درمان زود انزالی با ورزش / درمان زود انزالی با ورزش کگل

حرکات یوگا برای درمان زود انزالی,درمان زود انزالی با ورزش,درمان زود انزالی با ورزش کگل,تمرینات کگل برای نعوظ مردان,تمرینات کگل نعوظ,تمرینات تقویت نعوظ,تقویت عضلات نعوظ,رهایی از زود انزالی,ورزش سفت شدن کمر, درمان زود انزالی ورزش کگل, درمان انزال زودرس با ورززش کیگل

 

(زود انزالی) یا انزال زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در میان مردان در تمام سنین است و می‌تواند بر رضایت هر دو طرف در حین رابطه جنسی تأثیر بگذارد. بسیاری از مردان شدیداً در جستجوی یافتن راهی هستند که مشکل زودانزالی ایشان را برطرف کند. البته مردان به دلایل مختلفی دچار زود انزالی می‌شوند، از جمله بیماری‌های جسمانی که شهوت جنسی را کاهش می‌دهند و بنیه جنسی فرد را مختل می‌کنند و همچنین بیماری‌های روانی که همین تأثیر را دارند. به منظور درمان زود انزالی در مراحل اولیه بیماری، بیمار باید با پزشک همکاری کند تا فاکتورهایی که موجب کاهش قدرت جنسی وی می‌شود شناسایی شوند. به منظور درمان زود انزالی باید این مشکلات مستقیماً درمان شوند.

درمان زود انزالی با ورزش / درمان زود انزالی با ورزش کگل

درمان زود انزالی با تمرینات ورزشی

پیدا کردن علت اصلی زود انزالی همیشه ساده نیست و گاهی اوقات علل زمینه‌ای جسمی و روانی زود انزالی و اختلال نعوظ را نمی‌توان تماماً درمان کرد. خوشبختانه اقدامات زیادی را می‌توان در منزل انجام داد تا بنیه جنسی افزایش یافته و لذت و رضایت بیشتری را به پارتنر خود هدیه دهید. برخی از این درمان‌های خانگی عبارتند از مکمل‌های گیاهی، تغییرات رژیمی و حتی مصرف داروهایی همچون کیالیس یا ویاگرا، ولی در این مقاله تمرکز ما بر درمان زودنزالی با تمرینات ورزشی است که به آنها تمرینات کگل می‌گویند. این تمرینات را می‌توان تنها انجام داد و برخی از آنها را می‌توان به کمک پارتنر خود در حین رابطه جنسی انجام داد تا طول ارگاسم افزایش یابد. در ادامه پنج مورد از موثرترین تمرینات ورزشی بر آلت تناسلی مردانه را برای درمان مشکلات زودانزالی بیان خواهیم کرد:

تمرینات کگل درمان زودانزالی

تمرینات کگل

هدف از این تمرینات کمک به کنترل بهتر عضلات زیر مثانه است. این تمرینات ناحیه لگنی، خصوصاً ماهیچه شرمگاهی‌ دنبالچه‌ای (عضله بالا برنده پروستات)، را تقویت می‌کند. این عضلات از استخوان شرمگاهی تا استخوان دنبالچه امتداد دارند و برای کارکرد دستگاه تناسلی بسیار اهمیت دارند. به منظور انجام تمرینات کف لگن، تنها باید سعی کنید در حین ادرار کردن در توالت، تمرکز خود را بر کنترل و قطع جریان ادرار بگذارید. این گونه ماهیچه ماهیچه شرمگاهی‌ دنبالچه‌ای (PC) را پیدا کرده و سپس می‌توان آن را رها کنید تا دوباره ادرار به جریان بیافتد. این کار را ده بار در روز انجام دهید تا زود انزالی خود را درمان کنید.

تمرینات ورزشی برای عضلات کف لگن

تمرینات ورزشی برای عضلات کف لگن

ضعیف بودن عضلات گف لگن می‌تواند مانع از به تأخیر انداختن انزال توسط فرد شود. تمرینات ورزشی برای عضلات کف لگن ( تمرینات کگل ) می‌تواند به تقویت این عضلات کمک کند.

برای انجام این تمرینات:

عضله درست را پیدا کنید.به منظور پیدا کردن عضلات کف لگن، سعی کنید در حین ادرار کردن جریان ادرار را متوقف کنید یا سعی کنید با عضلات خود سوراخ مقعد خود را سفت کنید. برای انجام این حرکات باید از عضلات کف لگن کمک بگیرید. به محض پیدا کردن عضلات کف لگن، می‌توانید این تمرینات را در هر حالتی انجام دهید، البته ساده‌ترین روش انجام تمرینات در حالت دراز کش به پشت است.

تکنیک تمرینات را به خوبی یاد بگیرید.عضلات کف لگن را سفت کنید، به مدت سه ثانیه انقباض عضلات حفظ کرده و سپس برای سه ثانیه رها کنید. این حرکت را چند بار پشت سر هم انجام دهید. هنگامی که عضلات قوی‌تر شد، می‌توان تمرینات کگل را در حالت نشسته، ایستاده یا در حال راه رفتن انجام داد.

تمرکز خود را حفظ کنید.برای رسیدن به بهترین نتایج، تنها تمرکز خود را بر منقبض کردن عضلات کف لگن بگذارید. سعی کنید عضلات شکمی، ران یا باسن خود را خم نکنید. از حبس نفس خودداری کنید. در حین تمرین راحت نفس بکشید.

سه مرتبه در روز این حرکت را تکرار کنید.حداقل سه مرتبه و در هر مرتبه 10 بار این حرکت را تکرار کنید.

ورزش کیگل پلانک انجام دهید

پلانک انجام دهید

تمرینات پلاک برای افزایش استقامت و بنیه جسمی و همچنین تقویت عضلات دست برای انجام پوزیشن‌های مختف در رابطه بسیار کارآمد است. عضلات مرکزی بدن در ناحیه شکمی باید حرکت فشار را در رابطه جنسی انجام دهند و با حرکت پلانک این عضلات تقویت می‌شوند، ضمناً حرکت پلانک از آسیب دیدگی کمر نیز جلوگیری خواهد کرد.

بالا بردن پا در حالت درازکش

بالا بردن پا در حالت درازکش یک حرکت پرفشار است که به منظور بهبود فشار در رابطه جنسی انجام می‌شود و تمرکز آن بر عضلات چهارسر ران و سرینی است تا پوزیشن‌های سرپا را راحت‌تر انجام دهید.

حرکت شنا

حرکت کلاسیک شنا یکی از بهترین حرکاتی است که مردان (یا حتی زنان) می‌توانند برای تقویت ماهیچه‌های بالاتنه و عضلات مرکزی  بدن انجام دهند. حرکات معمولی شنا بهبودی قابل توجهی را در استقامت شخص، فشار قوی‌تر در حین رابطه و ثبات در پوزیشن‌هایی که مرد بالا است در پی دارد.

اسکوات

می‌توان گفت که تقریباً هیچ حرکت ورزشی بهتر از اسکوات برای تقویت عضلات پایین تنه وجود ندارد. این تمرین پر قدرت ورزشی می‌تواند سطح تستسترون را افزایش داده و در نتیجه جریان خون به ناحیه لگنی را بالا ببرد که به عبارت دیگر باعث تشدید ارگاسم خواهد شد. هرچند قدرت عضلات پایین تنه بیشتر باشد شخص بهتر می‌تواند در رابطه جنسی عمل کند.

  درمان زود انزالی با حجامت و طب سنتی امکان پذیر؟ تاثیر ختنه در زود انزالی

لانج ثابت کگل

لانج ثابت

این حرکت ورزشی یکی دیگر از حرکات عالی برای تمام مردان است – این تمرین استقامت، تحرک، تعادل و ثبات عضلات میانی بدن را بهبود داده و باعث تقویت عضلات می‌شود. در حین انجام حرکت لانج، جریان خون به سمت ناحیه لگن سرازیر شده و در نتیجه شخص بهتر می‌تواند در رختخواب عمل کند.

پروانه خوابیده

اکثر مردان تمایل دارند تا از زیر انجام حرکات انعطاف پذیری قسر بروند – این کار به هیچ وجه ایده خوبی نیست. شل کردن عضلات میانی ران و لگن برای مردانی که می‌خواهند پوزیشن‌های متنوعی را در هنگام رابطه جنسی تجربه کنند ضروری است. حرکت پروانه خوابیده این عضلات را شل کرده و آنها را برای عملیات آماده می‌کند.

خم شدن به جلو

تمرکز این حرکت کششی بر ماهیچه‌های داخلی ران، همسترینگ، گروه عضلات مایل، صدری، سه سر بار و گروه عضلات پشتی است. انجام این حرکت چرخش خون را بهبود بخشیده، خستگی را کاهش می‌دهد و عضلاتی بلند و سفت را برای شخص به ارمغان می‌آرود که اهرم خوبی در رختخواب است.

سایر روش‌های درمانی زود انزالی

گزینه‌های رایج درمانی برای زود انزالی عبارتند از تکنیک‌های رفتاری، بی‌حسی موضعی، دارو درمانی و مشاوره. به خاطر داشته باشید که ممکن است کمی زمان ببرد تا درمان یا مجموعه‌ای از درمان‌ها که برای شما مناسب باشد را پیدا کنید. درمان رفتاری بعلاوه دارودرمانی احتمالاً موثرترین دوره درمانی خواهد بود.

روش شروع و توقف

از این حقه می‌توان برای فهم بهتر انزال و فرآیند ارگاسم استفاده کرد. برای این منظور، باید چند بار خودتان را ارضا کنید، ولی باید تعداد آن دو برابر تعداد دفعاتی باشد که به طور طبیعی در طول یک هفته ارضا می‌شوید. حالا به محض نزدیک شدن به لحظه انزال تحریک خود را متوقف کنید. کمی ریلکس کرده و سپس تا انزال کامل ادامه دهید. این فرآیند را چند بار در هفته انجام دهید و بعد از مدتی خواهید دید که در تأخیر انداختن انزال چقدر موفق خواهید بود.

روش بالن

بالن کردن یک تمرین ورزشی برای آلت مردانه است که تنها انجام می‌شود. این تمرین از جهاتی مشابه تمرین اجینگ است ولی بسیاری از مردان این تمرین را بهتر از تمرین اجینگ دانسته‌اند. بسیاری از مردانی که از زود انزالی رنج می‌برند گزارش کرده‌اند که با انجام این تمرین میل جنسی آنها افزایش یافته و همچنین استقامت ایشان بعد از تنها یک بار انجام روش بالن افزایش پیدا کرده است.

این روش عبارتست از پیدا کردن نقطه حساس روی آلت. این نقطه برای هر مردی متفاوت است و به همین خاطر باید خودتان آن نقطه را بیابید. به مجض پیدا کردن آن نقطه، به شکل یک دایره و به آرامی دست خود را روی آن بمالید. برخلاف تمرین اجینگ، نیازی به ضربه زدن به آلت نیست. به قدری آن نقطه را مالش دهید تا آلت به نعوظ کامل برسد، سپس همین کار را ادامه دهید تا زمانی که احساس اضطرار ارگاسم را حس کنید. پیش از به اوج رسیدن هرگونه تماسی را متوقف کنید، اجازه دهید تا نعوظ اندکی کاهش یابد و سپس مجدداً شروع کنید. برخلاف تمرین اجینگ قرار نیست در انتهای تمرین بالن ارض شویدو بسیاری از مردان این تمرین را تا 20 دقیقه در روز انجام می‌دهند تا استقامت جنسی خود را افزایش دهند.

تحریک شدید

این یکی دیگر از تمرینات دیرانزالی است معمولاً تنها انجام می‌شود، البته همیشه می‌توانید از پارتنر خود بخواهید تا به شما کمک کند. این تمرین شامل ضربه زدن به آلت است، ولی ضربه تنها باید به جایی که نوک عصب قرار گرفته وارد شود. باید آلت خود را با ضربات سریع و نرم تحریک کنید، زمانی که احساس کردید در حال ارگاسم هستید بلافاصله تحریک را متوقف کنید. این تکنیک از جهات بسیار زیادی شبیه به تمرین اجینگ می‌باشد. تنها تفاوت بین این دو تکنیک استفاده از تنها یک بخش از آلت به جای تمام طول آن است. بسیاری از مردان استفاده از این روش را ترجیح می‌دهند و می‌گویند کنترل اوج جنسی در این روش آسان‌تر است؛ به همین خاطر در بالا بردن استقامت جنسی موفق‌تر خواهد بود. می‌توان این تکنیک را چندین بار، هر مرتبه که بخواهید، انجام داد.

استفاده از فشار

با انجام این تمرین کنترل و به تعویق انداختن انزال راحت‌تر شده و شما را بیشتر با آناتومی خودتان آشنا می‌کند. برای انجام این تمرین ابتدا باید با ناحیه میان دو راه و طریقه وارد آوردن فشار بر آن آشنا شوید. میان دو راه ناحیه‌ای که در وسط فضای بین کیسه بیضه و مقعد قرار گرفته است. این ناحیه به غده پروستات می‌رسد و فشار دادن آن باعث به تعویق افتادن فرآیند انزال خواهد شد. تأخیر به این علت رخ می‌دهد که وقتی شخص این ناحیه را فشار می‌دهد مسیر پروستات مسدود می‌شود. معمولاً غده پروستات در زمان ارگاسم بزرگ شده و منقبض می‌شود تا زمانی که شخص انزال کند. فشردن آن باعث برهم خوردن ریتم شده و ارضای شخص را به تعویق خواهد انداخت. یکی دیگر از روش‌های فشار، کشیدن بیضه‌هاست. از پارتنر خود بخواهید تا ر زمان رابطه جنسی به آرامی بیضه‌ها را به سمت پایین و بیرون بدن بکشد تا انزال به تعویق افتد.

گیره

اگرچه این تمرین اندکی دردناک است، ولی در کنترل کردن زود انزالی بسیار موثر است.در این تمرین باید آلت خود را از 4 سانتیمتر پایین‌تر از کلاهک آن بگیرید و زمانی که احساس می‌کنید در حال انزال هستید محکم فشار دهید. انجام این کار باعث می‌شود احساس گیر افتادن عضوی از بدن به شخص دست دهد ولی اضطرار انزال را از بین می‌برد.

تغییر پوزیشن در هنگام رابطه جنسی

اساساً در هنگام رابطه جنسی باید تمرکز خود را بر کمتر کردن فشار بر غدد مولد و به خصوص آلت خود قرار دهید. این روش مورد استفاده بسیاری از افراد است و یکی از ساده‌ترین پوزیشن‌ها در رابطه جنسی است: پوزیشن قاشقی. در این مرد باید به پهلو بخوابد و همسرش هم به همان صورت در کنار همسر در حالیکه پشت به او است قرار گیرد، مرد و زن می‌توانند برای مدتی طولانی در این پوزیشن از همدیگر لذت ببرند. ضمناً می‌توان از پوزیشن‌های غیرفعال نیز بهره برد که در آن مرد زیر همسر خود می‌خوابد.

سرعت رابطه را کنترل کنید

کنترل کردن سرعت رابطه به معنای آرام‌تر جلو بردن رابطه جنسی است. وقت بیشتری روی تحریک پارتنر بگذارید و حرکات خود را کندتر انجام دهید. این کار باعث می‌شود تا بتوانید جلوی اورگاسم خود را بگیرید و بطور خودکار زود انزالی نیز برطرف خواهد شد. در حین رابطه جنسی چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره شروع کنید. به پیش نوازش اهمیت دهید و آن را طولانی کنید تا عمل دخول را به تعویق بیاندازید.

تکنیک فشار و مکث

شاید پزشک برای شما و پارتنرتان تکنیک فشار و مکث را توصیه کند. طریقه انجام این متد عبارتست از:

رابطه جنسی خود را طبق عادت معمول آغاز کنید، از جمله به قدری آلت خود را تحریک کنید که احساس کنید تقریباً در حال ارضا شدن هستید.

از پارتنر خود بخواهید تا انتهای آلت شما را فشار دهد، در جایی که کلاهک به بدنه آلت می‌چسبد و برای چند دقیقه این فشار را نگاه دارد تا زمانی که اضطرار برای انزال از بین برود.

در صورت لزوم چندین بار این ناحیه را فشار دهید.

با تکرار این حرکت به تعداد نیاز، شخص به جایی می‌رسد که بدون انزال می‌تواند عمل دخول را انجام دهد. پس از چند بار تمرین، دانستن نحوه به تأخیر انداختن انزال شاید تبدیل به عادتی برای شخص شود که دیگر نیازی به تکنیک فشار و مکث نخواهد بود.

اگر تکنیک فشار و مکث باعث درد یا ناراحتی می‌شود، می‌توانید از تکنیک دیگری استفاده کنید که در این روش چند لحظه پیش از انزال تحریک جنسی را متوقف می‌کنید، سپس باید صبر کرد تا سطح برانگیختگی جنسی کاهش یافته و سپس مجدداً شروع کرد. به این روش، تکنیک شروع و توقف می‌گویند.

روش اجینگ

روش اجینگ یکی از انواع تمرینات کنترل اوج جنسی است که در آن شخص به محض احساس اضطرار برای انزال باید تماس جنسی را متوقف کند. دراین روش شخص باید صبر کند تا احساس فشار انزال کاملاً از بین برود ولی به قدری نباید صبر کند که نعوظ از دست برود، سپس رابطه را ادامه دهد. این روش نیز به شما کمک خواهد کرد تا به تدریج استقامت جنسی خود را به مرور زمان به دست بیاورید، ولی این روش هنگامی توصیه می‌شود که پارتنر شما با روش فشار و مکث راحت نیست.

اجینگ معمولاً توسط مردانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از زود انزالی رنج نمی‌برند بلکه می‌خواهند اوج جنسی قوی‌تری را تجربه کنند. می‌توان این تمرین را تا هر چند بار که شخص بخواهد تکرار کند تا زمانی که شخص از کنترل اوج جنسی خود رضایت پیدا کند.

تکنیک‌های رفتاری

در برخی موارد، درمان انزال زودرس شامل انجام اقدامات ساده‌ای همچون، خود ارضایی به مدت یک الی دو ساعت پیش از رابطه جنسی است تا شخص بتواند انزال خود را در حین رابطه به تعویق بیاندازد. شاید پزشک توصیه کند که برای مدتی رابطه جنسی نداشته باشید و تمرکز خود را بر نوازش‌های عاشقانه دیگر معطوف کند تا در زمان معاشقه فشار از روی شما برداشته شود.

پیشنهاد می شود مقاله علت زود انزالی در مردان مجرد را مطالعه کنید.

درمان زود انزالی با ورزش کگل

تمرینات کیگل شامل منقبض و شل کردن پیاپی عضلات قسمت تحتانی لگن می‌باشد و امروزه به طور گسترده به عنوان اولین گزینه در جهت درمان بی‌اختیاری ادرار و کاهش افتادگی آلت تناسلی زنان، درمان زودانزالی مردان و همچنین افزایش اندازه و سفتی آلت تناسلی مردان در هنگام نعوظ (که خود به دلیل ضعف در عضلات تحتانی لگن ایجاد شده‌اند) به کار گرفته می‌شود. اگر این عضلات (عضلات قسمت تحتانی لگن) از سلامت و قدرت کافی برخوردار باشند، مدت زمان معاشقه و آمیزش افزایش یافته و لذت ناشی از رابطه زناشویی نیز بیشتر می‌شود.

علائم ضعیف بودن عضلات تحتانی لگن چیست؟

علائم ضعف عضلات تحتانی شامل موارد زیر است:

بی‌اختیاری ادرارکه به هنگام سرفه، عطسه، خنده، بلند کردن اشیاء سنگین، تغییر ناگهانی وضعیت بدن و فعالیت‌های شدید جسمی اتفاق می‌افتد

نیاز مبرم و اضطراری برای تخلیه مثانه و یا مدفوع

کنترل ضعیف گاز روده هنگام خم شدن و یا بلند کردن اجسام سنگین

دشواری در باقی ماندن تامپوندر مهبل

پرولاپس یا همان افتادگی (prolapse) مثانه، راست روده، رحم، پیشابراه و مهبل

کاهش حس در مهبل

ایجاد صدا از مهبل حین مراقبت

انزال زودرس

ارگاسم ضعیف

علت ضعیف شدن عضلات کف لگن در زنان و مردان چیست؟

علت‌های مشترک بین زنان و مردان شامل موارد زیر است:

زور زدن های مداوم حین دفع ادرار و اجابت مزاج
یبوست مزمن
بلند کردن اشیاء سنگین
سرفه‌های مزمن
چاقی و اضافه وزن
فقدان تناسب اندام عمومی
افزایش سن و بی تحرکی

علاوه بر موارد یاد شده در بالا، بارداری و زایمان و تغییر در سطوح هورمونی پس از یائسگی در بانوان و همچنین جراحی‌های غده پروستات در آقایان از علت‌های دیگر ضعیف شدن عضلات کف لگن می‌باشد.

شناسایی عضلات درگیر در تمرینات کگل

برای شناسایی عضله‌های درگیر در انجام تمرینات کیگل می‌توان در هنگام ادرار، جریان ادرار را کم یا متوقف کرد و به این صورت عضله‌های درگیر در تمرین را شناسایی کرد. تکرار عمل قطع و وصل کردن جریان ادرار به صورت مکرر توصیه نمی‌شود و ممکن است به احتباس ادرار و عفونت مجاری ادرار منجر شود.

مهمترین عضله‌ای که در این وزش‌ها تقویت می‌شود عضله‌ای u شکل به نام پوبوکوکسیژئوس (به اختصار PC) است که از پشت قسمت قدامی لگن شروع شده و به سمت عقب لگن می‌رود و به استخوان دنبالچه‌ای در عقب لگن اتصال می‌یابد و در طول مسیر خود واژن در خانم‌ها و مقعد را در هر دو جنس حمایت می‌کند. مهمترین وظایف این عضله شامل موارد زیر است:

تکیه گاه بودن و پشتیبانی از اندام‌های لگن (مثانه، راست روده، رحم، مهبل، پیشابراه و پروستات)

کنترل جریان ادرار

هنگام ارگاسم (اوج لذت جنسی) این عضلات کف لگن هستند که بطور ریتمیک منقبض می‌شوند

کمک به روند زایمان

حفظ و کنترل اختیار ادرار و مدفوع به عنوان بخشی از اسفنکترهای ادراری و مقعدی

نحوه انجام حرکات کگل برای درمان ضعف عضلات تحتانی لگن

برای انجام این ورزش، عضلات دور مهبل و مقعد را منقبض كنید و به مدت 8 الی 10 ثانیه این حالت را تحمل کنید و بعد از آن اجازه دهید عضلاتتان منبسط گردد. (درست مثل زمانی كه می‌خواهید جلوی جریان ادرار را بگیرید)

تمرینات کیگل را با چند انقباض در هر بار شروع کنید و با قوی‌تر شدن عضلات، تعداد انقباضات در روز و زمان نگهداشتن انقباض را افزايش دهيد.

نکته:

این كار را هنگام ادرار كردن انجام ندهید؛ مگر آنکه بخواهید درستی انجام آن را كنترل كنید.

یك راه دیگر برای اطمینان از اینكه عضلاتی را كه منقبض می‌كنید همان‌هایی هستند كه باید باشند این است كه انگشت را در درون مهبل قرار داده و عضلات را منقبض كنید. اگر روی انگشتتان احساس فشار كردید معلوم است كه ورزش را بصورت صحیح انجام می‌دهید. شكم و عضلات نشیمن نباید هنگام انجام ورزش‌های كگل حركت كنند.

انواع حرکات کگل

حرکات کگل به دو دسته تقسیم بندی می‌شود:

ورزش‌های سیکل بلند، ورزش‌های سیکل کوتاه

ورزش‌های سیکل بلند

عضله پوبوکوکسیژئوس (PC) را منقبض کنید و این انقباض را 10 ثانیه حفظ کنید.

عضله را از حالت انقباض خارج و به مدت 10 ثانیه شل کنید.

این سیکل را 15 مرتبه تکرار کنید. پس از پایان این امر 1 دقیقه عضلات را شل کنید و ورزش‌های سیکل کوتاه را انجام دهید.

ورزش‌های سیکل کوتاه

عضله PC را به مدت یک ثانیه منقبض و سریعا به مدت یک ثانیه شل کنید.

این سیکل‌های یک ثانیه‌ای انقباض و انبساط را 10 بار تکرار کنید.

نکته:

در انجام تمرینات کیگل به صورت عادی تنفس کنید و از انقباض عضلات شکم بپرهیزید. توجه به شل کردن مناسب عضلات کف لگن در کنار انقباض مناسب آنها اهمیت دارد و لازم است سیکل‌های منظم انقباض – انبساط صورت گیرد. لازم به ذکر است که شما در هر وضعیتی که قرار داشته باشید (هنگام بيدار شدن از خواب، تماشای تلويزيون، يا قبل از رفتن به رختخواب)، می‌توانید این تمرینات کیگل را انجام دهید و نیاز به موقعیت و زمان خاصی نیست. در مجموع، زمان انجام اين ورزش‌ها مهم نيست بلكه استمرار آن اهمیت دارد. برای نتیجه گیری از این تمرینات، باید حداقل ۱۵ هفته این حرکات را بطور مستمر انجام داد تا بتوان تغییرات ایجاد شده را مشاهده کرد.

مزایای انجام حرکات و تمرینات کیگل چیست؟

باعث ارگاسم قوی‌تر و لذت بخش‌تر در هر دو جنس می‌شود

بهبود جریان خون نواحی تناسلی و به تبع آن افزایش لذت جنسی در هر دو جنس

درمان بی اختیاری ادرار

جلوگیری و کمک به درمان پرولاپس یا همان افتادگی مهبل

یکی از اصلی‌ترین راه‌های درمان انزال زودرس در مردان

کمک به درمان اختلال نعوظ در مردان

جلوگیری از پرولاپس یا همان افتادگیرحمی

تقویت عضلات cremaster (عضله‌ای که روی کیسه بیضه را پوشانده و وظیفه بالا و پایین بردن کیسه بیضه، برای تنظیم درجه حرارت آنرا به‌عهده دارد) و اسفنکتر مقعد

 

منابع:

mosbate1.ir

iranianurology.com

  درمان قطعی زود انزالی با داروهای گیاهی / درمان قطعی زود انزالی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

4.6/5 - (25 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *