تشخیص باکره بودن از ظاهر دختر، چشم، گردن، زانو، راه رفتن و صورت

تشخیص باکره بودن از ظاهر,تشخیص باکره بودن از چشم دختر,تشخیص باکره بودن از روی گردن,تشخیص باکره بودن از روی زانو,تشخیص باکره بودن دختر از روی چشم,تشخیص باکره بودن از روی راه رفتن,روش عجیب مادرشوهر تهرانی برای تشخیص باکره بودن عروس

بعضی ها ادعا دارند که تشخیص باکره بودن از چشم، از روی زانو، از روی راه رفتن و … امکان پذیره. که چیزی جز خرافات جنسی نیست. پس چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ آیا تشخيص سالم بودن بكارت توسط خود فرد امکان پذیره؟

در مقاله “اطلاعاتی کامل درباره پرده بکارت” به طور مفصل درباره پرده بکارت توضیح دادیم. و اما سوالی که ذهن اکثر دختران مجرد یا به نوعی باکره رو درگیر کرده اینه که: چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ اولین موردی که لازمه بدونیم، تشخیص سالم بودن بكارت توسط خود فرد خیلی از اوقات باعث آسیب دیدگی میشه. برای معاینه حتما باید به پزشک و ماما مراجعه کنیم همچنین تشخیص پارگی بكارت در پزشک قانونی هم انجام میشه. با ادامه مقاله سایت همراه باشید تا جواب سوال تون رو بگیرید.

 

تشخیص باکره بودن از ظاهر دختر، چشم، گردن، زانو، راه رفتن و صورت

تشخیص باکره بودن دختر

آیا تشخیص باکره بودن دختر بدون انجام تست و معاینه ممکنه؟ تشخیص باکره بودن از چشم، از روی زانو، ناف، از روی راه رفتن و دیگر علائم ظاهری و جسمی امکان پذیره؟

این دسته از سوالات برای زوج هایی که در شرف ازدواج هستند ممکن است پیش بیاید. برای بسیاری از پسران باکره بودن همسر آینده شان بسیار مهم است و یکی از شروط ازدواجشان سالم بودن پرده بکارت است. شاید غیر قابل باور باشه اما برخی افراد معتقدند که قادر به تشخیص باکره بودن دختر از روی علائم ظاهری هستند، برای مثال:

تشخیص باکره بودن از ظاهر
تشخیص باکره بودن از گردن
تشخیص باکره بودن از صورت
تشخیص باکره بودن از چشم
تشخیص باکره بودن از روی زانو
تشخیص باکره بودن از روی ناف
تشخیص باکره بودن از روی راه رفتن

اما آیا این امر واقعیت دارد یا برای تشخیص باکرگی نیاز به علم پزشکی است؟

غیر ممکن است که بتوانید دختر باکره و غیر باکره را از روی نحوه راه رفتن، رفتار، صحبت یا دلبری کردن تشخیص دهید. برخلاف انتظار ما که دختران باکره هنگام ورود به تخت خواب خجالت می کشند و می ترسند ، برخی از خانم های باکره مشتاق تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را با دیدن فیلم های آموزشی و کتاب آماده کرده اند، ممکن است هنگام روبرویی با چنین دختری فکر کنید که او از قبل رابطه داشته اما این تصور تصوری غلط است و هیچگاه از روی رفتار نمی توان باکره بودن یا نبودن را تشخیص داد.

 

پارگی بكارت بدون خونریزی

نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی دلیل بر عدم پارگی نیست. در حقیقت خونریزی ناشی از دخول دلیلی بر داشتن پرده بکارت و پارگی آن نیست. تنها 50 درصد دختران در اثر دخول و پارگی پرده بکارت خونریزی دارند و مابقی پارگی بکارت بدون خونریزی خواهند داشت.

 

دلایل ترس دختران برای معاینه پرده بکارت

یکی از دلایل ترس دختران از مراجعه به پزشک برای معاینه پرده بکارت، اینست که آنها تصور میکنند پزشک اطلاعات خصوصی آنها را ثبت و گزارش می دهد، در حالیکه برای پزشک نه عمل خودارضایی و نه رابطه جنسی بیمار اهمیت نداشته و در این خصوص پرسشی مطرح نمیشود و تنها در جهت معاینه بکارت شما اقدام شده و به شما پاسخ می دهند.

دسته ای دیگر از دختران از بیم آنکه شاید یکی از اقوام و دوستان وی را در مطب پزشک ببیند، از ترس آبرو از مراجعه به پزشک زنان خودداری میکنند، این در حالیست که دامنه فعالیت پزشک زنان در مورد دختران مجرد صرفا به چک کردن وجود یا آسیب دیدگی بکارت منتهی نمیشود، اختلالات قاعدگی، عفونت، مشکلات رحم و دسته ای از بیمارهای شایع در زنان میتواند در دختران مجرد نیز بوجود آید و دلیل مراجعه دختران باشد.

 

آیا خودارضایی باعث پارگی بكارت میشود؟

خود ارضایی مالشی در صورتیکه شیء خارجی وارد واژن نشود باعث پارگی بکارت نخواهد شد. در صورتیکه خود ارضایی باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند موجب پارگی آن شود.

 

نحوه تشخیص پارگی پرده بکارت

معاینه انواع پرده بکارت توسط پزشک حدود 30 ثانیه طول می کشد. پزشک از مراجعه کننده درخواست می کند که روی تخت دراز کشیده و پاهایش را باز کند، سپس دکتر لوپ ها را کشیده و از وی میخواهد که مانند ادرار کردن زور بزند. در این هنگام دهانه واژن باز شده و دکتر با مشاده پرده بکارت میتواند نشانه های پرده آسیب دیده را  تشخیص دهد.

 

تشخیص سالم بودن بكارت توسط خود فرد

چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟! تصور اشتباه این است که میتوان به راحتی سالم بودن بکارت را توسط خود فرد تشخیص داد، در صورتیکه اکثر اوقات اینکار باعث آسیب رساندن به پرده بکارت میشود. در نتیجه برای تشخیص سلامت یا پارگی بكارت حتما به پزشک و ماما مراجعه کنید.پیشنهاد می‌کنیم تشخيص پرده بكارت سالم را نیز در سایت ما مطالعه کنید.

 

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

با توجه به مراجعات زیاد دختران به مراکز پزشکی قانونی برای اعاده حیثیت و انجام شکایت در مواردی مانند تجاوز از روش های جدید برای تعیین نوع آسیب دیدگی پرده بکارت استفاده می شود. یکی از این روش های جدید برای تشخیص پارگی بكارت در پزشک قانونی کولپوسکپی است. این آزمایش بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و در حالی انجام می شود که فرد به کمر روی تخت دراز کشیده و پاهای خود را جمع کرده است. سپس پزشک یک اسپکولوم فلزی را داخل واژن قرار می دهد تا واژن باز بماند و پزشک واژن را بررسی کند.

 

در نهایت پزشک ابزار بزرگنمایی بنام کولپوسکوپ را به مقدار چند سانت داخل فرج قرار می دهد. نور چراغ این ابزار داخل واژن را بررسی می کند و پزشک از طریق لنز دوربین قادر به رویت واژن می گردد. هم چنین برای پاک کردن واژن از هر گونه آلودگی، دهانه رحم و واژن به وسیله پنبه تمیز می شود. احتمال دارد پزشک برای پاکسازی از محلول سرکه یا سایر محلول ها استفاده کند. در این صورت احتمال سوزش وجود دارد. محلول کمک می کند بخش های مشکوک مشخص شوند.

  از کجا بفهمم حلقوی هستم / پرده بکارت حلقوی ساده و ضخیم چیست

تشخیص باکره بودن راه رفتن و صورت

علت پارگی پرده بکارت

چگونه بکارت پاره میشود؟ پرده بکارت تنها با ضربه مستقیم به آن یا دخول در رابطه جنسی یا استفاده از تامپون پاره می گردد. از این رو افتادن از ارتفاع، بلند کردن اجسام سنگین، کوهنوردی و انواع ورزش ها نمی تواند موجب پارگی پرده بکارت شود. ولی احتمال دارد که این موارد باعث بروز خونریزی در واژن شود که این به دلیل فشار وارد شدن به رحم می باشد و عملکردی مشابه قاعدگی دارد.

 

علائم پرده بکارت آسیب دیده

مشاهده علائم زیر میتواند نشانه پرده بکارت آسیب دیده باشد:

پرده بكارت شل و متسع و دارای سوراخ بدون پارگی
مخاط مهبل نسبتاً ضخیم و چین های اندكی صاف‌تر و دارای چین های جدا شده از هم
خواب چین‌ها نامنظم است و به یك سو نیست
مجرای مهبل باز و معمولاً تا دو سوم آن قابل رویت است
قابل معاینه با انگشت است و حتی باز كردن آن با اسپكولوم های ظریف مقدور است و صدمه ای به مخاط وارد نمی‌شود.

 

تشخیص زمان پارگی بکارت

معمولا تا ۲ هفته بعد از پارگی بکارت از روی نشانه‌های ظاهری می‌توان تاریخ دقیق آن را حدس زد و پزشک متخصص یا ماما تا ۱ ماه می‌تواند تاریخ پارگی را حدس بزند و بعد از ۱ ماه به هیچ وجه زمان پارگی پرده معلوم نمی‌شود. از لحاظ شکل ظاهری اگر پرده بکارت ترمیم یافته نباشد لبه‌های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می‌شود.

بعد از حدود یک هفته لبه‌های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می‌شوند. اگر پرده بکارت ترمیم یافته باشد مراحل فوق صورت نمی‌گیرد. نکته مهم دیگر این است که لبه‌های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی‌خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند و پرده ترمیم شود محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن کوچک مشخص خواهد شد.

 

تشخیص پارگی پرده بکارت در اثر تجاوز

دخترانی که بر اثر تجاوز بکارتشان را از دست می‌دهند دچار جراحت مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) می‌شوند که به راحتی قابل تشخیص است. یعنی در مواقعی که پرده طی چند مرحله یا با شدت یا بر اثر تجاوز از بین رود، زخم‌های مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) پیش می‌آید.

 

 

تشخیص رابطه جنسی از مقعد

در صورت مکرر بودن رابطه جنسی مقعدی، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گه گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود.

 

 

در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. همچنین علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه است شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر است. در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد،کمی باز شدن مجرای مقعدی و غیره شود.

 

منبع: yekzan.com

  تفاوت رنگ خون پريود و بكارت / عکس محل خروج خون قاعدگی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.9/5 - (19 امتیاز)

83 نظرات

 1. سلام
  میشه در‌مورد علت اینکه بدون رابطه جنسی و مریضی ماهوار بیرون شدن اندک خون چی‌میباشد کمی توضیح بتین ؟

 2. سلام من دوماهه ازدواج کردم والان مادرم میگه باید برگه سلامت رو بگیری و من به اسرار شوهرم دوبار از جلو رابطه داشتم
  درحین رابطه درد داشتم ولی خونریزی نه ایا امکانش هست که پردم پاره شده باشه؟
  بعد از رابطه هنگام ادرار سوزش هم دارم
  اگه میشه جواب بدید

  • سلام مادر خودتان چرا میخواد. معمولا خانواده شوهر میخوان. که همسر خودتون شاهده
   وقتی خودتان میدانید دو بار رابطه داشتید پس احتمال ۹۹درصد پاره شده. حالا بخاطر نوع بکارت ممکنه پارگی کامل نباشه و در برخی ساعات باشه. و یا از نوعی باشه که خونریزی ندارند و یا ممکنه پاره نشده باشه
   میتوانید به متخصصرزنان مراجعه کنید

 3. ایا داشتن سکس در 17 سالگی ایرادی دارد؟ ایا نداشتن پرده ی بکارت مهم است؟

  • پشتیبان

   سلام. بله ایراد دارد. فقط با همسر قانونی و شرعی مجاز به این کار هستید
   بله بکارت مهم هست

 4. بزرگ شدن شکم در دختری که خود ارضائی داشته نشانه عدم داشتن بکارتشه؟؟

  • پشتیبان

   این کارا را دیگر نکنید عوارض و مشکلات زیادی دارد. حتی ممکن هست به بزرگی شکم هم ربط پیدا کنه زیرا باعث تغییر سبک زندگی و عوارض زیادی میشود.
   اما بکارت ربطی به بزرگی شکم ندارد

 5. سلام من زمانی که ۱۷ سالم بود بدون اطلاع از این که پرده بکارت دارم یکبار دوتا از انگشتامو باهم داخل واژن فرو بردم یادم نیست خونی اومد یا ن از اون قضه ۸سال میءذره الان میخام ازدواج کنم اگر پرده بکارت من آسیب دیده باشه دکتر تشخیص میده که در اثر رابطه جنسی نبوده ؟ میتونم ازدواج کنم یا خیر ؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله میتونید ازدواج کنید .به متخصص زنان مرجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن ک رابطه نداشتید

 6. ببخشید آیا در معاینه پرده معلوم میشه که این در اثر دخول بوده یا غیر عمد؟؟

 7. من آگاهی راجب بکارت نداشتم چندین بارم انگشتمو داخل واژ بردم وری خونی نیومد و زود هم دست می‌کشیدیم بخاطر موقعیت سنیمم نمی تونم برم ب پزشک مراجعه کنم آیا تو آینده برام مشکلی پیش میاد

  • پشتیبان

   سلام
   مضرات و عوارض این کار غلط و نادرست زیاده. وقتی عوارضش در اینده اشکار بشه از کارتون پشیمان خواهید شد.
   بدون بررسی نمیشه جواب قطعی داد اما پزشک زنان میفهمه که رابطه نداشتید.
   لطفا این کار غلط و گناهه را دیگر انجام ندهید

 8. حتا اگه بعد از چند سالم آزمایش بدیم معلوم میشه ک رابط جنسی داشتیم یا نه؟

 9. سلام من تاحالا رابطه جنسی نداشتم و واسه اولین بار با همسرم تجربه کردم ولی درد انچنانی نداشتم و خون هم نیومد میشه جواب بدید چرا

  • پشتیبان

   سلام
   همه دختران خونریزی ندارند
   ممکنم هست در روزهای اول نباشه
   باید تخصص زنان نوع پرده و پارگی رو بررسی کنند تا نتیجه قطعی را بگوید

 10. سلام چطور ممکنه سکس واسه اولین بار خون نیاد و درد نداشته باشی

  • پشتیبان

   سلام
   همه دختران خونریزی ندارند
   ممکنم هست در روزهای اول نباشه
   باید متخصص زنان نوع پرده و پارگی رو بررسی کنند تا نتیجه قطعی را بگوید

 11. سلام دکتر زنان میتونه تشخیص بده پاره شدن بکارت بخاطر رابطه جنسی نبوده؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله. اگر متخصص خوب و حاذق و حرفه ای باشه بهتره

   • سلام
    ایا با دوبار فرو کردن پنجه
    پرده بکارت از بین میره یا اسیب میبینه؟

    • پشتیبان

     سلام
     بستگی به چند چیز مثل نوع پرده داره٬ باید به پزشک زنان مراجعه کنید تا تشخیص بدهند٬ اگر آسیبی هم دیده باشه احتمالا کم خواهد بود و بمرور ترمیم میشه به شرطی که تکرارش نکنند. پارگی در اثر رابطه هم با این نوع متفاوته

 12. پشتیبان

  احتمالش خیلی کمه
  اما عوارض بیشمار جسمی و روحی حتمی هست٬ که بعضا بکارت در مقابلشون هیچه
  لطفا دیگر این کار زشت وغلط و نادرست را انجام ندهید

  • آیا آمدن خون بعد ورزش میتونه نشانه پارگی بکارت باشه

   • پشتیبان

    سلام
    باید به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند علت چیست. پرده به راحتی پاره نمیشه. ممکنه اختلاال قاعدگی و چیز دیگری باشه

 13. سلام من چند باری از سر ناآگاهی جسمی رو به داخل واژنم وارد کردم.من اون موقع حتی نمی دونستم بچه ها چطوری درست میشن چه برسه بدونم پرده بکارت چیه.چند بار هم برای کنجکاوی اینکار رو با انگشت کردم و دو تا از انگشتام رو وارد واژنم کردم.ولی نه دردی حس کردم نه خون ریزی .پرده بکارتم رو از دست دادم؟

  • پشتیبان

   سلام
   دیگر این کار غلط را تکرار نکنید. به این شکل اگر اسیبی هم برسه جزیی هست و کامل نیست. تشخیص دقیق را پزشک زنان باید بدهد که میفهمد رابطه ای نداشتید.

 14. سلام من بچه بودم عادت داشتم دستشویی با فار زیاد اب خودم رو میشتم نه خیلی خیلی ها یه کم بیشتر از حد معمول یه بار هم یه انگشتمو داخل واژنم کردم اما بعدا به صورت اتفاقی فهمیدم بکارت چیه از اون موقع خیلی ترسیدم خانوادم مذهبی هستن و نمیتونم به هیچ تریقی دکتر برم تا چک کنم چقدر احتمال پارگی هست

  • پشتیبان

   سلام
   پرده مشکلی نداره
   اما این کار غلط را دیگر انجام ندهید ضرر داره

 15. سلام من 18سالمه و یه مواقعی سوزش داشتم و احساس سوزششو داشتم. این سوزش نشونه اینکه بکارتم پارست یا نه؟ اگه معاینه برم وبه متخصص شرایطمو بگم میتونه تشخیص بده که سالم هستم یااگه صدمه ای دیده از دخول نبوده؟ خواهش میکنم جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام
   بله به پزشک متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید تشخیص میدن و کمکتون می کنند٬ اون کار غلط را هم دیگر تکرار نکنید که عوارض و ضررهاش زیاده و در آینده جز پشیمانی و حسرت چیز دیگری نداره

 16. سلام من ی مدتی بود ک ولی خب الان چن ماه ترکش کردم و ن خونریزی داشتم و ن درد ولی نمیدونم پرده بکارتم سالمه یا ن و شرایطم جوریه که پیش دکتر نمتونم برم الان باید چجوری بفهمم که سالمم؟؟

 17. سلام من چندین بار م خیلیم درد داشتم والان بوی بد هم میده و بعض وقتا هم میسوزه آیا بکارت ندارم

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند بخاطر عفونت یا مشکل دیگری نباشه

 18. پشتیبان

  سلام
  انشالله نه

 19. سلام من یک بار فقط یک انگشتمو فرو کردم تو واژنم آیا پردم بکارتم ازبین رفته و آیا دکتر معلوم میکنه؟

 20. سلام برای. معاینه.بکارت به.نامه.نیاز.داریم؟

 21. سلام ،من ۱۹سالمه پکارت من دوتیعه یی ،یکبار توی عادت ماهوارم واژنم خارش کرد من هم به صورت ناگهانی دستتم به پکارتم خورد ودردم گرفت و نمیدونم خون پریود بود یا پکارت و یک طروف پکارتم روش خودش بزرگ کرده ولی طرف دیگرش کوچیک است حال می ترسم که پکارت مو ازدست داده باشم😣 شما که بهتر می دونین دوکتور میشه در این مورد جواب بدین ازت تون ممنون میشم😞

 22. سلام وقت به خیر یه سوال داشتم… ایا میشه عملی بودن یا ترمیمی بودن یا پارگی بکارت رو از طریق رابطه جنسی بودن یا نبودنش رو از روی ازمایش تشخیص داد؟

  • پشتیبان

   سلام . در برخی موارد و اگر پزشک باتجربه باشه شاید بتونه تشخیص بده

 23. باسلام خسته نباشید من دوماه پیش یکم احساس سوزش بود اما خون نداشتم و بکارت سالم هست آیا الان من میتونم با یه نفر دیگه ازدواج کنم یانه؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله میتونید ازدواج مشکلی نداره
   اماا اینکه میخواهید بدونید وضعییت اونجا دققیقا چجوریه پزشک زنان باید نظر بده

 24. سلام من تقریبا 7 سالم بود و نمیدونستم پرده بکارت و اینا چیه … و الان 25 سالمه آیا میتونم ازدواج کنم؟؟؟

 25. سلام من ۷ سالم بود و اصلا هیچ چیزی در مورد بکارت نمیدونستم حتی نمیدونستم وجود داره ‌. . الان ۲۱ سالمه ، چند جا خوندم که بکارت در کودکان زیر ۹ سال اگه آسیب دیده باشه و بطور کامل پاره نشده در دوران بلوغ با رشد بدن ترمیم میشه . لطفا راهنماییم کنید شب و روز ندارم چند ساله

  • پشتیبان

   سلام
   نیازی به نگرانی نیست
   اگر هم آرام نشدید می توانید به پزشک متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه

   • ببخشید نوشتم ۷ سالم بود . یعنی نگران نباشم .؟تورو خدا بگید

    • پشتیبان

     میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید تا مطمن شوید
     ضمن اینکه برای بعضی از خانواده ها و همسران این مسایل مهم نیست و چک و بررسی نمی کنند

 26. امیر پارسا

  سلام خسته نباشید
  ظاهر واژنش خیلی چروک دیده میشه آیا ظاهر چروک نشون میده پرده ندارد؟

  • پشتیبان

   سلام
   خیر ربط خاصی ندارد. وضعیت دقیق را هم فقط پزشک متخصص زنان میتواند تشخیص دهد

 27. سلام وقت بخیر
  من باشوهرم انگشتش خطا رفت و روی واژنم کشیده شد و خون صورتی اومد چون عقد هستیم رابطه نداشتیم چن روز یعد اون جریان خاستم مطمئن شم ک سالمه یانه انگشتم تااخر رفت توی واژنم ولی دردی نداشت و اخرای واژنم یه دایره کوجیک بود جوری ک فقط یه انگشت راه داشت چیز کلفت اصلا نمیتونه واردش شه چون اون دایره خیلی کوچیکه ..این ینی پرده بکارتم زده شده؟؟از اون روز یه ماده های سفیدی از واژنم خارج میشه یهو میریزه میشه بدونم این ماده های سفید چیه؟؟

  • پشتیبان

   سلام به پزشک متخصص با تجربه مراجعه کنید تا بررسی کنند پرده از چه نوعی هست و وضعیت فعلی واژن به چه صورت هست

 28. سلام وقتتون بخیر
  من بلدش دیدم که یه تیکه گوشت از واژنم خارج شد و یه هفته بعد این ماجرا پریود شدم ایا پرده ام پاره شده؟
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 29. سلام وقتتون بخیر
  من وقتی شش سالم بود نمیدونستم بکارتی وجود داره و بعد از چند دقیقه سوزش داد و یادم نمیاد خون اومد یانه والان 17سالمه شرایطشو ندارم برم پیش پزشک میخواستم بدونم اگه بخوام ازدواج کنم مشکلی به وجود نمیاد ممنون میشم جواب بدید

 30. سلام وقتتون بخیر
  من 17 سالمه و مجردم وظاهر واژنم چند خط چروک داره آیا دلیلش نداشتن بکارت هست

 31. اگر در شش سالگی برخوردکنه بکارت در سن 17 سالگی سالم هست یانه لطفا جواب بدید ممنون میشم
  چون یه هفته دیگه عقدم هست و خیلی استرس دارم و شرایطش رو ندارم به پزشک مراجعه کنم

 32. سلام من وقتی ۱۰سالم بود خارش شدید گرفتم ب طور اتفاقی کمی رفت کمی خون اومد و بعد اون روز شروع کردم ب پریود شدن
  تا قبل اون جریان یبارم الان ۱۷سالمه خاهش میکنم بگین بکارتم از بین رفته؟ من شب و روز ندارم از وقتی فهمیدم بکارتی وجود داره خاهش میکنم جواب بدین

 33. مبینا همتی

  سلام
  من وقتی 12 سالم بود واژنم بدجور می خارید ، برا همین با یه مسواک خاروندمش ولی یدفه‌ دستم لیز خورد و سر مسواک رفت تو…..امکان داره پرده م خش افتاده باشه؟

 34. سلام من چند سال پیش داشتم و یکباری یکم خون اومد اما
  ممکنه پرده ام پاره شده باشه ؟لطفا جواب بدید

 35. سلام .وقت بخیر ،،من تقریبا ۶ سال داشتم میخواستم از روی مانع هایی که برای جلوگیری از ورود ماشین ها هست بپرم که متاسفانه رحمم با مانع برخود کرد و درد احساس کردم و خونریزی کمی داشتم…آیا پرده بکارت پاره شده؟
  واینکه پرده بکارت اصلا چه اهمیتی داره؟
  آیا خونریزی دوران قائدگی و بررسی پاک شدن در آخر آن دوران به پرده بکارت آسی میرسونه؟

  • پشتیبان

   سلام. احتمالا پاره نشده.
   خیر بررسی قاعدگی آسیبی نمی رساند

 36. سلام ممنون بابت پاسختون.. احتمالا یعنی آره یا نه؟

 37. سلام من پرده بکاتمو بخاطر ضربه بدی ک به زین خوردم از دست دادم مطمئنم حالا بخشید میگم مشخص میشه ک از خودارضایی نبوده؟یا فق میتونن بگن رابط جنسی نبودهه امکن داه بن با خوارضایی بوده چون من خودارضایی نکردم تاالان خوااهش میکنم جوابمو بدین لطفا

  • پشتیبان

   سلام اطمینان شما ملاک نیست. پزشک متخصص زنان باید نظر دهد. هر ضربه ای منجر به پارگی نمیشه. آسیبی هم دیده باشه شاید خیلی کم باشه. پارگی در اثر ضربه هم مشخص است

 38. سلام اگر ممکن است عکس و مطالبی که در سایت می گذارید از لحاظ انسانی و اسلامی رعایت شده باشد مثلاً حجاب و عفاف

  • پشتیبان

   سلام عکس زن خارجی غیرمسلمان هست. منظورتان را متوجه نشدم؟

 39. سلام، ببخشید چند ماه پیش بخاطر عفونت مجبور به استفاده از پماد شدم( جسم خارجی وارد نکردم فقط پماد رو فشار دادم و مایع آن به داخل رفت) خواستم ببینم مشکلی بوجود میاد؟

  • پشتیبان

   سلام
   بهتر است از همان پزشکی که پماد تجویز کرده یا پزشک زنان بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *