چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ تشخيص پرده بكارت توسط خود فرد

تشخيص پرده بكارت توسط خود فرد,چطور تشخیص بدم پردم سالمه, تشخیص سالم بودن پرده بکارت ,نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی ,آیا معاینه پرده بکارت دردآور هست ,علت پارگی پرده بکارت ,تشخیص زمان پارگی بکارت

نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی دلیل بر عدم پارگی نیست. در حقیقت خونریزی ناشی از دخول دلیلی بر داشتن پرده بکارت و پارگی آن نیست. تنها 50 درصد دختران در اثر دخول و پارگی پرده بکارت خونریزی دارند و مابقی پارگی بکارت بدون خونریزی خواهند داشت.

چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ تشخيص بكارت توسط خود فرد

دلایل ترس دختران برای معاینه پرده بکارت

یکی از دلایل ترس دختران از مراجعه به پزشک برای معاینه پرده بکارت، اینست که آنها تصور میکنند پزشک اطلاعات خصوصی آنها را ثبت و گزارش می دهد، در حالیکه برای پزشک نه عمل خودارضایی و نه رابطه جنسی بیمار اهمیت نداشته و در این خصوص پرسشی مطرح نمیشود و تنها در جهت معاینه بکارت شما اقدام شده و به شما پاسخ می دهند. دسته ای دیگر از دختران از بیم آنکه شاید یکی از اقوام و دوستان وی را در مطب پزشک ببیند، از ترس آبرو از مراجعه به پزشک زنان خودداری میکنند، این در حالیست که دامنه فعالیت پزشک زنان در مورد دختران مجرد صرفا به چک کردن وجود یا آسیب دیدگی بکارت منتهی نمیشود، اختلالات قاعدگی، عفونت، مشکلات رحم و دسته ای از بیمارهای شایع در زنان میتواند در دختران مجرد نیز بوجود آید و دلیل مراجعه دختران باشد.

آیا خودارضایی باعث پارگی بكارت میشود؟

خود ارضایی مالشی در صورتیکه شیء خارجی وارد واژن نشود باعث پارگی بکارت نخواهد شد. در صورتیکه خود ارضایی باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند موجب پارگی آن شود.

نحوه تشخیص پارگی پرده بکارت

معاینه انواع پرده بکارت توسط پزشک حدود 30 ثانیه طول می کشد. پزشک از مراجعه کننده درخواست می کند که روی تخت دراز کشیده و پاهایش را باز کند، سپس دکتر لوپ ها را کشیده و از وی میخواهد که مانند ادرار کردن زور بزند. در این هنگام دهانه واژن باز شده و دکتر با مشاده پرده بکارت میتواند نشانه های پرده آسیب دیده را  تشخیص دهد.

معاینه پرده بکارت در دکتری قانونی به چه صورتی هست؟

معاینات زنان طبق معمولً روی یک صندلی مخصوص و در حالتی که به حالات لیتوتومی مشهور هست انجام میشود.دراین حالت معاینه کننده به دستگاه تناسلی معاینه شونده تسلط کامل دارد و با بهره گیری از ابزار مخصوص می تواند معاینه خود را انجام دهد. معاینه باید از طریق شخص دیگری انجام شود و خود فرد توانا به انجام این معاینه نیست.

دقت:

دقت داشته باشید معاینه پرده بکارت از طریق فرد متبحر باعث آسیب آن نخواهد شد.همینطور معاینات چندان پرده بکارت باعث آسیب به بازبینی پرده نمیگردد.

آیا معاینه پرده بکارت دردآور هست؟

چون این معاینه طبق معمولً در افرادی انجام میشود که چنین سنجیدن اي ندارند مقدور هست به علت حساسیت منطقه مورد معاینه درد و اسپاسم ایجاد شود.

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

با توجه به مراجعات زیاد دختران به مراکز پزشکی قانونی برای اعاده حیثیت و انجام شکایت در مواردی مانند تجاوز از روش های جدید برای تعیین نوع آسیب دیدگی پرده بکارت استفاده می شود. یکی از این روش های جدید برای تشخیص پارگی بكارت در پزشک قانونی کولپوسکپی است. این آزمایش بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و در حالی انجام می شود که فرد به کمر روی تخت دراز کشیده و پاهای خود را جمع کرده است. سپس پزشک یک اسپکولوم فلزی را داخل واژن قرار می دهد تا واژن باز بماند و پزشک واژن را بررسی کند. در نهایت پزشک ابزار بزرگنمایی بنام کولپوسکوپ را به مقدار چند سانت داخل فرج قرار می دهد. نور چراغ این ابزار داخل واژن را بررسی می کند و پزشک از طریق لنز دوربین قادر به رویت واژن می گردد. هم چنین برای پاک کردن واژن از هر گونه آلودگی، دهانه رحم و واژن به وسیله پنبه تمیز می شود. احتمال دارد پزشک برای پاکسازی از محلول سرکه یا سایر محلول ها استفاده کند. در این صورت احتمال سوزش وجود دارد. محلول کمک می کند بخش های مشکوک مشخص شوند.پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ بكارت در چه عمقی است؟ را نیز مطالعه کنید.

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

علت پارگی پرده بکارت

پرده بکارت تنها با ضربه مستقیم به آن یا دخول در رابطه جنسی یا استفاده از تامپون پاره می گردد. از این رو افتادن از ارتفاع، بلند کردن اجسام سنگین، کوهنوردی و انواع ورزش ها نمی تواند موجب پارگی پرده بکارت شود. ولی احتمال دارد که این موارد باعث بروز خونریزی در واژن شود که این به دلیل فشار وارد شدن به رحم می باشد و عملکردی مشابه قاعدگی دارد.

علائم پرده بکارت آسیب دیده:

مشاهده علائم زیر میتواند نشانه پرده بکارت آسیب دیده باشد:

پرده بكارت شل و متسع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل نسبتاً ضخیم و چین های اندكی صاف‌تر و دارای چین های جدا شده از هم

خواب چین‌ها نامنظم است و به یك سو نیست

مجرای مهبل باز و معمولاً تا دو سوم آن قابل رویت است

قابل معاینه با انگشت است و حتی باز كردن آن با اسپكولوم های ظریف مقدور است و صدمه ای به مخاط وارد نمی‌شود.

  تشخيص مدت زمان پارگي پرده بكارت / پزشک قانونی تشخیص زمان اولین رابطه

تشخیص زمان پارگی بکارت- میزان دخول برای پارگی

تشخیص زمان پارگی بکارت

معمولا تا ۲ هفته بعد از پارگی بکارت از روی نشانه‌های ظاهری می‌توان تاریخ دقیق آن را حدس زد و پزشک متخصص یا ماما تا ۱ ماه می‌تواند تاریخ پارگی را حدس بزند و بعد از ۱ ماه به هیچ وجه زمان پارگی پرده معلوم نمی‌شود. از لحاظ شکل ظاهری اگر پرده بکارت ترمیم یافته نباشد لبه‌های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می‌شود. بعد از حدود یک هفته لبه‌های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می‌شوند. اگر پرده بکارت ترمیم یافته باشد مراحل فوق صورت نمی‌گیرد. نکته مهم دیگر این است که لبه‌های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی‌خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند و پرده ترمیم شود محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن کوچک مشخص خواهد شد.

تشخیص پارگی پرده بکارت در اثر تجاوز

تشخیص پارگی پرده بکارت در اثر تجاوز

دخترانی که بر اثر تجاوز بکارتشان را از دست می‌دهند دچار جراحت مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) می‌شوند که به راحتی قابل تشخیص است. یعنی در مواقعی که پرده طی چند مرحله یا با شدت یا بر اثر تجاوز از بین رود، زخم‌های مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) پیش می‌آید.

تشخیص رابطه جنسی از مقعد

در صورت مکرر بودن رابطه جنسی مقعدی، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گه گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود. در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. همچنین علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه است شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر است. در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد،کمی باز شدن مجرای مقعدی و غیره شود.

تشخيص بكارت توسط خود فرد

همئاره دقت کنید خود فرد توانا نیست که به درستی پرده بکارت خود را دیدن کند و ضروری هست که معاینه از طریق معاینه کننده ماهر انجام شود.

البته دقت داشته باشید با دقت به این‌که پرده بکارت یک قسمت از دستگاه تناسلی خارجی قلمداد میشود خود فرد فقط می تواند آنرا دیدن کند اما قضاوت در مورد سلامت یا عدم سلامت پرده به مهارت و تسلط نیاز دارد و در حیطه تخصص دکتری قانونی هست.

برای دیدن پرده بکارت میتوانید جلوی یک آینه بزرگ که به دیوار تکیه داده شده هست بنشینید و کف پاها را در دو طرف آینه به دیوار بچسبانید و دستان خودرا از زیر ران داخل ببرید.

بدین ترتیب که با بهرهگیری از انگشت‌هاي میانی و اشاره یک دست و انگشت شست و اشاره دست دیگرتان دو لب فرج را دقیقاً باز می کنید

و با بهرهگیری از یک چراغ دستي یا چراغ خواب که محل استقرار آنرا قبلاً درست کرده اید نور رابه آینه می‌تابانید تا نور به داخل مهبل منعکس شود تا به خوبی قابل دیدن باشد.

برای معاینه پرده بکارت باید مقابل یک آیینه بزرگ روی زمين کــه دیواری باشد و ثابت قرار بگیرید و کیف پاهای خود را در اطراف آیینه دیواری قرار بدید به طوری کــه به دو طرف آیینه بچسبد و دو دست خود را از پایین ران ها به داخل ببرید و آهسته لبه های مهبل خود را باز کنید شما مي توانید پرده بکارت خود را مشاهده کنید و حتی به نوع آن پی ببرید حتما دقت کنید کــه چیزی را به داخل فشار ندهید.

روش دوم:

برای این کار شما به یک گوشی تلفن همراه دوربین دار کــه فلاش یا چراغ قوه داشته باشه یا یک دوربین عکاسی دیجیتال (دوربین دیجیتال توصیه مي شود) نیاز دارید . مثل روش قبل روی یک سطح صاف بنشینید و بالاتنه رو به اندازه ی حدود ۴۵ درجه به عقب متمایل کنید به طوری کــه کمر شما و اون سطح صاف تقریبا با هم در حالت موازی قرار بگیرند .

بعد با انگشت شصت و اشاره یا انگشت شصت و انگشت ميانی یک دست ، دو لبه پایین آلت ( محل خروج خون های دوران قائدگی ) رو از هم به اندازه ی کافی ( مثلا بین ۱ الی ۲ سانتی متر ، بستگی به جثه شما داره ) از هم باز کنید و با دست دیگه سعی کنید با وسیله ای کــه فراهم کردید از اون عکس بگیرید . روشن بودن چراغ گوشی و یا استفاده از فلاش هنگام عکس گرفتن ضروری هست .

بعد عکس گرفته شده رو با خود گوشی و یا دوربین زوم کنید . اگه عکس نامناسب گرفته شده با چند بار آزمون و خطا عکس مورد نظرتون رو مي تونید بگیرید . دقت کنید کــه لازم نیست عکس از فاصله ی خیلی نزدیکی گرفته بشه چون به احتمال زیاد کیفیت لازم رو نداره .

بعد عکسی رو کــه گرفتید با عکس های زیر مقایسه کنید و نوع پرده بکارت تون رو مشخص کنید . دقت داشته باشید کــه رنگ واقعی پرده بکارت با این عکس های گرافیکی متفاوت بوده و بستگی به رنگ پوست شما داره .

توصیه های ایمنی برای از بین بردن اطلاعات

بعد از اتمام کار حتما عکس ها رو حذف کنید و برای اطمينان بیشتر چندین عکس از در و دیوار بگیرید و کل عکس ها رو حذف کنید . چند بار این کار رو انجام بدید .

حتی الامکان سعی کنید عکس رو به کامپیوتر منتقل نکنید و یا اگه این کار رو کردید موارد ایمنی رو رعایت کنید . مثلا موقع بازکردن عکس ها ، اتصال اینترنت رو قطع کنید و بعد از حذف کردن عکس مورد نظر ، چند عکس یا فایل دیگه رو داخل همون پوشه یا درایو چند بار کپی پیست کرده و اونا رو حذف کنید .

نرم افزارهایی هستند کــه امکان بازیابی فایل های حذف شده رو دارند حتی اگه شما اون عکس ها رو از سطل آشغال هم حذف کرده باشید و یا این کــه اون درایو رو فرمت کرده باشید . یکی از روش های غیرقابل بازگشت کردن فایل های خصوصی حذف شده همين موردی بود کــه اشاره کردم .

فرض کنیم شما اون عکس پرده بکارت رو در درایو D قرار دادید و بعد هم اون رو حذف کردید برای غیر قابل بازگشت کردن اون کافیه شما چند عکس یا فایل متفرقه رو چند بار به داخل درایو D کپی پیست کنید و اونا رو حذف کنید . نوع فایل ها مهم نیست فقط باید کم حجم باشند .

علامت‌هاي پرده بکارت تندرست

پرده بكارت قابل اتساع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل ضخیم و چین دار و دارای چینهای روی هم خوابیده

خواب چین‌ها طبق معمولً رو به دهانه مهبل هست.

مجرای مهبل باریك و عمق آن قابل رویت نیست.

معاینه با انگشت مقدور نیست و در اثر پافشاري به معاینه احتمال آسبی مخاط میرود.

علائم پرده بکارت مصدوم

پرده بكارت شل و متسع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل نسبتاً ضخیم و چینهای اندكی صاف‌تر و دارای چینهای جدا شده از هم

خواب چین‌ها نامنظم هست و به یك سو نیست.

مجرای مهبل باز و طبق معمولً تا دو سوم آن قابل رویت هست.

قابل معاینه با انگشت هست و حتی باز كردن آن با اسپكولومهای ظریف مقدور هست و آسيب اي به مخاط وارد نمیشود.

تشخیص سالم بودن بكارت توسط خود فرد

در این قسمت روش های تشخیص پارگی پرده بکارت را برای شما عزیزان شرح داده ایم .

شکل پره های فرج واژن

معمولا این پره ها در دختران جوان بسیار نزدیک به هم و چسبیده هستند درحالیکه در زن ها این پره ها کاملا قابل تشخیص هستند .

شکل مهبل فرج

اگر شکل مهبل فرج به صورت V باشد می تواند نشان دهنده پارگی پرده بکارت زن توسط دخول آلت تناسلی مرد باشد زیرا به خاطر فشارهای وارد شده به دیوار ، شکل آن از حالت گرد به V تغییر شکل می دهد .

دیواره های داخل فرج

دیواره های داخل فرج از یک قشای برجسته تشکیل شده است که به علت نزدیکی های مداوم ، به مرور این برجستگی ها از بین می روند .

در نتیجه آن عمل دخول به راحتی و با فشار کم انجام می شود .

اگر هنگام اولین دخولتان به راحتی توانستید عمل دخول را انجام دهید آن دختر قبلا رابطه جنسی داشته است .

همچنین اگر توانستید بند اول از دو انگشت اشاره خود و انگشت وسط را داخل واژن فرو کنید بازهم آن دختر قبلا رابطه جنسی داشته است .

 

منابع:

niksho.com 

yekzan.com

nazweb.ir

  خون نیامدن در زفاف / از پرده بکارت خون نیومد / عکس دستمال خونی شب عروسی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

3.9/5 - (38 امتیاز)

188 نظرات

 1. ،?⁦❤️⁩

  سلام من ۷سالگیم از پشت زمین خوردم ومحل پرده ضربه وارد شد وخون هم امد الان که خودم نگاه کردم پردم ۷شکل بود خییلی میترسم اگر برم پیش ماما آیا متوچه میشه که پارگی دراثر ضربه بوده ازاونجایی که الان عقدم همسرم یک بار انگشتشو وارد واژنم کرد کمی درد احساس کردم

  • سلام
   بله اگر پارگی یا ساییدگی داشته باشد متخصص زنان مجرب متوجه میشود که در اثرا رابطه نبوده

 2. سلام ممنون
  ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر سود یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
  عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد
  که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  دیگر اینکار را انجام ندهید
  در مورد پرده هم به راحتی پاره نمیشه . اتفاقا با کنجکاوی بیمورد ممکنه آسیب ببینه برعکس
  دکتر هم ترس نداره. نیازه که دختران علاوه بر بکارت٬ حداقل یکبار رحم و تخمدان و واژن و … هم چکاپ بشه. اگر هم پارگی یا ساییدگی جزیی باشه که بعید میدونم٬ به راحتی تشخیص میدن که در اثر رابطه نبوده

 3. سلام
  این کار را دیگر انجام ندهید. اگر برفرض هم هیچ آسیبی به بکارت نرسد به بخشهای دیگر جسم آسیب می رسد که قابل مقایسه با بکارت نیست. و بعضی از اونها ممکنه تا آخر عمر همراهتون باشه
  به جسم و اعضا و جوارح و روح آسیب میزنه
  ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر سود یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
  عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد
  که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬لاغری و ضعف٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….

 4. سلام، ببخشین من تابحال نه خود ارضایی داشتم و نه رابطه ی جنسی!
  ولی متاسفانه من از کودکی ورزش های سختی رو انجام میدم، از قبیل ژیمناستیک و تکواندو و شنا و…
  میخواستم بدونم اگه اتفاقی برای بکارتم افتاده باشه، خوده پزشک میتونه تشخیص بده که در اثر رابطه جنسی نبوده؟

  • سلام
   بله متخصص زنان حاذق و پزشکی قانونی میتوانند تشخیص دهند

   • سلام من تو حموم واژنم رو زیر ابی که از پایین افشان میومد چند بار گرفتم ایا با این کار پرده پکارت پاره میشه ؟

    • پشتیبان

     سلام
     ممکنه باعث ساییدگی بشه.
     این کارها را دیگر انجام ندهید عوارض زیادی دارد

 5. سلام وقتتون بخیر من بچه که بودم به دلیل خارش بدنم انگشتم و فرو کردم داخل بدنم الانم میترسم ولی اصلا خونریزی یا درد نداشتم به مظر شما ممکنه مشکلی پیش اومده باشه !؟

  • سلام وقت بخیر
   چند بار؟
   چقدر داخل کردید؟
   به احتمال زیاد چیزی نیست.
   اگر برفرض ساییدگی جزیی هم باشه به مرور برطرف میشه
   برطرف هم نشه متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید
   مشکلی نیست

 6. یکی دوبار ولی وقتی انگشتم و داخل کردم حس کردم به استخوانم میخوره نمیدنم سوراخ بالا بوده یا پایین دقیق یادم نمیاد ولی زیاد درگیری ذهنی دارم نسبت به این موضوع

  • نیازی به درگیری نیست
   میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه
   اگر فرضا ساییدگی هم داشته باشه پزشک متخصص تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

   • سلام من پونزده سالمه و سه سال داشتم حالا میترسم پرده بکارتم ازبین رفته باشه اصلا خون هم نیومد این به این معنی هست که من پرده ندارم؟؟اصلا هم نمیتونم به دکترزنان مراجعه کنم اگر خانوادم بفهمند میکشن منو😢

    • پشتیبان

     سلام
     احتمالا پاره نیست. اما این کار غلط و مضر عوارض جدی برای بدن و روان دارد. بمرور ترک کنید و دیگر انجام ندهید.
     به پزشک زنان میتوانید مراجعه کنید. نترسید خانواده شما را نمی کشند.

 7. سلام ممنون
  احتمالش کمه که پاره شده باشه
  نه خودتان نمیتوانید تشخیص بدهید٬ متخصص زنان باید بررسی کنند
  همین هم که دهانه واژن عفونت داره بر شما واجبه میشه که حتما به پزشک متخصص داخلی یا اورولوژی و متخصص زنان مراجعه کنید ا علت را بررسی و درمان کنند

 8. سوال کننده

  سلام من در کودکی لباس زیر نپوشیده بودم و شلوار لی پوشیده بودم اونم خیلی بالا کشیده بودم و با گمربند بسته بودم در مسیر اون قسمت از بدنم رو پاچه شلوار لی میسایید ولی نمی تونستم جایی اون رو درست کنم بعدا که خونه رسیدم خون ریزی داشت و کلا یادم نیست برای اولین بار احساس کردم کلا تغییر شدم ولی تا حالادر مورد پرده و … چیزی نمیدونستم الان که متوجه شدم خیلی نگرانم… میشه متوجه شد که علت پاره شدن دلیلش چیز دیگریه؟ چون یامه مسافت طولانی اونجوری پیداروی کردم

  • سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشود باعث پارگی بکارت نمیشود. شما فقط شلوار پوشیده بودید چیزی داخل واژن نشده
   احتمالا خون بخاطر اختلالات پریود یا ساییدگی زیپ و پارچه زخیم با پوست بوده
   اگر پرده هم ساییده شده باشه پزشک متخصص زنان تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

 9. سلام وقتتون بخیر.من بچه ک بودم پریود ک شدم روم نمیشد ب خانوادم بگم پد بهداشتی میخام.لوله پر فشار اب میگرفتم روی خودم تا چند ساعتی خون ریزی ماهیانه نداشتم الان خیلی میترسم چون شنیدم ک گفتن فشار اب باعث پاره شدن مرده بکارت میشه.الان من چیکار کنم خیلی میترسم

  • سلام وقت بخیر
   به همین راحتی هم پرده پاره نمیشه. اگر برفرض آسیب کوچکی هم دیده باشه به مرور زمان برطرف میشد. اگر برطرف هم نشد پزشک متخصص به راحتی تشخیص میده که آسیب دیدی به خاطر رابطه نبوده. جای نگرانی نیست

 10. سلام
  من تاحالا رابطه جنسی نداشتم و فقط میترسم پرده بکارت نداشته باشم ممکن با یه بند انگشت یا کمتر از اون که داخل واژه بشه پاره بشه

  • سلام
   احتمالش کمه. اگر دیگر هیچ چیزی به هیچ مقداری داخل نکنید اگر بصورت جزیی هم اسیب دیده باشه بمرورربرطرف میشه. پزشک متخصص هم تشخیص میده که رابطه نداشتید

   • سلام،من قبلا یک بار خونریزی داشتم اما یادم نمیاد درد داشتم یا نه و اینم میدونم که اصلا هیچکاری نکرده بودم و دستم نزده بودم ،تا ب امروز هیچ اطلاعی درمورد پرده بکارت نداشتم ،این موضوع ذهنمو خیلی درگیر کرده آیا ممکنه اون خون مربوط ب پارگی پرده بکارتم باشه؟ چیکار کنم؟ خودمم خجالت میکشم ب مامانم بگم منو ببره دکتر ،چطوری بفهمم سالمم؟

    • پشتیبان

     سلام
     تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه. اگر خون از مجرای واژن خارج شده که احتمالا مربوط به پریود هست و نگرانی نداره و ربطی به بکارت نداره. اگر از جای دیگه خارج شده باشه و یا باز هم تکرار شده حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند علت چی بوده.
     بکارت هم به راحتی و با پریدن و کار کردن پاره نمیه. فقط ار چیزی داخل واژن بشه یا پاها بصورت ۱۸۰درجه باز شوند مانند ژیمناستیک و یا اگر ضربه خیلی محکم و مستقیم به واژن بخوره ممکنه کمی آسیب ببینه که البته پزشک متخصص زنان هم تخیص میده که رابطه نداشتند.
     در غیر اینصورت نگرانی بیمورد هست. با خیل راحت به کار و فعالیت بپردازید.

 11. سلام میخاستم بدونم اگربعدا ازدواج کنم شوهرم متوجه میشه؟

  • سلام من تو بچگی که ابتدایی بودم موقع بازی با بچه ها از پشت به زمین خوردم ودردم داشتم وچن قطره خون هم بعد تو لباسم مشاهده کردم الان که بیس سالمه خودم نگاه کردم ودهانه واژنم vشکل هس خیلی میترسم ونگرانم آیا احتمال داره که پاره شده باشه؟

   • پشتیبان

    سلام
    به احتمال زیاد مشکلی نیست
    به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 12. سلام نامزدم فقط آلتشو رو رحم من میسابید ولی بعدش دهانه رحمم بدجور قرمز شده بود امکانش هس ک پردم پاره شده باشه ایا مشخص میشه رابطه جنسی بوده

 13. سلام من تاحالا رابطه نداشم
  تا چن وق پیش هنگام شستو شو خودم هنگامی اب با فشار زیاد ب واژنم برخورد میکرد درد احساس میکردم ولی مدتی است ک این درد رو دیگر احساس نمیکنم ممکنه بخاطر پاره شدن بکارت باش؟؟؟ ممنونم از پاسخگوییتون…

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه را بگویند

 14. سلام من از وقتی که فهمیدم رابطه جنسی هست خود ارضایی میکردم امانمیدونستم که چیه چن بار انگشتمو داخل واژنم کردم اما نمیدونم کدوم سوراخ واصلا نه درد داشتم نه خونریزی ونه سوزش احتمال داره پردم پاره شده.. باشه تروخدا دارم از استرس میمیرم??

 15. کسی که نه درد ونه خونریزی نداشته باشد احتمالش هاست پرده سالم باشد

  • پشتیبان

   سلام
   سوالتون چیست؟ اگر چیزی وارد واژن شده باشه احتمال ساییدگی هست. بسته به نوع بکارت ممکنه پاره شده باشه یا خیر

 16. سلام وقت بخیر
  من قبلا پیش متخصص زنان رفتم برای گواهی سلامت گفتن که بکارتم از نوع کنگره‌یه فقط موقع زایمان پاره میشه
  حالا اگه بازم برم پیش متخصص متوجه میشن که رابطه داشتم یانه؟ممنون

 17. علام پارگی پرده بکارت چیست

  • پشتیبان

   چکار کردید که فکر می کنید پاره شده؟

   • لطفا کمکم کنید آخه حس میکنم از هم فاصله گرفته لوب های بدنم و خیلی پایین هستش به نظرم

   • پشتیبان

    سلام
    ناممکن نیست٬ ممکنه در لحظه ای داخل بشه

   • سلام من اصن پردمو حس نمیکنم انگشتمو داخل کردم و چیزی هس نکردم
    و یک بار رابطه در حد ۲ دقیقه داشتم
    امکان داره پاره شده باشه؟

 18. سلام از کجا بفهمیم که پارت مان سالم هست یا نه

 19. سلام ببخشید من واسه صورت قرص های هورمونی استفاده میکنم و الان تقریبا ۱۸ سالمه و مجردم چند باری هست که با آب درحمام خاستم به حس رضایت برسم و چند وقت یه که این کارو کردم و بعدش لکه بینی دارم آیا ممکنه آسیب دیده باشم؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   اون حستون حس کاذب لحظه ای است که خساراتی به دنبال داره که بعضی از اونها ممکنه قابل جبران نباشند. و در اینده فقط پشیمانی و مشکلات مختلف براتون باقی بمونه. ارزش حس کاذب لحظه ای اونقدر نیست که همه چی رو فدال اون کنید. مثل حس واقعی در آینده و سلامتی جسم و روح
   بدون بررسی نمیتوان گفت مشکلات قاعدگی هست یا بکارت. به احتمال زیاد ربطی به بکارت ندارد
   اینکار را هم دیگر انجام ندهید. جز حسرت و پشیممونی در آینده چیز دیگری نداره

 20. یعنی پرده ام پاره شده؟
  ساییدگی چیه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   پرده مثل پرده نازک پارچه ای هست که ممکنه چروک بشه و کمی ساییده
   اگر اینکار را دیگر انجام ندهید٬ اگر ساییدگی داشته باشه بمرور زمان برطرف میشه
   جدای از پرده٬ اینکار عوارض زیادی داره و به جسم و روح آسیب میزنه. دیگر انجامش ندید

  • سلام
   من ۱۳ سالمه متاسفانه ۵ سال خود ارضایی داشتم
   خونریزی نداشتم
   پرده بکارتم از دهانه کاملا مشخص
   خیلی استرس دارم کمکم کنید .

   • پشتیبان

    سلام
    هر چه زودتر این کار زشت و غلط را ترک کنید. چونن در سن بلوغ و رشد بودید و هستید آثار زیانباری برروی رشدتان خواهد داشت.
    عوارض و ضررهای این عمل نادرست خیلی زیاد هست.
    سعی کنید بمرور فاصله را بیشتر کنید تا بمرور عادت کنید با شرایط جدید و ترک کنید. چون عادت کردید پس ترک یک دفعه ای سخته٬ باید بمرور کم و کمترش کنید. وقتی بمرور کمتر بشه با شرایط جدید کنار میاین و راحتتر میتوننید برای همیشه ترک کنید.
    باید برای سلامتی روح و بدن نگران باشید نه پرده. سلامتی مهمتره.
    از توصیه هاایی که در بخشهای دیگر سایت کردم پیروی کنید.
    این سایت هم تجربیاتش را به اشتراک گذاشته و راهنمای خوبی براتون هست.
    dadashreza.com
    به دقت بخونید و عمل کنید.

 21. ناشناس

  سلام ایا خودارضایی ب پرده بکارت اسیب میرسونه

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش هست
   بدتر از اون این هست که تمام بدن آسیب میررسونه و حتی روح. عوارض و ضررهای زیادی برای بدن داره که ممکنه بعضی از اونها درمان نشوند. هیچوقت انجامش ندید

 22. سلام‌.من رابطه ازپشت داشتم.بد چندساعت بعدخون ازپشتم دیدم.ولی الان حس میکنم پردم اسیب دیده.ایا احتمالش هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مراجعه کنید

   • سلام خسته نباشید…… من چد بار در اثر خود ارضایی انگشت اشاره آمو تا خط اولش کردم تو ولی تا یگم بیشتر میکردم سوزش و درد احساس می‌کردم و مجبور میشدم دیگه انگشتمو نکنم تو…… موقعی که هم انگشتمو داخل واژنم میکردم هیچ خونی نمیومد و فقط سوزش و درد داشتم
    ممکنه پرده ام پاره شده باشه؟

    • پشتیبان

     سلام
     اینکار را دیگر انجام ندهید. عوارض و مضرات شدیدی دارد
     به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

  • عزیزم اگه خون دیدید از پشت اون بخواطر مویرگایی هستش ک پاره شدع خودمم تجربه داشتم که اینجوری شده

 23. سلام خسته نباشین ببخشید من چندسال پیش ازکنجکاوی انگشت داخل واژنم کردم ولی نه دردی داشتم نه خونی امد، ولی یک ساعت بعدش من عادت ماهانه شدم این آسیبی به پرده بکارتم نزده؟

  • پشتیبان

   سلام ممنون
   احتمالش خیلی کمه. به احتمال زیاد آسیب نزده
   به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا دقیق بررسی کنند

 24. پشتیبان

  سلام
  به احتمال زیاد چیزی نشده. اگر کمی آسیبی همم دیده باشه بمرور زمان برطرف شده. برطرفم نشده باشه پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
  مشکلی نیست. برید دکتر

 25. سلام
  وقتتون بخیر من متاسفانه چند بار هم انگشتم رو داخل واژن کردم ولی نه درد احساس کردم نه خونریزی داشتم الان چن وقته نگران اینم که بکارت پاره شده باشه چون بعلاوه چند باری هم شئ داخل واژن کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پشتیبان

   سلام وقت بخیر
   بستگی به نوع پرده و …. دارد. به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنند.
   آن کار را هم دیگر انجام ندهید. جدا از ایجاد مشکلات برای بکارت و تیره شدن رنگ پوست آن قسمت و آسیب با بافت عصب. مشکلات و عوارض زیادی برای کل بدن و حتی روان ایجاد میکند. ضررهای خیلی زیادی دارد که ممکنه بعضی از اونها درمان نشوند

 26. تو رو خدا جواب بدید

 27. ناشناااااااس

  سلام
  خسته نباشید
  من خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید
  با توجه به عکس های اینترنتی فکر میکنم که پرده من حلقوی باشه ولی مثله حلقه نیس درازه ببخشید اینقدر راحت حرف میزنم دو تا هط داره یکی رو ساعت شیش و انیکی یک فکر میکنم هست وقتی که زور میزنم اونا باز میشن
  بعدش بکارتم اصلا دایره دقیق نیس ی جورایی دایره کج و کله ست

  وقتی که بچه بودم یه بار اندازه یک بند انکشت وارد واژنم کردم انگشت اشاره ن دردی داشتم و نه خونریزی ممکنه پاره شده باشه یا اسیب دیده باشه
  لطفا جواب بدید????

 28. سلام ببخشید من ده سال پیش عقد کردم و بهم خورد الان با کس دیگه ای عقد کردم والان همسرم میگه که من پرده ندارم و فکر می‌کنه که من قبلاً با همسر سابقم رابطه داشتم ولی در صورتی که رابطه نداشتم نمی دونم بدون اینکه کسی بفهمه از کجا بفهمم که هنوز پرده ام سالمه خودم یه جورایی نگاه کردم و دیدم که حالت تیغه ای داره ولی نمی دونم اون چطور دیده که میگه پرده نداری لطفاً کمکم کنید

 29. سلام من پرده بکارتم ر خودم در اینه در دسشویی دیدم اول یکم درد گرفت بعد که دوباره رفتم دیدم درد نداشت چیزی داخلش نکردم ایا اسیب دیده اما وقتی دفعه اول لبه هارا باز میکردم بعد درد حس میکردم امو الان که انجام میدم دیگه دری حس نمیکنم ایا پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام دیگر دست نزنید و اینکار را انجام ندهید
   پرده مشکلی ندارد

 30. ناشناس

  سلام خسته نباشید
  من از ۶ سالگی تا ۱۴ سالگی خودارضایی انجام میدادم چون در کودکی چند بار برای پدرومادرم کنجکاو بودم و در اتاقشون شب ها فال گوش می ایستادم ولی نمیدونم چی شد که به عمل خودارضایی مبتلا شدم و تا ۱۴ سالگی هیچ چیزی درمورد علائم خطرناکش نمیدونستم ولی خیلی وقته ترک کردم و الان خیلی نگرانم چون من اصلا هیچ اطلاعاتی دراین باره نداشتم و به پزشک هم نمیتونم مراجعه کنم چون مادرم خیللللی حساسه رو این چیزا میشه راهنمایی کنید که آیا آسیب دیدم یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن که رابطه نداشتید
   پزشک هم فقط برای بکارت نیست. برای بررسی رحم و تخمدان و …. مراجعه به پزشک لازم هست

 31. سلام من یه سوالی داشتم من ۲۱ سالمه و تازه عقد کردم و خیلی میترسم از اینکه پرده نداشته باشم چون بعضی موقع ها از واژنم باد میاد بیرون لطفا بهم بگید که دلیلی اومدن باد از واژن چیه🙏🥺

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند .

   • سلام روز بخیر من میخواستم بدونم ممکنه پرده ام پاره شده باشه ؟

    • پشتیبان

     سلام
     متخصص زنان باید بررسی کنه. احتمالا پاره نیست.
     لطفا دیگر انجام ندهید ٬ جز پشیمونی و حسرت در آینده چیز دیگری نداره! اگر میخواهید مبتلا به عوارض و درد و پیری زودرس و مشکلات اخلاقی روانی عاطفی و بدخلقی و … در اینده شوید همین کار را ادامه بدهید.

 32. سلام وقت بخیر
  ببخشید من چند بار خودارضایی داشتم اما به صورت مالیدن به پتو یا بالش ، هیچ وقت چیزی وارد نکردم
  یه بار صبح این کارو انجام دادم و عصر بعد از ورزش کردن مقداری خون روشن ازم خارج شد که احساس کمر درد هم داشتم
  ایا پردم اسیب دیده ؟
  و اینکه بیشتر وقتا ترشحاتی روی لبه های داخلی واژنم هست سفید رنگن و چسبنده نیستن
  میشه راهنماییم کنین

  • پشتیبان

   سلام
   ممکن است بخاطر اختلالات قاعدگی و چیزهای دیگر باشد.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند

 33. سلام، من پریودی بسیار دردناک دارم و حتی دوسه روز قبل از پریود شدن هم باز درد رحمم رو احساس میکنم، چندسال پیشا یبار سر امتحانام که خیلی استرس داشتم چند روزی شده بود پریودیم عقب افتاده بود از شدت عصبی شدن از درد هام اومدم چک کنیم ببینم پریود شدم یانه که یه لحظه درد و سوزش کمی احساس کردم و دستمالم هم خونی شد و فکرکردم که پریود شدم ولی دو روز بعدش پریود شدم،حالا الان که بزرگتر شدم تازه به این شک کردم که نکنه اونموقع پرده بکارتم رو پاره کرده بودم؟؟ الان در این رابطه خیلی استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   اگرر چیزی داخل نکردید مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 34. سلام
  من فقط چند روز در باره پرده بکارت فهمیدم و این کار ابلهانه رو در کودکی انجام دادم امکان داره ،پرده بکارت به طور جزیی توسط انگشت پاره یا ساییدگی داشته باشه ازدواج کردم ممکنه شوهرم بفهمه ؟
  ترو خدا بهم بگین خیلی استرس دارم .

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 35. سلام. من دو سه بار همش تا نوک انگشتمو جایی که ناخنم رشد میکنه تا سر انگشتم فقط تو واژنم کردم و در اوردم. الان فک میکنم پردم پاره شده چون جوری که با عکس های پرده سالم مقایسه کردم واژن من سر پوشیده نبود و یه سوراخ خیلی تنگ داره. دکتر هم نمیتونم برم ایا احتمالش هست بخاطر همین دو سه بار اونم یکم از انگشتم پردم به همین راحتی پاره شده باشه؟:(

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 36. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من ۱۱ ۱۲ سالم که بود یک شیئ ۵ ۶ سانتی رو داخل واژنم فرو کردم و اونموقع هم هیچ درکی از پرده نداشتم..
  الان که یادم میاد اونموقع ن دردی احساس کردم ن خونریزی ولی با اینکه اون شیئ ۵ ۶ سانت بود نمیتونستم کامل فرو کنم و با درد مواجه میشدم
  به نظرتون با اینکه ن دردی داشتم ن خونریزی ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   آثار زیانبار این کار خیلی بیشتر و بدتر از بکارت است. سریعا ترک کنید و دیگر این عمل بد را انجام ندهید.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 37. سلام خسته نباشین من خیلی خود ارضایی داشتم و انگشت اشارم رو تا ته فرو کردم در واژنم و الان خیلی نگرانم ک پردم آسیب دیده باشه الان ۱۶ سالمه و خیلی اینکار را کردم یعنی پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام
   آثار زیانبار این کار خیلی بیشتر و بدتر از بکارت است. سریعا ترک کنید و دیگر این عمل بد را انجام ندهید.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 38. سلام وقت بخیر،ببخشید من واژنم لابیاهاش کمی بزرگتر از حد معموله میشه کاری کرد که به حالت طبیعیش برگرده؟؟!

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مرجعه کنید تا بررسی کنند و پاسخ قطعی بدهند.

 39. سلام،من خیلی میترسم که پردمو از دست داده باشم،من نه رابطه داشتم و نه خود ارضایی،فقط به واژنم دست زدم اونم خیلی کم و زیاد تو نبردم مثلا دوماه قبل،،الان ازم خون قهوه ای میاد،ببخشید میشه بگید پردم سالمه یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   اون کار را هم دیگر انجام ندهید

 40. پشتیبان

  سلام
  به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 41. سلام من ۱۵سالمه و از ۱۰سالگی خود ارضایی داشتم ولی خوب هر روز نه ولی خب تو دوهفته دوبارو یا یکبارو انجام میدادم
  معتادش شده بودم ولی الان ۱۰ روزی هست که انجامش نمیدم بعضی موقع ها داغ میشم ولی جلوی خودمو میگیرم ولی تاحالا دست داخل واژنمونکردم ممکنه پردم پاره باشه؟؟؟؟تروخدا جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام
   هر چه زودتر این کار غلط و زشت را ترک کنید بهتر هست و عوارضش کمتر خواهد بود. هر بار فاصله را بیشتر کنید. مثلا الان ۱۰ روز٬ دفعه بعد ۲۵ روز و …
   به مرور هم اراده قوی تر میشهه هم بدن و فکر عادت می کنند. به طوری که دیگر انجاامم نندادنش راحته حتی اگر چند ماه گذشته باشه
   اگر چیزی داخل نکردید مشکلی نداره

 42. سلام من واقعا میترسم. نمیتونم به دکتر مراجعه کنم خانوادم هیچ چیز از رابطه بهم نگفته بودن و خودم طی کنجکاوی متوجه شدم حدود دو ماهه این عادت بد خود ارضایی رو پیدا کردم ولی 20 روزی هست که ترک کردم. از ترس هر شب گریه میکنم و میترسم نمیتونم به دکتر برم. چیزی رو داخل بدنم فرو نبردم آلان از خجالت گریم گرفته. من بکارتم را از دست دادم؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی وارد واژن نشده و خونریزی نداشتید مشکلی نیست
   خیلی خوبه که ترک کردید. ترک را ادامه بدید و دیگه این کار نادرست را انجاام ندهید

 43. پشتیبان

  سلام
  معلوم نیست ب. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..

 44. سلام ولی خون اومد ایا پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام
   معلوم نیست ب. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..

 45. سلام خسته نباشید من الان ۲۲ سالمه وقتی ک ۱۶ سالم بود هیچی درمورد بکارت نمیدونستم اولین بار ک پریود شدم.چون خجالت میکشیدم از پد بهداشتی استفاده کنم دستشویی میرفتم ی بند انگشتمو تو واژنم.میکردم و تمیزش میکردم ی چیزی توی واژنم.حس میکردم ولی فشار ندادم الان ک بزرگتر شدم و خاستگار دارم میترسم.ک.بکارتم اسیب دیده باشهاز دکتر رفتن واهمه دارم.میترسم این کارو فقط دو بار انجام دادم اگر میشه کمکم کنین خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   مشکلی نیست جای نگرانی نیست
   پزشک متخصص تشخیص میده که رابطه نداشتید. نترسید

   • ینی بکارتم اسیب ندیده؟اخه درد و سوزشی حس نکردم از ۶ سال پیش تا الان دغدغم همینه ک نکنه بکارتم اسیب دیده باشه

    • پشتیبان

     ظاهرا آسیب ندیده
     نیازی به دغدغه نیست. کافیه به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه قطعی را بگویند

 46. سلام ببخشید علت سوزش کلیتوریس و قسمت های اطراف یکم هم قسمت های داخلی بعد خودارضایی مالشی چیه؟ البته چیزی وارد واژن نشده بود.
  بعد اینکه ممکنه با رسیدن ب ارگاسم یا با ارضا شدن با خودارضایی مالشی، پرده پاره بشه؟
  کمتر از ۱۰ بار اینوارو انجام دادم ولی دیگه ترک کردم اثرات خودارضایی بعد ترک از بین میره؟
  ممنون میشم جواب بدین♡

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه بخاطر تحریک یا التهاب یاعفونت باشه و یا عوارض اون کار غلط باشه.
   پرده به احتمال زیاد مشکلی نداره.
   اکثر عوارض بعد از ترک بمرور برطرف میشود

 47. سلام من ۱۵ سالمه یک سالی هست که به واژنم دست میزنم و به یه گوشت بر میخورم دو شب پیش اون گوشتو یکم فشار دادم و انگشتان تا آخر رفت تو ولی دردو خون ریزی نداشتم آیا پردم از بین رفته ؟

  • پشتیبان

   سلام
   این کار غلط و نادرست را لطفا دیگر انجام ندهید. دیگر دست نزنید

   وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک متخصص زنان مشخص میشه. شما نمیتوانید تشخیص بدهید

 48. سلام
  من ۱۳ سالمه متاسفانه ۵ سال خود ارضایی داشتم سعی میکنم که دیگه این کار رو انجام میدم من واقعا هیچ چیزی در مورد بکارت نمی‌دونستم
  خونریزی نداشتم
  پرده بکارتم از دهانه کاملا مشخص
  خیلی استرس دارم کمکم کنید .
  چیزی داخل بکارتم نکردم
  ولی یک بار بکارتم خیلی کم زخم شد و خود به خود خوب شد

  • پشتیبان

   سلام
   دقیق نمیشه گفت. ممکن هست اصلا آسیب ندیده باشه
   ممکنم هست ساییدگی کم باشه
   اینکار غلط و گناه و با عوارض و ضرر زیاد رو هم دیگر انجام ندهید

 49. آسمانی..

  سلام
  من 17سالمه؛ حدود دوسال پیش انگشت وسطیه دستمو شاید تا به بند انگشت وارد واژنم کردم..
  نه دردی و نه خونریزی ای داشتم..
  اون موقع نمیدونستم که اصلا پرده ی بکارت چیه!
  اما الان که فهمیدم خیلی میترسم که پرده ی بکارتم رو از دست داده باشم..
  من الان نامزد هستم و نمیتونم چیزی هم بگم بهش..
  به پزشک هم نمیتونم مراجعه کنم..
  میشه یه راهنماییم کنید که چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه برام؟
  از استرس دارم میمیرم😭

  • پشتیبان

   سلام
   به راحتی بصورت کامل پاره نمیشه
   انشالله که چیزی نیست بعده گذشت چند سال

 50. آسمانی..

  سلام مجدد
  ممنون بابت پاسخگوییتون؛ خدا خیرتون بده کلی دلم آروم گرفت..
  یه سوال دیگه داشتم؛
  اینکه بعضی وقتا البته خیلی کم پیش میاد و خیلی وقته که پیش نیومده، وقای مینشینم، احساس سوزش بدی دارم
  راستش نمیفهمم دقیق چه ناحیه ای هست اما احتمالا همون اطراف واژنه..
  این چی موردی نداره؟
  آخرین باری که این اتفاق افتاد پریود بودم و شلوار لی تنگ هم به پا داشتم
  میشه به خاطر اینها باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   باید دقیق بررسی بشه که علت سوزش داخلی هست یا خارجی
   اگر فکر می کنید بخاطر شلوار هست میتونید تست کنید. ۱۰ روز شلوار لی نپوشید. لباس زیر و رو کاملا گشاد بپوشید بیینید بهتر میشه یا نه.
   مایعاتم زیاد بنوشید.
   اگر خوب نشد به پزشک متخصص مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند.
   اگر عفونت باشه باید سریعا پیگیری کنید تا بیشتر نشه

 51. پشتیبان

  سلام
  از طریق صفحه تماس با ما در پایین سایت مطلب را ارسال کنید

 52. سلام من در بچگی خودارضایی زیادی انجام دادم و باعث دو گوشتی که وسط واژن هست و به اصطلاح دور خروسک قرار داره بزرگ بشه و رنگش عوض شه من الان نامزد کردم و میترسم برم دکتر باید چیکار کنم میترسم به پردم آسیب رسیده باشه. لطفاااا کمکم کنین

  • پشتیبان

   سلام
   معلوم نیست وضعیتش چطوره اما جای نگرانی نیست
   دکتر ترس نداره. تشخیص هم میده که رابطه نداشتید

 53. نگیییییییییییین

  سلام من ۱۴سالمه
  مشکلی ندارم با آینه که خودمو نگاه کردم پرده ی بکارت رو دیدم اما انگار یک چیزی از داخل به بیرون اومده بود مثل یک گوشت نمیدونم جز پرده ی بکارته یا نه و نمیتونم تشخیص بدم پرده ی بکارتم کدوم یکی از ایناست که توی عکس ها هست
  بعضی وقتا هم باد از واژنم میاد بیرون
  خیلی میترسم شب عروسی خونی نیاد واقعا آرامش ندارم
  لطفا کمکم کنید خواهش میکنم

  • پشتیبان

   سلام
   انسان برای خودش نگرانی بیمورد ایجاد نمی کنه
   مشکلی ندارید. میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند خیالتون راحت بشه

 54. سلام. اینکه میگید لبیه های بزرگ نشون میده طرف باکره نیست واقعا ذهن منو درگیر کرد .خدامیدونه چند نفر دیگه بخاطر اینجور اطلاعات اشتباه دچار استرس شدن. من مجرد هستم و رابطه ای نداشتم ولی از بچگی میکردم هرازگاهی . و لبیه های واژنم کمی بزرگه . این دقیقا کجاش به باکره نبودنم ربط داره ؟ لطفا چیزی بگید آروم بشم

  • پشتیبان

   سلام
   باکرگی رابطه مستقیم و خاصی به لبهای واژن ندارد. وقتی هم رابطه نداشتند اگر لبهای واژن بزرگ باشه و همه بگویند باکره نیست اون دختر حتما باکره هست. اگر چیزی داخل واژن نشود پرده پپاره نمیشود مگر بخاطر ضربه و فشار محکم و زیاد که ممکن است آسیبی وارد کند.
   اون کار غلط و زشت را هم دیگر انجام ندهید٬ علاوه بر عوارض و مضرات زیاد برای بدن و روح٬ به احتمال زیاد باعث تیرگی و چروکیده شدن الت تناسلی می شود.

 55. پشتیبان

  سلام
  انسان برای خودش نگرانی بیمورد ایجاد نمی کنه
  مشکلی ندارید. میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند خیالتون راحت بشه

 56. سلام خسته نباشید..من چن روز پیش حین خودارضایی انگشتمو داخل واژنم کردم اون لحظه خونریزی نداشتم اما فردای اون روز دوقطره خون ازم اومد ینی ممکنه پردم آسیب دیده باشه😔

  • پشتیبان

   سلام
   اینکا غلط و زشت رادیگر انجام ندهید. ضررها و عوارض زیادی دارد که در مقابل بکارت تقریبا هیچه
   باید دید خون پریود بوده یا نه. احتمال اسیب جزیی خیلی کمه ضمن اینکه پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید

 57. سلام ببخشید من در ناحیه تناسلی یکمی خارش داشتم که دکتر گفتن قارچی شده تا حالا هیچ گونه رابطه ای نداشتم خودارضایی هم نکردم…من بخاطر خارشم یکمی رو ساختار ناحیه تناسلی تحقیق کردم و برای اینکه ببینم پرده بکارت کجاست راه هایی که تو سایت گفتین من انجام دادم و بعد از اون چاک وسط رحمم زیاد باز شده ایا به پرده آسیب وارد میشه و در آینده و ازدواج مشکل ایجاد میشه و اینکه برای اینکه بسته بشه چیکار کنم؟

  • پشتیبان

   سلام
   در مطالب گفته شده که مطالب صرفا فقط جهت آگاهی هست و خودتان نباید بررسی کنید٬ ضمن اینکه تخصص لازم را ندارید و ممکنه آسیب ببینه.
   وقتی هم چیزی داخل واژن نشده نگرانیتون بی مورد هست.
   مشکلی نیست٬ فقط برای عفونت و قارچ تا درمان کامل پیگیری کنید.

  • من پردمو دیدم وقتی نفس میکشیدم یه چیزی شبیه گوشت و اینا مشخص میشد،چگونه الان این پارگیو کمترش کنم؟

   • پشتیبان

    سلام
    چه کسی به شما گفته پرده پاره هست؟!
    نه کنجکاوی کنید نه دیگر دست بزنید٬ کاری لازم نیست انجام دهید.
    اتفاقا همین دیدن و بررسی کردن ممکن است باعث آسیب زدن شود.

 58. سلام
  من ۱۳ سالم هست و
  تا الان اصلااا چیزی وارد واژنم نکردم
  راستش عادت ماهینامه بودم کم کم داشتم تموم میشدم که بازم مالشی کردم و پریودم بیشتر شد و کمر درد و دل درد داشتم..
  الان میخوام بدونم پردم سالمه
  میخام دیگ انجام ندم و نمیتونم به پزشک مراجعه کنم چون سنم کمه و مامانم چیزی راجب اینجور چیزا نگفتم

  • پشتیبان

   سلام
   دغدغه و مشکل اصلی سلامت بدن و روان هست که با این کار صددرصد غلط و نادرست آسیب میبینه٬ عوارض و آسیبهای زیادی هم داره که گفته شده٬ حتی اگر موضوع بکارت هم نبود مجاز نیستید به انجام این عمل زشت. لطفا دیگر انجام ندهید.
   فعلا برخی از عوارض کوچکش آشکار شده و فهمیدید٬ عوارض اصلی در آینده آشکار میشه. طبق توضیحات شما پرده فعلا سالمه اما اگر دوباره انجام بدهید تضمینی نیست که آسیب نبینه.

 59. پشتیبان

  سلام
  اگر نامزد داشتید که همسر میدانند وبهتر است بگویید
  صداقت و روراستی بهترین چیز است
  وضعیت را هم شما نمیتوانید بفهمید فقط متخصص زنان میتواند تشخیص دهد
  احتمالا مشکلی نیست

 60. پشتیبان

  سلام
  فقط پزشک متخصص زنان میتواند به درستی تشخیص دهد. اگر متخصص زنان گفته پارگی نداره پس مشکلی نیست

 61. پشتیبان

  سلام
  احتمالش کمه
  ممکنه بخاطر علت دیگر یا قاعدگی بوده باشد….. متخصص زنان باید بررسی کند.
  اما عوارض جدی دیگری دارد.
  ممکنه بخاطر ارضای زودگذر کاذب٬ خدای نکرده بعدا در رابطه واقعی به مشکل بخورید. و عوارض دیگر. بعد پشیمان شوید و افسوس بخورید.
  لطفا این کار غلط و مضر را دیگر انجام ندهید..

 62. سلام امروز صبح که من پا شدم عادت ماهیانه شده بودم من هر بار درد شدید و خون ریزی شدیدی رو دارم موقع پریودی ولی امروز صبح که پاشدم پریودم یکم روشن بود و حالت آبکی داشت و اینکه مقدارش هم کم و درد هم کم هستش این عادیه؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   اینها بستگی زیادی به بدن و رفتار و سبک زندگی و … داره
   اینکه درد ندارید نشانه غیرعادی بودن نیست.
   اگر همیشه درد داشتید اما این بار درد نداشتید و روشن بوده میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

 63. سلام وقتتون بخیر، خسته نباشید
  من یکبار تو روزای آخر دوره‌ی پریودی واژنمو زیر فشار آب حموم گرفتم بعد از حموم مثل روز اول پریودیم تا چن دیقه ای خون میومد!
  خیلی نگرانم که پرده‌م پاره شده باشه
  اصلا امکان مراجعه به پزشکم ندارم
  خواهش میکنم کمکم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد.
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 64. سلام روز بخیر من مدتی با گوشه ی میز خود ارضایی میکردم و اصلا خون ندیدم و سوزش هم نداشتم ولی بعد که متوجه شدم که خیلی ضرر داره دیگه تکرار نکردم
  الان خیلی میترسم که پرده‌م پاره شده باشه آیا امکانش هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. . احتمالا پاره نیست
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 65. من دستمو وارد واژن کردم
  اگه چیزی شده باشه پزشک میفهمه و تو برگه مینویسه که انگشت واردش شده ؟

 66. سلام خانم ببخشید منم مثل خانم شیدا این مشکل رو داشتم ولی نمیدونم که دخول انگشتم زیاد بوده یا نه و الان فصل امتحانام هست و خیلی نگرانم و نمی تونم هیچکاری انجام بدم و این مسئله که فکرم رو درگیر کرده و همینطور دچار وسواس راجبه پرده بکارت شدم چون این مسئله در گذشته برام اتفاق افتاده بود الان نگرانم که نکنه اون موقع کل انگشتم رو داخل واژنم کرده باشم و یه جورایی وسواس دارم و احساس می کنم که کلا کل انگشتم رو کردم داخل واژنم و پرده ام پاره شده باشه و این مسئله دیونم می کنه و بخدا چند ماه هست که خواب و خوراک ندارم خواهش می کنم کمک کنید خانم خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم التماس می کنم خیلی ممنون

 67. ببخشید شما میتونید با عکس به طور کاملا واضح تشخیص بدید که پرده بکارت پاره شده یا نه؟

 68. پشتیبان

  سلام
  به احتمال زیاد مشکلی نداره

 69. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من حدودا ۱۵ ساله بودم که دچار یه عفونت شدیدی شده بودم و واژنم از داخل خارش داشت و من یه مدت طولانی واژنمو می خاروندم، حتی گاهی وقتا موقع خاروندون یه دردی رو حس میکردم اما باز ادامه میدادم، یا یه لکه های خونی قهوه ای رنگی هم روی لباسم میدیدم، اون موقع من اطلاعی از بکارت نداشتم
  الان که فهمیدم حتی یه لحظه هم ذهنم اروم نیس، این موضوع کلی لطمه به درسم زده، چن باری خواستم خودکشی کنم نتونستم، هر خواستگاریم که میاد رد میکنم، اگه کامل پاره شده باشه باید چی کار کنم؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   نگرانی بیمورده. اگر برفرض هم آسیبی دیده باشه بصورت کامل نخواهد بود. پزشک زنان هم به راحتی تشخیص میده که رابطه ای نداشتید.
   پس این فکرای غلط و رد کردن خواستگار کاملا اشتباه هسست.
   میتوانید هم به متخصص زنان با تجربه مراجعه کنید تا وضعیت دقیق را بگوید تا خیالتان راحت شود.

 70. سلام تور خدا جواببدین خیلی استرس دارم من خود ارضای کردم درحد مالشی با لش بود بعد وقت پریودیم نزدیک بود یه دفعه خون امد درحد ۵ روز بود وقتی خودم رو معاینه کردم شبیه این عکس ها ی که تو سایت نیست وهیچ دوخولی تا الان نداشتم حتمان باید پردم شیبه این عکس ها که توی نت هستن نمی توانم برم دکتر تو رخدا

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا پاره نیست. به عکسها توجهی نکنید. پرده انواع مختلفی دارد.
   اما این کار غلط و مضر عوارض جدی برای بدن و روان دارد. که چند سال بعد این عوارض آشکار خواهند شد.
   بمرور ترک کنید و دیگر انجام ندهید تا مشکلی برای سلامتی شما پیش نیاید.
   در اینده به پزشک زنان میتوانید مراجعه کنید.

 71. سلام وقتتون بخیر
  اگر پرده در اثر یه اشتباه بچگانه و بدون رابطه پاره شده باشه ایا ممکنه که همسر اینده متوجه پارگی در شب زفاف نشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی داره که اصلا پاره شده یا نه و اگر پاره هست مقدار پارگی چقدره.
   پارگی در اثر رابطه فرق داره و پزشک متخصص زنان میتونه تشخیص بده که رابطه نداشتید

   • سلام من وقتی خودم رومعاینه مکنم یک خط به صورت عمود و بالا یخط ۷ بالا داشت هیچ وقت دخولی نداشتم خیلی نگرام وقت یه بار مالش با بالاش وکاملان شلوارم پوشیده بودم هم شلوار پوشیده بود وخیلی نگرام این خط وقتی خودم زور میارم باز میشه بعد بسته میشه 😭وبلا یه علامت ۷ داره پردم سالم یا نه

    • پشتیبان

     سلام
     نگرانی بی مورد هست

     • خیلی ممنون از پاسخ شما تاز دلم ارام شد ؟
      یعنی الان پردم سالمه ممنون ؟؟

     • پشتیبان

      بله

     • خیلی ممنون از پاسخ شما تاز دلم ارام شد ؟
      یعنی الان پردم سالمه ممنون ؟؟
      یعنی این این خط وسط وعلامت هفت که بالا خودشون بستن ولی وقتی خودم رو فشار میارم باز وبعد بسته میشن یعنی این علامتها عادی هستن چون نمی توانم برم دکتر ؟؟؟

     • پشتیبان

      بله
      بعدا میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا مطمن شوید

 72. من چند باری ایا پاره شده هیچ دردی نداشتم خون ریزی هم نداشتم
  فقط یه بار بعد پریود شدم همین
  الان هم جلوی آینه نگاه میکنم یک سوراخ هست که میره تو و به استخوان کردن میخوره اون سوراخ چیه

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر هم آسیب دیده باشه پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   اینکار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید. عوارض بسیاری داره و آسیب زاست و مضره.

 73. ناااااا

  سلام‌ من وقتی با زنم نزدیک شدم هیچ‌ خونی را ندیدم یا زن ام پرده داره یا خیر

  • پشتیبان

   سلام
   اگر پرده براتون مهمه باید قبل از ازدواج به متخصص زنان مراجعه میکردید. بعضی پرده های خونریزی ندارند٬ حتی ممکنم هست پرده پاره نشده باشه. به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

   • سلام من وقتی ۱۴سالم بود از پرده بکارت اگاهی نداشتم و و ولی خونی نداشتم ولی کمس سوزش داشتم چند بار این کار انجام داد و من الان خاستگار دارم و میترسم پردم داره شده باشه و نمی تونم برم دکتر لطفا میشه بگید پاره شده پردم یا نه

    • پشتیبان

     سلام
     با خیال راحت ازدواج کنید. میتونید به متخصص زنان هم مراجعه کنید تا مطمن شوید٬ پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 74. سلام
  از ‌پیش رو داخل شد از واژنش بسیار کم به قدر دو یا سه قطره خون امد ایا پرده بکارتش پاره شده یا خیر داکتر لطفا انرا جواب بتین

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

   • سلام
    داکتر صاحب امکان داره که باز دوباره در هنگام دخول از واژن خون بیاید

 75. سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  الان واژن من دوقسمتی ایت و یک قسمت کوچک و یه قسمت بزرگ
  اون قسمت بزرگ نامنظم است ایا ممکن است پرده بکارتم پاره شده باشد؟
  اصلا برده بکارت نامنظم داریم؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل نشده کنجکاوی نکنید که بیمورده.
   نوع ها هم مختلفه . مهم نیست که چه نوعی هست
   اگر هم شک دارید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند. فقط تشخیص پزشک ملاک هست

 76. سلام من چیزی داخل آن نکردم ..ولی لبه های واژنم بزرگ تر شده است از قبل..میخوام بدونم که پردم سالمه یانه؟..
  و اینکه ایا میشه تنهایی برای چکاب به دکتر زنان رفت ؟در چه سنی می توانیم‌ تنهایی برویم متخصص زنان برای ازمایش؟؟
  لطفا کمک کنید

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا سالمه
   ببه پزشک میتونید مراجعه کنید محدودیتی نداره.
   بیشتر از این باید نگران سلامتی و ایندتون باشید.
   این کار غلط باعث اسیب به جسم میشه و ده ها مشکلات و عوارض دیگر.
   همچنین ممکنه باعث مشکلات و اختلال در ارضاشدن در اینده در رابطه واقعی بشه٬ در نتیجه در رابطه واقعی به راحتی ارضا نخواهید شد و افسوس این روزها را خواهید خورد.
   ضعف و لاغری٬ رنگ پریدگی٬ رفتن جذابیت و زیبایی صورت و بدن٬پوکی استخوان و پیری زودرس٬ ریزش مو٬مشکلات گوارشی و ادراری٬ اضطراب و گوشه گیری و افسردگی و …. از عوارض احتمالی هستند.

 77. چشم خیلی خیلی ممنونم،پس خودم تنها میتونم برم متخصص زنان؟
  اخه همش نگرانم که آسیب دیده باشه یاپاره شده باشه

  • پشتیبان

   بله

   • سلام بنده مجرد هستم برای مراجعه به پزشک زنان برای فهمیدن اینکه پرده بکارتم چیه باید حتمی همراه داشته باشیم

    • پشتیبان

     سلام. نه لازم نیست

     • سلام آیا جای پرده بکارت در همه یکسان است ؟
      مثلا اینکه بعضی هایشان کل واژن را بگیرند ولی بعضی ها نیمه و کم واژن را بگیرند ؟ آیا نیمی از واژن را بگیرند یعنی نصف بکارت پاره شده ؟
      لطفا جواب بدید ، با تشکر

     • پشتیبان

      سلام
      تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه

 78. سلام،من یک بار رفتم دستشویی و اونموقع همراه مدفوع خون دیدم یادم نیس دردم داشتم یا نه ولی هیچوقت تا بحال چیزیو ب داخل واژنم فرو نکردم ،الان خیلی نگرانم همش فک میکنم پردم آسیب دیده،ب مامانم ماجرارو گفتم گفت چیزی نیس حتی خواهش کردم منو ببره دکتر قبول نکرد دعوام کرد خودمم تنهایی اجازه نمیدن برم،شما بهم بگید لطفا،آیا پرده بکارتم سالمه؟

  • پشتیبان

   سلام
   تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه. اگر خون از مجرای واژن خارج شده که احتمالا مربوط به پریود هست و نگرانی نداره و ربطی به بکارت نداره. اگر از جای دیگه خارج شده باشه و یا باز هم تکرار شده حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند علت چی بوده.
   بکارت هم به راحتی و با پریدن و کار کردن پاره نمیه. فقط ار چیزی داخل واژن بشه یا پاها بصورت ۱۸۰درجه باز شوند مانند ژیمناستیک و یا اگر ضربه خیلی محکم و مستقیم به واژن بخوره ممکنه کمی آسیب ببینه که البته پزشک متخصص زنان هم تخیص میده که رابطه نداشتند.
   در غیر اینصورت نگرانی بیمورد هست. با خیل راحت به کار و فعالیت بپردازید.

 79. هلماااااااااا

  اگه آدم بد بشینه،یا بالا و پایین بپره،یا شلوارش بخوره ،دراثر اینا هم ممکنه پرده بکارت پاره شه؟ من وسواس فکری دارم اصلا فک میکنم مثلا ی کار سخت بکنمم پاره میشه برا همین همیشه میشینم یجا تکون نمیخورم همه هم دعوام میکنن،آیا میتونم راحت کارای روزمره زندگیمو انجام بدم و پرده بکارتم آسیب نبینه؟

 80. سلام
  من ترک کردم ایا ممکن هس که پرده بکارت پاره شده باشه؟
  ولی هیچوقت نه دردی داشتم نه خونریزی

 81. پشتیبان

  سلام
  احتمالا سالمه.
  اما مبتلاشدن به عوارض این کار غلط و مضر احتمالا حتمی هست.
  عوارضی که وقتی آشکار بشه افسوس میخورید که چرا این کار را انجام دادید و ای کاش انجام نمی دادید. مشکلات روحی و روانی و گوارشی و ادراری٬ استرس و اضطراب٬ مشکلات در ارتباط با همسر و اختلال ارضاشدن و …. فقط بخشی از عوارضش هست.

  • پشتیبان

   سلام
   برای شستن به لحاظ بهداشتی و عدم عفونت بهتره اون قسمت اصلا دست نزنید.
   احتمالا بکارت سالمه و پزشک زنان هم تشخیص میده رابطه نداشتید.

 82. بدون نام

  ببخشید شخصی در بچگی دچار سوختگی شده بود و یه سری دارو ها مجبور بود داخل بریزید گاها پنبه را دارویی میکرد و به واژن میزد بچه بوده و درکی از پرده نداشته بعد در سن 9 سالگی واژن را به علت سوختگی با ژل بهداشتی زیاد میشست الان نگران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *