لاغری با چند ورزش ساده / با ورزش کردن لاغر شوید

لاغری به وسیله چند ورزش ساده

لاغری با چند ورزش ساده – برای لاغری سریع در کنار یک رژیم متناسب با وضعیت سلامتی بدن، نیاز به یک برنامه مستمر برای ورزش هم دارید که به صورت روزانه انجام شود.

 

متخصصان به این موضوع اذعان دارند که شاید بیشتر از یک رژیم غذایی، داشتن یک برنامه منظم برای ورزش تأثیر بیشتری را به دنبال داشته باشد. نیازی نیست تا شما ورزش های سنگین طولانی مدت و خارج از توان خود را انجام دهید. شما این امکان را دارید که با برنامه ریز تنها برای دو هفته به وزن ایده آل خود برسید.

 

لاغری با چند ورزش ساده – اگر می خواهید هر چیزی را که دوست دارید بخورید و لاغر شوید، این ورزش های لاغری را امتحان کنید. هر سه ساعت غذا بخورید و آخر هفته های جلوی تلویزیون استراحت کنید و لاغر شوید.

 

از اول تا آخر هفته ورزش های پرتحرک همچون ایروبیک انجام دهید. ورزش هایی همچون پیاده روی تند، دویدن یا دوچرخه سواری را هر روز به مدت 30 دقیقه صبح و بعدازظهر انجام دهید. سپس حرکات زیر را به آن اضافه کنید :

 

چند ورزش ساده با لاغری تضمینی
کاهش وزن تضمینی با ساده ترین ورزش ها

 

روزهای زوج : شنبه، دوشنبه و چهارشنبه

 

ورزش لاغری اول : 15 حرکت شنا (روی زمین)

 

ورزش لاغری دوم : 20 وزنه 2.5 کیلوگرمی برای پشت بازو

صاف و کشیده بایستید. آرنج های خود در پهلو نگهدارید، بازوها را به بالا خم کنید و وزن وزنه را روی شانه های خود بیندازید. سپس پایین بیاورید.

 

ورزش لاغری سوم : 20 وزنه 2.5 کیلوگرمی برای عضله سه سر

90 درجه به سمت زمین خم شوید و وزن خود را روی ران هایتان بیندازید. بازوها را در پشت سر به هم قفل کنید و بکشید. سپس از پشت به سمت ران پایین بیاورید.

 

ورزش لاغری چهارم : 20 وزنه یک کیلوگرمی در بالا و کنار شانه ها

بازوهای خود را صاف کنید. دست ها (وزنه ها در دست) را به اندازه شانه بالا و سپس پایین بیاورید. همین کار را در کنار پهلوها تکرار کنید.

 

ورزش لاغری پنجم : 20 وزنه یک کیلوگرمی برای ماهیچه دالی (که دست و بازو را بالا می آورد)

پاها را جفت کنید و با زاویه 90 درجه به جلو خم شوید. وزنه را در دست بگیرید، دست ها را به پهلو باز کنید. به ارتفاع شانه بالا ببرید و دوباره پایین بیاورید.

 

چند ورزش ساده با لاغری تضمینی
کاهش وزن در دو هفته

 

روزهای فرد : یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه

ورزش لاغری اول : 20 حرکت چمباتمه

صاف بایستید. پاها را به عرض شانه باز کنید. باسن را عقب بدهید و زانوها را خم کنید تا زمانی که ران شما موازی کف زمین بشوند. دوباره صاف بایستید.

ورزش لاغری دوم : 20 حرکت پا

روبه روی پله یا یک نیمکت بایستید. یک پا را روی پله قرار دهید و هم زمان زانوی پای دیگر را به سمت داخل شکم بالا بیاورید. سپس پا را زمین بگذارید.

ورزش لاغری سوم : 15 حرکت ماهیچه پشت پا

نیم تنه خود را ثابت نگه دارید. پنجه پا را بالا و پایین بیاورید.

ورزش لاغری سوم : 40 حرکت دوچرخه

روی کمر دراز بکشید. زانوها را خم کنید و به هم بچسبانید. انگشتان را پشت سر به هم بچسبانید. شانه های خود را از زمین بلند کنید و با پا حرکت دوچرخه بزنید. همزمان، ساعد دست خود را روی زانوی مخالف به حالت ضربدری حرکت دهید.

ورزش لاغری چهارم : 20 حرکت بلند شدن

روی کمر روی زمین دراز بکشید. شانه را حدود سه سانتی متر از روی زمین بلند کنید. سپس سه سانتی متر دیگر و دوباره سه سانتی متر دیگر و دوباره به پایین بازگردید.

ورزش صبحگاهی را باید با معده خالی انجام دهید. یک ساعت پس از ورزش، صبحانه میل کنید و پس از آن هر سه ساعت یکبار یک میان وعده یا وعده غذایی کوچک داشته باشید. هر وعده غذایی باید به اندازه کف دست و حاوی پروتئین، کربوهیدرات و فیبر باشد.سعی کنید هر روز 8 لیوان آب بنوشید و هر روز قرص های مولتی ویتامین مصرف کنید.

پروتئین : گوشت بوقلمون، مرغ، انواع ماهی، سفیده تخم مرغ، توفو، لوبیا، پنیر محلی یا پاستوریزه کم چرب و ماست

کربوهیدرات نشاسته دار : سیب زمینی شیرین، سیب زمینی، جو دوسر، برنج قهوه ای، جو، بلغور، غلات فیبردار، ذرت و نخودفرنگی

کربوهیدرات فیبردار : بروکلی، کدو سبز، گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای، اسفناج، کاهو، سیب، توت فرنگی، پرتقال، هلو و گلابی

روزهای جمعه می توانید استراحت و هر چه دوست دارید، میل کنید.

منبع: seemorgh.com

 

 

  رژیم غذایی فستینگ چیست؟
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *