چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ تشخيص پرده بكارت توسط خود فرد

تشخيص پرده بكارت توسط خود فرد,چطور تشخیص بدم پردم سالمه, تشخیص سالم بودن پرده بکارت ,نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی ,آیا معاینه پرده بکارت دردآور هست ,علت پارگی پرده بکارت ,تشخیص زمان پارگی بکارت

نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی دلیل بر عدم پارگی نیست. در حقیقت خونریزی ناشی از دخول دلیلی بر داشتن پرده بکارت و پارگی آن نیست. تنها 50 درصد دختران در اثر دخول و پارگی پرده بکارت خونریزی دارند و مابقی پارگی بکارت بدون خونریزی خواهند داشت.

چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ تشخيص بكارت توسط خود فرد

دلایل ترس دختران برای معاینه پرده بکارت

یکی از دلایل ترس دختران از مراجعه به پزشک برای معاینه پرده بکارت، اینست که آنها تصور میکنند پزشک اطلاعات خصوصی آنها را ثبت و گزارش می دهد، در حالیکه برای پزشک نه عمل خودارضایی و نه رابطه جنسی بیمار اهمیت نداشته و در این خصوص پرسشی مطرح نمیشود و تنها در جهت معاینه بکارت شما اقدام شده و به شما پاسخ می دهند. دسته ای دیگر از دختران از بیم آنکه شاید یکی از اقوام و دوستان وی را در مطب پزشک ببیند، از ترس آبرو از مراجعه به پزشک زنان خودداری میکنند، این در حالیست که دامنه فعالیت پزشک زنان در مورد دختران مجرد صرفا به چک کردن وجود یا آسیب دیدگی بکارت منتهی نمیشود، اختلالات قاعدگی، عفونت، مشکلات رحم و دسته ای از بیمارهای شایع در زنان میتواند در دختران مجرد نیز بوجود آید و دلیل مراجعه دختران باشد.

آیا خودارضایی باعث پارگی بكارت میشود؟

خود ارضایی مالشی در صورتیکه شیء خارجی وارد واژن نشود باعث پارگی بکارت نخواهد شد. در صورتیکه خود ارضایی باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند موجب پارگی آن شود.

نحوه تشخیص پارگی پرده بکارت

معاینه انواع پرده بکارت توسط پزشک حدود 30 ثانیه طول می کشد. پزشک از مراجعه کننده درخواست می کند که روی تخت دراز کشیده و پاهایش را باز کند، سپس دکتر لوپ ها را کشیده و از وی میخواهد که مانند ادرار کردن زور بزند. در این هنگام دهانه واژن باز شده و دکتر با مشاده پرده بکارت میتواند نشانه های پرده آسیب دیده را  تشخیص دهد.

معاینه پرده بکارت در دکتری قانونی به چه صورتی هست؟

معاینات زنان طبق معمولً روی یک صندلی مخصوص و در حالتی که به حالات لیتوتومی مشهور هست انجام میشود.دراین حالت معاینه کننده به دستگاه تناسلی معاینه شونده تسلط کامل دارد و با بهره گیری از ابزار مخصوص می تواند معاینه خود را انجام دهد. معاینه باید از طریق شخص دیگری انجام شود و خود فرد توانا به انجام این معاینه نیست.

دقت:

دقت داشته باشید معاینه پرده بکارت از طریق فرد متبحر باعث آسیب آن نخواهد شد.همینطور معاینات چندان پرده بکارت باعث آسیب به بازبینی پرده نمیگردد.

آیا معاینه پرده بکارت دردآور هست؟

چون این معاینه طبق معمولً در افرادی انجام میشود که چنین سنجیدن اي ندارند مقدور هست به علت حساسیت منطقه مورد معاینه درد و اسپاسم ایجاد شود.

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

با توجه به مراجعات زیاد دختران به مراکز پزشکی قانونی برای اعاده حیثیت و انجام شکایت در مواردی مانند تجاوز از روش های جدید برای تعیین نوع آسیب دیدگی پرده بکارت استفاده می شود. یکی از این روش های جدید برای تشخیص پارگی بكارت در پزشک قانونی کولپوسکپی است. این آزمایش بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و در حالی انجام می شود که فرد به کمر روی تخت دراز کشیده و پاهای خود را جمع کرده است. سپس پزشک یک اسپکولوم فلزی را داخل واژن قرار می دهد تا واژن باز بماند و پزشک واژن را بررسی کند. در نهایت پزشک ابزار بزرگنمایی بنام کولپوسکوپ را به مقدار چند سانت داخل فرج قرار می دهد. نور چراغ این ابزار داخل واژن را بررسی می کند و پزشک از طریق لنز دوربین قادر به رویت واژن می گردد. هم چنین برای پاک کردن واژن از هر گونه آلودگی، دهانه رحم و واژن به وسیله پنبه تمیز می شود. احتمال دارد پزشک برای پاکسازی از محلول سرکه یا سایر محلول ها استفاده کند. در این صورت احتمال سوزش وجود دارد. محلول کمک می کند بخش های مشکوک مشخص شوند.پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ بكارت در چه عمقی است؟ را نیز مطالعه کنید.

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

علت پارگی پرده بکارت

پرده بکارت تنها با ضربه مستقیم به آن یا دخول در رابطه جنسی یا استفاده از تامپون پاره می گردد. از این رو افتادن از ارتفاع، بلند کردن اجسام سنگین، کوهنوردی و انواع ورزش ها نمی تواند موجب پارگی پرده بکارت شود. ولی احتمال دارد که این موارد باعث بروز خونریزی در واژن شود که این به دلیل فشار وارد شدن به رحم می باشد و عملکردی مشابه قاعدگی دارد.

علائم پرده بکارت آسیب دیده:

مشاهده علائم زیر میتواند نشانه پرده بکارت آسیب دیده باشد:

پرده بكارت شل و متسع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل نسبتاً ضخیم و چین های اندكی صاف‌تر و دارای چین های جدا شده از هم

خواب چین‌ها نامنظم است و به یك سو نیست

مجرای مهبل باز و معمولاً تا دو سوم آن قابل رویت است

قابل معاینه با انگشت است و حتی باز كردن آن با اسپكولوم های ظریف مقدور است و صدمه ای به مخاط وارد نمی‌شود.

  پرده بکارت مصنوعی چیست؟ / شیاف یا کپسول ترمیم هایمن

تشخیص زمان پارگی بکارت- میزان دخول برای پارگی

تشخیص زمان پارگی بکارت

معمولا تا ۲ هفته بعد از پارگی بکارت از روی نشانه‌های ظاهری می‌توان تاریخ دقیق آن را حدس زد و پزشک متخصص یا ماما تا ۱ ماه می‌تواند تاریخ پارگی را حدس بزند و بعد از ۱ ماه به هیچ وجه زمان پارگی پرده معلوم نمی‌شود. از لحاظ شکل ظاهری اگر پرده بکارت ترمیم یافته نباشد لبه‌های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می‌شود. بعد از حدود یک هفته لبه‌های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می‌شوند. اگر پرده بکارت ترمیم یافته باشد مراحل فوق صورت نمی‌گیرد. نکته مهم دیگر این است که لبه‌های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی‌خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند و پرده ترمیم شود محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن کوچک مشخص خواهد شد.

تشخیص پارگی پرده بکارت در اثر تجاوز

تشخیص پارگی پرده بکارت در اثر تجاوز

دخترانی که بر اثر تجاوز بکارتشان را از دست می‌دهند دچار جراحت مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) می‌شوند که به راحتی قابل تشخیص است. یعنی در مواقعی که پرده طی چند مرحله یا با شدت یا بر اثر تجاوز از بین رود، زخم‌های مجاری ادرار و زخم داخل رحم (فیبرون) پیش می‌آید.

تشخیص رابطه جنسی از مقعد

در صورت مکرر بودن رابطه جنسی مقعدی، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گه گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود. در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. همچنین علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه است شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر است. در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد،کمی باز شدن مجرای مقعدی و غیره شود.

تشخيص بكارت توسط خود فرد

همئاره دقت کنید خود فرد توانا نیست که به درستی پرده بکارت خود را دیدن کند و ضروری هست که معاینه از طریق معاینه کننده ماهر انجام شود.

البته دقت داشته باشید با دقت به این‌که پرده بکارت یک قسمت از دستگاه تناسلی خارجی قلمداد میشود خود فرد فقط می تواند آنرا دیدن کند اما قضاوت در مورد سلامت یا عدم سلامت پرده به مهارت و تسلط نیاز دارد و در حیطه تخصص دکتری قانونی هست.

برای دیدن پرده بکارت میتوانید جلوی یک آینه بزرگ که به دیوار تکیه داده شده هست بنشینید و کف پاها را در دو طرف آینه به دیوار بچسبانید و دستان خودرا از زیر ران داخل ببرید.

بدین ترتیب که با بهرهگیری از انگشت‌هاي میانی و اشاره یک دست و انگشت شست و اشاره دست دیگرتان دو لب فرج را دقیقاً باز می کنید

و با بهرهگیری از یک چراغ دستي یا چراغ خواب که محل استقرار آنرا قبلاً درست کرده اید نور رابه آینه می‌تابانید تا نور به داخل مهبل منعکس شود تا به خوبی قابل دیدن باشد.

برای معاینه پرده بکارت باید مقابل یک آیینه بزرگ روی زمين کــه دیواری باشد و ثابت قرار بگیرید و کیف پاهای خود را در اطراف آیینه دیواری قرار بدید به طوری کــه به دو طرف آیینه بچسبد و دو دست خود را از پایین ران ها به داخل ببرید و آهسته لبه های مهبل خود را باز کنید شما مي توانید پرده بکارت خود را مشاهده کنید و حتی به نوع آن پی ببرید حتما دقت کنید کــه چیزی را به داخل فشار ندهید.

روش دوم:

برای این کار شما به یک گوشی تلفن همراه دوربین دار کــه فلاش یا چراغ قوه داشته باشه یا یک دوربین عکاسی دیجیتال (دوربین دیجیتال توصیه مي شود) نیاز دارید . مثل روش قبل روی یک سطح صاف بنشینید و بالاتنه رو به اندازه ی حدود ۴۵ درجه به عقب متمایل کنید به طوری کــه کمر شما و اون سطح صاف تقریبا با هم در حالت موازی قرار بگیرند .

بعد با انگشت شصت و اشاره یا انگشت شصت و انگشت ميانی یک دست ، دو لبه پایین آلت ( محل خروج خون های دوران قائدگی ) رو از هم به اندازه ی کافی ( مثلا بین ۱ الی ۲ سانتی متر ، بستگی به جثه شما داره ) از هم باز کنید و با دست دیگه سعی کنید با وسیله ای کــه فراهم کردید از اون عکس بگیرید . روشن بودن چراغ گوشی و یا استفاده از فلاش هنگام عکس گرفتن ضروری هست .

بعد عکس گرفته شده رو با خود گوشی و یا دوربین زوم کنید . اگه عکس نامناسب گرفته شده با چند بار آزمون و خطا عکس مورد نظرتون رو مي تونید بگیرید . دقت کنید کــه لازم نیست عکس از فاصله ی خیلی نزدیکی گرفته بشه چون به احتمال زیاد کیفیت لازم رو نداره .

بعد عکسی رو کــه گرفتید با عکس های زیر مقایسه کنید و نوع پرده بکارت تون رو مشخص کنید . دقت داشته باشید کــه رنگ واقعی پرده بکارت با این عکس های گرافیکی متفاوت بوده و بستگی به رنگ پوست شما داره .

توصیه های ایمنی برای از بین بردن اطلاعات

بعد از اتمام کار حتما عکس ها رو حذف کنید و برای اطمينان بیشتر چندین عکس از در و دیوار بگیرید و کل عکس ها رو حذف کنید . چند بار این کار رو انجام بدید .

حتی الامکان سعی کنید عکس رو به کامپیوتر منتقل نکنید و یا اگه این کار رو کردید موارد ایمنی رو رعایت کنید . مثلا موقع بازکردن عکس ها ، اتصال اینترنت رو قطع کنید و بعد از حذف کردن عکس مورد نظر ، چند عکس یا فایل دیگه رو داخل همون پوشه یا درایو چند بار کپی پیست کرده و اونا رو حذف کنید .

نرم افزارهایی هستند کــه امکان بازیابی فایل های حذف شده رو دارند حتی اگه شما اون عکس ها رو از سطل آشغال هم حذف کرده باشید و یا این کــه اون درایو رو فرمت کرده باشید . یکی از روش های غیرقابل بازگشت کردن فایل های خصوصی حذف شده همين موردی بود کــه اشاره کردم .

فرض کنیم شما اون عکس پرده بکارت رو در درایو D قرار دادید و بعد هم اون رو حذف کردید برای غیر قابل بازگشت کردن اون کافیه شما چند عکس یا فایل متفرقه رو چند بار به داخل درایو D کپی پیست کنید و اونا رو حذف کنید . نوع فایل ها مهم نیست فقط باید کم حجم باشند .

علامت‌هاي پرده بکارت تندرست

پرده بكارت قابل اتساع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل ضخیم و چین دار و دارای چینهای روی هم خوابیده

خواب چین‌ها طبق معمولً رو به دهانه مهبل هست.

مجرای مهبل باریك و عمق آن قابل رویت نیست.

معاینه با انگشت مقدور نیست و در اثر پافشاري به معاینه احتمال آسبی مخاط میرود.

علائم پرده بکارت مصدوم

پرده بكارت شل و متسع و دارای سوراخ بدون پارگی

مخاط مهبل نسبتاً ضخیم و چینهای اندكی صاف‌تر و دارای چینهای جدا شده از هم

خواب چین‌ها نامنظم هست و به یك سو نیست.

مجرای مهبل باز و طبق معمولً تا دو سوم آن قابل رویت هست.

قابل معاینه با انگشت هست و حتی باز كردن آن با اسپكولومهای ظریف مقدور هست و آسيب اي به مخاط وارد نمیشود.

تشخیص سالم بودن بكارت توسط خود فرد

در این قسمت روش های تشخیص پارگی پرده بکارت را برای شما عزیزان شرح داده ایم .

شکل پره های فرج واژن

معمولا این پره ها در دختران جوان بسیار نزدیک به هم و چسبیده هستند درحالیکه در زن ها این پره ها کاملا قابل تشخیص هستند .

شکل مهبل فرج

اگر شکل مهبل فرج به صورت V باشد می تواند نشان دهنده پارگی پرده بکارت زن توسط دخول آلت تناسلی مرد باشد زیرا به خاطر فشارهای وارد شده به دیوار ، شکل آن از حالت گرد به V تغییر شکل می دهد .

دیواره های داخل فرج

دیواره های داخل فرج از یک قشای برجسته تشکیل شده است که به علت نزدیکی های مداوم ، به مرور این برجستگی ها از بین می روند .

در نتیجه آن عمل دخول به راحتی و با فشار کم انجام می شود .

اگر هنگام اولین دخولتان به راحتی توانستید عمل دخول را انجام دهید آن دختر قبلا رابطه جنسی داشته است .

همچنین اگر توانستید بند اول از دو انگشت اشاره خود و انگشت وسط را داخل واژن فرو کنید بازهم آن دختر قبلا رابطه جنسی داشته است .

 

منابع:

niksho.com 

yekzan.com

nazweb.ir

  تشخيص پارگي بكارت پزشك قانوني / تشخيص زمان پارگي بكارت توسط پزشکی قانونی
پرده بکارت چیست محاسبه طول عمر پریود قاعدگی یا عادت ماهانه یعنی چه

3.9/5 - (38 امتیاز)

496 نظرات

 1. ،?⁦❤️⁩

  سلام من ۷سالگیم از پشت زمین خوردم ومحل پرده ضربه وارد شد وخون هم امد الان که خودم نگاه کردم پردم ۷شکل بود خییلی میترسم اگر برم پیش ماما آیا متوچه میشه که پارگی دراثر ضربه بوده ازاونجایی که الان عقدم همسرم یک بار انگشتشو وارد واژنم کرد کمی درد احساس کردم

  • سلام
   بله اگر پارگی یا ساییدگی داشته باشد متخصص زنان مجرب متوجه میشود که در اثرا رابطه نبوده

   • سلام من ۱۶سالمه من می خوام ازدواج کنم با عشقم پاک پاکم خودم تا حالا هیچ کاری نکردم ولییه مدت پیش یه رفیقم از سر شوخی با مشت زد به بکارتم خیلی درد داشت نزدیک ۲۰دقیقه درد داشتم دو ماه پیش این اتفاق افتاد نه خونی اومد نه هیچ نمی دونم شایدم اومده باشه از اون موقع هیچ دردی احساس نمی کنم فقط الان میخام بدونم مشکلی برام پیش نیومد چه جوری میتونم بفهمم که هیچ مشکلی ندارم خودم می تونم نگاش کنم یعنی

   • ببخشید من وقتی 9 سالم بود توی باشگاه ضربه خورد به جلوم و خونریزی هم کردم امکان داره پردم آسیب دیده باشه یا پاره شده؟

    • پشتیبان

     احتمالش کمه. اسیبی هم دیده باشه فرق داره با پارگی در اثر رابطه

   • سلام ببخشید من اما بعد ک اومدم خونریزی داشتم یکم اما درد نداشتم این از پارگی پرده بوده؟ یا استرس فشار سنیگینی ک روم بوده اون طرف؟ اما داخل نشد فقط فشار بود از رو شلوار
    احتمال اینکه پاره شده باشه هس؟

  • نیلوفر

   سلام وقتتون بخیر من چند روز پیش پریودیم تموم شد و روز آخر ولی آخر شب ی قطره خون ازم اومد پرده بکارتم پاره شده ؟

 2. سلام ممنون
  ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر سود یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
  عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد
  که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….
  دیگر اینکار را انجام ندهید
  در مورد پرده هم به راحتی پاره نمیشه . اتفاقا با کنجکاوی بیمورد ممکنه آسیب ببینه برعکس
  دکتر هم ترس نداره. نیازه که دختران علاوه بر بکارت٬ حداقل یکبار رحم و تخمدان و واژن و … هم چکاپ بشه. اگر هم پارگی یا ساییدگی جزیی باشه که بعید میدونم٬ به راحتی تشخیص میدن که در اثر رابطه نبوده

 3. سلام
  این کار را دیگر انجام ندهید. اگر برفرض هم هیچ آسیبی به بکارت نرسد به بخشهای دیگر جسم آسیب می رسد که قابل مقایسه با بکارت نیست. و بعضی از اونها ممکنه تا آخر عمر همراهتون باشه
  به جسم و اعضا و جوارح و روح آسیب میزنه
  ضرر و عوارض زیادی داره که در برابر سود یک لحظه ای اصلا به حساب نمیاد
  عوارض زیادی داره که بعضی از اونها سریع ظاهر میشه و برخی از عوارض سالهای بعد
  که هر کدوم بستگی به بدن و طبع و روحیات و … هر فرد داره
  افسردگی٬کج خلق شدن و تندی٬لاغری و ضعف٬انزواطلبی٬اعتیاد و وابسته شدن به اینکار٬ تیره شدن اندام جنسی٬ مشکلات جنسی و ارضانشدن در آینده برای سکس واقعی٬ آسیب به رشد اعضا و جوارح٬ مشکلات و ناراحتیهای گوارشی و مبتلا شدن به مثانه و روده تحریک پذیر و کولیت٬ تکرر ادرار٬ آسیب به مغز و قلب و معده٬ ریزش مو و پیری زودرس و ….

  • سلام من حدود سه یا چهار سال پیش بدنم محکم روی یک چیزی خورد هر چی نگاه کردم خون ندیدم بعد یک لبشو به بغل کشیدم یک رگه های خونی بود ممکنه پردم پاره شده باشه؟

   • پشتیبان

    سلام
    بدون بررسی نمیشه گفت٬ احتمالش خیلی کمه. اگر آسیبی هم رسیده باشه کوچک و کم خواهد بود و حتی ممکنه بعدا خوب بشه. پزشک هم تشخیص میده. جای نگرانی نیست

  • سلام من آتنا هستم من الان 15سالمه وقتی دوازده سیزده ساله بودم و الان خیلی خیلی پشیمونم و میترسم که به بکارتم آسیب زده باشم هر روزم گریه کردنه و الان خیلی میترسم لطفا بگید چیکار کنم واقعا خیلی پشیمونم

   • پشتیبان

    سلام
    اگر واقعا پشیمانید دیگر هیچوقت دست نزنید و کاری نکنید.
    علاوه بر آسیب به پرده به جسم و تمام نقاط بدن آسیب می زند٬ عوارض و مضرات روحی روانی جسمی زیادی دارد.

    • سلام من در سن ۱۳ سالگی و تابحال هیچی خونی ازش نیومده ممکنه پرده بکارت آسیب دیده باشه

     • پشتیبان

      سلام باید به پزشک زنان مراجعه کنید تا مشخص شود آسیبی دیده یا نه

  • سلام من ۱۷ سالمه نامزد دارم من خون ابع دیدم ولی زیاد مطمئن نیستم هم درد میکنه و هم میسوزه آیا میتونه دلیل بر پارگی بکارتم باشه خیلی استرس دارم میشه جواب بدید

   • پشتیبان

    سلام
    بررسی کنید که موعد پریود بوده و ادامه دار بوده یا نه

 4. سلام، ببخشین من تابحال نه خود ارضایی داشتم و نه رابطه ی جنسی!
  ولی متاسفانه من از کودکی ورزش های سختی رو انجام میدم، از قبیل ژیمناستیک و تکواندو و شنا و…
  میخواستم بدونم اگه اتفاقی برای بکارتم افتاده باشه، خوده پزشک میتونه تشخیص بده که در اثر رابطه جنسی نبوده؟

  • سلام
   بله متخصص زنان حاذق و پزشکی قانونی میتوانند تشخیص دهند

   • سلام من تو حموم واژنم رو زیر ابی که از پایین افشان میومد چند بار گرفتم ایا با این کار پرده پکارت پاره میشه ؟

    • پشتیبان

     سلام
     ممکنه باعث ساییدگی بشه.
     این کارها را دیگر انجام ندهید عوارض زیادی دارد

 5. سلام وقتتون بخیر من بچه که بودم به دلیل خارش بدنم انگشتم و فرو کردم داخل بدنم الانم میترسم ولی اصلا خونریزی یا درد نداشتم به مظر شما ممکنه مشکلی پیش اومده باشه !؟

  • سلام وقت بخیر
   چند بار؟
   چقدر داخل کردید؟
   به احتمال زیاد چیزی نیست.
   اگر برفرض ساییدگی جزیی هم باشه به مرور برطرف میشه
   برطرف هم نشه متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید
   مشکلی نیست

 6. یکی دوبار ولی وقتی انگشتم و داخل کردم حس کردم به استخوانم میخوره نمیدنم سوراخ بالا بوده یا پایین دقیق یادم نمیاد ولی زیاد درگیری ذهنی دارم نسبت به این موضوع

  • نیازی به درگیری نیست
   میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه
   اگر فرضا ساییدگی هم داشته باشه پزشک متخصص تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

   • سلام من پونزده سالمه و سه سال داشتم حالا میترسم پرده بکارتم ازبین رفته باشه اصلا خون هم نیومد این به این معنی هست که من پرده ندارم؟؟اصلا هم نمیتونم به دکترزنان مراجعه کنم اگر خانوادم بفهمند میکشن منو😢

    • پشتیبان

     سلام
     احتمالا پاره نیست. اما این کار غلط و مضر عوارض جدی برای بدن و روان دارد. بمرور ترک کنید و دیگر انجام ندهید.
     به پزشک زنان میتوانید مراجعه کنید. نترسید خانواده شما را نمی کشند.

     • سلام وقت بخیر من دخترم ۱۹ سالمه وقتی ۱۷ سالم بود ی
      ولی الان میخام بدونم که بکارتمو از دست دادم یا نه
      تورو خدا یه یه راهی بجز مراجعه به پزشک بگین شهر ما کلا یه پزشک زنان داده اونم از اقوام هستش به هیچ وجه نمیتونم واسه چنین موضوعی پیشش برم
      خاهش میکنم به راه بدون نیاز به پزشو بهم بگید😔

     • پشتیبان

      سلاام بهش فکر نکنید به زندگیتون برسید

 7. سلام ممنون
  احتمالش کمه که پاره شده باشه
  نه خودتان نمیتوانید تشخیص بدهید٬ متخصص زنان باید بررسی کنند
  همین هم که دهانه واژن عفونت داره بر شما واجبه میشه که حتما به پزشک متخصص داخلی یا اورولوژی و متخصص زنان مراجعه کنید ا علت را بررسی و درمان کنند

 8. سوال کننده

  سلام من در کودکی لباس زیر نپوشیده بودم و شلوار لی پوشیده بودم اونم خیلی بالا کشیده بودم و با گمربند بسته بودم در مسیر اون قسمت از بدنم رو پاچه شلوار لی میسایید ولی نمی تونستم جایی اون رو درست کنم بعدا که خونه رسیدم خون ریزی داشت و کلا یادم نیست برای اولین بار احساس کردم کلا تغییر شدم ولی تا حالادر مورد پرده و … چیزی نمیدونستم الان که متوجه شدم خیلی نگرانم… میشه متوجه شد که علت پاره شدن دلیلش چیز دیگریه؟ چون یامه مسافت طولانی اونجوری پیداروی کردم

  • سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشود باعث پارگی بکارت نمیشود. شما فقط شلوار پوشیده بودید چیزی داخل واژن نشده
   احتمالا خون بخاطر اختلالات پریود یا ساییدگی زیپ و پارچه زخیم با پوست بوده
   اگر پرده هم ساییده شده باشه پزشک متخصص زنان تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده

   • سلام
    من بچه که بودم از روی کنجکاوی
    ولی خون ریزی نداشت و دردی هم احساس نکردم ولی خیلی میترسم که پرده بکارتم پاره شده باشه میشه کمکم کنین ممنون

    • پشتیبان

     سلام
     احتمالا سالمه . به پزشک زنان مراجعه کنید اگر میخواهید بیشتر بررسی کنید

 9. سلام وقتتون بخیر.من بچه ک بودم پریود ک شدم روم نمیشد ب خانوادم بگم پد بهداشتی میخام.لوله پر فشار اب میگرفتم روی خودم تا چند ساعتی خون ریزی ماهیانه نداشتم الان خیلی میترسم چون شنیدم ک گفتن فشار اب باعث پاره شدن مرده بکارت میشه.الان من چیکار کنم خیلی میترسم

  • سلام وقت بخیر
   به همین راحتی هم پرده پاره نمیشه. اگر برفرض آسیب کوچکی هم دیده باشه به مرور زمان برطرف میشد. اگر برطرف هم نشد پزشک متخصص به راحتی تشخیص میده که آسیب دیدی به خاطر رابطه نبوده. جای نگرانی نیست

 10. سلام
  من تاحالا رابطه جنسی نداشتم و فقط میترسم پرده بکارت نداشته باشم ممکن با یه بند انگشت یا کمتر از اون که داخل واژه بشه پاره بشه

  • سلام
   احتمالش کمه. اگر دیگر هیچ چیزی به هیچ مقداری داخل نکنید اگر بصورت جزیی هم اسیب دیده باشه بمرورربرطرف میشه. پزشک متخصص هم تشخیص میده که رابطه نداشتید

   • سلام،من قبلا یک بار خونریزی داشتم اما یادم نمیاد درد داشتم یا نه و اینم میدونم که اصلا هیچکاری نکرده بودم و دستم نزده بودم ،تا ب امروز هیچ اطلاعی درمورد پرده بکارت نداشتم ،این موضوع ذهنمو خیلی درگیر کرده آیا ممکنه اون خون مربوط ب پارگی پرده بکارتم باشه؟ چیکار کنم؟ خودمم خجالت میکشم ب مامانم بگم منو ببره دکتر ،چطوری بفهمم سالمم؟

    • پشتیبان

     سلام
     تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه. اگر خون از مجرای واژن خارج شده که احتمالا مربوط به پریود هست و نگرانی نداره و ربطی به بکارت نداره. اگر از جای دیگه خارج شده باشه و یا باز هم تکرار شده حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند علت چی بوده.
     بکارت هم به راحتی و با پریدن و کار کردن پاره نمیه. فقط ار چیزی داخل واژن بشه یا پاها بصورت ۱۸۰درجه باز شوند مانند ژیمناستیک و یا اگر ضربه خیلی محکم و مستقیم به واژن بخوره ممکنه کمی آسیب ببینه که البته پزشک متخصص زنان هم تخیص میده که رابطه نداشتند.
     در غیر اینصورت نگرانی بیمورد هست. با خیل راحت به کار و فعالیت بپردازید.

 11. سلام میخاستم بدونم اگربعدا ازدواج کنم شوهرم متوجه میشه؟

  • سلام من تو بچگی که ابتدایی بودم موقع بازی با بچه ها از پشت به زمین خوردم ودردم داشتم وچن قطره خون هم بعد تو لباسم مشاهده کردم الان که بیس سالمه خودم نگاه کردم ودهانه واژنم vشکل هس خیلی میترسم ونگرانم آیا احتمال داره که پاره شده باشه؟

   • پشتیبان

    سلام
    به احتمال زیاد مشکلی نیست
    به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 12. سلام نامزدم فقط آلتشو رو رحم من میسابید ولی بعدش دهانه رحمم بدجور قرمز شده بود امکانش هس ک پردم پاره شده باشه ایا مشخص میشه رابطه جنسی بوده

 13. سلام من تاحالا رابطه نداشم
  تا چن وق پیش هنگام شستو شو خودم هنگامی اب با فشار زیاد ب واژنم برخورد میکرد درد احساس میکردم ولی مدتی است ک این درد رو دیگر احساس نمیکنم ممکنه بخاطر پاره شدن بکارت باش؟؟؟ ممنونم از پاسخگوییتون…

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه را بگویند

 14. سلام من از وقتی که فهمیدم رابطه جنسی هست خود ارضایی میکردم امانمیدونستم که چیه چن بار انگشتمو داخل واژنم کردم اما نمیدونم کدوم سوراخ واصلا نه درد داشتم نه خونریزی ونه سوزش احتمال داره پردم پاره شده.. باشه تروخدا دارم از استرس میمیرم??

 15. کسی که نه درد ونه خونریزی نداشته باشد احتمالش هاست پرده سالم باشد

  • پشتیبان

   سلام
   سوالتون چیست؟ اگر چیزی وارد واژن شده باشه احتمال ساییدگی هست. بسته به نوع بکارت ممکنه پاره شده باشه یا خیر

 16. سلام وقت بخیر
  من قبلا پیش متخصص زنان رفتم برای گواهی سلامت گفتن که بکارتم از نوع کنگره‌یه فقط موقع زایمان پاره میشه
  حالا اگه بازم برم پیش متخصص متوجه میشن که رابطه داشتم یانه؟ممنون

 17. علام پارگی پرده بکارت چیست

  • پشتیبان

   چکار کردید که فکر می کنید پاره شده؟

   • لطفا کمکم کنید آخه حس میکنم از هم فاصله گرفته لوب های بدنم و خیلی پایین هستش به نظرم

   • پشتیبان

    سلام
    ناممکن نیست٬ ممکنه در لحظه ای داخل بشه

   • سلام من اصن پردمو حس نمیکنم انگشتمو داخل کردم و چیزی هس نکردم
    و یک بار رابطه در حد ۲ دقیقه داشتم
    امکان داره پاره شده باشه؟

    • پشتیبان

     سلام
     متخصص زنان باید بررسی کند.
     دیگر کاری نکنید

     • ام البنین

      سلام من ۱۷ سال دارم و از ۱۵ سالگی نامزد هستم ت هیچ خونیم ندیدم ترسیدم رفتم متخصص زنان و زایمان گفت سالمه بعد چند ماه باز این اتفاق افتاد باز خونی ندیدم اما اینبار ک رفتم برگه سلامتمو گرفتم الانم چند روز دیگه عروسیمه فقط میترسم نکنه یکم زخم باشه ک خون پرده بکارت نیاد شب زفاف میترسم ممنون میشم بگید ک پرده بکارتم سالم هست یا نه

     • پشتیبان

      سلام
      اگر خودشون در جریان هستند نیازی به نگرانی نیست. با توصیفاتی هم که کردید اگر بکارت از نوعی باشه که خونریزی داشته باشه در زفاف خون خواهد آمد

 18. سلام از کجا بفهمیم که پارت مان سالم هست یا نه

 19. سلام ببخشید من واسه صورت قرص های هورمونی استفاده میکنم و الان تقریبا ۱۸ سالمه و مجردم چند باری هست که با آب درحمام خاستم به حس رضایت برسم و چند وقت یه که این کارو کردم و بعدش لکه بینی دارم آیا ممکنه آسیب دیده باشم؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   اون حستون حس کاذب لحظه ای است که خساراتی به دنبال داره که بعضی از اونها ممکنه قابل جبران نباشند. و در اینده فقط پشیمانی و مشکلات مختلف براتون باقی بمونه. ارزش حس کاذب لحظه ای اونقدر نیست که همه چی رو فدال اون کنید. مثل حس واقعی در آینده و سلامتی جسم و روح
   بدون بررسی نمیتوان گفت مشکلات قاعدگی هست یا بکارت. به احتمال زیاد ربطی به بکارت ندارد
   اینکار را هم دیگر انجام ندهید. جز حسرت و پشیممونی در آینده چیز دیگری نداره

 20. یعنی پرده ام پاره شده؟
  ساییدگی چیه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   پرده مثل پرده نازک پارچه ای هست که ممکنه چروک بشه و کمی ساییده
   اگر اینکار را دیگر انجام ندهید٬ اگر ساییدگی داشته باشه بمرور زمان برطرف میشه
   جدای از پرده٬ اینکار عوارض زیادی داره و به جسم و روح آسیب میزنه. دیگر انجامش ندید

  • سلام
   من ۱۳ سالمه متاسفانه ۵ سال خود ارضایی داشتم
   خونریزی نداشتم
   پرده بکارتم از دهانه کاملا مشخص
   خیلی استرس دارم کمکم کنید .

   • پشتیبان

    سلام
    هر چه زودتر این کار زشت و غلط را ترک کنید. چونن در سن بلوغ و رشد بودید و هستید آثار زیانباری برروی رشدتان خواهد داشت.
    عوارض و ضررهای این عمل نادرست خیلی زیاد هست.
    سعی کنید بمرور فاصله را بیشتر کنید تا بمرور عادت کنید با شرایط جدید و ترک کنید. چون عادت کردید پس ترک یک دفعه ای سخته٬ باید بمرور کم و کمترش کنید. وقتی بمرور کمتر بشه با شرایط جدید کنار میاین و راحتتر میتوننید برای همیشه ترک کنید.
    باید برای سلامتی روح و بدن نگران باشید نه پرده. سلامتی مهمتره.
    از توصیه هاایی که در بخشهای دیگر سایت کردم پیروی کنید.
    این سایت هم تجربیاتش را به اشتراک گذاشته و راهنمای خوبی براتون هست.
    dadashreza.com
    به دقت بخونید و عمل کنید.

 21. ناشناس

  سلام ایا خودارضایی ب پرده بکارت اسیب میرسونه

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالش هست
   بدتر از اون این هست که تمام بدن آسیب میررسونه و حتی روح. عوارض و ضررهای زیادی برای بدن داره که ممکنه بعضی از اونها درمان نشوند. هیچوقت انجامش ندید

 22. سلام‌.من رابطه ازپشت داشتم.بد چندساعت بعدخون ازپشتم دیدم.ولی الان حس میکنم پردم اسیب دیده.ایا احتمالش هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مراجعه کنید

   • سلام خسته نباشید…… من چد بار در اثر خود ارضایی انگشت اشاره آمو تا خط اولش کردم تو ولی تا یگم بیشتر میکردم سوزش و درد احساس می‌کردم و مجبور میشدم دیگه انگشتمو نکنم تو…… موقعی که هم انگشتمو داخل واژنم میکردم هیچ خونی نمیومد و فقط سوزش و درد داشتم
    ممکنه پرده ام پاره شده باشه؟

    • پشتیبان

     سلام
     اینکار را دیگر انجام ندهید. عوارض و مضرات شدیدی دارد
     به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

   • سلام وقتتون بخیر من یکم درد داشتم و انتهای واژنم یه ذره زخم شده بود و مقدار خیلی کم خون اومد ک مقدارش خیلی کم و کمر رنگ هم بود امکان داره بکارتم اسیب دیده باشه؟

    • پشتیبان

     سلام
     اگر چیزی اصلا داخل نرفته باشه مشکلی نیست. تشخیص اصلی را پزشک متخصص زنان میتواند بدهد.

  • عزیزم اگه خون دیدید از پشت اون بخواطر مویرگایی هستش ک پاره شدع خودمم تجربه داشتم که اینجوری شده

 23. سلام خسته نباشین ببخشید من چندسال پیش ازکنجکاوی انگشت داخل واژنم کردم ولی نه دردی داشتم نه خونی امد، ولی یک ساعت بعدش من عادت ماهانه شدم این آسیبی به پرده بکارتم نزده؟

  • پشتیبان

   سلام ممنون
   احتمالش خیلی کمه. به احتمال زیاد آسیب نزده
   به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا دقیق بررسی کنند

 24. پشتیبان

  سلام
  به احتمال زیاد چیزی نشده. اگر کمی آسیبی همم دیده باشه بمرور زمان برطرف شده. برطرفم نشده باشه پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید
  مشکلی نیست. برید دکتر

 25. سلام
  وقتتون بخیر من متاسفانه چند بار هم انگشتم رو داخل واژن کردم ولی نه درد احساس کردم نه خونریزی داشتم الان چن وقته نگران اینم که بکارت پاره شده باشه چون بعلاوه چند باری هم شئ داخل واژن کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پشتیبان

   سلام وقت بخیر
   بستگی به نوع پرده و …. دارد. به متخصص زنان یا مامایی مراجعه کنید تا بررسی کنند.
   آن کار را هم دیگر انجام ندهید. جدا از ایجاد مشکلات برای بکارت و تیره شدن رنگ پوست آن قسمت و آسیب با بافت عصب. مشکلات و عوارض زیادی برای کل بدن و حتی روان ایجاد میکند. ضررهای خیلی زیادی دارد که ممکنه بعضی از اونها درمان نشوند

 26. تو رو خدا جواب بدید

 27. ناشناااااااس

  سلام
  خسته نباشید
  من خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید
  با توجه به عکس های اینترنتی فکر میکنم که پرده من حلقوی باشه ولی مثله حلقه نیس درازه ببخشید اینقدر راحت حرف میزنم دو تا هط داره یکی رو ساعت شیش و انیکی یک فکر میکنم هست وقتی که زور میزنم اونا باز میشن
  بعدش بکارتم اصلا دایره دقیق نیس ی جورایی دایره کج و کله ست

  وقتی که بچه بودم یه بار اندازه یک بند انکشت وارد واژنم کردم انگشت اشاره ن دردی داشتم و نه خونریزی ممکنه پاره شده باشه یا اسیب دیده باشه
  لطفا جواب بدید????

 28. سلام ببخشید من ده سال پیش عقد کردم و بهم خورد الان با کس دیگه ای عقد کردم والان همسرم میگه که من پرده ندارم و فکر می‌کنه که من قبلاً با همسر سابقم رابطه داشتم ولی در صورتی که رابطه نداشتم نمی دونم بدون اینکه کسی بفهمه از کجا بفهمم که هنوز پرده ام سالمه خودم یه جورایی نگاه کردم و دیدم که حالت تیغه ای داره ولی نمی دونم اون چطور دیده که میگه پرده نداری لطفاً کمکم کنید

 29. سلام من پرده بکارتم ر خودم در اینه در دسشویی دیدم اول یکم درد گرفت بعد که دوباره رفتم دیدم درد نداشت چیزی داخلش نکردم ایا اسیب دیده اما وقتی دفعه اول لبه هارا باز میکردم بعد درد حس میکردم امو الان که انجام میدم دیگه دری حس نمیکنم ایا پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام دیگر دست نزنید و اینکار را انجام ندهید
   پرده مشکلی ندارد

 30. ناشناس

  سلام خسته نباشید
  من از ۶ سالگی تا ۱۴ سالگی خودارضایی انجام میدادم چون در کودکی چند بار برای پدرومادرم کنجکاو بودم و در اتاقشون شب ها فال گوش می ایستادم ولی نمیدونم چی شد که به عمل خودارضایی مبتلا شدم و تا ۱۴ سالگی هیچ چیزی درمورد علائم خطرناکش نمیدونستم ولی خیلی وقته ترک کردم و الان خیلی نگرانم چون من اصلا هیچ اطلاعاتی دراین باره نداشتم و به پزشک هم نمیتونم مراجعه کنم چون مادرم خیللللی حساسه رو این چیزا میشه راهنمایی کنید که آیا آسیب دیدم یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند . تشخیص میدن که رابطه نداشتید
   پزشک هم فقط برای بکارت نیست. برای بررسی رحم و تخمدان و …. مراجعه به پزشک لازم هست

 31. سلام من یه سوالی داشتم من ۲۱ سالمه و تازه عقد کردم و خیلی میترسم از اینکه پرده نداشته باشم چون بعضی موقع ها از واژنم باد میاد بیرون لطفا بهم بگید که دلیلی اومدن باد از واژن چیه🙏🥺

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند .

   • سلام روز بخیر من میخواستم بدونم ممکنه پرده ام پاره شده باشه ؟

    • پشتیبان

     سلام
     متخصص زنان باید بررسی کنه. احتمالا پاره نیست.
     لطفا دیگر انجام ندهید ٬ جز پشیمونی و حسرت در آینده چیز دیگری نداره! اگر میخواهید مبتلا به عوارض و درد و پیری زودرس و مشکلات اخلاقی روانی عاطفی و بدخلقی و … در اینده شوید همین کار را ادامه بدهید.

 32. سلام وقت بخیر
  ببخشید من چند بار خودارضایی داشتم اما به صورت مالیدن به پتو یا بالش ، هیچ وقت چیزی وارد نکردم
  یه بار صبح این کارو انجام دادم و عصر بعد از ورزش کردن مقداری خون روشن ازم خارج شد که احساس کمر درد هم داشتم
  ایا پردم اسیب دیده ؟
  و اینکه بیشتر وقتا ترشحاتی روی لبه های داخلی واژنم هست سفید رنگن و چسبنده نیستن
  میشه راهنماییم کنین

  • پشتیبان

   سلام
   ممکن است بخاطر اختلالات قاعدگی و چیزهای دیگر باشد.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کند

  • سلام من ۱۶سالمه . امروز خون اومد ، ولی من چیزی داخل واژنم نکردم ‌. امروزم باید پریود میشدم . شکمم درد داشت .
   نمی تونم به پزشک مراجعه کنم تورو خدا جواب بدید .

   • پشتیبان

    سلام
    ممکنه به بکارت آسیب نرسیده باشه اما به نقاط دیگر بدن حتما آسیب میزنه
    .
    اگر میخواهید سلامتی رو از دست بدید به این کار ادامه بدهید! علاوه بر اینکه ممکنه بکارت آسیب ببینه٬ به تمام نقاط بدن آسیب میرسونه و عوارض و مضرات زیادی داره٬ از نظر ظاهری هم باعث زشت و تیره شدن و چروکیدگی اندام تناسلی میشه و رفتن رنگ و روی صورت و اندام و ….
    لطفا دیگر انجام ندهید.

 33. سلام، من پریودی بسیار دردناک دارم و حتی دوسه روز قبل از پریود شدن هم باز درد رحمم رو احساس میکنم، چندسال پیشا یبار سر امتحانام که خیلی استرس داشتم چند روزی شده بود پریودیم عقب افتاده بود از شدت عصبی شدن از درد هام اومدم چک کنیم ببینم پریود شدم یانه که یه لحظه درد و سوزش کمی احساس کردم و دستمالم هم خونی شد و فکرکردم که پریود شدم ولی دو روز بعدش پریود شدم،حالا الان که بزرگتر شدم تازه به این شک کردم که نکنه اونموقع پرده بکارتم رو پاره کرده بودم؟؟ الان در این رابطه خیلی استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   اگرر چیزی داخل نکردید مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 34. سلام
  من فقط چند روز در باره پرده بکارت فهمیدم و این کار ابلهانه رو در کودکی انجام دادم امکان داره ،پرده بکارت به طور جزیی توسط انگشت پاره یا ساییدگی داشته باشه ازدواج کردم ممکنه شوهرم بفهمه ؟
  ترو خدا بهم بگین خیلی استرس دارم .

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 35. سلام. من دو سه بار همش تا نوک انگشتمو جایی که ناخنم رشد میکنه تا سر انگشتم فقط تو واژنم کردم و در اوردم. الان فک میکنم پردم پاره شده چون جوری که با عکس های پرده سالم مقایسه کردم واژن من سر پوشیده نبود و یه سوراخ خیلی تنگ داره. دکتر هم نمیتونم برم ایا احتمالش هست بخاطر همین دو سه بار اونم یکم از انگشتم پردم به همین راحتی پاره شده باشه؟:(

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد مشکلی نیست
   به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

   • سلام من خ چندبار و بعدش خون ریزی داشتم البته قبلش پریود هم میخواستم بشم الان حس میکنم پرده ندارم

 36. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من ۱۱ ۱۲ سالم که بود یک شیئ ۵ ۶ سانتی رو داخل واژنم فرو کردم و اونموقع هم هیچ درکی از پرده نداشتم..
  الان که یادم میاد اونموقع ن دردی احساس کردم ن خونریزی ولی با اینکه اون شیئ ۵ ۶ سانت بود نمیتونستم کامل فرو کنم و با درد مواجه میشدم
  به نظرتون با اینکه ن دردی داشتم ن خونریزی ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   آثار زیانبار این کار خیلی بیشتر و بدتر از بکارت است. سریعا ترک کنید و دیگر این عمل بد را انجام ندهید.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 37. سلام خسته نباشین من خیلی خود ارضایی داشتم و انگشت اشارم رو تا ته فرو کردم در واژنم و الان خیلی نگرانم ک پردم آسیب دیده باشه الان ۱۶ سالمه و خیلی اینکار را کردم یعنی پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام
   آثار زیانبار این کار خیلی بیشتر و بدتر از بکارت است. سریعا ترک کنید و دیگر این عمل بد را انجام ندهید.به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 38. سلام وقت بخیر،ببخشید من واژنم لابیاهاش کمی بزرگتر از حد معموله میشه کاری کرد که به حالت طبیعیش برگرده؟؟!

  • پشتیبان

   سلام
   به متخصص زنان مرجعه کنید تا بررسی کنند و پاسخ قطعی بدهند.

 39. سلام،من خیلی میترسم که پردمو از دست داده باشم،من نه رابطه داشتم و نه خود ارضایی،فقط به واژنم دست زدم اونم خیلی کم و زیاد تو نبردم مثلا دوماه قبل،،الان ازم خون قهوه ای میاد،ببخشید میشه بگید پردم سالمه یا نه؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل واژن نشده مشکلی نیست
   اون کار را هم دیگر انجام ندهید

 40. پشتیبان

  سلام
  به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

  • سلام من وقتی دوازده سالم بود خیلی کنجکاو بودم و دقیقا همون موقع خونریزی نداشتم. ولی چند روز بعد از اون خونریزی داشتم ولی فکر میکردم خون پریودی است. دوباره یه روز بعدش یکم دیگه خون داشتم ولی هیچ دردی حس نمیکردم. خودم رو معاینه کردم سوراخ واژنم بزرگ بود. آیا امکان داره که بکارتم پاره شده باشه؟

 41. سلام من ۱۵سالمه و از ۱۰سالگی خود ارضایی داشتم ولی خوب هر روز نه ولی خب تو دوهفته دوبارو یا یکبارو انجام میدادم
  معتادش شده بودم ولی الان ۱۰ روزی هست که انجامش نمیدم بعضی موقع ها داغ میشم ولی جلوی خودمو میگیرم ولی تاحالا دست داخل واژنمونکردم ممکنه پردم پاره باشه؟؟؟؟تروخدا جواب بدین

  • پشتیبان

   سلام
   هر چه زودتر این کار غلط و زشت را ترک کنید بهتر هست و عوارضش کمتر خواهد بود. هر بار فاصله را بیشتر کنید. مثلا الان ۱۰ روز٬ دفعه بعد ۲۵ روز و …
   به مرور هم اراده قوی تر میشهه هم بدن و فکر عادت می کنند. به طوری که دیگر انجاامم نندادنش راحته حتی اگر چند ماه گذشته باشه
   اگر چیزی داخل نکردید مشکلی نداره

 42. سلام من واقعا میترسم. نمیتونم به دکتر مراجعه کنم خانوادم هیچ چیز از رابطه بهم نگفته بودن و خودم طی کنجکاوی متوجه شدم حدود دو ماهه این عادت بد خود ارضایی رو پیدا کردم ولی 20 روزی هست که ترک کردم. از ترس هر شب گریه میکنم و میترسم نمیتونم به دکتر برم. چیزی رو داخل بدنم فرو نبردم آلان از خجالت گریم گرفته. من بکارتم را از دست دادم؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی وارد واژن نشده و خونریزی نداشتید مشکلی نیست
   خیلی خوبه که ترک کردید. ترک را ادامه بدید و دیگه این کار نادرست را انجاام ندهید

 43. پشتیبان

  سلام
  معلوم نیست ب. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..

 44. سلام ولی خون اومد ایا پردم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام
   معلوم نیست ب. بعدا میتوانید به متخصص زناان مراجعه کنید تا بررسی کنند..

 45. سلام خسته نباشید من الان ۲۲ سالمه وقتی ک ۱۶ سالم بود هیچی درمورد بکارت نمیدونستم اولین بار ک پریود شدم.چون خجالت میکشیدم از پد بهداشتی استفاده کنم دستشویی میرفتم ی بند انگشتمو تو واژنم.میکردم و تمیزش میکردم ی چیزی توی واژنم.حس میکردم ولی فشار ندادم الان ک بزرگتر شدم و خاستگار دارم میترسم.ک.بکارتم اسیب دیده باشهاز دکتر رفتن واهمه دارم.میترسم این کارو فقط دو بار انجام دادم اگر میشه کمکم کنین خیلی میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   مشکلی نیست جای نگرانی نیست
   پزشک متخصص تشخیص میده که رابطه نداشتید. نترسید

   • ینی بکارتم اسیب ندیده؟اخه درد و سوزشی حس نکردم از ۶ سال پیش تا الان دغدغم همینه ک نکنه بکارتم اسیب دیده باشه

    • پشتیبان

     ظاهرا آسیب ندیده
     نیازی به دغدغه نیست. کافیه به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند و نتیجه قطعی را بگویند

  • سلام ببخشید منم ۱۶ سالمه اما برخلاف خانوم هایی که گفتن، من هیچی مثل پرده حس نمی کردم شما گفتین پزشک تشخیص میده که بر اثر رابطه نبوده خواستم بدونم من الان که ۱۶ سالمه به فرض اینکه پرده نداشته باشم آیا در سن ۲۳ سالگی باز هم پزشک میتونه تشخیص بده که بر اثر رابطه نبوده؟ یا اینکه قابل تشخیص نیست اونموقع

   • پشتیبان

    سلام
    نمیشه بصورت کلی گفت
    زیاد هم ربطی به سن نداره
    در اغلب موارد پزشک تشخیص میده.
    لطفا دیگر دست نزنید بررسی هم نکنید

 46. سلام ببخشید علت سوزش کلیتوریس و قسمت های اطراف یکم هم قسمت های داخلی بعد خودارضایی مالشی چیه؟ البته چیزی وارد واژن نشده بود.
  بعد اینکه ممکنه با رسیدن ب ارگاسم یا با ارضا شدن با خودارضایی مالشی، پرده پاره بشه؟
  کمتر از ۱۰ بار اینوارو انجام دادم ولی دیگه ترک کردم اثرات خودارضایی بعد ترک از بین میره؟
  ممنون میشم جواب بدین♡

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه بخاطر تحریک یا التهاب یاعفونت باشه و یا عوارض اون کار غلط باشه.
   پرده به احتمال زیاد مشکلی نداره.
   اکثر عوارض بعد از ترک بمرور برطرف میشود

 47. سلام من ۱۵ سالمه یک سالی هست که به واژنم دست میزنم و به یه گوشت بر میخورم دو شب پیش اون گوشتو یکم فشار دادم و انگشتان تا آخر رفت تو ولی دردو خون ریزی نداشتم آیا پردم از بین رفته ؟

  • پشتیبان

   سلام
   این کار غلط و نادرست را لطفا دیگر انجام ندهید. دیگر دست نزنید

   وضعیت دقیق پرده هم با بررسی توسط پزشک متخصص زنان مشخص میشه. شما نمیتوانید تشخیص بدهید

 48. سلام
  من ۱۳ سالمه متاسفانه ۵ سال خود ارضایی داشتم سعی میکنم که دیگه این کار رو انجام میدم من واقعا هیچ چیزی در مورد بکارت نمی‌دونستم
  خونریزی نداشتم
  پرده بکارتم از دهانه کاملا مشخص
  خیلی استرس دارم کمکم کنید .
  چیزی داخل بکارتم نکردم
  ولی یک بار بکارتم خیلی کم زخم شد و خود به خود خوب شد

  • پشتیبان

   سلام
   دقیق نمیشه گفت. ممکن هست اصلا آسیب ندیده باشه
   ممکنم هست ساییدگی کم باشه
   اینکار غلط و گناه و با عوارض و ضرر زیاد رو هم دیگر انجام ندهید

 49. آسمانی..

  سلام
  من 17سالمه؛ حدود دوسال پیش انگشت وسطیه دستمو شاید تا به بند انگشت وارد واژنم کردم..
  نه دردی و نه خونریزی ای داشتم..
  اون موقع نمیدونستم که اصلا پرده ی بکارت چیه!
  اما الان که فهمیدم خیلی میترسم که پرده ی بکارتم رو از دست داده باشم..
  من الان نامزد هستم و نمیتونم چیزی هم بگم بهش..
  به پزشک هم نمیتونم مراجعه کنم..
  میشه یه راهنماییم کنید که چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه برام؟
  از استرس دارم میمیرم😭

  • پشتیبان

   سلام
   به راحتی بصورت کامل پاره نمیشه
   انشالله که چیزی نیست بعده گذشت چند سال

 50. آسمانی..

  سلام مجدد
  ممنون بابت پاسخگوییتون؛ خدا خیرتون بده کلی دلم آروم گرفت..
  یه سوال دیگه داشتم؛
  اینکه بعضی وقتا البته خیلی کم پیش میاد و خیلی وقته که پیش نیومده، وقای مینشینم، احساس سوزش بدی دارم
  راستش نمیفهمم دقیق چه ناحیه ای هست اما احتمالا همون اطراف واژنه..
  این چی موردی نداره؟
  آخرین باری که این اتفاق افتاد پریود بودم و شلوار لی تنگ هم به پا داشتم
  میشه به خاطر اینها باشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   باید دقیق بررسی بشه که علت سوزش داخلی هست یا خارجی
   اگر فکر می کنید بخاطر شلوار هست میتونید تست کنید. ۱۰ روز شلوار لی نپوشید. لباس زیر و رو کاملا گشاد بپوشید بیینید بهتر میشه یا نه.
   مایعاتم زیاد بنوشید.
   اگر خوب نشد به پزشک متخصص مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند.
   اگر عفونت باشه باید سریعا پیگیری کنید تا بیشتر نشه

 51. پشتیبان

  سلام
  از طریق صفحه تماس با ما در پایین سایت مطلب را ارسال کنید

 52. سلام من در بچگی خودارضایی زیادی انجام دادم و باعث دو گوشتی که وسط واژن هست و به اصطلاح دور خروسک قرار داره بزرگ بشه و رنگش عوض شه من الان نامزد کردم و میترسم برم دکتر باید چیکار کنم میترسم به پردم آسیب رسیده باشه. لطفاااا کمکم کنین

  • پشتیبان

   سلام
   معلوم نیست وضعیتش چطوره اما جای نگرانی نیست
   دکتر ترس نداره. تشخیص هم میده که رابطه نداشتید

 53. نگیییییییییییین

  سلام من ۱۴سالمه
  مشکلی ندارم با آینه که خودمو نگاه کردم پرده ی بکارت رو دیدم اما انگار یک چیزی از داخل به بیرون اومده بود مثل یک گوشت نمیدونم جز پرده ی بکارته یا نه و نمیتونم تشخیص بدم پرده ی بکارتم کدوم یکی از ایناست که توی عکس ها هست
  بعضی وقتا هم باد از واژنم میاد بیرون
  خیلی میترسم شب عروسی خونی نیاد واقعا آرامش ندارم
  لطفا کمکم کنید خواهش میکنم

  • پشتیبان

   سلام
   انسان برای خودش نگرانی بیمورد ایجاد نمی کنه
   مشکلی ندارید. میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند خیالتون راحت بشه

 54. سلام. اینکه میگید لبیه های بزرگ نشون میده طرف باکره نیست واقعا ذهن منو درگیر کرد .خدامیدونه چند نفر دیگه بخاطر اینجور اطلاعات اشتباه دچار استرس شدن. من مجرد هستم و رابطه ای نداشتم ولی از بچگی میکردم هرازگاهی . و لبیه های واژنم کمی بزرگه . این دقیقا کجاش به باکره نبودنم ربط داره ؟ لطفا چیزی بگید آروم بشم

  • پشتیبان

   سلام
   باکرگی رابطه مستقیم و خاصی به لبهای واژن ندارد. وقتی هم رابطه نداشتند اگر لبهای واژن بزرگ باشه و همه بگویند باکره نیست اون دختر حتما باکره هست. اگر چیزی داخل واژن نشود پرده پپاره نمیشود مگر بخاطر ضربه و فشار محکم و زیاد که ممکن است آسیبی وارد کند.
   اون کار غلط و زشت را هم دیگر انجام ندهید٬ علاوه بر عوارض و مضرات زیاد برای بدن و روح٬ به احتمال زیاد باعث تیرگی و چروکیده شدن الت تناسلی می شود.

 55. پشتیبان

  سلام
  انسان برای خودش نگرانی بیمورد ایجاد نمی کنه
  مشکلی ندارید. میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند خیالتون راحت بشه

 56. سلام خسته نباشید..من چن روز پیش حین خودارضایی انگشتمو داخل واژنم کردم اون لحظه خونریزی نداشتم اما فردای اون روز دوقطره خون ازم اومد ینی ممکنه پردم آسیب دیده باشه😔

  • پشتیبان

   سلام
   اینکا غلط و زشت رادیگر انجام ندهید. ضررها و عوارض زیادی دارد که در مقابل بکارت تقریبا هیچه
   باید دید خون پریود بوده یا نه. احتمال اسیب جزیی خیلی کمه ضمن اینکه پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید

 57. سلام ببخشید من در ناحیه تناسلی یکمی خارش داشتم که دکتر گفتن قارچی شده تا حالا هیچ گونه رابطه ای نداشتم خودارضایی هم نکردم…من بخاطر خارشم یکمی رو ساختار ناحیه تناسلی تحقیق کردم و برای اینکه ببینم پرده بکارت کجاست راه هایی که تو سایت گفتین من انجام دادم و بعد از اون چاک وسط رحمم زیاد باز شده ایا به پرده آسیب وارد میشه و در آینده و ازدواج مشکل ایجاد میشه و اینکه برای اینکه بسته بشه چیکار کنم؟

  • پشتیبان

   سلام
   در مطالب گفته شده که مطالب صرفا فقط جهت آگاهی هست و خودتان نباید بررسی کنید٬ ضمن اینکه تخصص لازم را ندارید و ممکنه آسیب ببینه.
   وقتی هم چیزی داخل واژن نشده نگرانیتون بی مورد هست.
   مشکلی نیست٬ فقط برای عفونت و قارچ تا درمان کامل پیگیری کنید.

  • من پردمو دیدم وقتی نفس میکشیدم یه چیزی شبیه گوشت و اینا مشخص میشد،چگونه الان این پارگیو کمترش کنم؟

   • پشتیبان

    سلام
    چه کسی به شما گفته پرده پاره هست؟!
    نه کنجکاوی کنید نه دیگر دست بزنید٬ کاری لازم نیست انجام دهید.
    اتفاقا همین دیدن و بررسی کردن ممکن است باعث آسیب زدن شود.

 58. سلام
  من ۱۳ سالم هست و
  تا الان اصلااا چیزی وارد واژنم نکردم
  راستش عادت ماهینامه بودم کم کم داشتم تموم میشدم که بازم مالشی کردم و پریودم بیشتر شد و کمر درد و دل درد داشتم..
  الان میخوام بدونم پردم سالمه
  میخام دیگ انجام ندم و نمیتونم به پزشک مراجعه کنم چون سنم کمه و مامانم چیزی راجب اینجور چیزا نگفتم

  • پشتیبان

   سلام
   دغدغه و مشکل اصلی سلامت بدن و روان هست که با این کار صددرصد غلط و نادرست آسیب میبینه٬ عوارض و آسیبهای زیادی هم داره که گفته شده٬ حتی اگر موضوع بکارت هم نبود مجاز نیستید به انجام این عمل زشت. لطفا دیگر انجام ندهید.
   فعلا برخی از عوارض کوچکش آشکار شده و فهمیدید٬ عوارض اصلی در آینده آشکار میشه. طبق توضیحات شما پرده فعلا سالمه اما اگر دوباره انجام بدهید تضمینی نیست که آسیب نبینه.

 59. پشتیبان

  سلام
  اگر نامزد داشتید که همسر میدانند وبهتر است بگویید
  صداقت و روراستی بهترین چیز است
  وضعیت را هم شما نمیتوانید بفهمید فقط متخصص زنان میتواند تشخیص دهد
  احتمالا مشکلی نیست

 60. پشتیبان

  سلام
  فقط پزشک متخصص زنان میتواند به درستی تشخیص دهد. اگر متخصص زنان گفته پارگی نداره پس مشکلی نیست

 61. پشتیبان

  سلام
  احتمالش کمه
  ممکنه بخاطر علت دیگر یا قاعدگی بوده باشد….. متخصص زنان باید بررسی کند.
  اما عوارض جدی دیگری دارد.
  ممکنه بخاطر ارضای زودگذر کاذب٬ خدای نکرده بعدا در رابطه واقعی به مشکل بخورید. و عوارض دیگر. بعد پشیمان شوید و افسوس بخورید.
  لطفا این کار غلط و مضر را دیگر انجام ندهید..

 62. سلام امروز صبح که من پا شدم عادت ماهیانه شده بودم من هر بار درد شدید و خون ریزی شدیدی رو دارم موقع پریودی ولی امروز صبح که پاشدم پریودم یکم روشن بود و حالت آبکی داشت و اینکه مقدارش هم کم و درد هم کم هستش این عادیه؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   اینها بستگی زیادی به بدن و رفتار و سبک زندگی و … داره
   اینکه درد ندارید نشانه غیرعادی بودن نیست.
   اگر همیشه درد داشتید اما این بار درد نداشتید و روشن بوده میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

 63. سلام وقتتون بخیر، خسته نباشید
  من یکبار تو روزای آخر دوره‌ی پریودی واژنمو زیر فشار آب حموم گرفتم بعد از حموم مثل روز اول پریودیم تا چن دیقه ای خون میومد!
  خیلی نگرانم که پرده‌م پاره شده باشه
  اصلا امکان مراجعه به پزشکم ندارم
  خواهش میکنم کمکم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد.
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

   • ناشناس

    سلام ایا هنوز پرده ام سالمه ؟خیلی میترسم و پشیمونم ..

    • پشتیبان

     سلام
     سالمه احتمالا . دیگر انجام ندهید تا عوارض و مضرات بی شمارش به سراغتون نیاد

 64. سلام روز بخیر من مدتی با گوشه ی میز خود ارضایی میکردم و اصلا خون ندیدم و سوزش هم نداشتم ولی بعد که متوجه شدم که خیلی ضرر داره دیگه تکرار نکردم
  الان خیلی میترسم که پرده‌م پاره شده باشه آیا امکانش هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. . احتمالا پاره نیست
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند تشخیص قطعی با پزشک هست. پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 65. من دستمو وارد واژن کردم
  اگه چیزی شده باشه پزشک میفهمه و تو برگه مینویسه که انگشت واردش شده ؟

  • سلام خسته نباشید من ۱۷سالمه نامزدم و میخاستم بدونم ایا ب پرده اسیب میزن و پرده پاره میش ها ب پرده اسیب میزن ممنون میشم اگه جواب مو بدین ترو خدا

   • پشتیبان

    سلام اگر رعایت بشه و چیزی داخل نشه به احتمال زیاد مشکل برای پرده پیش نمیاد.اما اگر فشار زیاد باشه یا داخل بشه ممکنه آسیبی بببینه

 66. سلام خانم ببخشید منم مثل خانم شیدا این مشکل رو داشتم ولی نمیدونم که دخول انگشتم زیاد بوده یا نه و الان فصل امتحانام هست و خیلی نگرانم و نمی تونم هیچکاری انجام بدم و این مسئله که فکرم رو درگیر کرده و همینطور دچار وسواس راجبه پرده بکارت شدم چون این مسئله در گذشته برام اتفاق افتاده بود الان نگرانم که نکنه اون موقع کل انگشتم رو داخل واژنم کرده باشم و یه جورایی وسواس دارم و احساس می کنم که کلا کل انگشتم رو کردم داخل واژنم و پرده ام پاره شده باشه و این مسئله دیونم می کنه و بخدا چند ماه هست که خواب و خوراک ندارم خواهش می کنم کمک کنید خانم خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم التماس می کنم خیلی ممنون

 67. ببخشید شما میتونید با عکس به طور کاملا واضح تشخیص بدید که پرده بکارت پاره شده یا نه؟

 68. پشتیبان

  سلام
  به احتمال زیاد مشکلی نداره

 69. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من حدودا ۱۵ ساله بودم که دچار یه عفونت شدیدی شده بودم و واژنم از داخل خارش داشت و من یه مدت طولانی واژنمو می خاروندم، حتی گاهی وقتا موقع خاروندون یه دردی رو حس میکردم اما باز ادامه میدادم، یا یه لکه های خونی قهوه ای رنگی هم روی لباسم میدیدم، اون موقع من اطلاعی از بکارت نداشتم
  الان که فهمیدم حتی یه لحظه هم ذهنم اروم نیس، این موضوع کلی لطمه به درسم زده، چن باری خواستم خودکشی کنم نتونستم، هر خواستگاریم که میاد رد میکنم، اگه کامل پاره شده باشه باید چی کار کنم؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   نگرانی بیمورده. اگر برفرض هم آسیبی دیده باشه بصورت کامل نخواهد بود. پزشک زنان هم به راحتی تشخیص میده که رابطه ای نداشتید.
   پس این فکرای غلط و رد کردن خواستگار کاملا اشتباه هسست.
   میتوانید هم به متخصص زنان با تجربه مراجعه کنید تا وضعیت دقیق را بگوید تا خیالتان راحت شود.

  • سلام وقت شما بخیر
   من ۲۰ سالمه ونامزاد دارم با ی رابطه کوچک خاست اون دخول انجام بتی اما من نذاشتم اما پیش از جلوی گیری خیلی کمی از سر آلت تناسلی او به اون قسمتم رفت خیلی کم حتا خودم حس نکردم چیزی داخل شده باشی اما درد حس کردم خودم خون ندیدم و خیلی میترسم پردم آسیب ندیده باشی

 70. سلام تور خدا جواببدین خیلی استرس دارم من خود ارضای کردم درحد مالشی با لش بود بعد وقت پریودیم نزدیک بود یه دفعه خون امد درحد ۵ روز بود وقتی خودم رو معاینه کردم شبیه این عکس ها ی که تو سایت نیست وهیچ دوخولی تا الان نداشتم حتمان باید پردم شیبه این عکس ها که توی نت هستن نمی توانم برم دکتر تو رخدا

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا پاره نیست. به عکسها توجهی نکنید. پرده انواع مختلفی دارد.
   اما این کار غلط و مضر عوارض جدی برای بدن و روان دارد. که چند سال بعد این عوارض آشکار خواهند شد.
   بمرور ترک کنید و دیگر انجام ندهید تا مشکلی برای سلامتی شما پیش نیاید.
   در اینده به پزشک زنان میتوانید مراجعه کنید.

 71. سلام وقتتون بخیر
  اگر پرده در اثر یه اشتباه بچگانه و بدون رابطه پاره شده باشه ایا ممکنه که همسر اینده متوجه پارگی در شب زفاف نشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   بستگی داره که اصلا پاره شده یا نه و اگر پاره هست مقدار پارگی چقدره.
   پارگی در اثر رابطه فرق داره و پزشک متخصص زنان میتونه تشخیص بده که رابطه نداشتید

   • سلام من وقتی خودم رومعاینه مکنم یک خط به صورت عمود و بالا یخط ۷ بالا داشت هیچ وقت دخولی نداشتم خیلی نگرام وقت یه بار مالش با بالاش وکاملان شلوارم پوشیده بودم هم شلوار پوشیده بود وخیلی نگرام این خط وقتی خودم زور میارم باز میشه بعد بسته میشه 😭وبلا یه علامت ۷ داره پردم سالم یا نه

    • پشتیبان

     سلام
     نگرانی بی مورد هست

     • خیلی ممنون از پاسخ شما تاز دلم ارام شد ؟
      یعنی الان پردم سالمه ممنون ؟؟

     • پشتیبان

      بله

     • خیلی ممنون از پاسخ شما تاز دلم ارام شد ؟
      یعنی الان پردم سالمه ممنون ؟؟
      یعنی این این خط وسط وعلامت هفت که بالا خودشون بستن ولی وقتی خودم رو فشار میارم باز وبعد بسته میشن یعنی این علامتها عادی هستن چون نمی توانم برم دکتر ؟؟؟

     • پشتیبان

      بله
      بعدا میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید تا مطمن شوید

 72. من چند باری ایا پاره شده هیچ دردی نداشتم خون ریزی هم نداشتم
  فقط یه بار بعد پریود شدم همین
  الان هم جلوی آینه نگاه میکنم یک سوراخ هست که میره تو و به استخوان کردن میخوره اون سوراخ چیه

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت. اگر هم آسیب دیده باشه پزشک متخصص زنان تشخیص میده که رابطه نداشتید.
   اینکار غلط و مضر را هم دیگر انجام ندهید. عوارض بسیاری داره و آسیب زاست و مضره.

 73. ناااااا

  سلام‌ من وقتی با زنم نزدیک شدم هیچ‌ خونی را ندیدم یا زن ام پرده داره یا خیر

  • پشتیبان

   سلام
   اگر پرده براتون مهمه باید قبل از ازدواج به متخصص زنان مراجعه میکردید. بعضی پرده های خونریزی ندارند٬ حتی ممکنم هست پرده پاره نشده باشه. به پزشک زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند.

   • سلام من وقتی ۱۴سالم بود از پرده بکارت اگاهی نداشتم و و ولی خونی نداشتم ولی کمس سوزش داشتم چند بار این کار انجام داد و من الان خاستگار دارم و میترسم پردم داره شده باشه و نمی تونم برم دکتر لطفا میشه بگید پاره شده پردم یا نه

    • پشتیبان

     سلام
     با خیال راحت ازدواج کنید. میتونید به متخصص زنان هم مراجعه کنید تا مطمن شوید٬ پزشک تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 74. سلام
  از ‌پیش رو داخل شد از واژنش بسیار کم به قدر دو یا سه قطره خون امد ایا پرده بکارتش پاره شده یا خیر داکتر لطفا انرا جواب بتین

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

   • سلام
    داکتر صاحب امکان داره که باز دوباره در هنگام دخول از واژن خون بیاید

 75. سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  الان واژن من دوقسمتی ایت و یک قسمت کوچک و یه قسمت بزرگ
  اون قسمت بزرگ نامنظم است ایا ممکن است پرده بکارتم پاره شده باشد؟
  اصلا برده بکارت نامنظم داریم؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر چیزی داخل نشده کنجکاوی نکنید که بیمورده.
   نوع ها هم مختلفه . مهم نیست که چه نوعی هست
   اگر هم شک دارید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند. فقط تشخیص پزشک ملاک هست

   • سلام وقت بخیر
    من خودم پریود بودم خودمو میشستم آب با فشار بر خورد درد و سوزش هم داشت الان نگرانم خیلی

    • پشتیبان

     سلام مشکلی نیست.
     دیگر هم آب بافشار نذارید بخوره ضرر داره

 76. سلام من چیزی داخل آن نکردم ..ولی لبه های واژنم بزرگ تر شده است از قبل..میخوام بدونم که پردم سالمه یانه؟..
  و اینکه ایا میشه تنهایی برای چکاب به دکتر زنان رفت ؟در چه سنی می توانیم‌ تنهایی برویم متخصص زنان برای ازمایش؟؟
  لطفا کمک کنید

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا سالمه
   ببه پزشک میتونید مراجعه کنید محدودیتی نداره.
   بیشتر از این باید نگران سلامتی و ایندتون باشید.
   این کار غلط باعث اسیب به جسم میشه و ده ها مشکلات و عوارض دیگر.
   همچنین ممکنه باعث مشکلات و اختلال در ارضاشدن در اینده در رابطه واقعی بشه٬ در نتیجه در رابطه واقعی به راحتی ارضا نخواهید شد و افسوس این روزها را خواهید خورد.
   ضعف و لاغری٬ رنگ پریدگی٬ رفتن جذابیت و زیبایی صورت و بدن٬پوکی استخوان و پیری زودرس٬ ریزش مو٬مشکلات گوارشی و ادراری٬ اضطراب و گوشه گیری و افسردگی و …. از عوارض احتمالی هستند.

 77. چشم خیلی خیلی ممنونم،پس خودم تنها میتونم برم متخصص زنان؟
  اخه همش نگرانم که آسیب دیده باشه یاپاره شده باشه

  • پشتیبان

   بله

   • سلام بنده مجرد هستم برای مراجعه به پزشک زنان برای فهمیدن اینکه پرده بکارتم چیه باید حتمی همراه داشته باشیم

    • پشتیبان

     سلام. نه لازم نیست

     • سلام آیا جای پرده بکارت در همه یکسان است ؟
      مثلا اینکه بعضی هایشان کل واژن را بگیرند ولی بعضی ها نیمه و کم واژن را بگیرند ؟ آیا نیمی از واژن را بگیرند یعنی نصف بکارت پاره شده ؟
      لطفا جواب بدید ، با تشکر

     • پشتیبان

      سلام
      تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه

 78. سلام،من یک بار رفتم دستشویی و اونموقع همراه مدفوع خون دیدم یادم نیس دردم داشتم یا نه ولی هیچوقت تا بحال چیزیو ب داخل واژنم فرو نکردم ،الان خیلی نگرانم همش فک میکنم پردم آسیب دیده،ب مامانم ماجرارو گفتم گفت چیزی نیس حتی خواهش کردم منو ببره دکتر قبول نکرد دعوام کرد خودمم تنهایی اجازه نمیدن برم،شما بهم بگید لطفا،آیا پرده بکارتم سالمه؟

  • پشتیبان

   سلام
   تا وقتی چیزی داخل نشده پرده سالمه. کنجاوی بیمورد نکنید که ممکنه باعث آسیب دیدن بشه. اگر خون از مجرای واژن خارج شده که احتمالا مربوط به پریود هست و نگرانی نداره و ربطی به بکارت نداره. اگر از جای دیگه خارج شده باشه و یا باز هم تکرار شده حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند علت چی بوده.
   بکارت هم به راحتی و با پریدن و کار کردن پاره نمیه. فقط ار چیزی داخل واژن بشه یا پاها بصورت ۱۸۰درجه باز شوند مانند ژیمناستیک و یا اگر ضربه خیلی محکم و مستقیم به واژن بخوره ممکنه کمی آسیب ببینه که البته پزشک متخصص زنان هم تخیص میده که رابطه نداشتند.
   در غیر اینصورت نگرانی بیمورد هست. با خیل راحت به کار و فعالیت بپردازید.

 79. هلماااااااااا

  اگه آدم بد بشینه،یا بالا و پایین بپره،یا شلوارش بخوره ،دراثر اینا هم ممکنه پرده بکارت پاره شه؟ من وسواس فکری دارم اصلا فک میکنم مثلا ی کار سخت بکنمم پاره میشه برا همین همیشه میشینم یجا تکون نمیخورم همه هم دعوام میکنن،آیا میتونم راحت کارای روزمره زندگیمو انجام بدم و پرده بکارتم آسیب نبینه؟

 80. سلام
  من ترک کردم ایا ممکن هس که پرده بکارت پاره شده باشه؟
  ولی هیچوقت نه دردی داشتم نه خونریزی

 81. پشتیبان

  سلام
  احتمالا سالمه.
  اما مبتلاشدن به عوارض این کار غلط و مضر احتمالا حتمی هست.
  عوارضی که وقتی آشکار بشه افسوس میخورید که چرا این کار را انجام دادید و ای کاش انجام نمی دادید. مشکلات روحی و روانی و گوارشی و ادراری٬ استرس و اضطراب٬ مشکلات در ارتباط با همسر و اختلال ارضاشدن و …. فقط بخشی از عوارضش هست.

  • پشتیبان

   سلام
   برای شستن به لحاظ بهداشتی و عدم عفونت بهتره اون قسمت اصلا دست نزنید.
   احتمالا بکارت سالمه و پزشک زنان هم تشخیص میده رابطه نداشتید.

 82. پشتیبان

  سلام
  پزشک زنان باید بررسی کند. احتمالا سالمه
  پزشک هم تشخیص میده رابطه نداشتید.

 83. پشتیبان

  سلام
  ترشح ربطی به بکارت نداره. به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند چه ترشحی هست.
  دیگر دست نزنید. مشکلات و عوارض و مضراتش زیاد هست. جز پشیمانی و حسرت در آینده چیز دیگری ندارد. مانند معتادین به مواد مخدر که ظاهر و جسم و روحیه خرابی دارند لذتی هم نمی برند و میدانند سودی هم نداره اما مصرف می کنند!
  اگر میخواهید در اینده مشکلات جسمی و روحی روانی نداشته باشید دیگر دست نزنید.

  • خب الن پردم پاره نیس میدونم خودش یه چی سفیده ومث ابکیه همین پرده بکارس من اینومیبنم که دارم‌یعنی اینه یعنی پاره نیس ولی یه سوارخ کوچیک ازبالاداره همین سفیده یعنی پاره نیس؟‌لطفایکم راحتم کنید

   • پشتیبان

    بفکر بکارت نباشید. جای نگرانی نیست.
    پزشک تشخیص میده رابطه نداشتید.

   • سلام من ۱۵ سالمه و اینکه من آخر زمان عادت ماهیانم بود و اینکه دستشویی بودم و فشار آب زیاد بود و سوزش هم چندروزه داشتم بعدش متوجه قطرات خون شدم که معلوم بود بخاطر پریود نیست . واقعا نمیدونم چیکار کنم . یعنی پرده بکارتش پاره شده باشه چیکار میتونم بکنم ؟

    • پشتیبان

     سلام
     احتمالا بخاطر بکارت نبوده. به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند و ببینند عفونت دارید یا خیر

 84. آیا فشار آب تند باعث پاره شدن پرده بکارت بشه. هیچ چیز وارد واژن نکردم

  • پشتیبان

   شاید.
   اما عوارضش قطعی هست.
   مشکلات و عوارض و مضراتش زیاد هست. جز پشیمانی و حسرت در آینده چیز دیگری ندارد. مانند معتادین به مواد مخدر که ظاهر و جسم و روحیه خرابی دارند لذتی هم نمی برند و میدانند سودی هم نداره اما مصرف می کنند!
   اگر میخواهید در اینده مشکلات جسمی و روحی روانی نداشته باشید دیگر دست نزنید.

 85. سلام وقت بخیرمن خیلی این روزابفکرپردم هستم نمیدونم سالمه یانه ولی هیچ چیزداخل واژنم نکردم بعدوقتی پردمومیبینم یه شکلی هس سوارخ ی هس وسطه این پردمه ولی پرده یه جوریه خیلی نازکه انگارمن ندارم یعنی این پرده هافرق میکنن؟خیلی میرتسم کمکم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا سالمه پزشک هم تشخیص میده رابطه نداشتید.
   لطفا دیگر کاری نکنید. این کار غلط و مضر هست و عوارضش قطعی هست.
   مشکلات و عوارض و مضراتش زیاد هست. جز پشیمانی و حسرت در آینده چیز دیگری ندارد. مانند معتادین به مواد مخدر که ظاهر و جسم و روحیه خرابی دارند لذتی هم نمی برند و میدانند سودی هم نداره اما مصرف می کنند!
   اگر میخواهید در اینده مشکلات جسمی و روحی روانی نداشته باشید دیگر کاری نکنید.

 86. سلام من دردی احساس کردم دست ک زدم کمی خون بود ولی بعد توسط یکی لز دوستان ک معاینه کرد گفت پردت سالمه و فقط محافظ بیرونیش همون لبش پاره شده ینی درسته

 87. یعنی احتمال داره زده شده باشه

 88. پشتیبان

  سلام
  احتمالا سالمه جای نگرانی نیست. سالهای بعد اگر خواستید به پزشک مراجعه کنید بررسی کنند. مراجعه به پزشک زنان فقط برای این چیزها نیست ٬ برای بررسی و چکاپ سلامت تخمدان و رحم و واژن و … معاینه دوره ای لازمه.
  اون کار غلط بر روی شکل و رنگ اون منطقه تاثیر بد میگذارد. ممکن است از عوارض اون کار باشد.

 89. پشتیبان

  سلام
  بدون بررسی نمیشه جواب دقیق داد. به متخصص زنان میتوانید مراجعه کنید تا بررسی کنند.

 90. پشتیبان

  سلام
  اگر اسیبی هم دیده باشه بصورت کامل پاره نمیشه٬ و مشخصه که رابطه ای نبوده٬ میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 91. سلام،ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم اما بلافاصله بعد رابطه خون نیومد دوسه دقیقه بعد رفتم دستشویی اونجا خون اومد ایا خون پردس یا زخم شده و خون اون بوده؟جواب بدین توروخدا نامزدم میگه پرده نداری که همون فاصله بعد زدن خون نیومد

  • پشتیبان

   سلام
   چند احتمال مطرحه٬ اما بدون بررسی نمیتوان گفت کدامش صحیح هست.
   اگر براشون مهمه باید قبلش به پزشک زنان مراجعه میکردن. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند جواب قطعی بدهند.

 92. سلام خسته نباشید من نه رابطه جنسی نداشتم تا حالا
  نه خونی اومد ن درد ز
  و موقع شستشو اب رو با فشار میگرفتم
  الان هم ذهنم خیلیییییی در گیره این موضوعه
  من ۱۳ سالمه
  ی نیم ساعت قبل وقتی داشتم با گوشیم چک میکردم ک پرده دارم یا نه
  دستم یکم به پاین واژنم فشار اورد

  تروووو خدا بگین اسیب دیده یا نهههه
  ترو خدا بگین
  ا

  • پشتیبان

   سلام. دیگر دست نزنید. سالمه احتمالا. اگر تکرارش کنید علاوه بر اسیب به پرده٬ عوارض و مضرات زیادی خواهد داشت.

 93. ناشناس

  سلام
  من الان ۲۱ سالمه اصلا چیزی تا حالا داخل واژنم نکردم اصلا ولی تو ۱۵ سالگی یه بار که دسشویی رفتم حین شستن بعد شستن متوجه خون شدم ولی انگشتم داخل نرفت واژن نرفت اصلا یه ذره فک کنم درد احساس کردم دقیق یادم نیس ولی موقع پریودی ام بود سه روز خون ریزی داشتم ممکنه پرده بوده باشه یا پریودی؟؟؟
  بعد اینکه موقع شهوتی شدن اگه واژن درد کنه ربطی ب پرده داره؟؟اگه درد کنه یعنی پرده نداریم؟

  • پشتیبان

   سلام
   سالمه . احتمالا برای قاعدگی بوده.
   نه ربطی به بکارت نداره

  • ناشناس

   سلام من پردمودیدم پاینش حلقوی بود اماقسمت بالا پرده یک سمتش حالت پارگی داشت ولی باکسی رابطه ای نداشتم الان من بکارتم آسیب دیده؟

   • پشتیبان

    سلام
    فعلا احتمالا سالمه . اون کار غلط مضر و با عوارض زیاد را دیگر تکرار نکنید. در غیر اینصورت هم بکارت اسیب میبینه هم روح و روان جسم.

    • ناشناس

     سلام الان برای اینکه مطمئن بشم سالمه به مامامراجعه کنم؟

     • پشتیبان

      سلام
      اگرچیزی داخلش نشده پس سالمه
      پزشک متخصص زنان باتجربه بهتر از ماما هست

 94. سلام. گذاشتن دستمال کاغذی به جای نوار بهداشتی در پریودی میتونه باعث پاره شدن پرده بکارت بشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   خیر . اما بهتره نذارید٬ هم به لحاظ لطفات پوست٬ هم به جهت اینکه دستمال اغذی وقتی مرطوب میشه ممکنه اجزای اون وارد واژن به و باعث مشکلاتی بشه. وقتی مرطوب میشه حتی تکه تکه هم میشه و احتمالا دخال واژن میشه.

 95. پشتیبان

  سلام
  اگر اسیبی نرسیده باشه که هیچی٬ اگر آسیبی هم بهش رسیده باشه بصورت کامل نیست٬ و پزشک متخصص زنان هم تشخیص میده که رابطه نداشتید.

 96. پشتیبان

  سلام
  بدون بررسی نمیشه گفت. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

 97. پشتیبان

  سلام
  بدون بررسی نمیشه گفت. به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

 98. سلام،من تا بحال ب پردم چیزی داخل نکردم و رابطه هم نداشتم اما از وقتی فهمیدم پرده بکارت وجود داره همش درگیرشم،آیا پردم سالمه؟

 99. سلام من رفته بودم دسشویی و اب با فشار زیاد به ناحیه تناسلیم برخورد کرد و خون اومد و سریع قطع شد ایا پرده بکارتم پاره شده

  • پشتیبان

   سلام برای بکارت احتمالا مشکلی نیست.
   دیگر هم آب بافشار نذارید بخوره ضرر داره
   بهتر است به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند واژن مشکلی نداشته باشه

   • این ک خون اومد یعنی مشکلی نداره اصلا پرده بکارتم

   • چشم خیلی ممنون امید وارمواتفاقی نیفتاده باشه

   • اخه از داخل واژن خون اومد و خیلی میترسم آسیب دیده باشه یعنی احتمالش کمه ک اسیب دیده باشهه ببخشید ک سوالمو تکرار کردم

    • پشتیبان

     سلام
     خون نشونه مشکلی هست٬ نه اینکه حتما بکارت باشه.
     بهتره متخصص زنان بررسی کنه شاید هم چیزی نباشه

 100. دخی تنها :)

  سلام وقتتون بخیر
  من کاری ک گفتین کردم
  بعد ی سوراخ خیلی کوچیک بود
  تا حالا چیزی توش نکردم 😑😂
  و رابطه هم نداشتم
  یعنی بکارت ندارم ؟یا دارم حلقوی ؟

 101. سلام من 13 سالمه و تا حالا چیزی داخل واژنم فرو نکردم و رابطه جنسی هم نداشتم
  و کاری ک گفتین من انجام دادم ک بفهمم بکارت دارم یا ن
  و وقتی این کارو کردم ی سوراخ کوچیک دیدم
  یعنی بکارتم سالم یا حلقوی؟
  تورو خدا جواب بدین من خیلی اظطراب دارم

  • پشتیبان

   سلام اون کار غلط رو لطفا ترک کنید٬ عوارض جسمی و روحی زیادی داره که در اینده نمایان میشه.
   بکارت سالمه

 102. سلام،من قراره ازدواج کنم و خانواده همسرم میخوان ب پزشک مراجعه کنم تا مطمئن بشن دخترم،فردا میریم دکتر،من ی سوال داشتم در بچگی از سر کنجکاوی ی بار دستمو ب داخل واژنم فرو بردم میخواستم بدونم آیا دکتر متوجه میشه اگه پردم آسیب دیده باشه در اثر رابطه نیست؟ ومن میتونم راحت با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم؟

 103. سلام ببخشید من یک روزی هست پریودیم تمام شده الان که دست شویی رفتم یه لحظه فشار اب زیاد شد بلافاصله اب رو کم کردم اما بعدش حس کردم یه ذره بالا تر از جایی که پرده قرار داره می سوزد و حس می کنم زیر دلم درد میکند اما هیچ خونریزی نداشتم ایا امکان دارد پرده پاره شده باشد

 104. سلام خسته نباشین من 17 سالم هست و نامزد دارم .
  3 سال پیش با یه چیز نازک و تیز ناحیه تناسلیم رو میمالیدم و یهو فشار وارد شد و خون زیادی خارج شد و نمیدونم وارد واژن ام شده یا ن .آیا پرده ام پاره شده ؟و ممکنه در اینده در اثر امیزش جنسی با همسرم خون نیاد و بفهمه ؟لطفا پاسخ بدین

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. احتمالش کمه. اگر آسیبی هم دیدده باشه یا خوب شده یا پزشک تشخیص میده رابطه ای نبوده. پزشک زنان جواب دقیق خواهد داد

 105. سلام،من قبلا ک بعدش دیگه ادامه ندادم و الانم دیگه همچنین کاری نمیکنم.آیا پرده من سالمه؟ یا اگه آسیب دیده باشه پزشک متوجه میشه در اثر رابطه نبوده؟

 106. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید من حدود 4 5 سال متاسفانه خود ارضایی میکردم و یه بار نصف انگشت اشارم رو کردم داخل واژنم الان خیلی میترسم که به پردم آسیب زده باشم هرروزم گریه کردنه و دارم افسوس میخورم که چرا همچین کاری رو کردم ولی الان یه ماهی میشه که ترک کردم
  لطفا اگه میشه راهنماییم کنید واقعا پشیمونم
  و اینکه من اصلا نمیتونم برم و پزشک زنان این کار ازم بر نمیاد و اگه خانوادنم متوجه شن نمیدونم چه بلایی سرم میارن

 107. مممممم

  سلام .. اینکه ادم انگشتش کاملا وارد واژنش بشه نشانه ی اینه که پرده نداره؟ یعنی اگه راه واژن باز باشه آدم‌پرده نداره؟

  • پشتیبان

   سلام
   این کار مضر و غلط را هیچوقت دیگر انجام ندهید. عوارض و مشکلات زیادی برای ذهن و روح و بدن ایجاد می کند که باعث حسرت و پشیمانی در اینده خواهد شد.
   در مورد کارت هم فقط پزشک زنان وضعیتش را میتواند تشخیص بدهد.

 108. سلام من ۱۹سالمه ی ۲ روزی هست ک از واژنم باد خارج میشه وقتی خوابم یا راه میرم،چرا اینجوری میشه؟ آیا پردم آسیب دیده؟

  • پشتیبان

   سلام
   ربط خاصی به بکارت نداره . به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا علت را بررسی کنند

 109. سلام،من تابحال تا جاییکه یادمه هیچوقت چیزی داخل واژنم نکردم و رابطه هم نداشتم،،قبلنا وقتی بچه بودم خون اومد یادم نیس ازکجا و حتی یادم نیس درد داتم یا نه،الانم از واژنم باد خارج میشه و همش فکر میکنم پرده بکارتم آسیب دیده باشه،لطفا بهم بگین که آیا من سالمم؟ لطفا توضیح بدین بهم.

  • پشتیبان

   سلام
   پرده مشکلی نداره سالمه
   برای اون مشکل به پزشک تخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند

  • پشتیبان

   سلام
   پرده احتمالا سالمه مشکلی نداره
   اون کار غلطم دیگه تکرار نکنید ضرر داره
   برای باد هم به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید علت رو بررسی کنند

 110. سلام من وقتی 14سالم بود سر حرف رفیقم ولی بعد فهمیدم ممکنه پروه اسیب ببینه انجام ندادم ولی 2بار ک انجام داد یه رگ های خونی کوچولو اومد ممکنه پرده از بین رفته باش؟ بعدش قبل از ازدواج موقعی ک ازدواج نکرده باشم میتونم برم دکتر معاینه کنه؟ یا باید مدرک عقد نامه داشته باشم؟؟ من خیلی میترسم میشه بگید چ اتفاقی افتاده واسم

  • پشتیبان

   سلام
   به راحتی هم پاره نمیشه٬ و کامل هم نخواهد بود. پزشک متخصص زنان هم تشخیص میده رابطه نداشتید. جای نگرانی نیست.
   هروقت بخواهید میتونید مراجعه کنید نیازی به مدرک نیست.

 111. سلام من چند ماه پیش یه نزدیکی داشتم که آلت همسرم خیلی خیلی کم در ورژن من فرو رفت بسیار کم اما موقع ادار یه چند لخته خون مشاهده کردم یعنی مرده بکارتم مشکل پیدا کرده؟؟
  میشه راهنماییم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید ببینید تشخیصشون چی هست

 112. سلام ببخشید من اما خونریزی و درد نداشتم و فقط در حد ۱ دقیقه اندازه دو بند انگشت . احتمال پاره شدن پرده هست؟

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه آسیبی دیده باشه ممکنم هست که نه. میتوانید به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند.

   • آسیب منظورتون از بین رفتن پرده هست یا آسیبی که به مرور ترمیم میشه؟

    • پشتیبان

     بدون بررسی نمیتوان وضعیت را گفت٬ باید متخصص زنان بررسی کند

 113. سلام تورخدا استرس دارم
  من برام خواستگاری امد الان خیلی استراس دارم ازواج کنم یع دفعه خون امد وقت پریودم هم نزدیک بود یه دفعه خون امد ایا این خون پریود یا پردم پاره شده ؟بعد خودم رومعاینه مکنم با اینه وباعکس های که توی نت هست اصلان شبیه شون نیست وقتی خودم رو نگاه میکنم یک خط عمود وبالاآن خط علامت هفت ویه دیوارا از از دوتابرودگی داره وآن دیواره مقابل هیچی نداره به خدا دیوان شدم چون نمی توانم برم دکتر تورخدا جواب بدین ؟ایا پردم سالم یانه خیلی نگرام میتوان ازواج کنم ؟

 114. خیلی نگرانم ولی الان نمیتونم برم دکتر میشه رو عکس تشخصیس بدید ک پارس یان؟ اخه ی سوارخی هستش میترسم خیلی بدجورهم استرس دارم

  • پشتیبان

   سلام
   پاره نیست. به شرطی که دیگر تکرار نکنید. بعدا هروقت خواستید میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید

 115. سلام من رابطه جنسی نداشتم و۱۸ سالمه ولی عادت بدی ک دارم والان درگیری ذهنی شدیدی دارم و خیلی میترسم با این کار خونریزیی ندیدم لطفاً کمک کنید ممکنه بکارت پاره شده یا آسیب دیده باشه دسترسی ب متخصص ندارم و نمیتونم ب کسی هم بگم

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان جواب دقیقی داد.
   عوارض روحی روانی و جسمی انکار زیاده٬ عادت بد رو باید ترک کرد. در غیر اینصورت سالهای بعد که عوارض این کار غلط آشکار شد خودتان را سرزنش خواهید کرد و پشیمان خواهید شد.
   انتخاب با شماست٬ میتونید به این عادت زشت ادامه بدید و سالها با عوارض و مشکلات و بیماری ها و همینطور مشکلات در رابطه با همسر و حتی در برخی موارد با نازایی و عوارض دیگر روبرو شوید و دست و پنجه نرم کنید و پشیمان شوید و حسرت بخورید. میتونید هم بمرور عادت رو تغییر بدید و ترک کنید و سلامت روح و جسمتون رو در اینده تضمین کنید.

 116. شیوااا

  سلام،خسته نباشین.
  من تا بحال چیزی داخل واژنم نکردم.اما بدلیل سوزن سوزن شدن واژنم اونو محکم یا با دستم یا با بالا کشیدن شلوار فشار میدادم ک قطع شه،چن بار خودارضایی داشتم درحالیکه اصلا نمیدونستم چیه فقط تو بچگی انجامش میدادم از روی ناآگاهی
  میخوام بدونم آیا پرده بکارتم سالمه؟

  • پشتیبان

   سلام
   به شرطی که اون دو کار غلط را دیگر تکرار نکنید پرده احتمالا سالمه
   برای سوزن سوزن شدن به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی و درمان کنند

 117. سلام من 18 سالمه
  ببخشید یه سوال دارم آیا میشه داخل خواب یه نفر باهات رابطه بر قرار کنه و بکارتت رو پاره کنه بعد اصلا متوجه و بیداری نشی؟؟
  و صبحم که بلند میشی اصلا تغییری حس نکنی؟

  • پشتیبان

   سلام
   فکر نمیکنم کسی خوابش اینقدر سنگین باشه که هیچی متوجه نشه٬ اما در دنیا هیچی بعید نیست. به پزشک زنان مراجعه کنید اگر میخواهید بفهمید

 118. سلام ببخشید من وقتی ۱۴سالم بود الان ۱۸سالمه و اینکه بعد از دوران پریودیم باد از واژنم خارج میشه یعنی امکانش هست ک پردم پاره شده باشه تو روخدااا بگین من کنار گذاشتم

  • پشتیبان

   سلام
   احتمالا آسیب ندیده٬ به شرطی که اون کار غلط را دیگر تکرار نکنید ٬ عوارض و مضرات خیلی زیادی داره٬ برای مشکل باد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید

 119. پاپاتیا

  سلام،من هیچوقت رابطه نداشتم وحتی چیزی داخل واژنم نکردم ولی خیلی شیطون بودم و دوچرخه سواری میکردم و از جاهای بلند میپریدم تو بچگی حتی بعضی وقتا شلوارمو بالا میکشیدم محکم وتمرین میکردم ۱۸۰باز کنم اما هیچوقت نتونستم کامل۱۸۰ باز کنم به هرحال خیلی شیطونی کردم و الان از واژنم باد خارج میشه و سوزن سوزن میشه،آیا من پردم آسیب دیده؟

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد پاره نیست٬ به متخصص زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 120. سلام،آیا پزشکی قانونی یا متخصص زنان صددرصد متوجه میشه ک پارگی دراثر رابطه نبوده و فقط ی اتفاق بوده؟ ممکنه اشتباه متوجه بشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   علت پارگی در اثر رابطه معمولا مشخصه و تشخیص میدن

   • سلام من یه دختر 15 ساله هستم

    خونریزی تا به حال نداشتم و دردی هم احساس نکردم
    تا الان از وجود پرده بکارت بی خبر بودم

    و اینکه خیلی نگرانم پاره شده باشه

    من تا به حال به هیچ وجه رابطه جنسی نداشتم..
    خیلی نگرانم
    تروخداااا پاسخ بدین
    واژنم هم تیره هست
    اگه این کارو ترک کنم

    • پشتیبان

     سلام
     پرده احتمالا پاره نیست اما در ادامه و با تکرارش ممکنه پاره بشه.
     مهمتر از اون سلامت روحی و جسمی هست که با این کار قطعا آسیب می بینند و بعدها در رابطه طبیعی ممکنه به مشکل بخورید. زشت شدن رنگ صورت و اندام و اندام تناسلی و پیری زودرس و ضعیف شدن … یکی از عوارضشه. با این سرعتی که تکرارش می کنید ضرر زیادی می کنید. بمرور فاصله را بیشتر کنید تا بمرور با شرایط جدید عادت کنید اونوقت ۱۰ روز یک بار و بعد ماهی یک بار و بعد ترک همیشگی براتون آسون میشه.
     در مطالب سایت و نظرات و سایتهای دیگر گفته شده که برای ترک باید چکار کنید.
     فقط کافیه اون لحظه حالتتون رو عوض کنید و مشغول کاری شوید یا پیاده روی کنید بدوید.. به خودتون نه بگویید. تمرین کنید میتونید. فقط اون لحظه مقاومت کنید تا مرتکب این خطا نشوید.

 121. سلام،من قراره ازدواج کنم و خانواده همسرم قبولم ندارن و میگن که بهم اعتماد ندارن،قراره بریم پیش متخصص.من تابحال رابطه نداشتم ولی اگه خدایی نکرده پردم آسیب دیده باشه آیا پزشک متوجه میشه ک دراثر رابطه نبوده؟ لطفا کامل بهم توضیح بدین خیلی فکرم درگیره.ممنون

  • پشتیبان

   سلام
   وقتی رابطه نداشتید و چیزی داخل نشده پس سالمه

   • دنرهذزبغعذدنم

    سلام من ی بار رابطه داشتم از قسمت امکانش هست حامله بشم؟

    • پشتیبان

     سلام
     بستگی داره به اینکه منی داخل واژن رفته باشه یا خیر
     به پزشک زنان مراجعه کنید.

 122. ꫝꪖડ𝕥ⅈ

  سلام من یه دختر 15 ساله هستم و وقتی دستمو داخل واژگان میکنم احساس میکنم دستمو داخل یه لوله خالی کردم که اخرش بم بسته و. وقتی دستم خیس نباشه این کارو کنم درد و سوزش داره و ازم خون امد و بد شروه به پریود شدن شدم که هرماه به مدت 7 یا 8 روز بود ایا من پردم پاره شده 😱

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی نمیتوان گفت٬ میتوانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

 123. سلام
  من بچه بودم اصلا هیچی درمورد این چیزا نمیدونستم تو دستشویی ناخودآگاه سر انگشتم رفت تو ، یادمه یکم خون اومد سوزش کمی هم داشت ولی خجالت کشیدم به مامانم بگم الان یادش افتادم خیلی میترسم ممکنه پردم پاره شده باشه ؟

  • پشتیبان

   سلام
   سالمه. اگر دیگر دست نزنید اگر اسیب کمی هم دیده باشه بمرور برطرف خواهد شد.

 124. سلام من15 سالمه و یه بار انگشتمو کردم توی واژنم خون اومد الان خیلی پشیمونم فک مبکنم پرده بکارتمو از دست دادم خیلی نگرانم اگه خانوادم بفهمن زنده م نمیزارن لطفا کمکم کنید

  • پشتیبان

   سلام
   اگر آسیبی دیده باشه اگر دیگر این کار غلط را تکرار نکنید احتمالا بعد از مدتی وضعیتش بهتر خواهد شد

 125. سلام ۳سال پیش رفتم استخر وشیرجا زدم بعد احساس کردن که ی چیزی با فشار واردم شد یعنی الان بکارتمو از دست دادم

 126. سلام من نزدیک ۲ سال اما هیچوقت خونی ندیدم و چند وقته ترک کردم . رابطه هم تا حالا نداشتم و چیزی داخل واژن نکردم. امکان دکتر رفتن ندارم لطفا جواب بدین که من الان پردم سالمه؟

 127. سلام من میترسم که پرده ی بکارتم پاره شده باشه.
  چون یه نفر یک لگد محکم بین پاهام زد‌. خونریزی نداشتم ولی درد زیادی احساس کردم.
  خانوادم اصلا بهم اعتماد ندارن و اگه بهشون بگم منو ببرن دکتر فکر میکنن حتما رابطه داشتم در حالیکه من به شدت از رابطه داشتن میترسم

  • پشتیبان

   سلام
   به احتمال زیاد مشکلی نداره
   اگر آسیب کمی هم دیده باشه با پارگی در اثر رابطه فرق داره و پزشک زنان به راحتی تشخیص میده رابطه نداشتید

 128. سلام خسته نباشید من ۱۳ سال دارم و
  و من ی وقت هایی مثل باد از واژنم خارج میشه ممکن هس ک پردم پاره باشه یا ن ؟
  و نمیتونم ب پزشک مراجعه کنم خیلییییی میترسم
  وتا حالا دردی هم نداشتم و خونی هم ازم نیومده و هیچی هم داخلش نکردم

  • پشتیبان

   سلام
   ممکنه از عوارض این کار غلط باشه.
   پرده احتمالا سالمه. اما عوارض این عمل غیرطبیعی خیلی زیاده٬ اگر به همین شکل ادامه بدهید در آینده به مشکل خواهید خورد٬ تیره شدن اون قسمت٬ زشت شدن بدن٬ ضعف و پیری زودرس٬ مشکلات در ارضاشدن در رابطه طبیعی واقعی و … از جمله عوارضش هست

 129. ناااااااشناااااااس1

  سلام میخاستم ببینم که شل بودن لایع های بیرونی ک در اثر مالش بزرگو شل شده نشونه ی پرده نداشتنه؟!

  • پشتیبان

   سلام
   ربط خاصی به بکارت نداره
   اما انجام این کار غلط عوارض و ضررها و عواقب زیاد جسمی روحی براتون داره

 130. سلام ممکنه که پرده بکارت زمانی که خون قاعدگی درجریانه پاره بشه؟ من یک بار در زمان قاعدگی یه چیز شبیه ی تیکه گوشت در پد خودم مشاهده کردم آیا پرده بکارت بوده؟

 131. زهرا محمدی

  سلام بدون اینکه اون زمان متوجه شیم ولی وارد نشد ایا ممکنه پرده امو از دست داده باشم

 132. سلام یه سوال داشتم ذهنمو درگیر کرده
  من پونزده سالمه
  هیچ خونریزی یا دردی نداشتم
  الان پرده من سالمه؟

  • پشتیبان

   سلام
   کار غلطی هست و عوارض و ضررهای زیادی داره لطفا دیگر تکرارش نکنید.
   پرده را هم پزشک زنان باید بررسی کند. اگر آسیبی کمی هم دیده باشه اگر دیگر این کار را انجام ندهید به مرور زمان احتمالا ترمیم خواهد شد.

 133. سلام خسته نباشید من ۱۷ سال دارم

  کاراته کار هستم پا هایم را ۱۸۰ درجه باز کردم یک بار هم ضربه به قسمت بالای واژنم خوده خون یا درد نداشتم
  چیزی هم ب درون واژنم قرار ندادم
  ب مادرم هم گفتم گفت چیزی نیست و اجازه رفتن پیش دکتر رو هم بهم نمی‌دهد و برای نظام هم ثبت نام کردم خیلی میترسم امکان پارگی هست ؟

  • پشتیبان

   سلام
   نمیتوان ۱۰۰درصد گفت. اما ناممکن هم نیست. آسیبی هم اگر برسه با پارگی در اثر رابطه متفاوته.
   چرا اجازه نمی دهند؟ پزشک فقط برای بکارت نیست. دختران لازمه حداقلذیک بار به پزشک زنان مراجعه کنند تا سلامت رحم و غدد و سینه و تخمدان و … را چکاپ و بررسی کنند.

 134. سلام
  من داشتم به اندازه انگشت کوجیک دست داخل رفت ولی نه دردی داشت نه خون اومد ممکن است بکارت پاره شده باشد؟

 135. سلام،آیا ورزش دراز نشست باعث پارگی بکارت میشه؟

  • پشتیبان

   سلام
   بازکردن بیش از حد پاها٬ ضربه و فشار زیاد٬ واردشدن چیزی به داخل واژن ممکنه باعث صدمه دیدن بشه.
   در کل نباید فشار زیادی وارد و حرکات خیلی سنگین انجام داد.

 136. پشتیبان

  سلام
  مهمترین از اون سلامت جسم و روان شماست و آینده و زندگیتون که متاسفانه با تکرار این کار غلط و کاذب آسیب میبینه و ممکنه در آینده خدای نکرده جز پشیمونی چاره دیگری نداشته باشه پس لطفا دیگر تکرارش نکنید.
  در مورد بکارت هم احتمالا پاره نیست٬ شما نمیتونید تشخیص بدید٬ فقط پزششک متخصص زنان میتواند تشخیص بدهد.

 137. پشتیبان

  سلام
  پرده احتمالا سالمه٬ اما اگر ادامه بدهید گرفتار و معتاد می شوید و عادت می کنید. اونوقت ترک کردن ممکنه سخت بشه. پس تا معتادش نشدید بصورت کامل ترک کنید و دیگر انجام ندهید تا مبتلا به عوارضش و انواع مشکلات جسمی و بیماری و روحی روانی اخلاقی نشوید. در غیر اینصورت دیگر در اینده که ضررها و عوارضش آشکار شد دیگر پشیمانی سودی نداره

 138. سلام وقت بخیر تا قبل نامزدی هیچ رابطه جنسی نداشتم و..اما خونریزی نشد ولی درد داشتم کمی و این کار چندین بار تکرار شد…به نظرتون به پرده اسیب وارد شده یا خیر خیلی نگرانم

  • پشتیبان

   سلام
   بدون بررسی مشخص نیست٬ اگر آسیبی هم دیده باشه کم خواهد بود و با پارگی در اثر رابطه تفاوت داره و پزشک هم تشخیص میده

 139. سلام
  من پرده دارم

 140. سلام یه سوال داشتم اگه به دختری در سن ۷ یا ۸ سالگی تجاوز صورت بگیرد بعد از ۸ یا ۹ سال امکان دارد که پرده خود به خود ترمیم شود؟

  • پشتیبان

   سلام بستگی به ننوع پرده و چگونگی آسیب دیدگی دارد. به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 141. سلام واژن بشه خون بیاد پرده پاره شده یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر اسیبی دیده باشه جزیی هست کامل نیست و اگر تکرار نشه احتمالا ترمیم خواهد شد. دیگر تکرارشش نکنید در نظرات گفتم که عوارض و مضرات خییلی زیادی داره

 142. سلام‌ببخشید من‌سه بار ،ولی هیچ خونی نیومد ،ولی دفعه سوم خون اومد،ایا پرده ام پاره شده؟اگ‌پرده درنزدیکی واژنه پس چرا دفعه اول پاره نشده

  • پشتیبان

   سلام
   به پزک زنان مراجعه کنید برسی کنند پاسخ بدن

   • سلام
    من ۱۶ سالمه دیروز تو دستشویی بودم ناخنم تیز بود دیدم خون اومد شستم دگ نیومد دستمو داخل نبردم نمیدونم چجوری خون اومد خیلی میترسم
    ممکن پرده پاره بشع؟

 143. پس چرا خون اومد ؟

  • پشتیبان

   به پوست بدن خورده احتمالا
   میتوانید به پزشک مراجعه کنید بررسی کنند

   • سلام نام خونی نیومد خودم باآینه نگاش کردم یه سوراخ هست ک وقتی بخودم فشارمیارم گشادمیشه یعنی من پردموازدست دادم؟لطفاکمکم کنید

    • پشتیبان

     سلام
     بدون بررسی نمیتوان گفت. میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید جواب سوال را بگیرید

    • سلام نگران نباش منم همینطوری بودم و خیلی تزسیدم رفتم دکتر ولی سالمه اسم مدلشم دندانه ایه

 144. چشم
  سوزش داشت یعنی اصلا ممکن نیس آسیب برسع؟

 145. اینهمه پیام از روی ترس و خجالت. واقعا اگر در سن بلوغ نه در مورد فعالیت جنسی، بلکه در مورد سلامت وازن و زنانگی و بهداشت و مراقبت از خود توضیح خوبی دریافت میکردیم اینقدر ترس از دست دادن پرده نداشتیم. من سالها از حدودا ۱۰ سالگی تا ۲۲ سالگی. . مدتیه که ترک کردم و این ترک یک تصمیم الکی نیست بلکه آگاهی از عوارض و گناهشه. و من این چندسال خودارضایی رو مقداری تقصیر خودم و مقداری تقصیر پدر و مادرم میدونم. چون هیچوقت رعایت من رو نکردن و از بچگیم با اینکه من پیش مادرم میخوابیدم جای من با خودشون رو عوض نمیکردن، و چون خجالت میکشیدم چیزی نمیگفتم و فقط بی صدا گریه میکردم و آرزوی مرگ میکردم. اون همه سال دیدن و شنیدن اون چیزها باعث شد از رابطه متنفر بشم اما همزمان معتاد خودارضایی. توی دین هم داریم که گفته شده اگر پدر و مادری جلوی بچه رعایت نکنن اون بچه فاسد بار میاد

 146. سلام ببخشید من۲۴سالمه سه بار رابطه داشتیم دودفعه اول خون نیومد اما دفعه سوم خون اومد،ایا ممکنه بکارتم پاره شده باشه؟اگه بکارت نزدیکی واژگونه پس چرا دفعه اول پاره نشده؟
  ایا ممکنه خشکی واژگون بوده باشه؟

  • پشتیبان

   سلام بدون بررسی نمیتوان گفت. به پزشک زنان مراجعه کنید

 147. سلام من نامزدی که بودم ولی هیچ خونی نیمد شوهرم گفت برو نامه سلامت بگیر حالا خیلی استرس دارم که پرده ام قبلا پاره شده باشه البته دوچرخه سواری هم بچه بودم خیلی میکردم تا 18 سالگی لطفا پاسخگو باشید ممنون میشم

  • پشتیبان

   سلام
   پاسخ چی را بدهیم. نامه سلامت را باید قبلش درخواست می کردند نه بعد از ارتباط
   به پزشک زنان مراجعه کنید ببینید تشخیصشون چیه

 148. سلام من لاله های اویزون دارم و داخل اون ی جسم صورتیه کمی برجسته هست و هیچ سوراخی هم مشخص نیس من حتی نمیدونم واژنم کدوم قسمته متاسفانه چن قطره خون اومد اما بعد ی چیزی شبیه خراشیدگی خیلی کوچیک بالاش دیدم پردم پاره شده؟
  توروخدا جواب بدید خیلی پشیمونم

  • پشتیبان

   سلام. به خودتان دارید صدمه می زنید. ضررهای زیادی داره برای کل جسم. ضعیف و … خواهید شد. تکرارش نکنید
   احتمالا خراش دیده یا پوست آسیب دیده. اگر تکرار نکنید احتمالا بعد مدتی ترمیم میشه

 149. سلام وقتتون بخیر من . الان سال هاست که ترک کردم رو شکر خدا ولی سوالم اینه زمانی که از وجود پرده بکارت اطلاع پیدا کردم شدیدا حساس شده بودم و شاید بتونم بگم بیشتر از ۱۰۰۰ بار ( بدون مبالغه) ببخشید به حالت دستشویی می‌نشستم و لبه های داخلی فرج رو باز میکردم بعضی وقتا این باز کردن با حالت خشن بود یعنی هم باز میکردم هم میکشیدم شون تا مثلا خوب خودم رو معاینه کنم بعد زور میزدم که سوراخ پرده رو ببینم و خودم رو همش چک میکردم این که هیچ وقت نتونستم تشخیصی در مورد سلامت هایمنم بدم و فقط عین ناقص العقل ها استرس خودم رو زیاد تر کردم بماند اما آیا احتمال داره با همین چک کردن های زیاد و کشیدین نسبتا شدید لبه های داخلی فرج آسیبی زده باشم به پرده ام؟ پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی تون

 150. سلام من ۱۵ سالمه . هیچ خونریزی ای نداشتم ولی با خشکی و سوزش و خارش واژنم رو به رو شدم ‌که خیلی شدید بود . پردم اسیب دیده؟

  • پشتیبان

   سلام
   اینکه وضعیت چیست را پزشک زنان باید بررسی کند. هر دو کار غلطه . کار اول هم عوارض و ضررهای زیادی داره، سعی کنید خودتون را کنترل کنید و مرتکب گناه نشوید. تا در اینده بدون مشکلات و عوارض بتونید زندگی خوب و رابطه صحیح داشته باشید.

 151. سلام خسته نباشید
  من کم کم دارم ترک میکنم خود ارضایی رو
  ۱۴ سالمه
  دیدم لکه های خون هستش و دقیق نمیدونم چ رنگی بود یادم نیس و بعد از اون پریود شدم دلیلش چیه تروخدا بگید
  و واژن منی کمی سیاه هس و لابیاهام بزرگه ینی روهم افتادس و شل هستش یکم
  نمیتونم برم دکتر
  و من بکارتممم دیدم تقریبا مث خطه صاف عمودی هس
  تروخدا بگید استرس دارم دلیلش چیه

  • پشتیبان

   سلام
   اگر بعدا به هیچ شکلش این کار غلط را انجام ندهید، فعلا بکارت مشکل نداره

 152. سلام ببخشید من امروز خونریزی داشتم نمیدونم‌چرا خونریزی کرد میشه دلیلشو بگید یعنی نوع پرده چطور بوده ک خونریزی کرده ولی بعد از اون خون مال چی بود؟

  • پشتیبان

   سلام. بدون بررسی و شرح حال نمیتوان اظهار نظر کرد. می توانید به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند

 153. ومن بعد از خونریزی اصلا درد نداشتم فقد سوزش ولی راحت می‌تونستم بشینم و راه برم نمیدونم چرا اینجوری بود

 154. سلام
  میخواستم بگم پرده من شکلش تقریبا مث ی بیضی شکل و دو سانتینا هست میخواستم بدونم پارس؟
  و فرداش پریود شدم البته لکه هم داشتم اولاش
  و ی چیز دیگ مثلا من ک میخوام ببینم پارس یا نه وقتی میخوام نگا کنم ی مایه سفید هستش البته بعضی وقتا
  مشکل چیه؟؟

  • پشتیبان

   سلام. خیر. اتفاقا با این کنجکاویها ممکنه آسیب ببینه.. اگر اون کار زشت و غلط را که عوارض خیلی زیادی هم داره دیگر تکرار نکنید فعللاا پاره نیست

 155. سلام
  میخواستم بدونم من لابیاهام بزرگه و سیاه هستش چیکار کنم خوب شه

  ۱۳ سالمم هست

  • پشتیبان

   سلام. اون کار غلط را دیگر انجام ندهید. برای تیرگی به متخصص زنان و متخصص پوست مراجعه کنید

   • میشه خودتون بگید چیکار کنم
    اخه من نمیتونم برم دکتر دوس ندارم کسی متوجه شه

    • پشتیبان

     الان لازم نیست کاری کنید، فقط اون کار غلط رو انجام ندهید. بعدا که بزرگتر شدید برای تیرگی مراجعه و پیگیری کنید

 156. سلم خانم دکتر
  میخواستم بگم من خودارضایی میکردم دارم ترکش میکنم این کارو
  بعد یکم لابیاهام بزرگه و کمی تیره هستش زیر بغلمم همین طوره و من از ژیلت استفاده میکنم ممکنه از ژیلت باشه
  اگر از تیزبر استفاده کنم خوب میشه؟؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   یکی از عوارض اون کار غلط تیرگی هست
   تیغ هم تاثیرات خاص خودشو داره. طبیعتا موبر بهتره به شرطیی که درست استفاده بشه و مواظب باشید که موبر زیاد نزدیک مجرا نشه و داخل مجرا نره

 157. سلام من ۱۵ سالمه
  یکم اویزون هستش سفت نیس
  من زدم تو گوگل عمل کلیتوریس هس اونو انجام بدم فکر کنم قشنگ بشه
  میخواستم بدونم این عمل واجبه حتما؟؟؟میشه یکاری کنیم ی کرمی چیزی بزنیم ک قشنگ بشه
  و کمیم تیره هستش
  ممکنه سفت بشه و تیرگیش از بین بره؟؟؟
  من از اب لیموهم استفاده میکنم برا روشنینش
  اما زیاد فایده نداشته البته کلا ۲ یا ۳ بار اب لیمو انجام دادم
  میشه بگید چیکار کنم نمیتونمم دکتر برم

  • پشتیبان

   سلام خیر واجب نیست
   چند وقته آویزون شده؟
   قطعا اگر دیگر انجام ندهید مشکلاتش کمتر خواهد شد

 158. دقیق یادم نیس نمیدونم
  اخه من قبلنا نمیدونستم چی ب چیه
  الان چند وقته نگاه میکنم و دقت میکنم
  فقط ی چیز دیگه من وقتی موهامو با ژیلت میزدم خیلی سریع رشد میکرد یعنی کلا یک روز بعد از زدن با ژیلت رشد میکنه
  و من تصمیم گرفتم چند روزه با کرم موبر بزنم اونم زود در میادش
  چه کار کنم دیر در بیاد
  مشکلش چیه
  اخه بعضی از دوستان من موهای زائدشون خیلی دیر در میاد من نگرانم ک نکنه چیزی باشه
  کلافم کرده

  • پشتیبان

   نژادها و طبیعتها و مزاجها و ژن ها متفاوته. بعضی کم مو هستند بعضی پرمو. طبیعیه. البته تیغ باعث میشه پرپشت تر بشه.

 159. سلام اگه پرده پاره شه یا اسیب ببینه دکتر میتونه تشخص بده ک از روی رابطه نبودا؟؟؟؟ لب واژن باید رو ب داخل باش یا بیرون؟

  • پشتیبان

   سلام
   بله در اغلب موارد پزشک میتونه بفهمه
   دیگر انجام ندهید تا کار دست خودتون ندید. عوارض و مضرات زیادی. جز پشیمانی و حسرت در اینده چیز دیگری نداره

   • د الان فقط ی سوراخته ک دستش بهش میزننم نصبت بررگ ولی بهش ب حالت عادی برمیگردم و فقط ی سوراخت توسط همین یعنی پارع شده؟؟؟ ایا میتونید رو عکس بهن بگید؟؟

    • پشتیبان

     دیگر انجام ندهید
     فقط پزشک زنان میتونه تشخیص بده
     کنجکاوی بیورد نکنید

 160. سلام
  من لابایاهام اویزونه نمیدونم از کی این طوری شده
  کمیم سیاههه
  ۱۴ سالمه اگه برم لیزر درست میشه؟

  یا میشه حداقل ی چیزی معرفی کنید ک کمی بهتر شه
  چون خیلی بدم میاد😑

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک زنان مراجعه کنید بررسی کنند طبیعیه یا نه
   اون کار رو هم قطعا باید دیگر انجام ندهید، سوال نداره

   • نمیتونم برم دکتر
    خجالت میکشم
    مادرم نمیخوام متوجه بشه

    • پشتیبان

     میل خودتونه. خجالت نداره، پزشک برای همینه تا برسی کنه اگر مشکلی داریم حلش کنه. دختران زیادی با مشکل مشابه یا مشکلات دیگر به پزشک مراجعه می کنند

 161. سلام
  من از اون دسته ادماییم ک خیلی موهام سریع رشد میکنه
  دخترم و ۱۴ سالمه
  با تیغ یا کرم موبر ک میزنم فرداش سرش میزنه بیرون
  در گوگل خوندم ک سریع رشد کردن مو و غیرطبیعی بودنش یکی از دلایل ناباروریه
  درسته؟؟؟؟؟
  برای من غیر طبیعیه؟؟؟
  جواب بدید نگرانم

 162. سلام خسته نباشید من یکسالو سه ماهه ک عادت شدم و خود ارضایی میکنم میخوام ترک کنم نمیشه سختههه خسته شدمممم لطفا ی راهکاری بدید و ی چیز دیگ من از پریودم ۵ روزه ک گذشته و نشدم و نگرانم و دوروز روز قبل سیکلم خودارضایی کردم چیکار کنم زودتر عادت شم نگرانم این اتفاق بازم برام افتاده ک شده بود اولاش پنج ماه نشم و باز بشم نگرانم چون این اتفاق میگن ک یکی از نشانه های ناباروریه و من ۱۴ سالم هس و نمیتونم دکتر برم و بعضی موقع هام ب ترتیب بوده

  • پشتیبان

   سلام

   راهکار زیاده، در مطالب و نظرات همین سایت هم گفته شده و سایت dadashreza.com ، اما اصلش تمرین کنترل کردن خود هست، نه گفتن به نفس ، ارتباط با خداوند، و پشتکار و ناامید نشدن

 163. بله ممنون دیدم
  ایا من از پریودم گذشته ممکنه سرنابروری باشع؟
  چون من نشدم هنوز
  ولی مثلا دل درد دادم یا کمی کمر درد
  یا مثلا جای تخمدان هام درد میگیره ی چن ثانیه و بعد خوب میشه
  نمیتونم برم دکتر
  میشه ی راهکاری بدید ک زودتر پریود شم؟

  • پشتیبان

   سلام. از اینجا ننمیشه نسخه پیچید. پزشک باید بررسی کند تا علت اصلی و قطعی را بفهمد. رفتن پیش پزشک محدودیت سنی نداره
   چیزی که من حدس میزنم بیشتر از عوارض اون کار غلط هست که سیستم بدن و سیستم عصبی و هورمون ها رو به هم ریزه و اختلال ایجاد میکنه

  • سلام
   خداقوت
   میخواستم بگم ک من از پریودم تقریبا چند روزه میگذره تاریخ ۲۷ باید میشدم ک نشدم
   خودارضایی انجام میدم

   دکتر نمیتوانم برم راستش پول ندارم که برم

   تروخدا کمکم کنید شما فقط میتونید به من کمک کنید
   من ترس از ناباروریو دارم وقتی پریودم نامنظمه
   و راستش مثل بیشتر دخترانی ک عرض کردن شلی واژن و تیرگی دارم یکم ترس به وجودمه

   • پشتیبان

    سلام. بدون بررسی دقیقا نمیشه گفت علتش اینه یا نه. ممکنه بخاطر اختلال هورمونی باشه
    اما در هر صورت کلا باید دیگر انجام ندهید. فقط برای یک جا مشکل ایجاد نمی کند. تاثیر مخربش بر کل بدن و اعضا و جوارح و حتی روح و روان خواهد بود.
    اگر علتش این کار غلط باشه، اگر دیگر انجام ندهید انشالله مشکل برطرف خواهد شد اگر علت این مشکل این کار غلط باشه

 164. و ی چیز دیگ من سر امتاحانام خیلی استرس میگرفتم
  ادمیم ک زود استرس میگیرم

 165. سلام
  دختری ۱۳ ساله هستم ورزش کگل انجام میدم
  شلی واژن دارم مشکلی داره؟
  ب پردم اسیب میزنه؟

  • پشتیبان

   سلام
   اینکه واژن مشکل داره یا نه و اینکه ورزش کگل را باید انجام بدهید یا نه و به چه صورت باشه را پزشک زنان باید بگوید. بدون بررسی نمیتوان نظر داد

 166. من شلی واژن دارم
  ینی کلیتوریسم افتادس
  گفتم شاید انجام بدم خوب بشه
  نمیخوام پدرم متوجه بشه
  بنظرتون انجام بدم یا نه؟

  • پشتیبان

   ربط خاصی به کلیتورس نداره که اگر کگل انجام بدید باعث رفع مشکل بشه
   میتوانید برای چکاپ دوره ای تخمدان و بدن به پزشک زنان مراجعه کنید، ایشون خواهند گفت که لازمه و سودی برای شما دارد یا خیر

 167. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر
  من حدود ۷ سال شایدم بیشتر م
  و اون زمان آگاهی کاملی نداشتم
  اما نگرانم و استرس دارم جوری که افسردگی گرفتم
  به دلیل مشکل مالی به پزشک هم نمیتونم مراجعه کنم
  الان چند تا سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنونتون میشم :
  _ آیا ممکنه پردمو از دست داده باشم؟
  _ چطوری متوجه بشم پردم سالمه ؟
  _ خونریزی و یا درد هم نداشتم اگر پردمو از دست داده باشم باید چیکار کنم ، چطوری ثابت کنم خطایی نکردم ؟
  _ عوارض خودارضایی با فشار آب چیه؟
  _ آیا ممکنه برای بچه دار شدنم در آینده مشکلی پیش بیاد ؟

  • پشتیبان

   سلام
   اگر بصورت کامل ترک کردید و دیگر انجام نمی دهید نگران نباشید. ذهنتون رو هم با فکرهای نادرست و اشفته پریشان نکنید
   . بدون نگرانی به زندگیتون برسید. فقط دیگر انجام ندهید

 168. سلام من خون ریزی هم نداشتم درد هم نداشتم میخواستم ببینم آسیب دیده؟

 169. سلام من خیلی و اصلا ازم خون نیومده چرا؟ ینی پردم پاره نشده؟

  • پشتیبان

   سلام ممکنه بخاطر نوع پرده باشه. پززشک زنان باید تشخیص دهد

 170. نبتدقن

  سلام من 18سالمه و نامزد کردم و بار اول هم هیچ خونی ندیدم ممکنه باعث ایجاد مشکلیب باش در آینده خیلی نگرانم که ای کاش..😔

  • پشتیبان

   سلام به عواملی بستگی دارد. پزشک زنان باید بررسی کند

   • سلام خسته نباشید بنده چند وقت پیش یا یک شی ولی اون شب رو داخل واژن نفرستادم ولی یکم حالت خونابه یچیزی اومد ممکنه پردم آسیب دیده باشه ؟

    • پشتیبان

     سلام به پزشک متخصص باتجربه مراجعه کنید تشخییص می دهند
     اون کار غلط و مضر را هم دیگر تکرار نکنید

 171. سلام
  من وقتی که ۱۳ ۱۴ سالم بود یک شی رو داخل کردم یک قطره خون ریزی داشتم
  اما درد و سوزش نداشتم
  امکان پارگی هست؟
  متاسفانه دکتر هم نمی تونم برم

  • پشتیبان

   سلام
   دقیق نمیتوان گفت
   اسیبی هم دیده بااشه با پارگی در اثر رابطه متفاوته

 172. سلام من ۱۷سالمه تاحالا رابطه یا خودارضایی نداشتم سال پیش دوستام گفتن که پرده وجود ندارع و اگر انگشت کنیم اتفاقی نمیوفتع من متاسفانه از روی کنجکاوی اینکارو کردم و کمی خون اومد شکل پرده من کامل بسته بود ولی الان که نگاه میکنم ی سوراخ ریز و گرد وسط پردم هست میترسم پردم پاره شده باشه یا برم دکتر زنان نفهمند بر اثر چی بوده

  • پشتیبان

   سلام نگران نباشید به پزشک متخصص باتجربه مراجعه کنید تشخییص می دهند

 173. سلام من قبلاً در دفع مشکل داشتم ناچارا انگشت مو در مقعد فرو میکردم آیا ممکنه در آینده که بخوام ازدواج کنم همسر آینده م بگه که تو از پشت رابطه داشتی یا با این کار من اصلا با این کاری که کردم ممکنه ظاهرش تغییر کرده باشه ؟ من در این باره هیچی نمیدونم میشه لطف راهنمایی م کنین 🙏🌺

  • پشتیبان

   سلام
   الان چی مشکل برطرف شده؟

   • سلام بله ولی اینکه تا چه حد کارم اشتباه هست رو نمیدونم لطفاً اگه میشه در این باره راهنمایی م کنین 🙏

    • پشتیبان

     سلام 100درصد غلط هست. اگر دفع اختلال دارد باید علتش مشخص و برگردد. این کار نه تنها کمکی نمی کند بلکه آسیب زا هم هست.
     برای مثال اگر مشکل یبوست است پزشک باید علت را بفهمد. مثلا زیتون و سیب و مایعات زیاد و … به این مورد کمک می کنند

   • سلام بله ولی من نگرانم با این کار ظاهر ش و تغییر داده باشم و فکر کنن من فبلا رابطه داشتم میشه در این باره منو راهنمایی کنین

    • پشتیبان

     سلام
     هم عصبها آسیب می بینند هم ممکنه مبتلا به بواسیر و هموروئید شوید. اینکه شکلش الان چجور هست را پزشک زنان میتواند بگوید. نگرانی بیمورد است

 174. سلام میتونم یه سوال کنم

 175. سلام من داشتم و خونریزی کردم ممکنه بکارت از بین رفته باشه؟؟

  • پشتیبان

   سلام
   بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید
   چند احتمال مطرحه که بدون بررسی نمیتوان کدام درست هست

 176. سلام وقتتون بخیر یسوال داشتم من مجردم عفونت داشتم رفتم دکتر ی دوره لاکتوفم و فلوکونازول مصرف کردم، اما خوب نشدم یمدت از دود عنبر نسا استفاده کردم ولی یروز خوبم و باز همون روال… حالت وسواسی پیدا کردم و همش خودم رو چک میکنم… آخرین دفعه وقتی لابیا های کوچیک رو کشیدم احساس سوزش و درد کردم که چند روزه همراهمه، خیلی نگرانم و استرس گرفتم ممکنه به پرده بکارتم با کشیدن آسیب وارد شده باشه؟احساس میکنم شکل قبل رو نداره😔

  • پشتیبان

   سلام
   ابتدا باید مشخص بشه دلیل عفونت چی هست. بهداشت را کاملا رعایت کنید( در حد معمول) . اصلاح نمایید.. مایعات زیاد مصرف کنید. اگر بهتر نشد به پزشک متخصص اورولوژی دیگری مراجعه کنید تا آزمایشات و چکاپ کامل انجام بدهد. براساس نتیجه آزمایش یک دوره کامل آنتی بیوتیک باید تجویز کند.
   نیازی به چک و بررسی زیاد نیست. بکارت احتمالا سالمه دیگر دست نزنید و کنجکاوی نکنید. همچنین به پزشک متخصص زنان هم مراجعه کنید که بررسی کند عفونت در حال سرایت از جای دیگر است یا خیر

 177. سلام من چند وقت پیس اون موقع خونی ندیدم ولی بعد چند ساعت چند قطره خون دیدم ممکنه پرده بکارت پاره بشه؟🥺

  • پشتیبان

   سلام
   خون بکارت همون لحظه هست نه چند ساعت بعد
   میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنیید
   اون کار غلط را هم دیگر تکرار نکنید

 178. سلام من چند سال پیش زمانی ک برای اولبن بار هیچ خونی نیومد و دردی هم احساس نکردم و انگار از اول پرده نداشتم ، ب قبلشم هیچ کاری انجام نداده بودم . من کلا پرده ندارم یا بکارت ارتجاعی دارم؟

 179. سلام من آخرین بار که پریود بودم یه روز صبح که بیدار شدم نوار بهداشتی بهم چسبیده بود ممکنه پرده اسیب ببینه لطفاً پاسخ بدین 🙏

 180. نننننن

  سلام من پریود بودم و نمیدونم خون اومد یا نه ولی که خون اومد نمیدونم الان بکارت دارم یا نه

  • پشتیبان

   سلام
   به پزشک زنان مراجعه کنید. اگر آسیب هم دیده باشه احتمالا کم هست

 181. سلام ببخشید کاملا یهویی محکم تا یه مقداری ضربه به واژنم خورد و اندازه 3ساعت خونریزی داشتم بعد خونریزی هم کمی سوزش امکان پارگی پرده بوده ؟

  • پشتیبان

   سلام پزشک زنان باید بررسی کند

   • دخمل شیطون

    سلام من ۱۵ سالمه یه بار لگد یکم بدی به قسمت بالا واژنم و یکم خون اومد لطفا بگین پردم سالمه من خیلی می ترسم

    • پشتیبان

     سلام اینکه خون به چه علتی بوده را پزشک زنان باید بررسی کند

 182. سلام وقت بخیر شرمنده من ولی خونوادم نمیدونستن ولی مستقیم چیزی با بکارتم برخورد نکرد احتمال داره پردم آسیب دیده یا

 183. بدون نام

  سلام من چندسال پیش دقیق نمی دونم چند سالم بود هنوز پریود نشده بودم یک یا دوبار خون روی لباسم دیدم ولی بدون درد بود یعنی مردم پاره شده
  بعد اینکه من خالم می خواست راهنماییمون کنه که حواستون باشه گفت بکارت یک سان اونورتره واژن دستت بخوره یا شلنگ بخوره پاره میشه میخواستم بدونم بکارت پارس یانه

  توروخدا خیلی می ترسم پاره باشه ۱۴سالمه پیش دکتر هم نمی تونم برم کمکم کنید لطفا نگرانم

  • پشتیبان

   سلام
   اگر اون کارهای غلط را تکرار نکنید احتمالا فعلا پاره نیست. اما اگر تکرار کنید ممکنه آسیب ببینه

 184. ناشناس

  سلام خسته نباشید من دخترم 15 سالمه و 5 سال خودارضایی میکردم ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه یا نه ممنون میشم جواب بدین؟

  • پشتیبان

   سلام
   این کار غلط عوارض زیاد جسمی و روحی دارد. همچنین باعث تیرگی و چروکیدگی آلت میشود.
   بکارت را هم پزشک زنان باید بررسی کند

 185. سلام من خیلی وقت پیش وقتی بچه بو میخواستم از پنجره اتاق برم بالا یدفعه افتاردم رو نرده پنجره خون نیومد فقط یکم درد داداشم ممکنه پاره شده باشه

 186. سلام میشه اینم جواب بدین رو پاشنه پام نشسته بودم یدفعه تعادل رو از دست دادمفشار اومد شکمم هم پر بود ممکنه آسیب دیده باشه بکارتم خون نیومد

 187. سلام شکل پرده بکارت من مثل این عکسا نس مثلل شکل بی نهایت هس و وسطش سوراخ کوچ هس دیده نمیشه وقتی فشار میدم یکم بزرگ میشه دیده میشه چه نوعه یا اصلا ممکنه پرده نداشته باشم شکلش منو نگران کرده

 188. سلام من اصن از خودارضایی و اینا خوشم نمیاد هیچیم ازش سر در نمیارم فقط پارسال ناخواسته سطح انگشت شصتم روی مخاط اون قسمت رف و اصن هیچ فشاریم نیوردم انگشتم خونی شد و اولین دوره عادت ماهانم شروع شد الان ۱۳ سالمه پارسال بعد این اتفاق قاعدگیم شروع شد الان خیلی گیجم ینی اون خون مال شروع پریودی بوده یا دلیلش پارگی پرده بوده؟

  • پشتیبان

   سلام احتمالا برای پریود بوده

   • اگر آسیب کم هم باشه خودش ترمیم میشه تا چن سال دیگ؟ ب خدا بچم خیلی میترسم

   • سلام من ۱۵ سالمه دوساله ک خود ارضایی دارم و میدونم پردم پاره شده و نمیتونم ترک کنم نمیدونم چیکار کنم

    • پشتیبان

     سلام تشخیص پزشک زنان ملاک است. ممکن است پاره نشده باشد.
     میتونید ترک کنید فقط کافیه اراده و همت کنید.
     اگر بگویید نمیتونم و کاری هم نکنید طبیعیه نتونید. برای روش ترک کردئ در نظرات و مقاله های دیگر مطلب زیاده
     باید نه گفتن را تمرین کنید، هروقت تحریک شدید و حس کردید الان مرتکب کار غلط می شوید سریعا وضعیت رو تغییر بدید.
     خیلی ساده بگو نه. من تو ترکم!
     اونقدر این واژه را تمرین و تکرار کن تا ملکه ذهنت بشه. اونوقت هر موقع این حس سراغت اومد به صورت ناخوداگاه این جمله را تکرار میکنی!
     همه عکس ها و فیلم ها و هر چیز تحریک ککننده ای را باید نابود کنیدد.
     در دوره ترک تنها بودن و فیلم دیدن و رففتن به فضای مجازی ممنوع هسد

 189. ۰۰۰۰۰۰چ

  سلام من ۱۸ سالمه و بعد ک ب دستم نگاه کردم خونی بود بار دوم ک ترسیدم باز دست اوردم ببینم خونی باز خونی شد ولی خیلی کم رنگ رقیق بود ولی هیچ دردی رو حس نکردم فکر کردم پرده بکارت م رو از دست دادم نمیتونم ب دکترم مراجع کنم چون خوانواده خیلی مذهبی دارم نمیتونم اصلا بهشون بگم و الان خیلی دارم خواستگار رد میکنم و ترس شدید دارم ک پرده بکارتم رو از دست داده باشم هیچ دردیم حس نکردم یا خون نیومد لطفا میشه کمک کنید

  • پشتیبان

   سلام به پزشک زنان فقط برای بکارت مراجعه نمی کنند. شما میتونید برای معاینه و چکاب مراجعه کنید همانطور که دیگران مراجعه می کنند. چکاب تخمدان و رحم و … بعد این وسط در مورد پرده هم میتونید سوال کنید. طبیعیه بدون بررسی نمیتوان تشخیص درستی داد. اگر آسیبی هم دیده باشه جزیی هست و با پارگی کامل در اثر رابطه فرق داره. نیازی به ردکردن خواستگار نیست

 190. سلام من هشت یا نه سالم بود و چند قطره خون اومد به نظرتون بکارتم پاره شده و اگر پاره شده ترمیم کنم دکتر متوجهش میشه

 191. ناشناس،

  سلام ببخشید یه سوال داشتم من بچه که بودم تقریبا ۷ یا ۶ سال پیش خود ارضایی کردمو دستم رو فقط یه بار داخل کردم الان از استرس فکرم آزاد نیس چیکار باید بکنم؟

 192. سلام خانم دکتر
  من ۱۲ سال دارم و تو ۱۰ سالگیم
  ولی ن خونی دیدم و نه دردی داشتم وقتی هم دست رو سوراخ واژن میکشم انگار چیزی پوشوندتش
  به خاطر ترس از خانوادمم نمیتونم به پزشک مراجع کنم
  میشه کمکم کنید..

  • پشتیبان

   سلام
   بهتر هست موضوع را با خانوادت مطرح کنید، شاید ابتدا برخوردشون خوب نباشه اما برای آینده و دراز مدت بهتر هست. ضمن اینکه در اینده درک و راهنمایی و همراهی خواهند داشت. پنهان کاری هیچ سودی برای شما ندارد. احتمالا سالمه. اما بدون بررسی نمیتوان جواب درستی داد. بهتر است به پزشک زنان مراجعه کنید

 193. سلام من تازه دو روز بود که دروان پریودم تموم شد و بعد رفتم دستشویی یه قطر خون اومد میخواستم ببینم پردام پاره شده یا فقط همون یه قطره خون اومد

  • پشتیبان

   سلام نمیتوان نظر قطعی داد. اگر پاسخ دقیق میخواهید به پزشک زنان مراجعه کنید

 194. ناشناس

  سلام خوب هستین من 17سالمه نامزد دارم ، ولی خب ک میرم سرویس یکمی دور واژنم درد داره فقط تا چن ساعت بعد رابطع ،، بنظر شما امکان پارگی بکارتم وجود داره؟ چیکار کنم؟

 195. ناشناس

  سلام من چندوقت نه سوزشی نه خونی میومد۲ ۳ماه میشه ترک کردمو به دکتر نمیتونم مراجعه کنم از مامانم میترسم بنظرتون پرده‌ام پاره شده؟خیلی میترسم نامزد دارم و ۱سال دیگه قراره ازدواج کنیم خیلی میترسم🥺💔

  • پشتیبان

   سلام تشخیص قطعی را فقط پزشک زنان می تواند بدهد که تنهایی هم میتوانید مراجعه کنید
   الان هم ترک کردید و دیگر انجام ندادید و نامزد دارید نیاز به فکر یا کار خاصی نیست. اگر آسیبی هم دیده باشه جزیی هست و کامل نیست. و اگر دیگر تکرار نکنید تا یکسال دیگر وضعیتش بهتر خواهد شد

 196. ناشناس

  بله ممنون از پاسخگوییتون🥺💕✨

 197. سلام من۲۴سالمه عقد کردم ولی مراسم عروسی برگزار نکردیم
  خیلی کم دو سه قطره خون دیدم ولی اصلا درد و سوزشی نداشتم امکان داره پرده پاره شده باشه؟

 198. ناشناس

  سلام ممنون میشم جواب سوال من رو بدین
  من متاسفانه همین یه هفته پیش از روی کنجکاوی و دوبار تکرار کردم ولی نه خونریزی داشنم و نه درد و سوزشی
  امکانش هست که به پرده بکارتم آسیبی رسیده باشه؟
  لطفا جواب بدین خیلی نگرانم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *