رابطه جنسی داشتن است؟

اغلب افراد از دست دادن بکارت را صرفاً به دلیل رابطه جنسی می‌دانند. در صورتی که عوامل زیادی برای از دست دادن بکارت وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به انجام ورزش‌هایی مانند سوارکاری و ژیمناستیک، جراحی‌های سنگین لگن و … اشاره کرد. همچنین برخی از افراد به طور مادرزادی دارای پرده بکارت نیستند و عدم وجود پرده نمی‌تواند دلیل بر رابطه جنسی آن‌ها باشد.

۷. آیا عدم برقراری رابطه جنسی منجر به ترمیم پرده بکارت می‌شود؟

یکی از باورهای غلطی که درباره ترمیم بکارت وجود دارد این است که عدم برقراری رابطه جنسی در طولانی مدت می‌تواند سبب‌ترمیم شدن بکارت شود! در حالی که پس از پاره شدن بکارت هیچ راه حلی به جز روش‌های پزشکی مطرح شده برای ترمیم آن وجود ندارد و صرفاً با اجتناب از برقراری رابطه جنسی نمی‌توانید مجدداً باکرگی خودتان را به دست بیاورید.

۸. پس از پاره شدن بکارت باز هم رابطه جنسی دردناک است؟

پس از پاره شدن بکارت بهتر است زوج‌ها بازه زمانی را برای ترمیم زخم این ناحیه در نظر داشته باشند؛ زیرا ادامه رابطه جنسی می‌تواند منجر به افزایش خونریزی و شدیدتر شدن زخم دهانه واژن شود. پس از گذشت چند روز زوجین می‌توانند به آرامی رابطه جنسی خودشان را شروع کنند و درد و خونریزی در این مراحل وجود نخواهد داشت.

۹. ترمیم پرده بکارت چقدر طول می‌کشد؟

برای ترمیم پرده بکارت پزشکان بازه زمانی یک تا سه ساعت را بسته به نوع عمل در نظر می‌گیرند. هنگام ترمیم فرد ممکن است بیهوش شود یا این که دهانه واژن  بی‌حسی موضعی داشته باشد.

۱۰. بعد از ترمیم پرده بکارت می‌توان رابطه جنسی داشت؟

پس از این که عمل‌ترمیم بکارت به اتمام رسید، احتمال وجود درد و تورم در این ناحیه وجود دارد. پزشکان توصیه می‌کنند که پس از انجام برخی از عمل‌های ترمیم بکارت حدود ۳ تا ۶ ماه رابطه جنسی نداشته باشید تا زخم‌های این ناحیه التیام پیدا کند.

۱۱. آیا تنها با اولین رابطه جنسی پرده بکارت کاملاً پاره می‌شود؟

با توجه به نوع پرده، در اولین رابطه جنسی ممکن است پرده بکارت کاملاً از بین برود و یا اینکه مقداری صدمه ببیند و در رابطه‌های جنسی بعدی بخش‌های باقی مانده پرده از بین برود. در این حالت احتمال درد و خونریزی تا زمانی که پرده به طور کامل پاره شود وجود دارد.

سخن آخر

نداشتن پرده بکارت نمی‌تواند دلیل بر رابطه جنسی فرد مورد نظر باشد. برخی از افراد از بدو تولد دارای پرده بکارت نیستند. با توجه نوع پرده بکارت، در اولین رابطه جنسی احتمال پاره شدن آن وجود دارد.

با آگاهی داشتن درباره علائم پاره شدن پرده بکارت می‌توانید دانش اولیه ای درباره این که آیا پرده سالم است یا خیر کسب کنید. در نهایت می‌توانید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

منبع: setare.com

  از کجا بفهمم ارتجاعی هستم / خاصیت ارتجاعی یعنی چه / عکس پرده بکارت ارتجاعی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.5/5 - (18 امتیاز)

64 نظرات

 1. سلام وقت بخیر
  نه چرا آسیب ببینه؟! شما که کاری نکردین . تا وقتی چیزی وارد واژن نشود مشکلی نیست

  • سلام وقتی پرده پاره میشه دلیل پریود شدنش چیه
   یاالان سه روزه شکمم شدید درد می‌کنه ممنون میشم جواب بدید

   • پشتیبان

    سلام سوالتون نامفهومه
    بکارت و پریود دو چیز از هم جدا هستند
    چند سالتونه؟ بار اوله پریود شدید؟ به پزشک مراجعه کردید؟

 2. لطفا کمی درپ این باره بهم توضیح بدید که چطوری اون التهاب رو درمان کنم . آیا لازمه برم دکتر ؟ سه روزه اون طوری ام و روز اول خیلی التهاب شدید نبود اما تو این دو روز نمیدونم از رو ترسه یا چی همش اون ناحیه رو حس می کنم . درد ندارم اما یه حسی مثل التهاب دارم . انگار اعصاب اون ناحیه ام درگیر شده کلا .
  لطفا دقیق بهم توضیح بدید تو همین سایت و اگه سوالی داشتید برای نظر قطعی تون ازم بپرسید .

  • گفتم بیاین تلگرام چون در سایت نمیتوان سوال جواب کرد
   جواب کلی میدم : باید مشخص بشه دلیل التهاب چیه. حتی وارد هم شده باشه نباید تا چند روز ملتهب باشه. مگر به دلایلی مانند نوع پرده و … و اینکه وضعیت چطور بوده و …
   اگر خوب نشد به پزشک زنان مراجعه کنید

   • سلام من چند وقت پیش دوره پریودیم بود روز دوم قاعدگی بود اصلانم ازم خون نیومد و اینکه الان خیلی میترسم پرده ام پاره شده باشه و اینک با پیشاب باردار شده باشم لطفا کمک کنید خیلی نگرانم دارم لطفاا

    • پشتیبان

     سلام
     اگر شک دارید میتوانید از داروخانه قرص اورژانسی تهیه کنید و مصرف کنید. و به پزشک متخصص زنان برای بررسی مراجعه کنید. بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد.

 3. آیا بعد از پارگی بکارت ماه بعدش قاعدگی صورت میگیرد؟؟

 4. سلام اگه با انگشت ضربه های محکمی وارد بشه ممکنه پارگی وجود داشته باشه و با خونریزی خیلی کم در حد چند قطره و سوزش خفیف باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی به نوع پرده و محل قرارگیری و … داره .
   بله ممکنه
   بدون بررسی نمیشه جواب داد. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند
   پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید

 5. سلام من با نامزدم رابطه داشتیم ولی من اصلا نمیدونستم پرده کجا قرار دارع و اونم التش رو قسمت پایینی واژن من فرو کرد
  اما خونریزی نداشتم… ایا پرده من از بین رفته؟

  • پشتیبان

   سلام بستگی داره به نوع پرده و ….
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 6. سلام من دختری ۱۸ساله هستم از تا حالا هم انگشت وارد واژنم نکردم وقتی خودم رو تو آیینه نگاه می کنم پرده به نوعیه که وقتی زور می زنم (البته ببخشید) در وسط آن یه دایره است آیا من مشکلی دارم الان نامزد دارم خیلی می ترسم برم معاینه دارم سکته می کنم تو رو خدا کمکم کنید دکتر جوون خیلی می ترسم

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل نکردید پاره نشده و پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
   اما ضرها و عوارض دیگری داره که بر جسم و روان میگذاره. مضراتش بیشماره
   این کار را ترک کنید و دیگر انجام ندهید

  • قانون به زن حق میده تا همه ی مهرش رو نگرفته از تمکین مقابل زوج امتناع کند البته اگر یکبار تمکین خاص یعنی نزدیکی صورت بگیرد این حق حبس از بین رفته و ساقط میشود اینک در یک دوسیه طبق راپورت اولیه زوجه درخواست تمکین و الزام زوجه به بازگشت به منزل مشترک رو داده و زوجه به حق حبس مستمسک میشه ولی زوج مدعی است ما دخول داشتیم و چون پرده اش ارتجاعی است پزشکی قانونی در استعلام گفته زوجه باکره است لهذا چه راهی از منظر علمی _ پزشکی موجود است تا هرنوع دخول با زوجه ی دارای پرده ی بکارت ارتجاعی را محرز و ثابت سازد ؟؟؟ آیا مرد نمی تواند ادعایش را علی فرض صحت اثبات کند ؟؟؟

   • پشتیبان

    سلام
    به پزشک متخصص زنان و وکیل مراجعه کنید تا راهنمایی کنید. یا به سایتهایی مراجعه کنید که وکلا مشاوره حقوقی می دهند.

 7. سلام من دختری هژده ساله هستم از پانزده سالگی عمل ناپسند خود ارضایی را انجام می دهم خود ارضایی من به شیوه ی مالش بوده تا حالا هم انگشت وارد واژنم نکردم وقتی خودم را تو آیینه نگاه می کنم پرده ی من به شیوه ی که وقتی زور می زنم البته ببخشید یک سوراخ گردی وسط آن قرار داره الان نامزد دارم خیلی می ترسم برم معاینه نمی تونن برم تورو خدا کمکم کنید دکتر جوون تورو خدا

  • پشتیبان

   سلام
   مشکلی ندارید
   این کار را هم ترک کنید و دیگر انجام ندهید

 8. سلام
  اگه بعد از دو سه ماه بریم دکتر تشخیص میده که چگونه پاره شده ؟؟؟

 9. سلام من پیش دکتر برای معاینه بکارت رفتم وقتی دکتر معاینه کرد گفت پرده بکارتت سالمه هیچ مشکلی نداری و پرده ارتجاعی هست و گفت که امکان داره خون ریزی نداشته باشم. یکم فکر کرد بعد گفت پرده ت سالم نیست من الان برگه سلامت چی بنویسم تو سالم نیستی بهش گفتم اول گفتین سالمه چرا الان میگین سالم نیست بعد دکتر گفت پرده هست اما کش اومده و برام برگه سلامت نداد

 10. سوالم اینکه پرده بکارت ارتجاعی کش میاد؟

 11. سلام
  دقیق نمیشه گفت. به احتمال زیاد مشکلی نیست
  جای نگرانیم نیست٬ پزشک متخصص تشخیص میده که رابطه نداشتید
  این کار را هم کلا دیگر انجام ندهید. به ضررتون هست. عوارض زیادی داره و مشکلات زیادی براتون ایجاد میکنه که بمرور زمان نمایان میشن. اونوقت پشیمونی سودی نداره. مشکلات جسمی و روانی و ببیماریهای مختلف از عوارض این کار هست

 12. سلام من چن وقته پیشداشتم و چهار روز به پریودیم مونده بود بعد چهار پنج ساعت از خ خون ریزی داشتم این خون ریزی تا یه چهار روز ادامه داشت و کمتر از خون پریودیم بود خودمو معاینه کردم و چیزی نفهمیدم امکان معاینه پیش پزشک ندارم تورو خدا بگید پرده م پاره شده ؟ یا آسیب دیده و یا سالمه ؟ با توجه به این که چیزی داخلش نرفته ،

  • پشتیبان

   سلام
   از جانتون سیر شدید یا میخواهید آیندتون رو تباه کنید که این کار غلط را می کنید؟!
   دوست دارید به عوارض و مشکلات و مضراتش گرفتار شوید؟
   از جمله عوارضش مشکلات گوارشی و اادراری و پوکی استخوان و پیری زودرس و افسردگی و مشکلات ارضانشدن در رابطه جنسی طبیعی هست. که برای هر کسی بنا به شرایط عورض آشکار خواهند شد.
   این کار غلط و نادرست و گناه بزرگ را لطفا دیگر انجام ندهید و ترک کنید.
   به احتمال زیاد مشکلی برای پرده پیش نیامده
   وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک زنان مشخص میشه

   • سلام وقت بخیر
    پرده من ارتجاعی هست ، با نامزدم رابطه داشتم ، رفتم دکتر زنان زایمان گفت ارتجاعی هست با زایمان طبیعی از بین میره و شکل اولیشو از دست داده، آیا به شک اول برمیگرده؟

   • تو رو سننه قربونت برم؟

    سلام
    من توی دستشویی داشتم خودمو تمیز میکردم فشار اب هم خیلی زیاد بود
    یه درد خیلی کوچیک به مدت ۳ ثانیه توی ناحیه شکمم ایجاد شد ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه؟

 13. سلام اگه سوراخ کوچیکی باشه و دورش متورم باشه ممکنه علامت پارگی باشه؟
  و باید بگم از نوع ارتجاعی هست
  من حس میکنم از من فرق داره اخه تو تصاویر نشون داده صافه اما از من صاف نیس یه حالت تورم خاصی داره که وسطش یه سوراخ کوچیک هست😐

  • پشتیبان

   سلام
   جای نگرانی نیست. تصویر انواع آن بصورت کامل در تصاویر گذاشته نشده است٬ تشخیص قطعی را فقط پزشک متخصص زنان میتواند بدهد.

 14. سلام ببخشید مقعدم بعدش خون اومد البته بعد ک نگاه کردم مقعدم زخم شده بود امکان داره پردم اسیب دیده باشه؟ یا مقعدم زخم شده؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   پرده احتمالا سالمه.
   مقعد مشکل پیدا کرده٬ به متخصص زنان مراجعه کنید.
   دیگر هم این کار غلط و غیرطبیعی را انجام ندهید. ضرر و عوارض و آسیبهای زیادی دارد که وقتی آشکار شود ااونوقت جز پشیمانی چیزی ندارد. و پشیمانی هم دیگر سودی ندارد.

  • سلام آیا میتوان از شکل واژن نوع پرده رو تشخیص داد

 15. سلام ببخشید امکانش هست که در اثر مالش پرده پاره شود یا آسیب ببینه؟ (باید بگم که اصلا چیزی وارد نشده)

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش کمه.
   اما احتمال اسیب رسیدن به بدن و مغز و روح و روان قطعی هست. به شدت مضر هست و عوارض و مشکلات زیادی را برای انسان ایجاد می کند که در اینده که عوارضش آشکار میشه با پشیمانی می گوید کاش از اون چند لحظه گذشته بودم اونوقت الان جسم و روحم سالم بود و ارامش داشتم

   • سلام.من بعد یک قطره خون لخته اومد(خیلی کم) اول اینکه من برم دکتر میتونه تشخیص بده که این بابت اتفاق افتاده و تا چ مدت میتونه تشخیص بده این رو و ممکنه فقط یه قسمتی ازش پاره شده باشه و دوباره حین رابطه خون بیاد در آینده؟

    • پشتیبان

     سلام ابتدا باید مشخص بشه علت خون چه بوده. حتی شاید بخاطر قاعگی بوده یا چیز دیگر٬ نگران نباشید پزشک فقط وضعیت فعلی پرده رو میتونه تشخیص بده ٬ اون کار رو هم لطفا دیگر تکرار نکنید.

    • سلام وقت بخیرمن خون دیدم آن وقت چهارروزازماهوارم گذشته بودنمیدانم یعنی آن خون مانده ماهواربود یاپرده بکارتم آسیب دیده

     • پشتیبان

      سلام وقت بخیر بدون بررسی نمیتوان گفت٬ احتمالا برای قاعدگی بوده

 16. پشتیبان

  سلام
  ممکنه بصورت کامل پاره نشده و هربار فقط بخشی از پرده پاره شده٬ پزشکی که بررسی کرده بهتر میداند

 17. سلام دیشب و الان چند قطره خون از بدنم امده این ینی چی ممکنه به بکارتم آسیب دیده باشه؟!

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا پریوده
   اون کار غلط را همدیگر انجام ندهید

   • سلام خسته نباشید بعد از پاره شدن پرده بکارت ۲روز از وقت پریودم گذشته و امروز روز سوم هست آیا مشکلی پیش اومده که پریود نمیشم؟

 18. من وقتی حدودا ۱۰سالم بود از روی کنجکاوی
  من هنوز چیزی در این باره نمیدونستم ولی هیچ درد یا خون ریزی نداشت الان ۱۵ سالمه بکارتمو از دست دادم؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر آسیب کمی هم دیده باشه اگر دیگر هیچوقت چیزی را داخل نکنید احتمالا بمرور زمان ترمیم میشه

   • بنظرم آسیب زیادی دیده هیچ پرده ای روی واژنم نیست

    • پشتیبان

     شما تخصص ندارید٬ پزشک زنان باید بررسی کند

     • سلام من وقتی کە 12 سالە بودم از روی کنجکاوی کار هایی کردم ، اون وقت سوزش داشتم آیا من الان کە 20سالمە بکارت دارم؟

     • پشتیبان

      سلام
      به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 19. سلام اگه کسی بازنش رابطه داشته باشه وزن خونریزی نکنه ایابعدازسه ماه میشه فهمیدکه زن باکره بوده یانه

  • پشتیبان

   سلام
   بعضی پرده ها کلا هیچوقت خونریزی ندارند. معلوم نیست پزشک زنان باید بررسی کند

 20. سلام من خودارضایی کردم ولی چیزی وارد وازنم نکردم ن دردی و خونی و ضربه ایی هم نداشته ممکنه پردم پاره شده باشه؟ممنون میشم ج بدین🤍

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش کمه اما اگر ادامه بدید در اینده ممکنه مشکلی پیش بیاد. ضمنن ایینکهااین گناه کبیره مضرات و عوارض زیادی داره

 21. سلام ایا میشود ک بکارت پاره شود و هیچ خونی نیاد
  و بعد از یکی دو ساعت ی مقدار بیاد

 22. سلام‌ من خیلی درد داشتم اما از واژنم خون اومد در حده ۵ قطره .. اما الان خیلی احساس سوزش و خارش داخل واژن‌‌ دارم حتی موقع شستو‌شو هم خارش دارم
  حالت عادی هیچ‌ خارش یا سوزشی ندارم اما موقع لمس یا شستوشو خارش داخل واژن دارم .. البته هنگام رابطه استرس زیاد و درده شدیدی داشتم

  • پشتیبان

   سلام
   بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید
   چند احتمال مطرحه که بدون بررسی نمیتوان کدام ددرست هست

 23. سلام من داشتم برای اولین بار قبل هم فک میکردم پرده بکارت ندارم ولی یکم خون اومد بعد اینکه رفتم سرویس بهداشتی هر دو باری که رفتم توی مدفوعم خون بود و خون ریزی افتادم فقط دو بار ینی پرده بکارت ندارم الان ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *